Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

53 דקות לפני, המכבייה said:

אין עוררין שהמקרה קרה. הדוגמאות שלך לא רלוונטיות. כשאתה כותב שאף אחד לא צריך אישור לדחוף את הזין שלו לחור- זה מוביל את השיחה למקומות מסויימים מאד. 

שמת לב שלאורך כל הדיון במקום להיצמד לדיון עצמו אתה אוהב לסטות לפרטים הקטנים ולא לדבר לעניין?

מדהים, תמשיך להיצמד לכל מילה שלי ולפרשן אותה במקום להבין שמיץ' עשה פה טעות וזה בסדר גמור אם גם ישלם עליה

בלי שום התייחסות למקרה עצמו. העיתוי לבחירה של פרסום נושא התביעה (שללא ספק הגיע מצידו של מיכה ועורכי דינו),  דווקא יומיים לפני משחק בין הקבוצות- גורם לי לתחושות לא טובות כלפי מיכה. שוב, ללא כל התייחסות או דעה לגבי מה שקרה.

1 דקה לפני, wddani said:

וואלה את הקטע של הכסף אני עוד יכול להבין אבל להוסיף לתביעה פגיעה במוניטין שלו? רבאק כמה חוצפן אפשר להיות??

פגעו לו באמאמא של המוניטין

במקום לנסות להרגיע את הרוחות, הפכו אותו ואת אצילי לשעירים לעזאזל, שלחו אותם לגלות בקפריסין וגם אפילו לא טרחו להיפרד מהם בצורה נאותה

אם יפטרו אותך בצורה כזאת בעבודה שלך, ספק אם מקומות עבודה אחרים שישמעו על המקרה ירצו אותך

באמת שהיה לשתיהם מזל גדול שרק בגלל שהפרקליטות זיכתה אותם לגמרי ושעדיין הם אחלה שחקנים אז קבוצות אחרות לקחו אותם וגם אצילי הכניס יפה למכבי שבגללו מכבי הפסידה את האליפות

1 דקה לפני, לנצח צהוב said:

בלי שום התייחסות למקרה עצמו. העיתוי לבחירה של פרסום נושא התביעה (שללא ספק הגיע מצידו של מיכה ועורכי דינו),  דווקא יומיים לפני משחק בין הקבוצות- גורם לי לתחושות לא טובות כלפי מיכה. שוב, ללא כל התייחסות או דעה לגבי מה שקרה.

מי ישמע מה כבר הדבר הזה יכול לעשות למשחק

גם ככה מיכה לא תמיד פותח שם, וגם שכן, הוא לא איזה כוכב של הקבוצה כמו אצילי

5 דקות לפני, maccabi-king said:

במקום לנסות להרגיע את הרוחות, הפכו אותו ואת אצילי לשעירים לעזאזל, שלחו אותם לגלות בקפריסין וגם אפילו לא טרחו להיפרד מהם בצורה נאותה

אם יפטרו אותך בצורה כזאת בעבודה שלך, ספק אם מקומות עבודה אחרים שישמעו על המקרה ירצו אותך

באמת שהיה לשתיהם מזל גדול שרק בגלל שהפרקליטות זיכתה אותם לגמרי ושעדיין הם אחלה שחקנים אז קבוצות אחרות לקחו אותם וגם אצילי הכניס יפה למכבי שבגללו מכבי הפסידה את האליפות

לא בשביל לפגוע, אתה נשמע כמו ילד.

יש בעל בית במכבי, תפנים לטוב(ויש בשפע חמסה) ולרע.

מיץ' לא אמר להם לכו תזיינו ילדות בתיכון, הם לקחו את הריזיקה הזאת וזכותו של מיץ' לקבוע קריטריונים ערכיים למועדון. כאן הדיון צריך להגמר. הוא רוצה ללכת לבית משפט? בבקשה, אני די בטוח שעם מיץ' לא כדאי להתעסק ועוד להביא אותו לארץ כדי להעיד, וואו זה השיא.

שחקן של יריבה שתובע את המועדון על דבר כזה צריך לקבל קללות. 

וגם לא הבנתי, לא אמרו ששילמו להם את כל מה שנשאר להם מהחוזה? 

על איזה סכום כסף הוא תובע פה?

