Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

ניסה להגביה לדעתי אבל עדיין גול גדול. מזכיר לי את הגול של ברונו הייס בדרבי ברד שניסה להרים ועם המזג אוויר, הגשם והרוח זה נכנס.

כיף לראות איך כולם רצו אליו

גול יפה אבל זה האמא של הפוקסים, לא בטוח שהוא כיוון בכלל למסגרת. וגם אם כן, זה עדיין האמא של הפוקסים. בכל מקרה כל הכבוד לו לאט לאט תופס את מקומו בקבוצה. בקצב הזה יהיו לנו עונה הבאה 3 נציגים ישראלים בליגה האיטלקית

נראה כמו נסיון הגבהה שהפך לשער פסיכי. איך אני חולה על גולים כאלה.

חוץ מברונו יש לי בראש את אלי ביטון (מול חיפה?) ואת הגול של ארז מסיקה מול פאוק בחוץ.

4 דקות לפני, הילד בן 30 said:

נראה כמו נסיון הגבהה שהפך לשער פסיכי. איך אני חולה על גולים כאלה.

חוץ מברונו יש לי בראש את אלי ביטון (מול חיפה?) ואת הגול של ארז מסיקה מול פאוק בחוץ.

ראדי בדרבי

On 18.11.2021 at 05:16, מביך said:

מיכה סתם היה מפורק כי נואל זרקה אותו קיבינימט ועשה טעויות שישלם עליהן כל החיים. 

אם הוא מעוניין לתבוע, בכיף.

יקבל זרנוק מאוד מהר.

הם לא היו ביחד באותה תקופה?

וואלה הנושא הזה סבוך מבחינה משפטית וציבורית.

מצד אחד, צודק דור מיכה על הפרשי שכר שמגיעים לו על עונת 20/21 כי היה לו חוזה במכבי על העונה הזאת והמועדון החליט לשחרר אותו.

מצד שני, ישנה סיבה מאוד טובה מדוע המועדון שחרר אותו, ברמה הציבורית והתדמיתית מכבי נפגעה מדבר שאותו עשה דור מיכה ללא קשר למועדון, סמל המועדון התנוסס במהדורות חדשות במשך שבועות, הוא ביצע עבירה אתית כשהלך עם חבר נשוי לעשות אורגיה עם בחורות צעירות (גם אם חשב שהן בגירות, איך זה נראה שאתה הולך עם חבר נשוי לשכב איתן?).

מכבי איבדה אליפות על ההחלטה לשחרר אותו ואת אצילי, כולם יודעים שאם אצילי נשאר במכבי ולא מגיע לחיפה, בחיים חיפה לא לוקחת אליפות.

בקיצור, נושא סבוך משפטית, ציבורית ואתית, רק כאשר יתקיים המשפט והבוררות נדע סוף סוף את הפרטים המלאים ומה באמת קרה מאחורי הקלעים, איך התקבלה ההחלטה ואיך היא בוצעה בפועל, נשמע פתאום את הנערות, נשמע בפעם הראשונה את אצילי ומיכה מדברים על הפרשה באריכות ולפרטים והכל יפורסם בתקשורת.

וגם תהיה תביעה נגדית של מכבי נגד מיכה.

זה יפוצץ את הפרשה מחדש וזה הדבר הכי גרוע שיכול להיות לדור מיכה ועומר אצילי.

קיצר, הולך להיות מעניין.

אבל דבר אחד מהדהד פה - מכבי שמה פה סטנדרט שאף מועדון בארץ שמתיימר להיות מקצועני ובכל אתיקה מוסרית, לא הגיע לפניה ולא יגיע אחריה.

ואם במשפט הזה מכבי תנצח - זו תהיה עובדה עם חותמת רשמית שמכבי ת״א המועדון האתי, המוסרי והגדול ביותר בכדורגל הישראלי וישים מראה לכל אולם קבוצות שכן לקחו את השחקניםה אלה, בראשם הנשיא.

זו הסיבה שמכבי חייבת לנצח בתביעה הזאת. פשוט חייבת, התקשורת לא תדע להסביר דבר כזה בצורה הגיונית - איך מועדון ״חזירי קפיטליסטי״ עשה את המעשה הכי לא חזירי ומוסרי שיש והוכיח שמוסרית הוא מעל כולם, כולל ובעיקר מעל ״מכבי האמיתית״.

