Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

1 hour ago, אם אין אני לי נמני said:

אין בעיה בכל מה שכתבת, אבל בשביל מה יש שופטים ומשפט? אם הם זכאים אז שמו הטוב של המוצר לא מעניין אותם הם לא עברו עבירה 

ומיץ עם כל הכבוד צריך לכבד חוזה וחוקים במדינה הזאת 

גם אם מיץ בכל זאת החליט שזה מוגזם, עבורו יש דרך לעשות את זה, הפרידה החד צדדית שהייתה שהפסיקו לדבר איתם ולהכניס אותם לאימונים וכל זה לדעתי מוגזמת

על זה הדיון אם הפרידה הייתה חוקית והוגנת כלפיהם או לא

שבית המשפט יחליט, יש להם זכות מלאה לעשות את זה 

מוסרית הם סרחו ולפי אמות המוסר של גולדהאר איבדו את הזכות לדרוך המועדון כולל אימונים. את הכסף? יקבלו עד השקל האחרון, המכבי לא מלינים שכר. אין קשר בכלל

לזכאים מחוסר אשמה (כי לא הוכיחו אשמה) ולצד הפלילי. לגולדהאר הפריע בכלל שנכנסו לסיטואציה הזאת כשחקני מכבי שמייצגים מועדון ומשמשים מודל לילדים.

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

לגולדהאר הפריע בכלל שנכנסו לסיטואציה הזאת

לסיטואציה שבה  2 גברים צעירים ששכבו עם 2 נערות שהוכח שהם היו בטוחים שהן בגיל החוקי? 

לפני3 שעות , אם אין אני לי נמני said:

למה לא? מגיע להם כל שקל

מקצוע קשה עם סיכויים אפסים להצליח שלרוב לא מתוגמל, דורש הקרבה אדירה כישרון ומזל 

שלא לדבר על פוטנציאל הרווח ממועדון כדורגל 

אבל אם נשים רגע רווח כלכלי 

מיץ פה יכול להיות לתחזק צעצוע מעודף שנשאר לו בכיס, לא סתם הוא מרוויח מזה תועלת גם אם זה כבוד או לא יודע מה 

כל שחקן בעל חוזה גבוהה לא הגיע לזה מטוב לב של אף אחד זה מגיע לו 

מגיע להם כל שקל, הייתי בטוח שגם שילמו להם הכל.

באותה מידה גם למכבי מגיע כל שקל על הפגיעה בשם הטוב שלהם אחרי שבמשך כמה חודשים קיבלו סיקור שלילי בכל מהדורת חדשות בארץ בערך, מקווה שירוששו את מיכה החזיר כמה שאפשר. 

ברגע שאחד כמו מיכה שנהיה מיליונר בזכות מכבי, תובע אותה על סכומים זניחים ביחס למה שקיבל לאורך השנים, הוא שרוף מבחינתי. 

גם אם הוא צודק ב100% (והוא רחוק מזה מאוד), ברגע שהוא בוחר ללכת לבית משפט נגד מכבי ומוסיף חטא על פשע ומפרסם את זה יומיים לפני משחק הוא צריך להיות שרוף אצל כל הקהל שלנו ולא ברור לי מאיפה ההגנה העיוורת עליו. 

לפני13 שעות , maccabi-king said:

אני שם לב שהמילה מיץ' "מממן" אותם והוא לא חייב לממן אותם חוזרת הרבה ויש פה טעות עצומה

מיץ' לא פילנטרופ והם לא מעמותת חסד או מקצבי נדבות

זה המקצוע שלהם, יש להם חוזה, והוא "משלם" להם על השירות לו הם מספקים לו, במקרה הזה לשחק כדורגל ולספק תוצאות

אז יאללה עם הקטע הזה שמיץ' לא חייב לממן אותם

הוא כן, כי הוא התחייב בחוזה לשלם להם כל עוד הם לא מפירים אותו

עכשיו הדיון בבית המשפט יהיה מי הפר את החוזה, מכבי או השחקנים, זה הכל

מיכה לא מנסה לסחוט אף אחד במכבי, הוא מאמין שמגיע לו סכומים נוספים כמו כל כדורגלן וכל עובד במדינה הזאת שלפעמים מרגיש שלא נתנו לו את מלוא התשלום הנדרש עבור שירותיו בעבודה

ודרך אגב, אני מת לראות פה מישהו מגיב אם מישהו אחר בעבודה שלו יגיד שהבוס שלו מממן אותו... 

בוודאי שמיטש פינלנטרופ. אין שום עסק במכבי עבורו. אין שום שאיפה דימיונית לרווח, כלום. וברור גם שהיחסים הם יחסי עובד מעביד. 

לא רק שזה לא עסק בשבילו, בניגוד לבעלי קבוצות אחרים, הוא לא משתמש בהשקעה בקבוצה למינוף עסקים אחרים (חוגג) פרסום (ברקת) פולחן אישיות (יענקל'ה) ושאיפות פוליטיות (גאיידמק).  