17 דקות לפני, maccabi-king said:

מי שפגע לו במוניטין זה הוא עצמו- חוקי או לא חוקי, פרקליטות או לא פרקליטות, הוא אדם מבוגר שפשוט התנהג כמו מנייאק. זכותו של המעסיק שלו להודיע שהוא לא עובד אצלו יותר. מיץ' לא חייב למיכה תעסוקה. אני לא מצליח להבין את הטיעון של "להרגיע את הרוחות". מי שרוצה להרגיע את הרוחות מתנצל ומתמקד בלשחק כדורגל - לא מכריז על תביעה נגד מכבי יומיים לפני משחק. 

12 דקות לפני, קובי השועל said:

לא בשביל לפגוע, אתה נשמע כמו ילד.

יש בעל בית במכבי, תפנים לטוב(ויש בשפע חמסה) ולרע.

מיץ' לא אמר להם לכו תזיינו ילדות בתיכון, הם לקחו את הריזיקה הזאת וזכותו של מיץ' לקבוע קריטריונים ערכיים למועדון. כאן הדיון צריך להגמר. הוא רוצה ללכת לבית משפט? בבקשה, אני די בטוח שעם מיץ' לא כדאי להתעסק ועוד להביא אותו לארץ כדי להעיד, וואו זה השיא.

לי אין שום בעיה של הפנמה שמיץ' הוא הבעל בית

זה מיכה שמנסה פה לבדוק מה הוא יכול להוציא ממנו, ובצדק לדעתי

אני בדעה שמיץ' עשה מעשה שעדיף היה לסתום עליו לטובת הקבוצה, אבל לי אין סיי, אז אני מקבל את רוע הגזרה כמו שהיא

אבל זה לא ימנע ממני לגבות את השחקנים מתי שצריך

כי כמו שאם מקרה כזה חס ושלום היה קורה לי הייתי תובע לבוס את התחת, אני חושב שאם מיכה חושב שיש לו עילה, שיהנה

תפסיקו עם "עם מיץ' לא כדאי להתעסק", מי ישמע הוא מלך העולם

גדולים וחזקים נפלו ממנו בבית משפט

אם בנאדם עשה עוולה לבנאדם אחר, ובית המשפט יסכים שיש פה עוולה, גם העורך דין הכי גדול לא יוציא אותו מזה

אני בטוח שמיץ' יחד עם מורן מאירי ילחם בזה, ויעשה הכל שמיכה לא יקבל שקל וגם אולי יצא מזה בקנס

אבל בסוף בית המשפט בישראל כמו שאני מכיר אותו, הוא לא צפוי בעליל

ולכן לא הייתי ממהר להסיק מסקנות שמיכה הוא זה שיפגע פה, גם מיכה עם כל הכסף שהרוויח ממכבי יכול לקחת עורכי דין לא קטנים בכלל, בטח ובטח אם הם רואים שאפשר לנגוס פה אחלה אחוזים מתביעה שכזאת

ודרך אגב, ממה שאני זוכר, בית המשפט הרבה פעמים בדיני עבודה מעדיף ללכת עם העובד "הקטן" ולא עם המעביד "הגדול"

7 דקות לפני, רויקלה said:

מי שפגע לו במוניטין זה הוא עצמו- חוקי או לא חוקי, פרקליטות או לא פרקליטות, הוא אדם מבוגר שפשוט התנהג כמו מנייאק. זכותו של המעסיק שלו להודיע שהוא לא עובד אצלו יותר. מיץ' לא חייב למיכה תעסוקה. אני לא מצליח להבין את הטיעון של "להרגיע את הרוחות". מי שרוצה להרגיע את הרוחות מתנצל ומתמקד בלשחק כדורגל - לא מכריז על תביעה נגד מכבי יומיים לפני משחק. 

וואי איך הלכתם רחוק שתהיו בריאים

מיכה פגע לכם בכבוד האישי שאתם ככה יוצאים עליו?

במה בדיוק הוא התנהג כמו מניאק?

זכותו האישית להיות עם איזה בחורה שהוא רוצה כל עוד חוקית זה מותר(שוב, אין מה להיכנס פה לעניין הקטנת או הגדלת ראש בקשר לגיל)

ומה זה בדיוק מיץ' לא חייב למיכה תעסוקה? יש פה חוזה חביבי, וגם בלי קשר שמעיפים עובד מעבודה מסוימת, יש חובת שימוע, ואני בספק כמה חובת השימוע פה בוצעה כראוי, ואולי אפילו גם על זה מיכה תובע

מיץ' היה יכול בקלות לנסות לבוא לקראתם, לתת להם להתנצל, לעשות סוג של עבודות שירות כמו הרצאות על הנושא

