Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

27 דקות לפני, המכבייה said:

תשובה ממש מדהימה שלך. השוביניזם ממש נוזל לך מהאוזניים.

איזה צדיק אתה, בטח מעולם לא כעסת על אף בנאדם בעולם

יש מצב לבוא לקחת קורס אצלך? אולי תהפוך למנטור בשיטת מיץ' גולדאהר

3 דקות לפני, הילד בן 30 said:

קרישי שמעון הוא גדול המכביסטים, אבל אם מכבי היתה מנוהלת ע"י שמעון, דור מיכה היה מרוויח חצי.

את הכסף מביא גולדהאר, איש עסקים שגר בצפון אמריקה, ובאווירה הציבורית היום ובאמריקה בפרט הוא לא יכול לגבות את המעשה שלהם.

אבל זה דיון עתיק.

את מכבי מנהל איש עסקים צפון אמריקאי, ששם הרבה כסף, יש לזה גם השלכות. 

מן הסתם שיש לזה השלכות. בגלל זה כולנו בלענו את הגלולה המרה, אף אחד לא הלך ושרף את קרית שלום, אף אחד לא הפגין מול המשרדים. 

זה עדיין לא אומר שחייבים להסכים עם זה או שאי אפשר לבקר. 

16 דקות לפני, Krishi said:

אחד לא סותר או מונע את השני. אם אני הייתי במקומו - הייתי תובע את שני הצדדים. 

לגבי מועד הפרסום, זה אישית לא מעניין אותי.

המהות של כוכבים במכבי זה להביא נצחונות תארים והישגים. את מי ומה הם מזיינים בזמן החופשי לא אמור לעניין אותי. 

ומה זה רלוונטי כמה מזרחי השקיע לעומת מיץ'? מדובר פה על בעלים (שגם בלי קשר, כל אחד מהם השקיע סכומים שאנחנו רק יכולים לחלום עליהם, שלא לדבר על הזמן והכוחות שהם השקיעו בניהול עצמו). 

הם שחקני מכבי גם מחוץ למגרש. הם ממומנים, יש להם ספונסרים, מעמד, כסף, תרומה לקהילה, הם הפנים של המועדון שלך. אןתך לא מעניין אבל את מי שמשלם זה מעניין מאד. הם לא אמורים להיות נזירים אבל גם לא הקיצוניות השניה. 

4 דקות לפני, maccabi-king said:

איזה צדיק אתה, בטח מעולם לא כעסת על אף בנאדם בעולם

יש מצב לבוא לקחת קורס אצלך? אולי תהפוך למנטור בשיטת מיץ' גולדאהר

אתה בכלל לא שם לב למה שאתה כותב, לא חוכמה להיות "צדיק" בהשוואה אליך כי אתה מאד חד מימדי ביחס שלך לנשים. הדיפולט שלך זה שנשים מעלילות והגבר הוא הקורבן התמידי. זה פשוט לא נכון...

אם דמות ציבורית כמו ח"כ\שופט היה שוכב עם בת 18 כולם היו מזועזעים. יש פה כמה שמורידים את הסטנדרט הערכי\מוסרי אך ורק כי אלה שחקני כדורגל. אני אומר לכם את זה בלי לחשוב פעמיים שדור מיכה ועומר אצילי דמויות ציבוריות שיכולות להשפיע לטובה\שלילה על בני הנוער וחלק מהמבוגרים הרבה יותר מאשר ח"כ שולי ועדיין ההתייחסות לח"כ הייתה עם אפס התפשרות וחמלה כמו לשני השחקנים האלה. מה שמיץ' מנסה לעשות זה להכניס קוד התנהלות הכי גבוה שיש למועדון. זה מעבר לביזניס, זה חלק מהחיים שלו ואחד ממפעלי חייו וזכותו המלאה לדרוש מהם סטנדרט הכי גבוה שיש. הוא לא בא רק לקחת אליפות, הוא בא לבנות קהילה ולהשפיע בדרכו הייחודית על החברה. לכן שווה שנדרוש מהשחקנים שלנו כמו שהציבור דורש מחברי הכנסת\שופטים ושחקן שלא יוכל לעמוד בזה שיילך לאשדוד, פ"ת, ב"ש או חיפה. 