זה נטו פילנטרופיה. 

לפני5 שעות , Krishi said:

לסיטואציה שבה  2 גברים צעירים ששכבו עם 2 נערות שהוכח שהם היו בטוחים שהן בגיל החוקי? 

ששני גברים בני 28 מתעסקים עם נערות בגיל המעבר לבגרות.

1 hour ago, קאוביין said:

לא רק שזה לא עסק בשבילו, בניגוד לבעלי קבוצות אחרים, הוא לא משתמש בהשקעה בקבוצה למינוף עסקים אחרים (חוגג) פרסום (ברקת) פולחן אישיות (יענקל'ה) ושאיפות פוליטיות (גאיידמק).  

זה נטו פילנטרופיה. 

נשגב מבינתי איך אפשר לחשוב אחרת. מה שכן, העיסוק המשפטי יהיה ביחסי עובד- מעביד. 

צטט

אנחנו לא משפטנים, אז פנינו לאחד שכן - עו"ד אריה ארבוס, שותף במשרד עורכי הדין ארבוס, קרן, צור המתמחה בדיני עבודה. "חייבים להבין כי בית המשפט אינו משמש כמצפן מוסרי והוא פועל על פי החוק ובמקרה הזה על פי דיני החוזים ודיני העבודה", הוא מבהיר, "על פניו, ככל ומועדון מכבי תל אביב הגיע להסכם עם מיכה כי הוא ישלים לו את השכר בקפריסין ולא עשה זאת, בית המשפט יחייב אותו בהפרשי השכר עליהם הגיעו לסיכום. יחד עם זאת, אם הטענה של גורמים במועדון נכונה, והשחקן ביקש וקיבל שחרור עוד לפני עזיבתו את הקבוצה, והמועדון לא הגיע עמו להסכם על הפרשי השכר, אזי הוא לא יצטרך לפצותו".

לגבי הטענה על פגיעה במוניטין אומר עורך הדין ארבוס כי הוא מתקשה לראות כיצד בית משפט יאלץ את מכבי תל אביב לשלם לשחקן: "צריך להפריד בין האמירה המוסרית ערכית לאמירה החוקית. העובדה שהתיק נסגר בחוסר אשמה אינה מעידה על המוסריות של המעשה. ולכן, האמירה המוסרית של מועדון מכבי תל אביב נגד המעשה, היא אמירה ערכית שאינה קשורה בשחקן עצמו או בשותפו למעשה, אלא אמירה על עצם כך שהמעשה שנעשה אינו ראוי. אם יש מי שפגע במוניטין של השחקנים זה הם עצמם, ולכן אני מתקשה לראות שבית המשפט יחייב את מכבי תל אביב לשלם פיצוי בגין כך".

לפני20 שעות , קאוביין said:

זה נטו פילנטרופיה. 

פילנטרופיה שמנוהלת כמו עסק שאולי בעתיד יגיע לאיזון. מה שכן, גם אם העסק יצליח לייצר רווחים מאמין שהם יושקעו בחזרה במועדון.

1 דקה לפני, Elirandani said:

אז העו"ד של מיכה, שפורסם שיגיש את התביעה נגד מכבי, הוא עכשיו היועץ המשפטי של ב"ש.

איזה קטע.

הקארמה כבר נגסה במיכה…

ובמעבר חד - פארפה גויאגון חתיכת שחקן. 

לא ברור מה פטריק פספס (גם) שם, אבל במשחק וחצי שגויאגון שיחק בנתניה הוא היה השחקן הכי טוב שלהם ביי פאר. כל התקפה מחפשים אותו וכל נגיעה שלו זה קלאס.

בונוס סטטיסטי: בתום המחזור הרביעי, ועל אף ששותף רק בשני משחקים, פארפה ניצב במקום הראשון בליגה בדריבלים מוצלחים עם 15 מתוך 18 ניסיונות בלבד (תשיעי בליגה בניסיונות). 

מושאלים נוספים:

-גיא מזרחי ונדב נידם פתחו בהרכב של ק"ש מחזור שני רצוף ונתנו אחלה משחק.

מזרחי, לדעתי, אחד המגנים הכי טכניים בליגה והדגש העונה צריך להיות בעיקר על הצד ההגנתי. עד עכשיו הוא נראה יותר סולידי בהגנה, כך שיש אופטימיות זהירה לגבי העתיד.

נידם ממשיך לקבע את מעמדו בהרכב עם עוד משחק טוב יחסית, והוסיף גם סחיטת פנדל אחרי דריבל מוצלח בתוך הרחבה (אחד מתוך שניים שהיו לו במשחק).

-בר כהן נכנס כמחליף בנוף הגליל וגם הפעם היה פעיל ונתן הופעה חיובית בסך הכל. איך שזה נראה, אני מאמין שגם הוא יתפוס את מקומו בהרכב בשבועות הקרובים. 