לא חסר דרכים לטפל בשחקן שעשה משהו לא טוב

מיץ' הלך איתם עד הסוף כאילו פגעו לו בכבוד האישי, ובדרך, בלי שזה בכלל אכפת לכם, פגע בטובת הקבוצה וההשלכות קורות עד היום

מבחינתי מותר לעובד שעשו עליו כזה דבר, לתבוע את מה שמגיע לו

אם באמת מיכה יזכה בתביעה? ממש לא בטוח, יש גם מצב שהוא בכלל לא הולך לתבוע ויש רק דיבורים באוויר

אבל אם מותר למיכה לתבוע בלי שתקראו לו פה מניאק כי עם כל הכבוד הבנאדם הפסיד בסוף הרבה כסף? ברור

31 דקות לפני, maccabi-king said:

להזכיר לך מה הלך בתקשורת באותה תקופה? השם של מכבי היה בכל הכותרות בגלל המעשה שלהם ואני לא רוצה לדמיין בכלל איזה לינץ תקשורתי היינו עוברים אם מכבי היו משאירים אותם. אגב לדעתי בדיעבד גם להם השחרור עשה טוב כי רק יענקלה ואלונה מסוגלים היו להלבין אותם.

31 דקות לפני, wddani said:

להזכיר לך מה הלך בתקשורת באותה תקופה? השם של מכבי היה בכל הכותרות בגלל המעשה שלהם ואני לא רוצה לדמיין בכלל איזה לינץ תקשורתי היינו עוברים אם מכבי היו משאירים אותם. אגב לדעתי בדיעבד גם להם השחרור עשה טוב כי רק יענקלה ואלונה מסוגלים היו להלבין אותם.

השם של מכבי יהיה בתקשורת גם אם שרן יניי לא ירצה לרחוץ כלים בערב

דברים כאלו או דומים לא קרו במכבי סל? שמעון מזרחי לא יצא להגנת השחקנים?

לא כל דבר שהתקשורת האנטי- מכבי אומרת צריך ישר לישר איתם קו

מאמין שאם מכבי אחרי הזיכוי מהמשטרה הייתה אומרת לשתיהם להוציא מכתבי התנצלות והסבר ולהתחייב לשרת את הקהילה ולעשות הרצאות בבתי ספר למה חשוב לא לא לזייף תעודות זהות או וואטאבר גם התקשורת הייתה בסופו של דבר מפסיקה להתעסק בנושא

לדעתי האישית השחרור של שניהם בעייתי, אם גולדהאר מחליט להיות יותר צדיק מהאפיפיור ולהיפטר מהם לפני שהוברר העניין אז כשהם יצאו נקיים הוא גם אמור לשלם על הפרת חוזה.

לדבר על סטנדרטים וכו' זה אמורפי מאוד, מאמין שמבחן החוק הוא זה שקובע.

מה שכן צורם לי מאוד זה הזרזורים על אצילי שצריך להתנצל וההלבנה של מיכה, צביעות דוחה ממש (אם מדברים על המקרה נטו ולא על ההתנהלות של אצילי כלפי מכבי), ולעובדה שאצילי נשוי ומיכה רווק אין שום קצר לדרישה להתנצלות מאצילי לעומת הסלחנות כלפי מיכה.

לפני4 שעות , maccabi-king said:

וואי איך הלכתם רחוק שתהיו בריאים

מיכה פגע לכם בכבוד האישי שאתם ככה יוצאים עליו?

במה בדיוק הוא התנהג כמו מניאק?

זכותו האישית להיות עם איזה בחורה שהוא רוצה כל עוד חוקית זה מותר(שוב, אין מה להיכנס פה לעניין הקטנת או הגדלת ראש בקשר לגיל)

ומה זה בדיוק מיץ' לא חייב למיכה תעסוקה? יש פה חוזה חביבי, וגם בלי קשר שמעיפים עובד מעבודה מסוימת, יש חובת שימוע, ואני בספק כמה חובת השימוע פה בוצעה כראוי, ואולי אפילו גם על זה מיכה תובע

מיץ' היה יכול בקלות לנסות לבוא לקראתם, לתת להם להתנצל, לעשות סוג של עבודות שירות כמו הרצאות על הנושא

לא חסר דרכים לטפל בשחקן שעשה משהו לא טוב

מיץ' הלך איתם עד הסוף כאילו פגעו לו בכבוד האישי, ובדרך, בלי שזה בכלל אכפת לכם, פגע בטובת הקבוצה וההשלכות קורות עד היום

