Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

2 דקות לפני, YoniC said:

באיזה יקום אתה גם מביא את גבי וגם מצליח להשאיר את קארצב בסגל?

ביקום בו אתה הקבוצה הכי עשירה בליגה

Just now, turgi said:

ביקום בו אתה הקבוצה הכי עשירה בליגה

הבאנו לנתניה את קארצב, פארפה בהשאלה, ועוד סכום נכבד (נראה לי 600 אלף יורו?) בשביל קניקובסקי. כמה נראה לך עסקה כזאת הייתה עולה לך במזומן בלבד והאם מיץ׳היה מסכים לזה אחרי שהבאנו את דביטון במיליון יורו? אני גם לא בטוח שסגל היה מסכים למכור בלי לקבל פרוספקט רציני כחלק מהעסקה

2 דקות לפני, YoniC said:

הבאנו לנתניה את קארצב, פארפה בהשאלה, ועוד סכום נכבד (נראה לי 600 אלף יורו?) בשביל קניקובסקי. כמה נראה לך עסקה כזאת הייתה עולה לך במזומן בלבד והאם מיץ׳היה מסכים לזה אחרי שהבאנו את דביטון במיליון יורו? אני גם לא בטוח שסגל היה מסכים למכור בלי לקבל פרוספקט רציני כחלק מהעסקה

קניקובסקי היה על המדף בערך מחודש מרץ.

אני לא יודע בוודאות אבל לפי הכתבות אני מעריך שסגל בעצמו שיווק אותו החוצה כי הוא לא רצה להאריך חוזה.

ההבאה של ביטון הייתה טעות לדעתי.

41 דקות לפני, turgi said:

מי אמר לך שהוא בחר את הקבוצות?

האשמה היא קודם כל על מכבי.

אתה חושב שגלוך יאריך חוזה או יעזוב ב-2024?

המדיניות מקולקלת מתחילה בזה שמחתימים ילדים בני 17 על חוזה לשלוש שנים.

ולמה האשמה קודם כל על מכבי?

אם השחקן מגיע לגיל 17 ולא רוצה לחתום מעבר ל-3 שנים מה אתה רוצה לעשות?להיות אלי טביב ולייבש אותו?

קארצב קיבל לא מעט דקות משחק תחת פטריק, לפעמים לא מצליח ולפעמים אין מספיק סבלנות

כמו שאמרתי, לא אתפלא אם גם אלמוג בעונה העבאה יעבור לקבוצה אחרת ויתן עונה טובה ואז יגידו פה שפספסנו אותו

1 hour ago, turgi said:

מי אמר לך שהוא בחר את הקבוצות?

האשמה היא קודם כל על מכבי.

אתה חושב שגלוך יאריך חוזה או יעזוב ב-2024?

המדיניות מקולקלת מתחילה בזה שמחתימים ילדים בני 17 על חוזה לשלוש שנים.

מסכים לגמרי. אם פטריק היה סופר אותו לאחר האדום באירופה, הכל יכול להיות שונה. כל האווירה והדיבור איתו היו אחרים. נקווה שגם אם פארפה לא יחתום מיד, יתחילו איתו את העונה ויאמינו בו. אין דרך אחרת. 

13 דקות לפני, המכבייה said:

מסכים לגמרי. אם פטריק היה סופר אותו לאחר האדום באירופה, הכל יכול להיות שונה. כל האווירה והדיבור איתו היו אחרים. נקווה שגם אם פארפה לא יחתום מיד, יתחילו איתו את העונה ויאמינו בו. אין דרך אחרת. 

פארפה זה מקרה קלאסי, היה חייב להישאר העונה. מישהו יופתע אם יבוא בקיץ ויגיד תנו לי ללכת?

57 דקות לפני, turgi said:

פארפה זה מקרה קלאסי, היה חייב להישאר העונה. מישהו יופתע אם יבוא בקיץ ויגיד תנו לי ללכת?

אם אני מכבי וזה תלוי בי, אני בונה עליו וסביבו, ללא קשר להארכת החוזה. 

19 דקות לפני, המכבייה said:

אם אני מכבי וזה תלוי בי, אני בונה עליו וסביבו, ללא קשר להארכת החוזה. 