3 דקות לפני, החתול הצהוב said:

רק למען הפרוטוקול אגיד שגדול הסמלים של מכבי סל, ומגדולי הסמלים בספורט הישראלי בכלל לקח את מכבי לבית משפט פעם גם...

אבל לא אחרי שזיין ילדות בנות 15 באורגיה עם החבר הנשוי וגרם לסמל של המועדון להתנוסס במהדורה המרכזית למשך כמה ימים בגלל זה, נכון?

3 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אם דמות ציבורית כמו ח"כ\שופט היה שוכב עם בת 18 כולם היו מזועזעים. יש פה כמה שמורידים את הסטנדרט הערכי\מוסרי אך ורק כי אלה שחקני כדורגל. אני אומר לכם את זה בלי לחשוב פעמיים שדור מיכה ועומר אצילי דמויות ציבוריות שיכולות להשפיע לטובה\שלילה על בני הנוער וחלק מהמבוגרים הרבה יותר מאשר ח"כ שולי ועדיין ההתייחסות לח"כ הייתה עם אפס התפשרות וחמלה כמו לשני השחקנים האלה. מה שמיץ' מנסה לעשות זה להכניס קוד התנהלות הכי גבוה שיש למועדון. זה מעבר לביזניס, זה חלק מהחיים שלו ואחד ממפעלי חייו וזכותו המלאה לדרוש מהם סטנדרט הכי גבוה שיש. הוא לא בא רק לקחת אליפות, הוא בא לבנות קהילה ולהשפיע בדרכו הייחודית על החברה. לכן שווה שנדרוש מהשחקנים שלנו כמו שהציבור דורש מחברי הכנסת\שופטים ושחקן שלא יוכל לעמוד בזה שיילך לאשדוד, פ"ת, ב"ש או חיפה. 

מצד שני ח"כים ושופטים הם לא גברים בני 27-28 ואני לא מכיר חברה שמתייחסת לנראות הציבורית של כדורגלנים כפי שהיא מתייחסת לכזו משופטים ונבחרי ציבור שיושבים בפרלמנט....

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אבל לא אחרי שזיין ילדות בנות 15 וגרם לסמל של המועדון להתנוסס במהדורה המרכזית למשך כמה ימים בגלל זה נכון?

לא.

ועדיין, הובע כאן כעס רב על עצם התביעה.

Just now, החתול הצהוב said:

לא.

ועדיין, הובע כאן כעס רב על עצם התביעה.

זה תלוי מה גרם לתביעה. 

אם מכבי הייתה עושה הפועל ולא משלמת לו משכורת כי בא לה, אף אחד כאן לא היה מתלונן שהוא תובע את המועדון.

Just now, החתול הצהוב said:

מצד שני ח"כים ושופטים הם לא גברים בני 27-28

יוראי להב הרצנו (מי?) מי עתיד בן 32, קנצלר אוסטריה בן 29, ראש ממשלת ניו זילנד נכנסה לפרלמנט בגיל 28. קרו דברים מעולם. 

העניין הוא יותר תפיסתי על ההסתכלות הערכית הירודה שאנחנו מייחסים לשחקני כדורגל, שמשפיעים מאוד על הציבור לעומת דמויות ציבוריות אחרות שאני בספק עד כמה ההשפעה שלהם גדולה.

19 דקות לפני, המכבייה said:

אתה בכלל לא שם לב למה שאתה כותב, לא חוכמה להיות "צדיק" בהשוואה אליך כי אתה מאד חד מימדי ביחס שלך לנשים. הדיפולט שלך זה שנשים מעלילות והגבר הוא הקורבן התמידי. זה פשוט לא נכון...

