Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

33 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

מתתתתת מתתתת לראות את המטומטם שילך ראש בראש נגד גולדהאר. בפוגים, דוקים, טניס, עסקית, משפטית.. זה הולך להיות מענג.

!

על משקל- "אסד, אם אתה רוצה שלום, אבוא גם לדמשק אבל אם אתה רוצה מלחמה, יאנוש ורפול מחכים לך"/מ. בגין

8 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לא אחי, אין טעם להסביר כי הטענה שלך לא קשורה למקרה. אם מישהו ממציא עלילת דם והיא מפורכת אז לא קרה כלום וגם תובעים את מי שהפיץ, מכבי חיכו כדי לראות אם יש אמת בעצם המקרה, ואכן מהר מאוד התברר שהוא קרה. מכאן מבחינת מיץ' אין דרך חזרה ולכן הדוגמה שלך פשוט לא רלוונטית ואתה יכול לחשוב שהיו צריכים להשאיר אותם, זה לגיטימי ביותר. 

כשאני אומר שהוא היה צריך להשאיר את הזין במכנסיים, אני מתכוון למקרה הספציפי הזה בלבד, אל תיתמם. 

הטענה שלי לגמרי קשורה למקרה, אבל אם זה יעזור לך להבין יותר טוב אז קח דוגמא של שחקן שהותקף ע"י אדם כלשהו והגן על עצמו ואות אדם אושפז והאשימו אותו שהשחקן הוא זה שתקף ראשון. 

אז כן המקרה קרה אבל השחקן ביצע הגנה עצמית ולכן לא הואשם בכלום. 

גם במקרה הספציפי הזה אני לא מבין למה שהוא ישאיר את הזין שלו במכנסיים אם הוא חשב שמדובר במישהי שהחוק לא מונע ממנו לשכב איתה והכל בוצע בהסכמה. 

1 hour ago, אם אין אני לי נמני said:

תראה אני לא יודע מה גילך אני בן 23 

זכור לי (במידה מאוד מקיפה) בנות 16/15 שיוצאות עם בני 20 פלוס (גם 23)

אגדיל ואומר שכשהייתי בן, 17 הייתה לי בת זוג שבעברה (כשהיית בת 15/16) יצאה עם בן 24 והיא הייתה הבוגרת בקשר 

קרה לי אישית שבבר התחלתי עם מישהי וגיליתי רק אחרי שעה וחצי שהיא בת 16 ולא בגללי אם להיות אמיתי

הגיע הזמן שמישהו יגיד הסיטואציות האלה קורות, קורות המון

אני שונא את זה שמורידים את האשמה מהבחורות ומהמשפחה שלהם ומהחינוך שלהם ומצפים תמיד מהמבוגר להיות אחראי לכל

כולנו כגברים (מאמין שבעיקר בני הגיל שלי שקרוב קצת לגיל השחקנים) מכירים סיפורים כאלה מקרוב של בוגר וצעירה והכל בסדר חיים עם זה בשלום ובעולם הסטוצים הדבר הזה בכלל חוגג... 

איפשהו בשביל זה יש חוקים יבשים כדי לקבוע מה מותר ומה אסור כדי להגדיר גבולות ברורים גם לאלה שלא מסכימים עם עמדות מוסר כמו של אדם אחר (18 רק עם 18 פלוס וכאלה) 

בגלל שראיתי בעיניים שלי זוגיות כאלה ורבות אז אני באמת מאמין באפשרות שהבנות האלה לא תמימות בכלל וכן הצליחו להפיל את הכדורגלנים בפח 

כולנו מכירים את הראיונות והקטעים ביוטיוב עם אצילי בואו לא מדובר בגאון אפילו לא בחכם ספק אם יתקבל לאוניברסיטה הפתוחה כשרת 

אנשים כועסים על השחקנים כי ציפו מהם להיות מודל לחיקוי, תגידו אנחנו גדלים באותה מדינה? 