אני איתך אבל אתה לא רואה מצב שהוא בא ליצחקי בקיץ עם הצעה ביד ואומר אני לא מאריך חוזה תן לי ללכת וזה לא קורה?

18 דקות לפני, דקסטר said:

אני איתך אבל אתה לא רואה מצב שהוא בא ליצחקי בקיץ עם הצעה ביד ואומר אני לא מאריך חוזה תן לי ללכת וזה לא קורה?

אז שמכבי יתחילו להתנהל כמו כל מועדון כדורגל נורמלי אחר ומעכשיו יודיעו לו שהוא חוזר בשנה הבאה אלינו  ומעכשיו ישבו איתו על הארכת חוזה ובמידה ולא יסכים להאריך

חוזה לתת לו להבין שהוא ישב ביציע כל העונה בידיוק כמו שחיפה עשו לאבו פאני שלאחר מכן רץ לחתום כמו כלב על הארכת חוזה

20 דקות לפני, דקסטר said:

לא יודע להגיד איך ינהגו אחרים. אם הקבוצה המעוניינת מאד מאד תרצה וגם תסכים לשלם את מה שמכבי תעריך, אז זאת עסקה שצריך לשקול את הכדאיות שלה במסגרת הביזנס. אבל במונחי כדורגל, אני מתעלם שיש עוד עונה בחוזה ומתייחס אליו כשחקן שלי שנמצא כאן ואני רוצה שיתן לי את הכי טוב שלו ללא שיקולי הארכת חוזה. וכמובן מקווה ומנסה שיחתום אבל מתוך אמונה בו. לא מתוך סנקציות. 

הבעיה ששחקנים כמו קארצב, אלמוג וכ'ו לא שינו\משנים פאזות שהם שיחקו במכבי ת"א, מכבי ת"א זה קלאס אחר לגמרי לעומת נתניה או חדרה, זה לשחק במועדון לחוץ מטבעו שמצפה לתוצאות

קשה להצליח במכבי ת"א, דור פרץ למשל הושאל להפועל חיפה וגם לקח לו עוד חצי שנה של בינוניות כדאי להפוך להיות דור פרץ, דור פרץ שינה פאזה בסוף ונהיה דור פרץ....יש רכשים שהגיעו לפה ולא הבינו למה הם לא משחקים כי באימונים הם לא יראו את הקלאס המתאים.

למשל חוזז הוא דוגמא לשחקן שמכבי ת"א לא הבינה שהוא לא קלאס בשבילה.

אם יש קבוצה שתבוא בקיץ ותתן לנו 2-3 מיליון יורו על גויאגון אין ספק שצריך למכור

בלי קשר אני מקווה שכבר מעכשיו יצחקי יודע ב-85% איזה סגל הוא רוצה לבנות. את ה-15% שישאיר למאמן שיבוא(ואני מקווה שגם שם אנחנו כבר סגורים)

אם יצחקי נכשל גם הקיץ הזה, אז לדעתי הוא יכול להתחיל להיפרד הכדורגל כי אחרי מכבי אין לו מה לחפש בשאר קבוצות הליגה.

לפני3 שעות , turgi said:

קניקובסקי היה על המדף בערך מחודש מרץ.

אני לא יודע בוודאות אבל לפי הכתבות אני מעריך שסגל בעצמו שיווק אותו החוצה כי הוא לא רצה להאריך חוזה.

ההבאה של ביטון הייתה טעות לדעתי.

לפי מה שגבי אמר הוא כבר בא לחדש חוזה עד שהגיע ההצעה מנתניה. 

בניגוד להרבה מהבעלים פה סגל לא רוצה רק כסף, הוא מחפש גם שחקנים. היה עדיף להשאיל את גררו במקום את פארפה, אבל מי יכלנו להביא במקום קארצב? אלמוג? ואז היינו אומרים אותו דבר. 

קארצב זה שחקן שמהנוער כבר עשה בלאגן עם הארכות חוזים ולא הסכים להאריך בקלות. יש גם שחקנים כאלה. 