מבחינתי מותר לעובד שעשו עליו כזה דבר, לתבוע את מה שמגיע לו

אם באמת מיכה יזכה בתביעה? ממש לא בטוח, יש גם מצב שהוא בכלל לא הולך לתבוע ויש רק דיבורים באוויר

אבל אם מותר למיכה לתבוע בלי שתקראו לו פה מניאק כי עם כל הכבוד הבנאדם הפסיד בסוף הרבה כסף? ברור

איך מיכה התנהג כמו מנייאק? תראה, העובדות ברורות. הוא ואצילי ״חלקו״ שתי תיכוניסטיות (והם ידעו שהן תיכוניסטיות) תוך כדי זה שהם מנצלים את המעמד והפרסום שלהם כשחקני כדורגל במכבי. לדעתי זאת התנהגות של מנייאקים. אם אתה לא מוצא בזה פסול, אז לא נראה שיש משהו שאוכל להגיד כדי לשכנע אותך. העקרונות והערכים שלנו שונים. 

בנוגע לחוזה, עם כל הכבוד אין לי מושג מה את מנסה לטעון פה. אפשר להתיר חוזה - זה חוקי. לא לך ולא לי יש מושג איזה שימוע היה ולא היה לו, ולא לך ולא לי יש מושג אם חייבים לו כסף. זכותו לתבוע, אבל כמו שכתבת בינתיים הוא לא תבע - התביעה היא רק ״בהכנה״ ותנסה להיראות מופתע שיומיים לפני משחק עם באר שבע מישהו מדליף את זה שהיא בהכנה. (אגב, אף אחד חוץ ממיכה/מקורבים לא יכול להדליף פרטים על תביעה בהכנה). 

מיץ׳ יכול היה לבוא לקראתם? כן. והוא החליט לא לעשות את זה. לדעתי זאת גם הייתה טובת הקבוצה לטווח הארוך - אני יכול להיות בטוח שבעתיד שחקנים לא יעשו דבר כזה. 

זה הורג אותי שאיכשהו הנושא חזר להיות אם היה צריך להעיף אותם או לא. 

אם עשו את זה בצורה נכונה או לא,

לא רלוונטי כבר.

תקלטו את זה. נכון, יש פורום בשביל לדבר(לכתוב יותר נכון), אבל זה כבר מגוחך.

לא יודע אם זה נכון ולא יודע אם זה רק לגרום לבלאגן לפני המשחק נגדם אבל במידה וזה נכון הוא יהיה מבחינתי מחוק בדיוק כמו אצילי.

לפני6 שעות , maccabi-king said:

שמת לב שלאורך כל הדיון במקום להיצמד לדיון עצמו אתה אוהב לסטות לפרטים הקטנים ולא לדבר לעניין?

מדהים, תמשיך להיצמד לכל מילה שלי ולפרשן אותה במקום להבין שמיץ' עשה פה טעות וזה בסדר גמור אם גם ישלם עליה

מי שישלם עליה זה דור מיכה בחקירה הנגדית וכל הפרטים למשחק משחק הפינג פונג בתיכוניסטיות יצוץ שוב. אני בטוח שמיכה לא מתבייש ויספר הכל, כמו שעשה עד עכשיו...

מי הסוכן של דור מיכה? מאוד מעניין, פתאום, בכל האתרים בו זמנית ?

אגב, לא חושב שאשרוק לו בוז או אקלל, אבל אני לא אשיר לו לא את שיר השחקן ולא את השם שלו. לאורך ההיסטוריה אף פעם לא עודדתי שחקן עבר שמשחק בקבוצה יריבה, תמיד היו תופרים אותנו במשחקים כאלה. 

35 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

זה הורג אותי שאיכשהו הנושא חזר להיות אם היה צריך להעיף אותם או לא. 

אם עשו את זה בצורה נכונה או לא,

לא רלוונטי כבר.

תקלטו את זה. נכון, יש פורום בשביל לדבר(לכתוב יותר נכון), אבל זה כבר מגוחך.

לא יודע אם זה נכון ולא יודע אם זה רק לגרום לבלאגן לפני המשחק נגדם אבל במידה וזה נכון הוא יהיה מבחינתי מחוק בדיוק כמו אצילי.

אצלי הוא כבר מחוק, כפוי טובה בדיוק כמו אצילי, להאמין שפעם היה השחקן האהוב עלי במכבי...

