Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

28 דקות לפני, מביך said:

אני בטוח שגולהדאר לוקח ממך אישית עצות לגבי נושאים כאלה לפני שהוא פותח בתביעות נגד.

איך אתה חושב שהוא עשה את כל הכסף שלו? 

27 דקות לפני, סי הצהובה said:

אז בעצם מי שאשם והרס כל חלקה טובה אלה לא אצילי ומיכה אלא מכבי, הבנות, האוהדים, הת.ז המזויפת ועורכי הדין? שכחתי מישהו?

מי שאשם בכל הסיפור זה קודם כל הבנות. בלי קשר לזה המועדון התנהל בצורה בזיונית ומחפירה כלפי השחקנים שלו. 

21 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא משפטן וגם משפטנים יכולים רק לנחש כרגע. רק יכול להמר שהוא לא ירוויח מהקרקס התיקשורתי וגם לא מהכניסה של מכבי לעובי הקורה. 

אז על מה הוא התנצל? זה לא היה מעשה ראוי גם בעיניו על פי ההתנצלות.

התנצל בכלליות על כל המקרה וגם אז כי סחטו ממנו את זה. בשורה התחתונה גם הוא יודע שהוא לא באמת עשה משהו פסול. 

Just now, Adir12 said:

נראה אם הקול שלך יהיה חזק מספיק כדי להשתיק איצטדיון שלם שיקלל אותו וישרוק לו בוז 

אתה חושב שמאירי פרייאר?יוציאו עליו את כל הרפש של הפרשה, יקרעו אותו בחקירות נגדיות וכל הפרשה תצוף מחדש בתקשורת עם כל מה שלא סיפרו עד היום.

אם זה שווה לו את זה אז וולקאם.

בושה וחרפה מבחינתי כל אחד שישרוק לו בוז. שחקן שגדל ושיחק כל החיים שלו במועדון שלא אמר נגדנו מילה אחת רעה. שעד השניה האחרונה קיווה לחזור למכבי. אבל פה וביציע יושבים אנשים סטייקים בלי שום רגש וסנטימנטים עם זיכרון של דחליל שמתהפכים בשניה ויוצאים על אחד מהשחקנים הכי מכביסטים ואהובים שהיו לנו בהיסטוריה. שמעון מזרחי היה מתבייש בכם, בכל אחד ואחד מכם. 

מה כבר יכולים עוד לספר עליו שלא סיפרו כבר? לא יקרעו אותו ולא כל שטות אחרת. וכן כנראה שזה שווה בשבילו כי בתאכלס הוא צודק. 

קרישי, אף אחד לא אומר שהבנות הן מלאכיות קטנות שהיו שם במקרה ושיחקו קלאס עד שאצילי ומיכה הרשעים פיתו אותם בזכות הפרסום שלהם (והסושי והפיצה) בלי שהבנות ידעו בכלל מה הולך לקרות כי עד אותו מקרה לא היה להם מושג מה זה סקס. 

אבל בניגוד לילדות בנות 15, לצמד הבועלים יש אחריות כמבוגרים, כמפורסמים וכשחקנים שמייצגים את מכבי.

1 דקה לפני, Krishi said:

בושה וחרפה מבחינתי כל אחד שישרוק לו בוז. שחקן שגדל ושיחק כל החיים שלו במועדון שלא אמר נגדנו מילה אחת רעה. שעד השניה האחרונה קיווה לחזור למכבי. אבל פה וביציע יושבים אנשים סטייקים בלי שום רגש וסנטימנטים עם זיכרון של דחליל שמתהפכים בשניה ויוצאים על אחד מהשחקנים הכי מכביסטים ואהובים שהיו לנו בהיסטוריה. שמעון מזרחי היה מתבייש בכם, בכל אחד ואחד מכם. 

מה כבר יכולים עוד לספר עליו שלא סיפרו כבר? לא יקרעו אותו ולא כל שטות אחרת. וכן כנראה שזה שווה בשבילו כי בתאכלס הוא צודק. 