מישהו פה פעם הכיר כדורגלן פעיל? 90 אחוז מאלה שאני מכיר הם מהטיפשים שבטיפשים שברחו משיעורים ולרובם גם אין בגרות הלכו לשחק כדורגל כי זה מה שעשו ולשמחתי הרבה גם נהיו שחקנים כי הרבה יותר מזה לא היה יוצא מהם

(ברור שיש יוצאים מהכלל אלברמן ייני ואלה אבל הם באמת העילוי ולא הרוב) 

לא הייתי רוצה שהבן שלי ילמד מהם כלום, כלום חות מלשחק כדורגל 

וזה מה שאני מצפה מהם, שישחקו כדורגל 

לא מידות מוסר של נשיאים ולא חוכמה ותבונה של שופטים

שירוצו יבעטו בכדור ויתנו לי תארים בפעמיים בשבוע כשאני רואה כדורגל 

מבחינתי בשביל כדורגלנים הומצא החוק היבש וברגע שאין עבירה פלילית אין עבירה פלילית נקודה. 

לא בסמכותו של גולדהאר להעניש אותם הוא לא אבא שלהם. 

בדיוק כמו שאמרתי שצריך לתת לפרץ לשחק גם בשנה אחרונה של חוזה, בדיוק כמו שאני לא כועס על שכטר וטיבי שלא חיכו, בסוף חוזה מגדיר עסקה בין המועסק למעסיק 

זה רוצה תארים ושחקנים טובים, והשני רוצה תארים וכסף 

חתמו חוזה אלה תנאיו, נא לכבד אותו 

לא ביקשו מימך להיות אבא של השחקנים ולא לחנך אותם בגיל 25

לדעתי נגרם להם אבל אדיר וזה לא קשור לאהבה שלי כלפיהם, אין שום סיבה שאני אכעס על מיכה כי אני מעולם לא ציפיתי ממנו להיות אפיפיור 

ציפיתי שיהיה שחקן טוב, יביא לי תארים ילחם על כל כדור יאהב את מכבי ולא ירצה ללכת. 

על זה ששכב עם קטינה שלא ביודעין? קשה לי לכעוס 

מאמין שקיימת האפשרות שהוא נפל בפח, וברגע שיצא זכאי מחוסר אשמה אני לגמרי מאחוריו 

לא הכל זה אהבה רק למכבי ולגולדהר, בעיני לתמוך במיכה זה לתת גיבוי לשחקן בית שגדל פה ולא להיות עיוור לכסף של מיץ בכל מחיר 

אני מקווה שלא פגעתי באף אחד בהודעה אבל היה חשוב לי להוציא את זה החוצה 

סויר יגיב לאחר שציפה בש.ח

בסמכותו של מיטש לא לממן אותם יותר. לא לעניין שאתה משווה מערכות יחסים של 20 קצת עם 16, כאשר כאן מדובר בשני דבילים בני 28 ששכבו עם ילדות בתיכון ביודעין. אנשים מפורסמים שנכנסו לפה של דביליות בנות 15. אז שיתפרנסו במקום אחר, תודה ושלום. על טפשות כזאת משלמים. אולי כשתיהיה אבא, תקבל פורפורציות לחיים...יש לי בת יותר גדולה ממך.

לפני2 שעות , Krishi said:

הטענה שלי לגמרי קשורה למקרה, אבל אם זה יעזור לך להבין יותר טוב אז קח דוגמא של שחקן שהותקף ע"י אדם כלשהו והגן על עצמו ואות אדם אושפז והאשימו אותו שהשחקן הוא זה שתקף ראשון. 

אז כן המקרה קרה אבל השחקן ביצע הגנה עצמית ולכן לא הואשם בכלום. 

גם במקרה הספציפי הזה אני לא מבין למה שהוא ישאיר את הזין שלו במכנסיים אם הוא חשב שמדובר במישהי שהחוק לא מונע ממנו לשכב איתה והכל בוצע בהסכמה. 

גם הדוגמה הזאת לא קשורה, אם שחקן יותקף ויפדע בתוקף לא יעשו לו כלום (זה כבר קרה במכבי, קוראים לשחקן זהבי, והתוקף אומנם לא אושפז) .תראה מעבר לזה ,זה כבר לחזור לדיון האם היו צריכים להישאר או לא, אבל על דבר אחד אין עוררין, הם ידעו שהם תלמידות תיכון וזה הספיק לגולדהאר, אגב אף אחד מאיתנו לא באמת יודע על מה השחקנים חתומים מבחינת התנהגות ואתיקה 

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

גם הדוגמה הזאת לא קשורה, אם שחקן יותקף ויפדע בתוקף לא יעשו לו כלום (זה כבר קרה במכבי, קוראים לשחקן זהבי, והתוקף אומנם לא אושפז) .תראה מעבר לזה ,זה כבר לחזור לדיון האם היו צריכים להישאר או לא, אבל על דבר אחד אין עוררין, הם ידעו שהם תלמידות תיכון וזה הספיק לגולדהאר, אגב אף אחד מאיתנו לא באמת יודע על מה השחקנים חתומים מבחינת התנהגות ואתיקה 

זה לא קרה, לא בכדורגל לפחות. אם כבר אולי זה קרה בכדורסל ושם שמעון מזרחי טיפל בזה כמו שצריך. 