לגופו של עניין, עצם התסבוכת של אצילי ומיכה ללא קשר לפלילי או לא, מוסרית, יכולה לפגוע במוניטין של גולדהאר ובקשרי המסחר

שלו עם חברות אחרות , שמוסר חרוט על דגלם. מיכה יצא פה זבל .

לפני7 שעות , החתול הצהוב said:

ראשית, זכותו אכן של מיץ' לגבש קודים אתיים שהם מעבר ל"חוק היבש". יכול להיות שיהיה לזה מחיר משפטי. יכול להיות שגם לא, את זה יקבעו השופטים, אם וכאשר זה יגיע למשפט.

לגביי ניצבים במשטרה - המקרה שונה. אצל ניצבים נכנס אלמנט של יחסים תוך כדי מרות, שזה דבר שאסור בחוק בישראל מאז 1998. שונה מהמקרה של מיכה ואצילי מבחינת החוק והסיטואציה.

שוב, לגביי נבחרי ציבור - כמו שציינת, יש פה ושם (וגם הם אצלנו בארץ מבוגרים בכמה שנים ממיכה ואצילי בזמן המקרה), וכמו שאני ציינתי -  אני לא מכיר חברה בעולם שדורשת את אותם אמות מוסר מנבחרי הציבור הארציים שלה בפרלמנט אל מול כדורגלנים. זו אוטופיה שאפשר לשאוף אליה, אבל לא לחינם היא לא נפוצה בעולם עד לא קיימת.

בא בנאדם ומנסה לייצר אוטופיה. האיש עם חזון ומאמין בשינוים. לפני זמן מה אוטופיה הייתה שאפרו-אמריקאי יבחר לנשיאות ארה"ב או שאישה תהיה בתפקיד של מנכ"לית פייסבוק ישראל. שינויים קורים בזכות אמיצים שהולכים נגד המקובל. זה מה שהוא מנסה לעשות. אני איתו. הדוגמא של הניצבים הייתה למעשה לא 'נורמטיבי' שקשור לניצול המעמד. פחות מרות. אני אגב לא חושב שמרבית המקרים בסיטואציות של הניצבים זה עניין של מרות אלא של מעמד ודומה מאוד לשתי הילדות שהיו עם אצילי ומיכה. אבל זה לא האישו..

50 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אצלי הוא כבר מחוק, כפוי טובה בדיוק כמו אצילי, להאמין שפעם היה השחקן האהוב עלי במכבי...

לגופו של עניין, עצם התסבוכת של אצילי ומיכה ללא קשר לפלילי או לא, מוסרית, יכולה לפגוע במוניטין של גולדהאר ובקשרי המסחר

שלו עם חברות אחרות , שמוסר חרוט על דגלם. מיכה יצא פה זבל .

בדיוק

הטיימינג של ההדלפה על התביעה לא מקרי. אני מניח שמיכה וסביבתו רוצים להרוויח נקודות בדעת הקהל של הפועל ב"ש ואוהדיה. אין לי בעיה עם זה וגם לא עם התביעה. הוא לא השחקן הראשוןש תובע מועדון לשעבר ולא האחרון שיתבע את מכבי. כשמיץ' לקח את ההחלטה שלקח הוא בוודאי הביא בחשבון סיכון שהשחקנים יתבעו. למכבי יש יעוץ משפטי מצויין, לא סתם מכבי לא הוציאו בכתב שחרור רשמי של השחקנים, המשיכו לשלפ להם שכר מלא עד שהם עזבו, ורק לא איפשרו להם להתאמן ולא רשמו אותם. זו הפרת חוזה מצד מכבי ואני מניח שהטענה של מכבי תהיה שהחוזה הופר קודם לכם מצד השחקנים כשעברו על הקוד האתי ופגעו במוניטין של המועדון והבעלים. ושהעזיבה היתה בסוף יוזמה של השחקנים.

לפני1 שעה , ת"א שלנו said:

בא בנאדם ומנסה לייצר אוטופיה. האיש עם חזון ומאמין בשינוים. לפני זמן מה אוטופיה הייתה שאפרו-אמריקאי יבחר לנשיאות ארה"ב או שאישה תהיה בתפקיד של מנכ"לית פייסבוק ישראל. שינויים קורים בזכות אמיצים שהולכים נגד המקובל. זה מה שהוא מנסה לעשות. אני איתו. הדוגמא של הניצבים הייתה למעשה לא 'נורמטיבי' שקשור לניצול המעמד. פחות מרות. אני אגב לא חושב שמרבית המקרים בסיטואציות של הניצבים זה עניין של מרות אלא של מעמד ודומה מאוד לשתי הילדות שהיו עם אצילי ומיכה. אבל זה לא האישו..