לא אמר מילה נגדנו, רק תבע אותנו. בקטנה…

Just now, מכביסט לעד said:

קרישי, אף אחד לא אומר שהבנות הן מלאכיות קטנות שהיו שם במקרה ושיחקו קלאס עד שאצילי ומיכה הרשעים פיתו אותם בזכות הפרסום שלהם (והסושי והפיצה) בלי שהבנות ידעו בכלל מה הולך לקרות כי עד אותו מקרה לא היה להם מושג מה זה סקס. 

אבל בניגוד לילדות בנות 15, לצמד הבועלים יש אחריות כמבוגרים, כמפורסמים וכשחקנים שמייצגים את מכבי.

ובמסגרת האחריות הזאת הם הוכיחו מעל כל ספק שהיו משוכנעים שהן בגיל החוקי. וזהו. בזה זה נגמר. 

אתה יודע מה? במכבי סל גם אם היו מואשמים בסוף היו ממשיכים לשחק עד גזר הדין. 

מה שנעשה פה זה המעשה הכי אנטי מכביסטי שיכול להיות.

אנחנו אוהדים קבוצת כדורגל שמשחקים בה כדורגלנים, לא אבירי מוסר. המטרה שלהם להכניס את הכדור לרשת לא למד את הילד שלי עם מי לשכב ועם מי לא. בזה רשויות החוק יטפלו. ואם זה היה פוגע איכשהו במותג שקוראים לו מכבי אז כן לפעמים שווה לספוג פגיעה במותג בשביל הנאמנות לשחקנים שלך ולניצחון. אני בטוח שהיינו מתגברים כמו שהתגברנו על מלא פרשויות אחרות (גם בכדורל וגם בסל). 

8 דקות לפני, Krishi said:

כן, "לא יקרעו אותו ולא כל שטות אחרת", מיץ' פשוט יגיש לו את פנקס הצ'קים ויגיד לו תכתוב כמה שאתה רוצה 

בוא נראה מה יהיה בבוררות/בבית משפט. ד"א יש למיכה אחלה עורך דין.

1 דקה לפני, Adir12 said:

כן, "לא יקרעו אותו ולא כל שטות אחרת", מיץ' פשוט יגיש לו את פנקס הצ'קים ויגיד לו תכתוב כמה שאתה רוצה 

בוא נראה מה יהיה בבוררות/בבית משפט. ד"א יש למיכה אחלה עורך דין.

הם כמובן ינסו לא אמרתי שלא. אבל מכל מה שידוע לנו קשה לי לראות איך דווקא הם מצליחים להוציא משהו ממיכה, לדעתי יש לו קייס הרבה יותר חזק. 

15 דקות לפני, Krishi said:

ובמסגרת האחריות הזאת הם הוכיחו מעל כל ספק שהיו משוכנעים שהן בגיל החוקי. וזהו. בזה זה נגמר. 

אתה יודע מה? במכבי סל גם אם היו מואשמים בסוף היו ממשיכים לשחק עד גזר הדין. 

מה שנעשה פה זה המעשה הכי אנטי מכביסטי שיכול להיות.

אנחנו אוהדים קבוצת כדורגל שמשחקים בה כדורגלנים, לא אבירי מוסר. המטרה שלהם להכניס את הכדור לרשת לא למד את הילד שלי עם מי לשכב ועם מי לא. בזה רשויות החוק יטפלו. ואם זה היה פוגע איכשהו במותג שקוראים לו מכבי אז כן לפעמים שווה לספוג פגיעה במותג בשביל הנאמנות לשחקנים שלך ולניצחון. אני בטוח שהיינו מתגברים כמו שהתגברנו על מלא פרשויות אחרות (גם בכדורל וגם בסל). 

יודע משהו? אני מסכים עם כל מה שאמרת. 

זה לא סותר את העבודה שלבעלים יש זכות לחשוב אחרת מאיתנו ואם לדעתו עובד שלו עשה משהו לא ראוי (גם אם זה סבבה מבחינת החוק היבש) הוא יכול להעיף אותו. לא צריך לעבור על החוק כדי לעשות משהו לא מוסרי ולפגוע במקום שאתה עובד בו. 

הפוסט של דאבור בזמן שומר החומות היה חוקי, היית רוצה לראות אותו במכבי? 

