Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

4 דקות לפני, המכבייה said:

כל כך מבאס שזה לא צלח עם פשיץ(חלוץ נפלא). מכבי כל כך עקומה לאחרונה שמי שהיה צריך להיות משוחרר משניהם, נשאר. לטעמי חלוץ שלם יותר מפריצה. 

לגמרי. אבל הבאנו תחליף לא רע בכלל בעמדה הזו

1 hour ago, המכבייה said:

כל כך מבאס שזה לא צלח עם פשיץ(חלוץ נפלא). מכבי כל כך עקומה לאחרונה שמי שהיה צריך להיות משוחרר משניהם, נשאר. לטעמי חלוץ שלם יותר מפריצה. 

הוא לא רצה להמשיך. זה לא ששחררו אותו. 

מבאס, אבל מעדיף שחקן שרוצה להיות פה כמו פריצה (שנראה טוב בינתיים) מאשר שחקן שעושה טובה. 

תראה מה קורה עם הרננדס…

אגב, פריצה כבר עם 6 שערים ובישול בתשעה משחקים. 

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

אגב הופמייסטר בנתיים משחק בהפועל ומתחבב על הקהל

עניין של זמן עד שהוא יתבע אותם בדרך ליעד הבא

השחקן הגנרי החדש שיכסח בדרבי בשביל למצוץ לקהל?

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

אגב הופמייסטר בנתיים משחק בהפועל ומתחבב על הקהל

עניין של זמן עד שהוא יתבע אותם בדרך ליעד הבא

קשה לי עם שחקנים שגדלו במכבי וחותמים בהפועל, מעבר לזה ששחקנים שחותמים בהפועל הם באופן כללי לא חכמים במיוחד, בעצם אולי זה מסביר גם את העניין הראשון. אבל עדיין זה פשוט לא מובן. אם הייתי גודל במכבי תמורת שום הון בעולם לא הייתי חותם שם, מעדיף לגור ברחוב. 

11 דקות לפני, Krishi said:

קשה לי עם שחקנים שגדלו במכבי וחותמים בהפועל, מעבר לזה ששחקנים שחותמים בהפועל הם באופן כללי לא חכמים במיוחד, בעצם אולי זה מסביר גם את העניין הראשון. אבל עדיין זה פשוט לא מובן. אם הייתי גודל במכבי תמורת שום הון בעולם לא הייתי חותם שם, מעדיף לגור ברחוב. 

ועוד היה קפטן בנוער אם אני לא טועה. עוד טעות של ואן לוון :P

לפני8 שעות , המכבייה said:

לא חושב שיש כזה הבדל בין שניהם. הבונוס הוא שפריצה פי 80 יותר מרגש.

2 דקות לפני, Dalembert said:

שפונגין בשורת סטורים מספר בגאווה שהוא סיים קורס מאמנים מנטליים, ומצטלם מחובק עם איתן עזריה וגיל לבנוני. 

הוא גמור :(

שפונגין + טבח כוח לצוות המקצועי וזה חלון טוב בשבילי

On 25.10.2021 at 01:16, קובי השועל said:

לא חושב שיש כזה הבדל בין שניהם. הבונוס הוא שפריצה פי 80 יותר מרגש.

פשיץ יותר שלם(אחד על אחד, מעורבות גם גם כשזה לא ב16). פריצה אחלה. 

לפני1 שעה , erantheking21 said:

שיזדיין, נטש אותנו בשביל החלשים האלה.

אם הוא היה אוהב אותנו באמת, היה זורק את אישתו ונשאר חח

קארצב, פארפה, גבי(עד לפני חודשיים), שחר, חנצ'יס, הופיימייסטר- רשימה חלקית של פירות שאנחנו מגדלים ולא נהנים מהם. או שקבלת ההחלטות של פטריק מחרידה, או שזה מצב טבעי של היצע שגדול מהביקוש. 