אז מה שהן ידעו או לא ידעו שהן תלמידות תיכון, לא הבנתי איך זה רלוונטי, ולמה זה אמור לעניין את המעסיק שלהם. בטח בקבוצת כדורגל. 

6 דקות לפני, Krishi said:

אז מה שהן ידעו או לא ידעו שהן תלמידות תיכון, לא הבנתי איך זה רלוונטי, ולמה זה אמור לעניין את המעסיק שלהם. בטח בקבוצת כדורגל. 

אתה לא רואה בזה פגם? זו נראה לך התנהגות נאותה לעובד בארגון ובטח לשחקנים מובילים שהרבה בני נוער עוקבים אחריהם? 

1 דקה לפני, Keano said:

אתה לא רואה בזה פגם? זו נראה לך התנהגות נעותה לעובד בארגון ובטח לשחקנים מובילים שהרבה בני נוער עוקבים אחריהם? 

זה נראה לי לא מעניין כל עוד זה חוקי. הם לא הראשונים ולא האחרונים ומה הם עושים בחיי המין שלהם זה עניינם. הם שחקני כדורגל לא אבירי המוסר. שיעקבו אחריהם גם אלפי בני נוער, אז מה? 

Just now, Krishi said:

זה נראה לי לא מעניין כל עוד זה חוקי. הם לא הראשונים ולא האחרונים ומה הם עושים בחיי המין שלהם זה עניינם. הם שחקני כדורגל לא אבירי המוסר. שיעקבו אחריהם גם אלפי בני נוער, אז מה? 

שמע אם צריך להסביר את זה שוב הבעיה אצלך כנראה. יש קשת רחבה מאוד של מעשים שהם חוקיים כביכול אבל לא מוסריים, בשביל זה קיים קוד אתי לארגון. 

3 דקות לפני, Krishi said:

זה לא קרה, לא בכדורגל לפחות. אם כבר אולי זה קרה בכדורסל ושם שמעון מזרחי טיפל בזה כמו שצריך. 

תלמידות בתיכון זו נורה אדומה, לפחות אצלי. ויצא בסוף שהן קטינות. אז כן, בעיה שלהם, פעם הבאה שיחשבו מהראש.

גולדהאר בסוף זה שמימן אותם, זכותו להחליט אחרי דבר כזה אם להעסיק אותם או לא, יש הרבה שהיו פועלים ככה.

מאז שזה התפוצץ הפכו אותם לקורבנות.

Just now, Keano said:

שמע אם צריך להסביר את זה שוב הבעיה אצלך כנראה. יש קשת רחבה מאוד של מעשים שהם חוקיים כביכול אבל לא מוסריים, בשביל זה קיים קוד אתי לארגון. 

לא צריך להסביר לי שוב ואין לי שום בעיה. 

מה הם חוקים אם לא אמות המוסר שנקבעו ע"י החברה. אתה רוצה להחמיר? תפאדל, אבל אל תגיד לי שהבעיה היא אצלי.

Just now, Elirandani said:

תלמידות בתיכון זו נורה אדומה, לפחות אצלי. ויצא בסוף שהן קטינות. אז כן, בעיה שלהם, פעם הבאה שיחשבו מהראש.

גולדהאר בסוף זה שמימן אותם, זכותו להחליט אחרי דבר כזה אם להעסיק אותם או לא, יש הרבה שהיו פועלים ככה.

מאז שזה התפוצץ הפכו אותם לקורבנות.

יצא בסוף שהם קטינות כי רימו אותם. 

בשבילך זה נורה אדומה, בשביל מישהו אחר לא. אז מה? 

ברור שזכותו של גודלדהאר לעשות מה שבא לו, זכותי להגיד שהוא טעה, וזכותו של מיכה לתבוע אותו על זה. 

הפכו אותם לקורבנות כי הם באמת הקורבנות בסיפור.