קרישי קיבלת תגובה מלומדת ועניינית בעמוד הקודם שלא הגבת לה אולי פספסת אז אני פה רק להאיר לתשומת לבך שהיא תועיל להמשך הדיון. 

"לא תנאף".

מיכה ואצילי בגדו פה.

נשים בצד את הבגידה בנשים כי זה כביכול פנימי ביחסים ביניהם.

נניח שאור אצילי ממש שמחה לשמוע שבזמן ששני פעוטות יונקים ממנה, בעלה יונק משתי פעוטות אחרות, ונדלג הישר אל הבגידה הבאה:

הבגידה החיצונית.

של אצילי ומיכה בחברה שבחוץ.

אילו היו הם צמד אלמוניים כנראה הייתי סתם נגעל- מה גם שאילו היו צמד אלמונים, אני בספק אם בכלל היו נהנים מהפריבילגיה לסנוור ככה מעריצות.

אבל הם היו כוכבים ועוד בכירים.

קפטן וסמל מכבי ת"א, וכוכב נבחרת ישראל בוגר הלה-ליגה.

זוג אייקונים שילדים ביסודי חולמים להשיג בתמונת קלף של איזה הפסקה גדולה בחצר.

זו ה- בגידה הראשית.

תיעול המעמד שלהם למקום נמוך על חשבון הציבור שהמליך אותם למקום גבוה.

לשכב עם ילדות בחטיבת ביניים שבה אולי מסתובבים ילדים שהדפיסו חולצות עם השם שלהם על הגב.

איך אמור ילד בחטיבה להסתובב בבית ספר בחולצה עם שם של פדופיל על הגב?

והבגידה השנייה בהקשר לתביעה היא הבגידה בצהוב-כחול.

להתבייש כאוהד מכבי באותם ימים זו בגידה.

להעמיד את מיץ' בסיטואציה הזו- זו בגידה.

לסכן ולסבך ובדיעבד גם לסכסך את הקהל שלנו - זו בגידה.

אתם הנציגים שלנו, מה חשבתם לעצמכם?

תסביר לי אדון קרישי איך דור "גדול המכביסטים" מיכה לא ראה לנגד עיניו בסיטואציה את הקהל הצהוב ואת ההשלכות שיהיו למקרה?

על זה הנראטיב של מיץ':

לשמור על הכבוד, קודם כל שלנו האוהדים, לא מבין איך אפשר להתנגד לזה...

זו לא פגיעה תדמיתית במובן המסחרי, אלא במובן הערכי.

זה להעביר מסר ברור:

שום שני שרמוטות מחופשים למכביסטים לא ימכרו את הערכים של המועדון ושל הקהל הצהוב בשביל פיצה וסושי עם ילדות חטיבת ביניים!

זיינתם? נזיין אתכם בריבית עם הצמדה.

צטט

מחזיקת הגביע מתכוונת לזמן לבוררות את הבנות מהפרשה ואת עומר אצילי למתן עדות ולטענתם יוציאו את הסיפור האמיתי שהתרחש, כך נודע ל-ONE. בידי המועדון ראיות לפגיעה בנזקים שספג בעשרות מיליוני שקלים בעקבות הפרשה. 

אולי זאת השעה ואני לא מבין נכון, אבל מכבי בונים על עדות של אצילי בעדם?

13 דקות לפני, החתול הצהוב said:

מצד שני, זו עדות משפטית ולאצילי אסור לשקר שם. זה עניין של חוק

לא יודע אם לשקר, אבל מה הוא יכול להגיד שיבוא לטובת מכבי? אם כבר הוא יעיד לטובת מיכה שמכבי הפרו חוזה גם איתו וגרמו לפגיעה בשמו.

1 hour ago, ששון הצהוב said:

"לא תנאף".

מיכה ואצילי בגדו פה.

נניח שאור אצילי ממש שמחה לשמוע שבזמן ששני פעוטות יונקים ממנה, בעלה יונק משתי פעוטות אחרות, ונדלג הישר אל הבגידה הבאה:

הבגידה החיצונית.

של אצילי ומיכה בחברה שבחוץ.