לאן נכנסת רק אלוהים יודע, ממש באין כניסה נכנסת

מי מדבר על מי מעליל בחברה שלנו ומי קורבן

נתתי דוגמא, זה שלקחת את זה למקום אחר זה כבר משהו בעייתי בראש שלך

לצורך העניין, גם גבר שיעליל על אחד מהשחקנים שלנו שהוא דפק לו מכות סתם ברחוב כי אותו שחקן צעק עליו ברמזור יכול באותה מידה להיות מסולק מהמועדון על לא עוול בכפיו

מה אתה בכלל נכנס לסוגיות האלה של נשים וגברים, סך הכל רציתי לראות האם גם בדוגמא כזאת לדעתך מיץ' יצדק אם יעיף את אותו שחקן?

נראלי שיש לך חוויות ילדות לא פתורות אם אתה מדבר ככה...

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה תלוי מה גרם לתביעה. 

אם מכבי הייתה עושה הפועל ולא משלמת לו משכורת כי בא לה, אף אחד כאן לא היה מתלונן שהוא תובע את המועדון.

תבע אותם כי רצה לעזוב באמצע החוזה וזה בימים שלא היה שוק העברות פתוח כמו היום שיכולת בקלילות להביא תחליף מחו"ל

5 דקות לפני, ת"א שלנו said:

יוראי להב הרצנו (מי?) מי עתיד בן 32, קנצלר אוסטריה בן 29, ראש ממשלת ניו זילנד נכנסה לפרלמנט בגיל 28. קרו דברים מעולם. 

העניין הוא יותר תפיסתי על ההסתכלות הערכית הירודה שאנחנו מייחסים לשחקני כדורגל, שמשפיעים מאוד על הציבור לעומת דמויות ציבוריות אחרות שאני בספק עד כמה ההשפעה שלהם גדולה.

אלו הן דוגמאות אמיתיות אבל ספורדיות לחלוטין. הגיל הנפוץ והממוצע של נבחרי ציבור אצלנו רחוק מאוד מ 27 , הגיל של השניים בעת האירוע.

וזה מבלי להתייחס לעובדה שאני לא מכיר חברה בעולם שדורשת אותה אמת מוסר מחברי הפרלמנט שלה כמו מכדורגלניה. זה כמובן לא הופך אותם לכאלו שיכולים לעשות מה שבא להם כמובן, ובכל זאת

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

אלו הן דוגמאות אמיתיות אבל ספורדיות לחלוטין. הגיל הנפוץ והממוצע של נבחרי ציבור אצלנו רחוק מאוד מ 27 , הגיל של השניים בעת האירוע.

וזה מבלי להתייחס לעובדה שאני לא מכיר חברה בעולם שדורשת אותה אמת מוסר מחברי הפרלמנט שלה כמו מכדורגלניה. זה כמובן לא הופך אותם לכאלו שיכולים לעשות מה שבא להם כמובן, ובכל זאת

נכון וזה אבסורד בעיניי אבל בא בנאדם שקם ואומר שמבחינתו זה בל יעבור. במסגרת שהוא מנהל קוד ההתנהגות יהיה גבוה יותר. אוטופיה ובועה ערכית 'קיצונית' בתוך העולם הגדול, אבל לשם כך הוא הגיע. ומשם הוא מנסה לעצב ולשנות ולו בקצת את החברה. אני לא קונה את זה שהוא בא להביא רק אליפויות. הוא מנסה לייצר כאן דרך וזה אחלה בילד אפ בשביל להנכיח סגנון והתנהלות שחשובה לו. וואלה אני לא ככ מבין את נושא הגיל של אצילי ומיכה. למה זה חשוב בעצם? כן אפשר למצוא פוליטיקאים צעירים (אורן חזן 33) אבל גם ניצבים במשטרה 'נאלצו' לפרוש אחרי שתפסו אותם בתנהלות מינית לא תקינה תוך כדי ניצול מעמדם. טוב שיש מי שמתייחס לזה. הגיל הוא לא מה שחשוב בעיניי אלא הסגנון. ושם הם כשלו. אצל מיכה זה מרגיש שזו מעידה כי ההתנהלות שלו לטעמי אחרת בדרך כלל, אצל אצילי זה כבר מגמתי כנראה. מה שבטוח שזה לא עניין הגיל ואין כאן מקום לטעויות כאלה כשאתה מייצג מועדון עם היסטוריה, הווה ועתיד מפואר. צריך לחשוב פעמיים מה לעשות. לא רוצה לעמוד בלחץ ובציפיות האלה? בסדר גמור. יש עוד קבוצות. לא בכוח. אף אחד לא חייב. 