לפני5 שעות , Adir12 said:

אם יש קבוצה שתבוא בקיץ ותתן לנו 2-3 מיליון יורו על גויאגון אין ספק שצריך למכור

בלי קשר אני מקווה שכבר מעכשיו יצחקי יודע ב-85% איזה סגל הוא רוצה לבנות. את ה-15% שישאיר למאמן שיבוא(ואני מקווה שגם שם אנחנו כבר סגורים)

אם יצחקי נכשל גם הקיץ הזה, אז לדעתי הוא יכול להתחיל להיפרד הכדורגל כי אחרי מכבי אין לו מה לחפש בשאר קבוצות הליגה.

תמיד יש לו את בית"ר.

קארצב זה דוגמא לשחקן שלא רצה להיות פה כבר תקופה ארוכה מאוד וכל פעם עשה בעיות עם החוזים, הוא נותן אולי משחק אחד טוב ואז נעלם (וגם זה בנתניה), אני החזקתי ממנו מאוד וקיוויתי שהוא יהפוך לשחקן משמעותי שהאמצע ישען עליו אבל הוא פשוט לא מממש את הפוטנציאל שלו. כך שספציפית לגביו אין שום חרטה על השחרור שלו. זה כמובן לא סותר את זה שאולי עוד כמה שנים פתאום הוא יפרוץ, אבל אותו הזמן זאת הייתה ההחלטה הנכונה. גבי קניקובסקי עולה עליו בכמה דרגות ולגמרי היה שווה את העסקה. 

ולגבי פארפה, חלאס עם הקשקשת, הוא חוזר אלינו שנה הבאה, יאריכו לו חוזה והוא ימשיך לשחק אצלנו ולהצעיד אותנו לתארים. רק הצעה מטורפת תיקח אותו מפה (אגב אנחנו מחוייבים לתת לנתניה להשוות כל הצעה שנקבל עליו במידה ונרצה למכור אותו, אז יהיה משעשע את סגל מנסה להשוות הצעה של 2-3 מיליון יורו). 

יודע שזה קצת לא פופולארי כי עכשיו שילוב צעירים ושחקני בית זה הטרנד פה, אבל לבר כהן למשל אין מקום בסגל בעונה הבאה אלא אם כן הוא ממש יפציץ בטרום עונה. 0 שערים ושלושה בישולים זה מספרים של חוזז. 

נכון שיש לו כישרון והוא לא נספר בתחילת העונה (יש לו באיזור ה1200 דקות), אבל זה עדיין לא מספיק בשביל מכבי.

20 דקות לפני, car.garsia said:

עידו שחר לפני נידם לדעתי, הרבה יותר מוכשר

עם כל האהבה לגלזר, כשהוא מקבל כדור על ה-16 ולא יודע מה לעשות איתו משהו בי מת

אם נידם יקבל הזדמנות ויראה משהו בפן ההתקפי הוא יכול להשתלט על עמדת ה-6

15 דקות לפני, פנחס שוף said:

כל עוד הפער ההגנתי בין גלזר לאחרים כל כך גדול, אני לא רואה שחקן אחר שמאתגר לגלזר את העמדה 6

עידו שחר לא בעמדה של 6 ובעמדות האחרות יש עומס 

נידם יכול לתת לגלזר מלחמה על העמדה כמו שגלזר נתן לפרץ (עד שבסוף פרץ עבר לעמדה קידמית יותר)

On 24.4.2022 at 20:47, פנחס שוף said:

מגיב באיחור אבל אני לא רוצה להחליף את גלזר ב6 כל עוד הוא חי. התרומה ההגנתית שלו שווה הכל ואם הוא גם היה יודע לדחוף קדימה כמו שאנשים רוצים בו הוא כבר ממזמן היה בבונדסליגה. בעייני, שחר יכול להיות גם 6 לפעמים כמחליף אבל בלי קשר הוא 50/50 מדהים ושחקן עם תקרה הרבה יותר גבוהה מנידם. הייתי רוצה את שניהם בסגל, אבל לדעתי גולסה חייב להישאר וריקן מרוויח את המקום שלו כשחקן סגל רחב ולא יודע איזה פירורים יישארו לנידם.