אילו היו הם צמד אלמוניים כנראה הייתי סתם נגעל- מה גם שאילו היו צמד אלמונים, אני בספק אם בכלל היו נהנים מהפריבילגיה לסנוור ככה מעריצות.

אבל הם היו כוכבים ועוד בכירים.

קפטן וסמל מכבי ת"א, וכוכב נבחרת ישראל בוגר הלה-ליגה.

זוג אייקונים שילדים ביסודי חולמים להשיג בתמונת קלף של איזה הפסקה גדולה בחצר.

זו ה- בגידה הראשית.

תיעול המעמד שלהם למקום נמוך על חשבון הציבור שהמליך אותם למקום גבוה.

לשכב עם ילדות בחטיבת ביניים שבה אולי מסתובבים ילדים שהדפיסו חולצות עם השם שלהם על הגב.

איך אמור ילד בחטיבה להסתובב בבית ספר בחולצה עם שם של פדופיל על הגב?

והבגידה השנייה בהקשר לתביעה היא הבגידה בצהוב-כחול.

להתבייש כאוהד מכבי באותם ימים זו בגידה.

להעמיד את מיץ' בסיטואציה הזו- זו בגידה.

לסכן ולסבך ובדיעבד גם לסכסך את הקהל שלנו - זו בגידה.

אתם הנציגים שלנו, מה חשבתם לעצמכם?

תסביר לי אדון קרישי איך דור "גדול המכביסטים" מיכה לא ראה לנגד עיניו בסיטואציה את הקהל הצהוב ואת ההשלכות שיהיו למקרה?

על זה הנראטיב של מיץ':

זה להעביר מסר ברור:

שום שני שרמוטות מחופשים למכביסטים לא ימכרו את הערכים של המועדון ושל הקהל הצהוב בשביל פיצה וסושי עם ילדות חטיבת ביניים!

כל מילה.

וואלה חייב לנפץ את הרומנטיקה שיש פה כלפי מיכה. הבחור קיבל סכומי עתק ממכבי. הוא לא מתנדב ובטח לא שיחק אצלנו ממקום של אלטרואיזם. בנה את המעמד שלו בתור קפטן, מנהיג, דמות לחיקוי בקרב האוהדים והשחקנים רק כי מכבי נתנה לו תנאים מצוינים להצליח ובתמורה השתן עלה לו לראש והתנהג בחוסר אחריות שהלך עם ילדות. ועכשיו הוא בא בטענות למכבי? שיגיד תודה כי במקום אחר הוא היה גומר את הקריירה שלו מזמן ומסיים בקבוצת אמצע טבלה. יש סיבה שהוא לא יצא לאירופה. כפוי טובה.

אולי די עם הדיבורים על מוסריות וכל השיט הזה?

די, השרלילות ידעו מה הן עושות, רצו את זה ושיקרו לגבי הגיל שלהם, נקודה.

עד היום אחת מהן מתלהבת וצוחקת מהמקרה הזה, הקורבנות פה אלה השחקנים, לא הבנות - אל תתבלבלו.

מיץ' חרץ את דינם של השחקנים עוד לפני שהכל מתברר.

לא חושב שהתביעה על "פגיעה בשם הטוב"  של השחקנים היא במקום, לא קשורה בכלל למכבי, התביעה צריכה להיות כלפי "הנערות" ולא כלפי המועדון.

כי הנערות בסופו של דבר שיקרו לשחקנים ושיבשו להם את הקריירה.

תביעה בנוגע להפרשי שכר, שימוע וכו, הגיוני - צריך לתת לשחקנים כל שקל שמגיע להם, לשלם להם חוזים והכל(קצת מוזר שלא שילמנו, קשה לי להאמין) אבל זה יתברר במשפט.

מכבי ויתרה על השחקנים אז לא ברור לי העניין של האיבוד שיווי כרטיס שחקן, אצילי שווה היום המון, מיכה פחות.

בקיצור,

התביעה צריכה להיות כלפי הבנות.

השחקנים והמועדון צריכים לתבוע את הבנות, אבל בעולם המוסרי המעוות שלנו מותר לשקר ולרמות אנשים ואז להתלונן בגלל לחץ.