11 דקות לפני, maccabi-king said:

לאן נכנסת רק אלוהים יודע, ממש באין כניסה נכנסת

מי מדבר על מי מעליל בחברה שלנו ומי קורבן

נתתי דוגמא, זה שלקחת את זה למקום אחר זה כבר משהו בעייתי בראש שלך

לצורך העניין, גם גבר שיעליל על אחד מהשחקנים שלנו שהוא דפק לו מכות סתם ברחוב כי אותו שחקן צעק עליו ברמזור יכול באותה מידה להיות מסולק מהמועדון על לא עוול בכפיו

מה אתה בכלל נכנס לסוגיות האלה של נשים וגברים, סך הכל רציתי לראות האם גם בדוגמא כזאת לדעתך מיץ' יצדק אם יעיף את אותו שחקן?

נראלי שיש לך חוויות ילדות לא פתורות אם אתה מדבר ככה...

אין עוררין שהמקרה קרה. הדוגמאות שלך לא רלוונטיות. כשאתה כותב שאף אחד לא צריך אישור לדחוף את הזין שלו לחור- זה מוביל את השיחה למקומות מסויימים מאד. 

7 דקות לפני, החתול הצהוב said:

תבע אותם כי רצה לעזוב באמצע החוזה וזה בימים שלא היה שוק העברות פתוח כמו היום שיכולת בקלילות להביא תחליף מחו"ל

מדבר על התביעה של מיכה. לא היו כועסים עליו פה אם הוא היה תובע את מכבי כי היא החליטה לא לשלם לו משכורת סתם ככה. 

כועסים עליו כי הוא תובע את מכבי אחרי שפגע קשות בתדמית שלה רק כדי להוציא עוד קצת כסף.

יש נקודה חשובה - אני לא חושב שהודעת שחרור של מכבי צוין מדוע הוא שוחרר ולכן אני לא יודע איך יכולה להיות לו פגיעה גדולה במוניטין.

רוב ההתנהלות של מכבי הייתה התעלמות ממיכה (טקס אליפות וכו') ואף פעם לא הייתה לכך התייחסות ישירה.

אם לפי החוזה מגיע לו כסף שיקבל אותו. אני לא בטוח שיש כאן קייס לגבי מוניטין.

16 דקות לפני, ת"א שלנו said:

נכון וזה אבסורד בעיניי אבל בא בנאדם שקם ואומר שמבחינתו זה בל יעבור. במסגרת שהוא מנהל קוד ההתנהגות יהיה גבוה יותר. אוטופיה ובועה ערכית 'קיצונית' בתוך העולם הגדול, אבל לשם כך הוא הגיע. ומשם הוא מנסה לעצב ולשנות ולו בקצת את החברה. אני לא קונה את זה שהוא בא להביא רק אליפויות. הוא מנסה לייצר כאן דרך וזה אחלה בילד אפ בשביל להנכיח סגנון והתנהלות שחשובה לו. וואלה אני לא ככ מבין את נושא הגיל של אצילי ומיכה. למה זה חשוב בעצם? כן אפשר למצוא פוליטיקאים צעירים (אורן חזן 33) אבל גם ניצבים במשטרה 'נאלצו' לפרוש אחרי שתפסו אותם בתנהלות מינית לא תקינה תוך כדי ניצול מעמדם. טוב שיש מי שמתייחס לזה. הגיל הוא לא מה שחשוב בעיניי אלא הסגנון. ושם הם כשלו. אצל מיכה זה מרגיש שזו מעידה כי ההתנהלות שלו לטעמי אחרת בדרך כלל, אצל אצילי זה כבר מגמתי כנראה. מה שבטוח שזה לא עניין הגיל ואין כאן מקום לטעויות כאלה כשאתה מייצג מועדון עם היסטוריה, הווה ועתיד מפואר. צריך לחשוב פעמיים מה לעשות. לא רוצה לעמוד בלחץ ובציפיות האלה? בסדר גמור. יש עוד קבוצות. לא בכוח. אף אחד לא חייב. 