זה יפוצץ להם את המוח, זה יהיה תענוג לראות את זה.

אני אישית חושב שאי אפשר לערב מוסריות וכדורגל, זה לא הולך ביחד

אי אפשר לדעת כמה מקרי דור מיכה ועומר אצילי קרו ויקרו בעתיד ואף אחד לא ידע או יידע כי זה לא מעניין אף אחד, הסיבה האמיתית שזה יצא לתקשורת כי כמה אוהדי מכבי חיפה(ואולי כמו שאמרתי זה בא אפילו יותר מגבוה, יש לי קונספרציה שלמה, הרי חיפה שנים היו חמים על אצילי) החליטו לקחת יוזמה באמצעות אוהדות שלהן שהיו בשביל האוהדים שלהם במקום הנכון ובזמן הנכון לנקמה(לכו תדעו אם זה לא היה מהלך מתוכנן מראש גם מצידם) על מה שאצילי ומיכה עשו כמה ימים קודם בצעקות חיפה חיזבאללה שבשבילם היה אקט לא ספורטיבי ולא מוסרי בכלל עם הקריאות חיזבללה והם יצאו עם עונש זול(אני עד היום מתבאס למה לא קיבלו 6 חודשים בחוץ, אולי זה היה מרצה את האוהדים המחורבנים שלהם).

בסופו של דבר אתה מנסה לדבר על סטנדרטים מסוימים, אני מבין לאן מכבי רוצים להגיע ובצדק, אבל לפעמים הרף הזה אפילו גבוה מדי בשביל מכבי ת"א והכדורגל הישראלי, כי בסופו של דבר מכבי שחררו שחקן כמו אצילי בשביל לעמוד בו, שכרגע אין שחקן ברמתו בליגה ובספק אם ינחת כזה בקרוב, עם סטנדרט ומוסר לא לוקחים תארים, רק שבחים וליטופים ותו לא וכמו שאמרת, אם מכבי לא משחררים את אצילי, הוא לא היה מגיע לחיפה והם לא לוקחים אליפות וזאת השורה התחתונה מבחינתי , תקראו לי אוהד שטוח, ללא ערכים וכ'ו וזה בסדר מבחינתי אבל בסופו של דבר המטרה של כדורגל היא לבנות קבוצה שתיקח תארים בכל שנה ומכבי היא קבוצה שצריכה להיות תמיד שם ותמיד להיות בטופ...מכבי חיפה היה מועדון בקריסה, שהצליח להשתקם חלקית עונה לפני אצילי, אך הגושפנקא בהגעתו ובהגעת בכר גרמה להם להיות שיווניים ומעלה מולנו, דבר שלא קרה ב7 שנים הקודמות וזה מה שגרם לי כאוהד להתבאס מאוד ולשאול האם בכלל שווה להיות מוסרי בכדורגל הישראלי? כי שאצילי חתם בחיפה הכל כבר נשכח והיום כמעט אף אחד לא זוכר מה קרה איתו, ככה שנכון שמוסר וסטנדרט זה ערך עליון וגם אצל מיץ' שבשבילו הוא בא לפה בשביל תרומה לקהילה והסטנדרטים שלו גבוהים, אבל מבחינתי אני גם אוהד כדורגל ורוצה להרגיש תארים ואליפיות, הסטנדרטים האלה לפעמים מקשים עלי וגורמים לי לא להבין את המהלכים, אבל צריך לחיות וללמוד אותם.