1 דקה לפני, Krishi said:

לא צריך להסביר לי שוב ואין לי שום בעיה. 

מה הם חוקים אם לא אמות המוסר שנקבעו ע"י החברה. אתה רוצה להחמיר? תפאדל, אבל אל תגיד לי שהבעיה היא אצלי.

בדיוק, נקבעו ע"י החברה ומקובלים בעוד הרבה מקומות. ההחמרה פה היא רק בעונש. 

1 דקה לפני, Krishi said:

יצא בסוף שהם קטינות כי רימו אותם. 

בשבילך זה נורה אדומה, בשביל מישהו אחר לא. אז מה? 

ברור שזכותו של גודלדהאר לעשות מה שבא לו, זכותי להגיד שהוא טעה, וזכותו של מיכה לתבוע אותו על זה. 

הפכו אותם לקורבנות כי הם באמת הקורבנות בסיפור.

הם בחרו ללכת עם תלמידות והיו צריכים לדעת שיש בזה סיכון, הם ממש לא קורבונות, לא מסכנים, ואפחד לא פגע להם במוניטין. הם האחראים כאן. ואין לי ממש צד בנערות האלה, חינוך מקולקל. 

הקייס הוא קל ופשוט, מציגים בבית המשפט את האמירה שלו עצמו:

״אני לוקח אחריות מלאה, מתנצל בפני כל מי שנפגע ומבין שטעיתי בקבלת ההחלטות״.

Case closed.

לפי כתבה של רון עמיקם היום בוואלה!, יוצא שיש קוד אתי אחיד לכל שחקני הליגה שנוסח יחד עם ארגון השחקנים וכולל איסור על הימורים על משחקי הקבוצה ועל שימוש בסמים.

הנהלת מכבי יצרה תקדים מסוכן שתואם את הטרנדים הפרוגרסיביים אובר למיניהם. 

כשקרה מה שקרה בזמנו, זכור לי שהרוב כאבו מאוד את לכתו של מיכה (פחות את של אצילי). 

מה קרה פתאום? עומר אצילי עושה שואו אוף לקהל של חיפה, ופתאום גם דור מיכה אויב שער 11? 

דור מיכה זה בן בית, בן משפחה, ואנחנו כאוהדי הקבוצה צריכים להיות נאמנים לשחקן בית שהיו לו הזדמנויות לעזוב ותמיד נשאר פה. 

מי שמקלל את מיכה, אני פשוט לא אצליח להבין אותו, אלא אם כן מיכה יהפוך את עורו ויעשה מה שאצילי עשה. 

אני אתבייש בושה ענקית כשאשמע שריקות בוז למיכה. 

ולכל המגננות של מיץ׳ אלוהים והוא זה שמשלם את השכר. נכון, הוא אלוהים, ונכון, הוא הבעלים הכי טוב שהיה לנו, אבל אין שום פסול בלבקר התנהלות נקודתית שחורה לנו כאוהדים. וזה שהוא משלם שכר גבוה לשחקן, לא אומר שהוא יכול לזרוק אותו מתחת לגלגלי משאית דוהרת, כשהכל עוד מעורפל. 

אם וכאשר, המהלך של מיכה הוא הזוי. אני מדבר מהפן הפרקטי ולא המוסרי. אף אחד לא הסמיך אותי לחוות דעה על מוסריות של אדם אחר.

מכבי עבדה עם מורן מאירי באופן צמוד, לכן, ההנחה היא שהיא לא עשתה טעיות פטאליות. מעבר לכך שזה שמכבי תלך לכאן עם מאירי שהיה בסוד העניינים מהצד של מכבי אל מול עורכי דין שמנהלים את המערכה, מהצד השני, כתוצאה ממה שמיכה אומר להם שהיה, יוצר למכבי יתרון רציני. אבל נעזוב את זה, אם אנחנו ממשיכים את הקו ובו מניחים כי מכבי לא עשתה טעות פטאלית בפן המשפטי, אז נניח שגם אם מיכה ינצח כאן, בניכוי עלויות עורכי דין, הוא ייצא מכאן עם 300 - 400 אלף ש"ח. עכשיו, אני כמובן לא מזלזל בסכום הזה, אבל האם סכום כזה שווה למיכה, שבמשך כמה עונות הרוויח 300 אלף דולר וצפונה, להעיר את המתים? יהיה משפט מתוקשר, ארגוני נשים יתעוררו שוב והוא גם עשוי להיות ארוך כי גולדהאר יתבקש להגיע ולהעיד. בנוסף, המשפט יעסוק רבות בהתנהלות של השחקן בפרשה, בחלקו ובאשמתו או אי אשמתו - דברים שמיכה השתדל מאוד להוריד מהפרק. וגם הצליח. עכשיו הוא בוחר, לפתוח את הדברים הללו שוב.  עם הרעש התקשורתי, לא מן הנמנע שיעלו שם דברים שיוכלו לשמש את הקטינות, אם אלו יחליטו לנקוט בהליך משפטי אזרחי כנגד השחקנים. אופציה שהיא לגמרי סבירה. 

