Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

Just now, maccabi-king said:

לא כל הילדות עם ח'צקונים, יש ילדות סופר מפותחות שנראות לפחות בגיל 20, מבטיח לך

והאיפור והבגדים מסתירים גם את החצ'קונים עליהם אתה מדבר...

החצקונים לא נאמרו במובן הפיזי של המילה אלא להדגיש שהן ילדות קטנות. ואני זורם ומבין שהם לא ידעו שהן בנות 15. אבל גם אז, והם לא מכחישים, הם חשבו שהן בנות 17-18 (לפי הת.ז המזוייף שהציגו). הם ידעו בוודאות שתלמידות תיכון (הן אמרו להן יב').

מה יש לשני כדורגלנים, אחד נשוי עם ילדה השני בגיל 28 להזמין 2 תלמידות תיכון אליהם הביתה ולשכב איתן אחד אחרי השני כשהם מתחלפים בינהם? זה נראה לך סבבה? למיץ' לא ואני לגמרי מבין אותו.

שוב, זכותו של כל אחד לתבוע ואני יכל להבין גם את הצד של דור אבל לדעתי ולהבנתי אין לו הרבה סיכוי, בטח באווירה הציבורית כיום בכלל וכלפי המקרה הזה בפרט

אני מוכן לבוא להעיד בתור אוהד עם ותק של 16 שנה מנוי 80% מהם 

שדור מיכה מבחינתי ביזה את המגן דוד 

ואני לא הייתי מחדש מנוי אם הוא היה נשאר 

מה נשאר עוד כדי שבית משפט ידחה את התביעה שלו?

מגוחך, והמצדיקים אותו -מהרסייך ומחרבייך ממך יצאו

3 דקות לפני, maccabi-king said:

מי ישמע הם הכריחו מישהי לשכב איתם בגלל שהם שחקני מכבי

זה שמכירים אותם ובגלל זה רצו להיות איתם לא אומר שהם השתמשו במעמד מסויים שלהם

אם בחורה רצה לסלב מסויים ומתה לשכב איתו, זה ממש לא אומר שהוא ניצל את מעמדו

ברור שכן. ניצלו את מעמדם בצורה בוטה ובלי למצמץ. אז המועדון לא מעוניין בשירותים שלהם יותר. פייר אינף. 

מי ישמע הם הכריחו מישהי לשכב איתם בגלל שהם שחקני מכבי

זה שמכירים אותם ובגלל זה רצו להיות איתם לא אומר שהם השתמשו במעמד מסויים שלהם

אם בחורה רצה לסלב מסויים ומתה לשכב איתו, זה ממש לא אומר שהוא ניצל את מעמדו

אני מבין מה אתה אומר ובאמת זה תחום אפור ולחלוטין עניין נורמטיבי\תרבותי\חברתי. מעדיף להשתמש באינטואיציה ובשכל הישר שלי. אם הבת שלי בת 18 הייתה שוכבת עם דור או אצילי הייתי כועס עליה ועליי אבל גם עליהם. עליה - שהיא שכבה איתם בגלל הפרסום. עליי - כי חינכתי אותן חרא. ועליהם שהם ניצלו את הסיטואציה ואת המעמד. יש משהו בשחקנים בני 30 שאתה מצפה שהם יהוו דוגמא אישית לצעירים מהם. בקודים של החברה הישראלית ובתרבות המערבית זה לא מקובל. אפשר לטמון את הראש בחול אבל זו המציאות. ושאתה הבעלים של מועדון מפואר כמו מכבי ת"א עם תפיסה חינוכית ועם מאות אלפיי ילדים שאוהדים את הקבוצה ומעריצים את השחקנים אתה לא תתן לזה לגיטימציה. אני באמת חושב שהשם הרע שזה עשה לכמה רגעים למועדון זה פחות האישיו. כלומר, כן. גם. אבל פחות. המעשה עצמו זה הדבר הנורא בעיניי מיץ. שוב, אני מבסוט על זה.