הפסדנו אליפות בגלל 2 בנות "שאוהבות להשתולל" ומוסריות יתר.

אני גם לא מבין למה מיכה תובע את מכבי, הוא צריך לתבוע ובצדק את 2 הילדות שפגעו בשמו הטוב ולצרף את אצילי לתביעה במקום לתבוע את מכבי בסופו של דבר אפשר לנתח את הפרשה הזאת מכל כיוון אבל היא מאוסה , אז יאללה בפעם האחרונה.

לדעתי בסופו של דבר לא יגיעו לכלום בזה

אני אנתח את 2 הצדדים בפרשה פה ולא אכתוב דעה לגבי מכבי ומיכה רק את העובדות בשטח:

בסופו של דבר שני ילדות שרצו לפגוע במכבי בגלל אהדתם לקבוצה יריבה(סביר להניח שנשלחו על ידי אוהדים) ולהרוס אותם בפנים פשוט הצליחו הצלחה כבירה, מכבי זאת לא מכבי של אז, איביץ' לא רצה שיעזבו ועזב כחלק מזה ואני יכול להמשיך, ההחלטה לשחרר את אצילי ומיכה היא תגובת שרשרת ארוכה, שסופה אצילי בא לחיפה והיה חלק לא קטן מהאליפות שלהם, מכבי חשבו שאף אחד לא יגע בהם בארץ והיתה אופוריה במועדון שאפשר להסתדר בלעדיהם והנה אפשר יש לנו את חוזז ואלמוג שעוד מעט יחליפו אותם, מה שלא קרה וכנראה גם לא יקרה.

בסופו של דבר אפשר היה לחכות ולראות מה המשטרה החליטה בנוגע לתיק, רוב האנשים הבכירים בספורט חשבו שזה מוקדם מדי לקבוע החלטות לפני בית המשפט, כי לא היה מדובר ב2 שחקנים פשוטים אלא ב2 כוכבי הקבוצה(החלטה מקצועית) ואז להחליט(לא שזה היה משנה, מיץ' החליט כבר מראש, בניגוד לרוב ראשי הקבוצות שהיו מחליטים אחרת) שהונו על ידי 2 בחורות בכוונה כדאי לפגוע בקבוצה, עם קצת יותר נשימה מחשבתית אולי הדברים היו נעשים אחרת.

מצד שני גם אפשר את הצד של מיץ' שבא בפרויקט של קידום צעירים ואלה דברים שמבחינתו אפילו לא עוברים סינון ראשוני, הרי ברור שאם הוא לא היה עושה כלום התקשורת לא היתה עוזבת אותו שנים, הדבר איים להכתים אותו אישית והוא פעל בצורה לגטימית, ספונרסרים וכ'ו לטענתו עזבו אותו(קצת לא מובן לי, כי הוא שחרר די מיד, מישהו יוכל לפרט אשמח) ובנוסף הם הוציאו את שמם החוצה בניגוד לצו איסור פרסום(למרות שגם התוכי שלי ידע על מי מדובר) מכבי הפסידה על אצילי הרבה כסף בוודאות מהכרטיס השחקן, אצילי לחיפה ? רק תמורת 2 מליון וכ'ו אם מכבי היו מסכימים לשחרר, הרי חיפה היו חמים על אצילי שנים וכמו שטענתי שנים, בשביל להעביר את אצילי ממכבי לחיפה זה היה בערך כמו להזיז הר, בסופו של דבר הר זז, אם נכניס את דעתי האישית, אז פה יש לי קונספירציה שלמה לגבי זה ולדעתי כל הפרשה הזאת לא באה סתם (בעיקר אחרי שהם קיללו את שחקני חיפה) וזה היה נראה מהלך מתוכנן מראש שלא בא רק מהאוהדים שלהם, אבל זאת דעתי, לגבי קצת קשה לי להאמין שמכבי לא שילמה הפרשים, מכבי שילמו לאצילי ומיכה כל שקל בחוזה שלהם שהם היו מושעים, כנראה שמכבי ובצדק לא שילמה חלק מההשגים שהרי אצילי ומיכה לא נכללו בהם, אז לא חושב שזה מגיע.