היות וראינו שאירופה לא מחכה לו והוא בסך הכל בן 29. דור מיכה מפוקס, בהתחשב בהיצע הישראלי שרק הולך ומדלדל ובהגבלת הזרים, יכול לעשות כאן עוד לפחות חוזה אחד ארוך טווח עם שכר שימצב אותו כאחד המשתכרים הבכירים בליגה. לעומת זאת, ללכת למשפט כזה יוציא ממנו את כל הפוקוס. ובשביל מה? 

1 hour ago, ביג ליבובסקי said:

הנהלת מכבי יצרה תקדים מסוכן שתואם את הטרנדים הפרוגרסיביים אובר למיניהם. 

כשקרה מה שקרה בזמנו, זכור לי שהרוב כאבו מאוד את לכתו של מיכה (פחות את של אצילי). 

מה קרה פתאום? עומר אצילי עושה שואו אוף לקהל של חיפה, ופתאום גם דור מיכה אויב שער 11? 

דור מיכה זה בן בית, בן משפחה, ואנחנו כאוהדי הקבוצה צריכים להיות נאמנים לשחקן בית שהיו לו הזדמנויות לעזוב ותמיד נשאר פה. 

מי שמקלל את מיכה, אני פשוט לא אצליח להבין אותו, אלא אם כן מיכה יהפוך את עורו ויעשה מה שאצילי עשה. 

אני אתבייש בושה ענקית כשאשמע שריקות בוז למיכה. 

ולכל המגננות של מיץ׳ אלוהים והוא זה שמשלם את השכר. נכון, הוא אלוהים, ונכון, הוא הבעלים הכי טוב שהיה לנו, אבל אין שום פסול בלבקר התנהלות נקודתית שחורה לנו כאוהדים. וזה שהוא משלם שכר גבוה לשחקן, לא אומר שהוא יכול לזרוק אותו מתחת לגלגלי משאית דוהרת, כשהכל עוד מעורפל. 

כל זה היה נכון אם לא נגיע למצב ש המסמך שיוגש למועדון שלנו בעוד מספר שבועות יכיל את הכותרת:  דור מיכה נגד מכבי תל אביב. 

אני שם לב שהמילה מיץ' "מממן" אותם והוא לא חייב לממן אותם חוזרת הרבה ויש פה טעות עצומה

מיץ' לא פילנטרופ והם לא מעמותת חסד או מקצבי נדבות

זה המקצוע שלהם, יש להם חוזה, והוא "משלם" להם על השירות לו הם מספקים לו, במקרה הזה לשחק כדורגל ולספק תוצאות

אז יאללה עם הקטע הזה שמיץ' לא חייב לממן אותם

הוא כן, כי הוא התחייב בחוזה לשלם להם כל עוד הם לא מפירים אותו

עכשיו הדיון בבית המשפט יהיה מי הפר את החוזה, מכבי או השחקנים, זה הכל

מיכה לא מנסה לסחוט אף אחד במכבי, הוא מאמין שמגיע לו סכומים נוספים כמו כל כדורגלן וכל עובד במדינה הזאת שלפעמים מרגיש שלא נתנו לו את מלוא התשלום הנדרש עבור שירותיו בעבודה

ודרך אגב, אני מת לראות פה מישהו מגיב אם מישהו אחר בעבודה שלו יגיד שהבוס שלו מממן אותו... 