טוב על אף שאני חושב שאתם מטומטמים שאתם חושבים שיש סיכוי שמיכה יגיש תביעה ובסך הכל מנסים לייצר אצלנו בלאגן לפני המשחק נגד הגמלים כהרגלם,

אגיב בקצרה:

מיכה יתחיל להעיד בבתי משפט? ואצילי יבוא גם? ונגד מיטש? ונגד כל ארגוני הנשים בעולם? כמה מטומטם אפשר להיות (בשביל לחשוב שזה בכלל יקרה)

1 דקה לפני, snufkin said:

החצקונים לא נאמרו במובן הפיזי של המילה אלא להדגיש שהן ילדות קטנות. ואני זורם ומבין שהם לא ידעו שהן בנות 15. אבל גם אז, והם לא מכחישים, הם חשבו שהן בנות 17-18 (לפי הת.ז המזוייף שהציגו). הם ידעו בוודאות שתלמידות תיכון (הן אמרו להן יב').

מה יש לשני כדורגלנים, אחד נשוי עם ילדה השני בגיל 28 להזמין 2 תלמידות תיכון אליהם הביתה ולשכב איתן אחד אחרי השני כשהם מתחלפים בינהם? זה נראה לך סבבה? למיץ' לא ואני לגמרי מבין אותו.

שוב, זכותו של כל אחד לתבוע ואני יכל להבין גם את הצד של דור אבל לדעתי ולהבנתי אין לו הרבה סיכוי, בטח באווירה הציבורית כיום בכלל וכלפי המקרה הזה בפרט

כי בן זיני וטיילור מלכוב לא שכבו בזמן שהיא הייתה בבית ספר והוא כבר היה בוגר והם בסוף נהפכו לאיזה צמד כוכבים שילדים מעריצים?

די נו, זה לא שמיכה בן 70 והוא איזה פדופיל

אני יודע שדעתי ודעתך שונות, אבל כרווק בן 20 ומשהו להיות עם בחורה בת 18, זה לא כזה מילה גסה כמו שאתה חושב, בטח ובטח שזה בהסכמה מלאה וברצון ולא חס ושלום אונס או שידול או ניצול מעמד או משהו אסור

15 דקות לפני, LL6 said:

לקלל את מיכה זה גועל נפש? כנראה שאתה לא יודע מה זה גועל.

מיכה תובע את המועדון שגידל והפך אותו לכדורגלן שהוא, מיכה תובע את מיץ׳ האדם שבמשך עשור הביא לו פרנסה וביסס אותו כלכלית. זה גועל נפש!!!

להזכיר לך שאותו מיכה שגדל וכמעט שיחק 20 שנה במועדון גם פגע בשמו הטוב של המועדון. אז יש 2 צדדים, ולא רק הצד של מיכה.

אני יודע מצוין מה זה גועל. ולקלל את מיכה זה שיא הגועל. מיץ' העיף אותו כמו זבל והתייחס אליו בביזיון מוחלט מחק אותו לגמרי, אדם שנמצא במועדון 20 שנה שאוהב את מכבי יותר משמיץ' יאהב אי פעם, ולמיכה יש כל עילה והצדקה לתבוע אותנו על זה. 

2 צדדים עאלק, מיכה לא פגע בשם של המועדון, זה רק השטיפת מח והעיוות שהכניסו לכם לראש. הבן אדם הלך ושכב עם בחורה כמו כל גבר אחר. מחר אני אגיד עליך שאנסת מישהי ויפטרו אותך מהעבודה ויכפישו את השם שלך וכולם יפנו לך את הגב ואחר כך יוכח שזה לא נכון, מה תגיד? 2 צדדים עאלק. מיץ' עשה פה טעות קולוסאלית. ואם כל הדיבור הזה על התביעה נכון אז אין תביעה מוצדקת מזה.

ואם יהיה בן אדם אחד שיקלל את מיכה ואני אשמע על זה באצטדיון הוא ישמע גם ממני. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

ברור שכן. ניצלו את מעמדם בצורה בוטה ובלי למצמץ. אז המועדון לא מעוניין בשירותים שלהם יותר. פייר אינף. 