59 דקות לפני, החתול הצהוב said:

בסוף הבנתי שמיכה יחזור מהר, שבועיים-שלושה

מעניין לכמה זמן הוא היה נעדר אם הייתה לו פציעה דומה במכבי.

25 דקות לפני, עמית7 said:

לא ברור מה פטריק פספס (גם) שם, אבל במשחק וחצי שגויאגון שיחק בנתניה הוא היה השחקן הכי טוב שלהם ביי פאר. כל התקפה מחפשים אותו וכל נגיעה שלו זה קלאס.

בונוס סטטיסטי: בתום המחזור הרביעי, ועל אף ששותף רק בשני משחקים, פארפה ניצב במקום הראשון בליגה בדריבלים מוצלחים עם 15 מתוך 18 ניסיונות בלבד (תשיעי בליגה בניסיונות). 

מושאלים נוספים:

מזרחי, לדעתי, אחד המגנים הכי טכניים בליגה והדגש העונה צריך להיות בעיקר על הצד ההגנתי. עד עכשיו הוא נראה יותר סולידי בהגנה, כך שיש אופטימיות זהירה לגבי העתיד.

נידם ממשיך לקבע את מעמדו בהרכב עם עוד משחק טוב יחסית, והוסיף גם סחיטת פנדל אחרי דריבל מוצלח בתוך הרחבה (אחד מתוך שניים שהיו לו במשחק).

-בר כהן נכנס כמחליף בנוף הגליל וגם הפעם היה פעיל ונתן הופעה חיובית בסך הכל. איך שזה נראה, אני מאמין שגם הוא יתפוס את מקומו בהרכב בשבועות הקרובים. 

איזה יופי בשביל הקבוצות הבאות שהם יושאלו אליהם, זכו

32 דקות לפני, עמית7 said:

יגיע בשל יותר עונה הבאה. 

מה שכן הרבה עומס על עמדה 10 שנים קדימה. גבי, ביטון, פארפה ואוסקר.

לפני1 שעה , עמית7 said:

מושאלים נוספים:

תבורך על הסיכום הזה

לפני13 שעות , עמית7 said:

מושאלים נוספים:

נועם כהן שמושאל בשנים האחרונות (העונה להפועל חיפה) גם די הרשים (אותי לפחות)

לפני13 שעות , erantheking21 said:

אם נידם טוב בהגנה גם היתי מחזיר אותו בינואר, חסר לנו שחקן עם תכונות הגנתיות בנוסף לגלזר, אין לנו עוד אחד כזה בסגל.

השאיפות שלי לחלון בינואר:

א.אם נידם מוצלח בהשאלה שלו אז להחזיר מהשאלה(תופס גם לגבי בר כהן,את גויאגון לא נראה לי שנוכל להחזיר גם אם נרצה כי זה מול אייל סגל ששווה להישאר מולו ביחסים טובים)

ב.לשחרר את ריקן,טב"ח,הרננדז,ניקוליץ'(אם אפשרי)+להשאיל את אילון לקבוצה בליגה שנטולת לחץ(חדרה/פ"ת שכזו תבוא טוב)

ג.להביא בלם במקום הרננדז(גם בהשאלה מבחינתי זה בסדר)

ד.להחזיר את רויזמן אם הוא יהיה תותח בבית"ר בת

ה.לנסות לסגור עם זהבי לעונה הבאה(0% שיקרה אבל שווה לגשש בשביל לראות כיוון).

ו.לסגור עם מאמן לעונה הבאה(לתת לפטריק לאמן עד סוף העונה כי להיכנס ללופ של מינוי ופיטורי מאמנים יהפוך אותנו לחיפה של העשור הקודם).

ז.אם יתאפשר אז להתחיל במגעים עם ספורט דירקטור לעונה הבאה ולהוריד את יצחקי בחזרה לעמדת הסגן/לתרום אותו לבית"ר עם סעיף יציאה אלינו(מקובל באירופה שיש חוזים של אנשי מקצוע עם סעיפי יציאה/הסכמה ג'נטלמנית על שחרור בחינם/פיצוי סמלי לקבוצות מסויימות).

לפני20 שעות , itanar said:

יגיע בשל יותר עונה הבאה. 

מה שכן הרבה עומס על עמדה 10 שנים קדימה. גבי, ביטון, פארפה ואוסקר.

והכיף שהעומס הזה הוא לא פייק עומק בניגוד לאגפים שלנו ששם חוץ מקוואס וקניקובסקי(שגם הוא אלתור בכנף שמאל) אין באמת איכות אמיתית. 

On 27.9.2021 at 20:53, Raumdeuter said:

לתת לפטריק לאמן עד סוף העונה כי להיכנס ללופ של מינוי ופיטורי מאמנים יהפוך אותנו לחיפה של העשור הקודם

הפלייאוף העליון בסכנה אם ככה