48 דקות לפני, maccabi-king said:

אני שם לב שהמילה מיץ' "מממן" אותם והוא לא חייב לממן אותם חוזרת הרבה ויש פה טעות עצומה

זה המקצוע שלהם, יש להם חוזה, והוא "משלם" להם על השירות לו הם מספקים לו, במקרה הזה לשחק כדורגל ולספק תוצאות

מיכה לא מנסה לסחוט אף אחד במכבי, הוא מאמין שמגיע לו סכומים נוספים כמו כל כדורגלן וכל עובד במדינה הזאת שלפעמים מרגיש שלא נתנו לו את מלוא התשלום הנדרש עבור שירותיו בעבודה

ודרך אגב, אני מת לראות פה מישהו מגיב אם מישהו אחר בעבודה שלו יגיד שהבוס שלו מממן אותו... 

אתה לא יכול להשוות תנאים של כל עבודה לאלו של שחקן כדורגל במכבי, בחייאת חלאס עם הדמגוגיה. 

לפני19 שעות , אם אין אני לי נמני said:

תראה אני לא יודע מה גילך אני בן 23 

זכור לי (במידה מאוד מקיפה) בנות 16/15 שיוצאות עם בני 20 פלוס (גם 23)

אגדיל ואומר שכשהייתי בן, 17 הייתה לי בת זוג שבעברה (כשהיית בת 15/16) יצאה עם בן 24 והיא הייתה הבוגרת בקשר 

קרה לי אישית שבבר התחלתי עם מישהי וגיליתי רק אחרי שעה וחצי שהיא בת 16 ולא בגללי אם להיות אמיתי

הגיע הזמן שמישהו יגיד הסיטואציות האלה קורות, קורות המון

אני שונא את זה שמורידים את האשמה מהבחורות ומהמשפחה שלהם ומהחינוך שלהם ומצפים תמיד מהמבוגר להיות אחראי לכל

כולנו כגברים (מאמין שבעיקר בני הגיל שלי שקרוב קצת לגיל השחקנים) מכירים סיפורים כאלה מקרוב של בוגר וצעירה והכל בסדר חיים עם זה בשלום ובעולם הסטוצים הדבר הזה בכלל חוגג... 

איפשהו בשביל זה יש חוקים יבשים כדי לקבוע מה מותר ומה אסור כדי להגדיר גבולות ברורים גם לאלה שלא מסכימים עם עמדות מוסר כמו של אדם אחר (18 רק עם 18 פלוס וכאלה) 

בגלל שראיתי בעיניים שלי זוגיות כאלה ורבות אז אני באמת מאמין באפשרות שהבנות האלה לא תמימות בכלל וכן הצליחו להפיל את הכדורגלנים בפח 

כולנו מכירים את הראיונות והקטעים ביוטיוב עם אצילי בואו לא מדובר בגאון אפילו לא בחכם ספק אם יתקבל לאוניברסיטה הפתוחה כשרת 

אנשים כועסים על השחקנים כי ציפו מהם להיות מודל לחיקוי, תגידו אנחנו גדלים באותה מדינה? 

מישהו פה פעם הכיר כדורגלן פעיל? 90 אחוז מאלה שאני מכיר הם מהטיפשים שבטיפשים שברחו משיעורים ולרובם גם אין בגרות הלכו לשחק כדורגל כי זה מה שעשו ולשמחתי הרבה גם נהיו שחקנים כי הרבה יותר מזה לא היה יוצא מהם

(ברור שיש יוצאים מהכלל אלברמן ייני ואלה אבל הם באמת העילוי ולא הרוב) 

לא הייתי רוצה שהבן שלי ילמד מהם כלום, כלום חות מלשחק כדורגל 

וזה מה שאני מצפה מהם, שישחקו כדורגל 

לא מידות מוסר של נשיאים ולא חוכמה ותבונה של שופטים

שירוצו יבעטו בכדור ויתנו לי תארים בפעמיים בשבוע כשאני רואה כדורגל 

מבחינתי בשביל כדורגלנים הומצא החוק היבש וברגע שאין עבירה פלילית אין עבירה פלילית נקודה. 

לא בסמכותו של גולדהאר להעניש אותם הוא לא אבא שלהם. 

בדיוק כמו שאמרתי שצריך לתת לפרץ לשחק גם בשנה אחרונה של חוזה, בדיוק כמו שאני לא כועס על שכטר וטיבי שלא חיכו, בסוף חוזה מגדיר עסקה בין המועסק למעסיק 

זה רוצה תארים ושחקנים טובים, והשני רוצה תארים וכסף 

חתמו חוזה אלה תנאיו, נא לכבד אותו 

לא ביקשו מימך להיות אבא של השחקנים ולא לחנך אותם בגיל 25

לדעתי נגרם להם אבל אדיר וזה לא קשור לאהבה שלי כלפיהם, אין שום סיבה שאני אכעס על מיכה כי אני מעולם לא ציפיתי ממנו להיות אפיפיור 

ציפיתי שיהיה שחקן טוב, יביא לי תארים ילחם על כל כדור יאהב את מכבי ולא ירצה ללכת. 