39 דקות לפני, המכבייה said:

קארצב, פארפה, גבי(עד לפני חודשיים), שחר, חנצ'יס, הופיימייסטר- רשימה חלקית של פירות שאנחנו מגדלים ולא נהנים מהם. או שקבלת ההחלטות של פטריק מחרידה, או שזה מצב טבעי של היצע שגדול מהביקוש. 

מוריד את קארצב מהרשימה כי הוא קיבל מספיק הזדמנויות כדי להיראות סביר לכל הפחות וזה לא קרה. לגבי השאר אני מאמין שזו יותר קבלת החלטות רעה מהיצע עודף, כי שחר את חנציס לא קיבלו הזדמנות גם כשהקישור והכנפיים שלנו זעקו להצלה.

20 דקות לפני, avich15 said:

מוריד את קארצב מהרשימה כי הוא קיבל מספיק הזדמנויות כדי להיראות סביר לכל הפחות וזה לא קרה. לגבי השאר אני מאמין שזו יותר קבלת החלטות רעה מהיצע עודף, כי שחר את חנציס לא קיבלו הזדמנות גם כשהקישור והכנפיים שלנו זעקו להצלה.

ועכשיו נשאלת עוד שאלה- האם היה חכם להחתים קצת בפאניקה את דביטון(ואני לא נגדו אישית, הלוואי אמן שיצליח) כאשר בקנה יש את אוסקר ופארפה? ועוד האדם שיודע טוב מכולם את הנתונים והמשאבים הקיימים? 

19 דקות לפני, קובי השועל said:

היה בעיה לשלב קשרים צעירים כשגלזר, גולסה, פרץ וריקן היו בשיא ובלי פציעות.

נכון אבל לא נעשתה שום עבודת הכנה ליום שאחרי. 

43 דקות לפני, המכבייה said:

ועכשיו נשאלת עוד שאלה- האם היה חכם להחתים קצת בפאניקה את דביטון(ואני לא נגדו אישית, הלוואי אמן שיצליח) כאשר בקנה יש את אוסקר ופארפה? ועוד האדם שיודע טוב מכולם את הנתונים והמשאבים הקיימים? 

אוסקר נראה נהדר בנוער. מכאן ועד לבנות עליו לבוגרים? 

פארפה תופס מקום של זר. על מי היית מוותר? 

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אוסקר נראה נהדר בנוער. מכאן ועד לבנות עליו לבוגרים? 

פארפה תופס מקום של זר. על מי היית מוותר? 

החתמנו את דביטון לארבע שנים(גם את גבי שרלוונטי לעמדה הזאת). לא טוען בהכרח שפארפה אמור היה להישאר השנה, אבל דרכו קצת חסומה גם בעתיד. בקשר לאוסקר, נקווה שניהיה מהירים יותר בשילוב שלו מאשר אחרים. לא רואה סיבה שילד מוכשר בן 20 (עוד שנתיים) לא יקבל הזדמנויות. 

12 דקות לפני, המכבייה said:

החתמנו את דביטון לארבע שנים(גם את גבי שרלוונטי לעמדה הזאת). לא טוען בהכרח שפארפה אמור היה להישאר השנה, אבל דרכו קצת חסומה גם בעתיד. בקשר לאוסקר, נקווה שניהיה מהירים יותר בשילוב שלו מאשר אחרים. לא רואה סיבה שילד מוכשר בן 20 (עוד שנתיים) לא יקבל הזדמנויות. 

ביטון לא היה מסכים לחתום לעונה ואם הוא היה מצליח היינו מתחרטים על זה. 

אם פארפה לא היה נשאר העונה היינו בלי קשרים יצירתיים. ביטון היה רכש הכרחי. 

פארפה פתח טוב את העונה טוב. אם הוא ממשיך ככה הוא ישאר במכבי בעונה הבאה וגם יקח לביטון את ההרכב. זה נהדר שיהיו לנו שני שחקנים מוכשרים על אותה עמדה (איביץ׳ תיכנן את זה בזמנו עם מיכה וניקוליץ׳). 

מסכים לגבי אוסקר. הוא יהיה חייב לקבל את ההזדמנות בניגוד למה שקרה העונה עם חנצ׳יס ושחר.