לפני2 שעות , erantheking21 said:

אני אישית חושב שאי אפשר לערב מוסריות וכדורגל, זה לא הולך ביחד

אי אפשר לדעת כמה מקרי דור מיכה ועומר אצילי קרו ויקרו בעתיד ואף אחד לא ידע או יידע כי זה לא מעניין אף אחד, הסיבה האמיתית שזה יצא לתקשורת כי כמה אוהדי מכבי חיפה(ואולי כמו שאמרתי זה בא אפילו יותר מגבוה, יש לי קונספרציה שלמה, הרי חיפה שנים היו חמים על אצילי) החליטו לקחת יוזמה באמצעות אוהדות שלהן שהיו בשביל האוהדים שלהם במקום הנכון ובזמן הנכון לנקמה(לכו תדעו אם זה לא היה מהלך מתוכנן מראש גם מצידם) על מה שאצילי ומיכה עשו כמה ימים קודם בצעקות חיפה חיזבאללה שבשבילם היה אקט לא ספורטיבי ולא מוסרי בכלל עם הקריאות חיזבללה והם יצאו עם עונש זול(אני עד היום מתבאס למה לא קיבלו 6 חודשים בחוץ, אולי זה היה מרצה את האוהדים המחורבנים שלהם).

בסופו של דבר אתה מנסה לדבר על סטנדרטים מסוימים, אני מבין לאן מכבי רוצים להגיע ובצדק, אבל לפעמים הרף הזה אפילו גבוה מדי בשביל מכבי ת"א והכדורגל הישראלי, כי בסופו של דבר מכבי שחררו שחקן כמו אצילי בשביל לעמוד בו, שכרגע אין שחקן ברמתו בליגה ובספק אם ינחת כזה בקרוב, עם סטנדרט ומוסר לא לוקחים תארים, רק שבחים וליטופים ותו לא וכמו שאמרת, אם מכבי לא משחררים את אצילי, הוא לא היה מגיע לחיפה והם לא לוקחים אליפות וזאת השורה התחתונה מבחינתי , תקראו לי אוהד שטוח, ללא ערכים וכ'ו וזה בסדר מבחינתי אבל בסופו של דבר המטרה של כדורגל היא לבנות קבוצה שתיקח תארים בכל שנה ומכבי היא קבוצה שצריכה להיות תמיד שם ותמיד להיות בטופ...מכבי חיפה היה מועדון בקריסה, שהצליח להשתקם חלקית עונה לפני אצילי, אך הגושפנקא בהגעתו ובהגעת בכר גרמה להם להיות שיווניים ומעלה מולנו, דבר שלא קרה ב7 שנים הקודמות וזה מה שגרם לי כאוהד להתבאס מאוד ולשאול האם בכלל שווה להיות מוסרי בכדורגל הישראלי? כי שאצילי חתם בחיפה הכל כבר נשכח והיום כמעט אף אחד לא זוכר מה קרה איתו, ככה שנכון שמוסר וסטנדרט זה ערך עליון וגם אצל מיץ' שבשבילו הוא בא לפה בשביל תרומה לקהילה והסטנדרטים שלו גבוהים, אבל מבחינתי אני גם אוהד כדורגל ורוצה להרגיש תארים ואליפיות, הסטנדרטים האלה לפעמים מקשים עלי וגורמים לי לא להבין את המהלכים, אבל צריך לחיות וללמוד אותם.

בגדול אני איתך(יש מצב שזה אתה שנתת לי לייק על הקונספירציה שהצעתי בפורום הפנימי?) אבל הייתי לחוץ על התואר שנה שעברה יותר מכל אליפות שזכינו מאז 2012 בגלל סיבה אחת עיקרית: בשביל הצדק ההיסטורי(בעיטה על רקע של בעילת קטינות די מצדיקה תאווה לצדק היסטורי מצידנו והידיעה שלפעמים  לעשות את "הדבר הנכון" מתגמל) וההוכחה הניצחת שאנחנו מועדון שחזק מהכל ו"מועדון אחד מעל כולם" יוכל לבוא לידי ביטוי גם בצורה הספורטיבית ללא שום ספקות ושאלות.

מיכה הבין (או שעזרו לו להבין) שיצא דביל עם התביעה ושלא כדאי לו לחטוף תביעה נגדית ממכבי אז הוא ביטל  אותה.

