Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

11 דקות לפני, Krishi said:

לחמן על עידו שחר: "הניקי באט של נבחרת ישראל" חחח 

נתן בישול גדול עכשיו, חייב להיות מולחם בהרכב עונה הבאה, 2 רמות מעל שמיר וגולסה (בכושרו הנוכחי)

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

לא מתאים לך לא להיות במשחק

וואלה רציתי ללכת אבל לצערי עובד. שבוע הבא משימה קשה גם צעירה בפ"ת גם בוגרת בנתניה אחד אחרי השני חח 

ועכשיו הוא הפך אותו מניקי באט לפול סקולס. 

לפני3 שעות , Kimhistan said:

מה הקטע של קארצב?

עזב אותנו ניהיה שחקן?

ממש מעליב 

הוא רץ תקופה וקיבל ביטחון

גם אצלנו לא היה כזה נורא

אם היה מקבל הזדמנויות כמו שגלזר קיבל בזמנו אולי היה מתפתח יותר.

נראה אבל שהוא משחק בתור 6

אצלנו זאת העמדה של גלזר. אצלנו הוא שיחק יותר בתור בתפקיד של גולסה

איזה בן אדם. אשכרה קרא לבת שלו נעה בגלל התקופה שלו. הידע שלו על כל הדברים הכי קטנים ברמה של לדעת שכל פעם שאוסקר פה יש מלחמה זה וואו. 

באסה שנהננו ממנו לכזה קצת זמן וחבל שאין משחק בית בקרוב כי מגיע לו טקס.

אחד כמו מנספורד שיוצא מפה ובכל ראיון אומר רק דברים טובים על הקבוצה ועל המדינה ועל המועדון, זה מה שיביא את המנספורד הבא לפה.

1 דקה לפני, Raumdeuter said:

אין מצב שערן חוזר.

בשום שלב לא היה מצב שהוא חוזר, סתם חלק פה השלו את עצמם בשלבים מסוימיים העונה. יש לו עוד מה לתת, למה שיתן את זה פה? 

צטט

”קודם כל, לקבל הודעה ממכבי לחזור תהיה המחמאה הכי גדולה שיש, נתחיל מזה. אני לא קופץ למסקנות ואני לא קופץ ישר למחשבה שסוף העונה הגיעה אז יאללה בוא נקפל את הדברים ונחזור או נמשיך ליעד הבא. לא, יש לי פה חוזה. אני מצטער כן, וזה בסדר, גם אני כשיצאתי לא הבנתי, אנחנו לא מבינים מה זה. לא מבינים מה זה לעלות למשחק מול יובנטוס, מול מילאן, מול סמפדוריה. עוד לא הספקתי לחוות רצף אחד שבו אני יכול להוכיח באימונים, במשחקים מה אני שווה, אז כבר עכשיו אני אחזור? עוד לא התחלתי. מבחינתו (מאמן הקבוצה), הוא רואה אותי כשחקן משמעותי בעונה הבאה וכן, אני מאמין לו. אבל זה כן עם חיוך, שזה אולי. זה לא משנה כמה אני אשכנע אותך עכשיו ואתה תשאל אותי, העובדות בשטח מראות אחרת, לעונה הבאה הקלפים יכולים להתערבב, הקבוצה יכולה להשתנות קצת והתלכיד יכול להשתנות. יכולים לקרות דברים כאלה ואחרים, אבל יש עוד זמן עד העונה הבאה”.