בסופו של דבר הפרשה הזאת מבחינתי אחת המייגעות בתקופת המועדון .

לגבי זה שאצילי יבוא להעיד לטובת מכבי, אני רוצה לבוא לראות את זה בעיניים שלי, זה יהיה הזיה לא פחות גדולה,.

את האמת, גם כשאני חושב שמכבי לא צדקה במה שעשתה להם

אם יש מישהו שמיכה צריך לתבוע זה רק את העיתונאים שפרסמו את זה

הם היחידים שהרסו לו את השם הטוב, מכבי ממש לא הרסה לו את השם הטוב, היא רק עשתה מה שהתקשורת לחצה עליה לעשות

לפני10 שעות , המכבייה said:

אני לא משפטן וגם משפטנים יכולים רק לנחש כרגע. רק יכול להמר שהוא לא ירוויח מהקרקס התיקשורתי וגם לא מהכניסה של מכבי לעובי הקורה. 

אז על מה הוא התנצל? זה לא היה מעשה ראוי גם בעיניו על פי ההתנצלות.

צודק לגמריי.

מיכה יצא פה טינופת כפויית טובה.

לפני9 שעות , Krishi said:

הרפש מבזה נשים, לא צודק ולא נעליים. הוא לא מייצג אותי ולא את מכבי שלי וטוב שכך (תודה לקנדי). ממש לא מעניין אותי מה הוא עשה לפני.

לפני10 שעות , Ronaldo De Lima said:

אני לא יודע מה הבסיס לטענה של מכבי כי אני לא יודע מה הטענה של מכבי. אם אתה מתכוון להיבט המשפטי, אני מציע לך להתעלם מכל מה שכתוב באתרים השונים ולחכות להליך. למדתי אצל מורן מאירי קורס בן 13 מפגשים, שעה וחצי כל מפגש. צפוי ומצוי הוא לא. ממש לא.

אם בכוונה ואם לא, אתה מתעלם מדבר מאוד פשוט, שני שחקנים בכירים של המועדון הגדול בישראל שכבו עם שתי ילדות מתחת לגיל ההסכמה. זו עובדה ואיך שלא תסובב אותה היא תשאר עובדה. כך זה גם פורסם ונטחן בשעתו בכל מדיה אפשרית, בוקר צהרים וערב.

מה מכבי "אשמה" שהשם שלה צריך להשתברב לדבר כזה? תסכים איתי שהיא לא אשמה, תסכים איתי שנזק מיידי כלשהו נגרם למועדון בשעתו?

מבחינת האיש למעלה, היה מקום לעצור את התמשכות הנזק באופן מיידי, וזה מה שהוא בחר לעשות. ולא, הוא לא אמור לחכות חודשים עד שהפרקליטות תחליט אם להעמיד לדין או לא. 

אני כמעט בטוח שאתה מדבר מתוך כאב, כי איבדנו שני שחקנים טופ בארץ ועל הדרך חיזקנו יריבות ישירות. האמן לי שאישית הייתי רוצה אותם בקבוצה, אך אני לגמרי מבין ומכבד את זה שהם לא כאן, וחושב שזה באחריותם.

מאירי יגיש הוכחות לנזקים שקרו לקבוצה כתוצאה מהפעולה. את ההפסד הכספי כביכול מזה שהם ויתרו על הכרטיס שחקן שלו (שהם בעצמם החליטו לוותר עליו שזה עוד יותר הזוי). מה הוא כבר יכול להגיש? הכל מסתכם בסופו של דבר בזה שגולדהאר החליט להיות אמא תרזה, יותר מוסרי מהאפיפיור, וגם על זה הוא ספג הפסדים. אין למכבי שום קייס נגד מיכה ברגע שהתיק נסגר נגדו מחוסר אשמה. 

אתה צודק שמכבי לא אשמה שהשם שלה השתרבב לדבר הזה, אבל מצד שני גם מיכה לא אשם, לכן הטיפול בו והצורה שבה זה נעשה בוצעו בצורה בזיונית ומחפירה, ובמקום לעמוד מאחורי השחקנים שלהם במינימום שבמינימום לפחות עד שיוחלט אם להגיש כתב אישום או לא זרקו אותם כמו כלבים, ועכשיו עוד מאיימים בתביעה נגדית אחרי שהתיק נסגר כבר מחוסר אשמה. 