מצחיק שהיו אנשים כאן שהיו בטוחים שהוא הולך לנצח…

On 19.11.2021 at 23:16, YNWA said:

הכל תלוי על איזה הסכם אתי הם חתומים 

על עורכי הדין של ברצלונה אני סומך 

אם אצלנו ההסכם האתי עלול להשתמע לשני פנים, אז מיכה יכול לנצח, אם ההסכם כתוב בצורה חד משמעית, כך שזה לא משנה אם הוא הורשע בפלילים או לא, אלא רק הפגיעה במועדון בכל דרך שהיא, אז אין ספק שדור מיכה יפסיד את התחתונים 

הכל תלוי בהסכם האתי שמורן מאירי ניסח וכולנו תקוה שלפחות בנושא הזה אנחנו הגנו על עצמנו כמו שצריך 

אם בסוף התביעה הזו מיכה ינצח, תהיו בטוחים שאצילי יקפוץ על התקדים, ונראה מאד מגוחכים, אני מקוה שהכל כתוב בצורה טובה ומדויקת שלא משתמעת לשני פנים, ואז מיכה יגמור ברחוב 

אין לי שנאה אליו, אבל אין ספק שמדובר במטומטם ואם הוא ינצח בתביעה הזו זה יהיה כתם על המועדון שלא זכור לי כמותו, על משקל הרצחת וגם ירשת, זה יעשה מאיתנו בדיחה, וכל מי שמשום מה יש בו דחף שמיכה ינצח בתביעה הזו, כדאי שיעשה חשבון נפש אמיתי 

יש כל מני בחורים צעירים, שגדלו על המחאה שהייתה בזמנו בנושא של אבי, ויש להם מן רצון (קצת ילדותי יש לציין) כזה לעשות משהו דומה גם ב "קדנציה" שלהם 

עובדה שאנשים כותבים כאן, "גם אבי תבע"

מגרד לכם ללבוש חולצות שחורות אה

אין לכם מושג כמה מגוחכים אתם נשמעים 

הלוואי ואני טועה 

רק עכשיו אני מתקל בפוסט הזה

אתה טועה

1.אני ממש לא בחור צעיר, גם אז לא היתי.

2.לפי התגובה שלך לגבי מה שרשמתי ועל זה שהוא תבע לא הבנת בכלל את מה שכתבתי .

תקרא שוב את שאר התגובות שלי, חולצות שחורות עלק, הפוך...נמני תבע את המערכת והפסיד ובצדק ועדין קיבל את אהבת הקהל פה למרות שלא ידעו שהוא עשה דברים חמורים או שהתעלמו מזה, אין קשר בכלל למחאות וחולצות שחורות, רק ציינתי לגבי זה שהוא תבע והפסיד ועדין רוב הקהל היה נאמן לו, שום מחאה ושום בלבול מח.

37 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מיכה הבין (או שעזרו לו להבין) שיצא דביל עם התביעה ושלא כדאי לו לחטוף תביעה נגדית ממכבי אז הוא ביטל  אותה.

מצחיק שהיו אנשים כאן שהיו בטוחים שהוא הולך לנצח…

האמת חבל שהוא התקפל. לפי מה שפורסם מכבי התכוונה לזמן לעדות את הפדופיל השני ואת הבנות. היה יכול להיות מצחיק

41 דקות לפני, wddani said:

האמת חבל שהוא התקפל. לפי מה שפורסם מכבי התכוונה לזמן לעדות את הפדופיל השני ואת הבנות. היה יכול להיות מצחיק

ואולי גם בגלל

יש נושא סיכום תביעה?

שופט: רע (החלטות גבוליות הולכות לתביעה, עשה הכל כדי להפריע לחקירה הנגדית)

פיקנטריה: מכבי מנצחת בהליך משפטי בפעם הראשונה מאז ?

חייב למות: השומר בכניסה שלא נתן להכניס תופים

מעניין מי הטמבל בבאר שבע שלא ידע להעריך את סיכוי ההצלחה של התביעה כדי סתם להתקפל אחרי שבועיים

דרך אגב. לא אתפלא אם אצילי גם גרם להחלטה הזאת, בטח אמר למיכה שאם הוא ימשיך את זה הוא יפרק לו את המשפחה

לפני4 שעות , Krishi said:

אגב שלאטה אתמול גם עם החמצת המשחק אבל גם עם שער המשחק, איזה טיל לחיבורים. 

עוד צעיר שלנו שהגיע הזמן שיתקדם כבר. 

הוא עדיין שלנו? הוא לא רע בכלל השנה.