ראשית, זכותו אכן של מיץ' לגבש קודים אתיים שהם מעבר ל"חוק היבש". יכול להיות שיהיה לזה מחיר משפטי. יכול להיות שגם לא, את זה יקבעו השופטים, אם וכאשר זה יגיע למשפט.

לגביי ניצבים במשטרה - המקרה שונה. אצל ניצבים נכנס אלמנט של יחסים תוך כדי מרות, שזה דבר שאסור בחוק בישראל מאז 1998. שונה מהמקרה של מיכה ואצילי מבחינת החוק והסיטואציה.

שוב, לגביי נבחרי ציבור - כמו שציינת, יש פה ושם (וגם הם אצלנו בארץ מבוגרים בכמה שנים ממיכה ואצילי בזמן המקרה), וכמו שאני ציינתי -  אני לא מכיר חברה בעולם שדורשת את אותם אמות מוסר מנבחרי הציבור הארציים שלה בפרלמנט אל מול כדורגלנים. זו אוטופיה שאפשר לשאוף אליה, אבל לא לחינם היא לא נפוצה בעולם עד לא קיימת.

11 דקות לפני, robertod said:

יש נקודה חשובה - אני לא חושב שהודעת שחרור של מכבי צוין מדוע הוא שוחרר ולכן אני לא יודע איך יכולה להיות לו פגיעה גדולה במוניטין.

רוב ההתנהלות של מכבי הייתה התעלמות ממיכה (טקס אליפות וכו') ואף פעם לא הייתה לכך התייחסות ישירה.

אם לפי החוזה מגיע לו כסף שיקבל אותו. אני לא בטוח שיש כאן קייס לגבי מוניטין.

יגיד מיכה שאכן לא צוינה הסיבה, אך לכל בר דעת ברורה מהי אל מול הפרסומים הרבים שהיו בתקשורת בנושא

23 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מדבר על התביעה של מיכה. לא היו כועסים עליו פה אם הוא היה תובע את מכבי כי היא החליטה לא לשלם לו משכורת סתם ככה. 

כועסים עליו כי הוא תובע את מכבי אחרי שפגע קשות בתדמית שלה רק כדי להוציא עוד קצת כסף.

לא יודע, אני חושב שאוהבים היו כועסים, בחלקם, באותו אופן על שחקן שבאמצע חוזה רוצה להשתחרר וזה במציאות שקשה מאוד מאוד להביא לו מחליף בגלל עולם ההעברות והשוק של אז.

אני בכל אופן הבנתי שהכעס על מיכה הוא בכלל על העובדה שהוא הולך לעניין משפטי נגד מכבי.

תזמון של הוצאת לכלוך מיותר מצד מיכה, לוחץ על מכבי לתת לו את ההפרש, כנראה שהיה סיכום בינו למכבי על פיצוי מסוים וברגע שהוא חזר לארץ הוא הפר את זה ומכבי לא ראו לנכון לפצות אותו, אז עכשיו הוא מנסה להוציא עוד כמה שקלים, זה יסגר מהר מאוד ולא יגיע למשפט.