דור פרץ

צטט

"היה לנו שיתוף פעולה מצוין בשנתיים שעבדנו ביחד. היה קשה להביא שחקנים איכותיים לישראל בתחילת חלון ההעברות. הקבוצות מחכות כי החלון ארוך יותר מאירופה. בתקופה הזו אפשר לעשות עסקה טובה. הוא עובד 24/7 עבור מכבי ת"א. לפעמים הוא לא ישן בלילה וחושב איך הוא יכול לעזור לקבוצה, למאמן, לדבר עם השחקנים. זו עבודה מסובכת והוא עדיין צעיר. העבודה שלו תשתפר ככל שהוא יצבור ניסיון. רציתי את דן ביטון במכבי תל אביב אחרי העונה הראשונה, רציתי אותו. דיברתי עם ברק שיקח את השחקן הזה. היה קשה כי לא היינו יכולים לשלם את סכום ההעברה עליו. לודוגורץ רכשה אותו בסופו של דבר מאשדוד".

איביץ׳ על יצחקי.

אם הוא רצה את ביטון זה אומר הרבה…

הראיון המלא: 

22 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איביץ׳ על יצחקי.

אם הוא רצה את ביטון זה אומר הרבה…

הראיון המלא: 

אחד הפודקאסטים הגרועים ששמעתי

שאלות מביכות, אנגלית ברמה של ארבייטמן

7 דקות לפני, Keano said:

אחד הפודקאסטים הגרועים ששמעתי

שאלות מביכות, אנגלית ברמה של ארבייטמן

כן, באמת הובכתי, אבל לשמוע שוב את הקול שלו :wubyellow3:

צטט

אלכסנדר פשיץ' הפך ללהיט בכדורגל הטורקי ולשחקן המפתיע ביותר של העונה בזכות 11 שערים שכבש ב-18 משחקיו הראשונים במדי פתיח קראגומרוק הטורקית, אלא שבדומה לעונה שידעה עליות וירידות במכבי תל אביב בשנה שעברה, גם באיסטנבול הגיע הרגע בו פשיץ' ביצע שינוי של 180 מעלות בגישתו.

פשיץ' הפך לשחקן מחוזר ובין השאר הייתה זו האל סיטי האנגלית שהגישה הצעה רשמית לרכישתו בינואר, אולם הסרבי הבהיר כי הוא לא מעוניין לעבור לממלכה ומעדיף להישאר עם משפחתו באיסטנבול. מי ששמעו את המסר והגישו הצעה משלהם היו ראשי פנרבחצ'ה, מועדון הפאר שלהצעתו פשיץ' כבר לא יכול היה לסרב ודרש לקבל שחרור. בקראגומרוק סירבו לוותר עליו לטובת קבוצה אחרת בליגה, אבל לא ציפו לנקודת מפנה שתפגע בו ובקבוצה בצורה כה משמעותית.

מאז פתיחת חלון ההעברות בינואר, ניצחה קראגומרוק חמישה משחקי ליגה בלבד מתוך 12 ופשיץ', שהיה כוכב הקבוצה, כבש מאז שער אחד בלבד ב-15 בינואר נגד ריזספור, ובטענה לכאבי שרירים החמיץ שישה משחקים רצופים. במשחק האחרון נגד גלאטסראיי הוא פתח בהרכב, אולם לא הצליח להבקיע בפנדל וקבוצתו הפסידה 2:0. למעשה הוא לא הבקיע כלל מאז שפנה לראשי המועדון בבקשה לשחררו לפנרבחצ'ה.

לפי הפרסומים בטורקיה, פנרבחצ'ה בשלב זה כבר ויתרה על פשיץ' בשל דרישת המועדון שלו לקבל כ-3.5 מיליון יורו תמורת שחרורו. יתרה מכך, השבוע פרסמו בקראגומרוק הודעת הבהרה רשמית לפיה "השמועות על מעבר אפשרי של החלוץ אלכסנדר פשיץ' אינן משקפות את האמת. אין לנו מחשבה למכור אותו לשום קבוצה". ופשיץ'? הוא מבחינתו עדיין מקווה לשחק בעונה הבאה בפנרבחצ'ה, כך לפי התקשורת הטורקית.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אוי לראות את שכטר, טיבי ואצילי בתמונה עם איביץ׳ זה להרוס אותנו כוסעמק

??

תפסיקו לדבר בלי להעלות תמונותתתת