אני גם מבין למה הם לא פה יותר, אני פשוט לא מסכים עם זה כי זה מפגר ברמות. ובטח שאני לא יכול לכבד את זה (גם אם בתאכלס אין לי מה לעשות בנידון). לדעתי זה ממש לא באחריותם, 2 גברים הלכו לשכב עם 2 נשים. זה כל הסיפור, כל השאר זה על הבנות עצמן ששיקרו והונו אותם. 

לפני9 שעות , מכביסט לעד said:

יודע משהו? אני מסכים עם כל מה שאמרת. 

זה לא סותר את העבודה שלבעלים יש זכות לחשוב אחרת מאיתנו ואם לדעתו עובד שלו עשה משהו לא ראוי (גם אם זה סבבה מבחינת החוק היבש) הוא יכול להעיף אותו. לא צריך לעבור על החוק כדי לעשות משהו לא מוסרי ולפגוע במקום שאתה עובד בו. 

הפוסט של דאבור בזמן שומר החומות היה חוקי, היית רוצה לראות אותו במכבי? 

ברור שבעלים יש זכות לחשוב אחרת, ולי יש זכות לא להסכים איתו.

מה שדאבור עשה זה מעבר למוסריות, זה לא על אותו משקל בכלל. 

לפני8 שעות , ששון הצהוב said:

"לא תנאף".

מיכה ואצילי בגדו פה.

על זה הנראטיב של מיץ':

זה להעביר מסר ברור:

איזה השלכות אמור לראות גבר צעיר שהולך לשכב עם בחורה צעירה? 

הערכים של המועדון שלנו זה ניצחון בכל מחיר, המעשה שנעשה פה הוא המעשה הכי אנטי מכביסטי שיכול להיות. 

בטח לא לקרוא להם שרמוטות. גועל נפש. 

לפני6 שעות , זיפו said:

אולי די עם הדיבורים על מוסריות וכל השיט הזה?

די, השרלילות ידעו מה הן עושות, רצו את זה ושיקרו לגבי הגיל שלהם, נקודה.

עד היום אחת מהן מתלהבת וצוחקת מהמקרה הזה, הקורבנות פה אלה השחקנים, לא הבנות - אל תתבלבלו.

מיץ' חרץ את דינם של השחקנים עוד לפני שהכל מתברר.

לא חושב שהתביעה על "פגיעה בשם הטוב"  של השחקנים היא במקום, לא קשורה בכלל למכבי, התביעה צריכה להיות כלפי "הנערות" ולא כלפי המועדון.

כי הנערות בסופו של דבר שיקרו לשחקנים ושיבשו להם את הקריירה.

תביעה בנוגע להפרשי שכר, שימוע וכו, הגיוני - צריך לתת לשחקנים כל שקל שמגיע להם, לשלם להם חוזים והכל(קצת מוזר שלא שילמנו, קשה לי להאמין) אבל זה יתברר במשפט.

מכבי ויתרה על השחקנים אז לא ברור לי העניין של האיבוד שיווי כרטיס שחקן, אצילי שווה היום המון, מיכה פחות.

בקיצור,

התביעה צריכה להיות כלפי הבנות.

השחקנים והמועדון צריכים לתבוע את הבנות, אבל בעולם המוסרי המעוות שלנו מותר לשקר ולרמות אנשים ואז להתלונן בגלל לחץ.

הפסדנו אליפות בגלל 2 בנות "שאוהבות להשתולל" ומוסריות יתר.

אני מסכים לגמרי ואמרתי את זה כבר אז שאני במקומם תובע את הבנות, וגם מכבי היו צריכים לתבוע את הבנות. אבל בהתנהלות של מכבי כלפי השחקנים הם חיזקו את ההאשמות נגדם והפכו אותם למנודים. הם היו פאקינג צריכים להגלות את עצמם לחו"ל בגלל זה כי אף אחד לא היה נוגע בהם בזמן הזה.