על זה ששכב עם קטינה שלא ביודעין? קשה לי לכעוס 

מאמין שקיימת האפשרות שהוא נפל בפח, וברגע שיצא זכאי מחוסר אשמה אני לגמרי מאחוריו 

לא הכל זה אהבה רק למכבי ולגולדהר, בעיני לתמוך במיכה זה לתת גיבוי לשחקן בית שגדל פה ולא להיות עיוור לכסף של מיץ בכל מחיר 

אני מקווה שלא פגעתי באף אחד בהודעה אבל היה חשוב לי להוציא את זה החוצה 

סויר יגיב לאחר שציפה בש.ח

תגובתך חד מימדית ומתייחסת רק לזכויות של מיכה ואצילי, מה עם הזכויות של גולדהאר והרצון שלו לשמור על שמו הטוב שלו ושל עסקיו על פי אמות המוסר שחונך תחתיהם?

לא מסכים עם אף מילה שכתבת.

תבדוק בחו"ל בחברות מכובדות שמעסיקות עובדים, על איזה חוזים מחתימים אותם ואיזה סעיפי מוסר קפדני. זה שבשכונה שלנו זה לא קיים זה לא אומר שזה לא עניינו של גולדהאר.

התייחסותך לגולדהאר ככספומט בלבד היא שערוריה בפני עצמה.

לפני6 שעות , maccabi-king said:

איך אתה מכנה אדם ששפך פה למעלה מ 700 מיליון מאז שהגיע אלינו? יש 2 אפשרויות, פילנטרופ או פראייר. אני ממש לא חושב שגולדהאר פראייר.

לפני8 שעות , nirnir20 said:

אתה לא יכול להשוות תנאים של כל עבודה לאלו של שחקן כדורגל במכבי, בחייאת חלאס עם הדמגוגיה. 

למה לא? מגיע להם כל שקל

מקצוע קשה עם סיכויים אפסים להצליח שלרוב לא מתוגמל, דורש הקרבה אדירה כישרון ומזל 

שלא לדבר על פוטנציאל הרווח ממועדון כדורגל 

אבל אם נשים רגע רווח כלכלי 

מיץ פה יכול להיות לתחזק צעצוע מעודף שנשאר לו בכיס, לא סתם הוא מרוויח מזה תועלת גם אם זה כבוד או לא יודע מה 

כל שחקן בעל חוזה גבוהה לא הגיע לזה מטוב לב של אף אחד זה מגיע לו 

לפני3 שעות , ClinteastwoodFan said:

תגובתך חד מימדית ומתייחסת רק לזכויות של מיכה ואצילי, מה עם הזכויות של גולדהאר והרצון שלו לשמור על שמו הטוב שלו ושל עסקיו על פי אמות המוסר שחונך תחתיהם?

לא מסכים עם אף מילה שכתבת.

תבדוק בחו"ל בחברות מכובדות שמעסיקות עובדים, על איזה חוזים מחתימים אותם ואיזה סעיפי מוסר קפדני. זה שבשכונה שלנו זה לא קיים זה לא אומר שזה לא עניינו של גולדהאר.

התייחסותך לגולדהאר ככספומט בלבד היא שערוריה בפני עצמה.

אין בעיה בכל מה שכתבת, אבל בשביל מה יש שופטים ומשפט? אם הם זכאים אז שמו הטוב של המוצר לא מעניין אותם הם לא עברו עבירה 

ומיץ עם כל הכבוד צריך לכבד חוזה וחוקים במדינה הזאת 

גם אם מיץ בכל זאת החליט שזה מוגזם, עבורו יש דרך לעשות את זה, הפרידה החד צדדית שהייתה שהפסיקו לדבר איתם ולהכניס אותם לאימונים וכל זה לדעתי מוגזמת

על זה הדיון אם הפרידה הייתה חוקית והוגנת כלפיהם או לא

שבית המשפט יחליט, יש להם זכות מלאה לעשות את זה