אוטופיה לא מייצרים בהעפת שחקנים קיבינימט 

אוטופיה מייצרים דרך הסברה נכונה ופה היה צריך לקחת את מיכה ואצילי כפרויקט להסברה ולתיקון טעות כללי

ואי אפשר להגיד על כל סלב שתופס לעצמו בחורה יפה שזה שימוש לא נכון או לא ראוי במעמד

כל עוד זה לא עלה בתוך השיחה או מרומז בשיחה או משפיע על השיחה זה ממש לא ניצול מעמד

זה שהם שחקני כדורגל לא אומר שהם צריכים להסתובב עם מסיכות כדי שאף בחורה ברחוב לא תרצה להיות איתם

6 דקות לפני, snufkin said:

הטיימינג של ההדלפה על התביעה לא מקרי. אני מניח שמיכה וסביבתו רוצים להרוויח נקודות בדעת הקהל של הפועל ב"ש ואוהדיה. אין לי בעיה עם זה וגם לא עם התביעה. הוא לא השחקן הראשוןש תובע מועדון לשעבר ולא האחרון שיתבע את מכבי. כשמיץ' לקח את ההחלטה שלקח הוא בוודאי הביא בחשבון סיכון שהשחקנים יתבעו. למכבי יש יעוץ משפטי מצויין, לא סתם מכבי לא הוציאו בכתב שחרור רשמי של השחקנים, המשיכו לשלפ להם שכר מלא עד שהם עזבו, ורק לא איפשרו להם להתאמן ולא רשמו אותם. זו הפרת חוזה מצד מכבי ואני מניח שהטענה של מכבי תהיה שהחוזה הופר קודם לכם מצד השחקנים כשעברו על הקוד האתי ופגעו במוניטין של המועדון והבעלים. ושהעזיבה היתה בסוף יוזמה של השחקנים.

קודם כל הדבר הזה לא אמור להשפיע אפילו בקצת על נקודות בקרב אוהדי באר שבע, זה מעניין אותם כמו שמעניין אותם מי ראש הממשלה בפינלנד

דבר שני, בעניין טענת הפרת חוזה מצד קוד אתי אתה צודק

ופה בדיוק יהיה כל המשפט, ניסיון להוכיח הפרה או אי הפרה של הקוד האתי

ופה לא הייתי חושב שהצדק ילך ישירות עם מכבי, אלא שיהיה דיון קצת מתיש לשתי הצדדים... 

מה ששחכתם לחשוב, זה שכמו שאתם חושבים שגולדאהר לקח בחשבון את כל ההשלכות שקרו איתם כתוצאה מההעפה ממכבי, זה שיש מצב שגם הזהירו את גולדאהר שיהיה פה תביעה לגיטימית והוא בכל זאת היה מוכן לקחת את זה בחשבון ועדיין להעיף אותם גם אם יסתכן בהפסד בתביעה

27 דקות לפני, maccabi-king said:

אוטופיה לא מייצרים בהעפת שחקנים קיבינימט 

אוטופיה מייצרים דרך הסברה נכונה ופה היה צריך לקחת את מיכה ואצילי כפרויקט להסברה ולתיקון טעות כללי

ואי אפשר להגיד על כל סלב שתופס לעצמו בחורה יפה שזה שימוש לא נכון או לא ראוי במעמד

כל עוד זה לא עלה בתוך השיחה או מרומז בשיחה או משפיע על השיחה זה ממש לא ניצול מעמד

זה שהם שחקני כדורגל לא אומר שהם צריכים להסתובב עם מסיכות כדי שאף בחורה ברחוב לא תרצה להיות איתם

מכבי קינג, לא ברורה לי ההגנה על מיכה ואצילי בחירוף נפש כזה מצידך, אתה טועה ובגדול, כי אם מכבי חשובה לך אז צריך לעניין

אותך אינטרס המועדון קודם וכן, הם פגעו קשה במועדון.

לעניין האוטופיה, גם לאוטופיה יש קו אדום שלא חוצים וגם אם הוא מוסרי בלבד. במועדון שאני אוהד אני בוחר ליישר קו עם הבעלים מבחינה מוסרית, בעלים

שמספק לנו כלים לאליפויות ועוד תארים ודואג לכל עניין במועדון. מבחינתי , אצילי ומיכה סרחו ואין להם מקום במועדון.