אז אולי גם תגיד לכל השחקנים הנשואים במכבי לא לצעוק או להעיר לנשים שלהם כדי שלא אחת מהם תתהפך על הגבר ותגיד שהוא היכה אותה ואז המועדון יפגע חס ושלום?

כי בן זיני וטיילור מלכוב לא שכבו בזמן שהיא הייתה בבית ספר והוא כבר היה בוגר והם בסוף נהפכו לאיזה צמד כוכבים שילדים מעריצים?

די נו, זה לא שמיכה בן 70 והוא איזה פדופיל

אני יודע שדעתי ודעתך שונות, אבל כרווק בן 20 ומשהו להיות עם בחורה בת 18, זה לא כזה מילה גסה כמו שאתה חושב, בטח ובטח שזה בהסכמה מלאה וברצון ולא חס ושלום אונס או שידול או ניצול מעמד או משהו אסור

עם הדוגמא של בן זיני וטיילור מלכוב אתה מחדד כמה הסטנדרט החברתי שלנו כאן נמוך.

בסיטואציות כאלה שווה לבחון את זה עם "מבחן הבן\בת". מה היית אומר אם זו הייתה הבת שלך. עזוב מכבי, עזוב תקשורת, עזוב הכל. הבת שלך. סבבה או לא? כנראה שלא.

1 hour ago, Krishi said:

אולי אצילי בתור אחד שנשוי רוצה פשוט לשכוח מהפרשה ולא להתעמק בה יותר. 

בוא, הבן אדם הלך ושכב עם בחורה שהוא הונה לחשוב שהיא בגיל החוקי ולראיה התיק נסגר מחוסר אשמה. אני לא רואה פה שום דבר פסול שהוא עשה אלא אם אתה מתנגד לסקס בין נשים וגברים באופן כללי. 

מפה כל מה שקרה לו והצורה שבה המועדון התייחס אליו הייתה בזיונית ומתחת לכל ביקורת. מחקו אותו לגמרי והעיפו אותו מהמועדון שלא בצדק וגרמו לו לנזק כספי ופגיעה בשמו. יש לו כל הצדקה ועילה לתבוע וגם אני הייתי תובע במקומו, אגב גם את ההורים של הבנות הייתי תובע ביחד עם המועדון על כל מה שהם גרמו לו לעבור בגללן.  

לא נראה לך חשוד שזה מתפרסם יומיים לפני משחק מול ב"ש?

19 דקות לפני, המכבייה said:

בוודאי שזאת פגיעה. ילדות בנות 15, חבר. אז אם אתה לא זהיר ולא בודק- תיענש. אם יש ספק, אין ספק. ואם זאת היתה הבת שלך חלילה, היית מתנסח אחרת. חרמנות היא לא תירוץ לשום דבר. 

אם זאת היתה הבת שלי הייתי מקרקע אותה לחדר לכמה חודשים וחושב איפה לעזאזל טעיתי שגידלתי בת כזאת שקרנית שמזייפת תעודות זהות והולכת לשכב עם גברים פי 2 מגילה בעודה בת 15. זה הדבר היחיד שהיה עולה לי לראש אחרי שהסיפור היה מתבהר. 

אתה חייב להפסיק להגן על מיץ' כל הזמן זה כבר נהיה מגעיל. הוא טעה פה בצורה קולוסאלית. אז מה שהוא הבעלים הכי טוב שהיה לנו בהיסטוריה, זה לא אומר שכל דבר שהוא מחרבן מהתחת זה זהב.  

Just now, הילד בן 30 said:

לא נראה לך חשוד שזה מתפרסם יומיים לפני משחק מול ב"ש?

זה לא מעניין אותי. עלה פרסום, נכון או לא נכון זה העלה דיון. כי כל נושא התביעה הוא משהו שאני בטוח שהיה באוויר. ברור שהטיימינג מכוון שום דבר לא מקרי. זה עדיין לא משנה את מהות הדיון. 

4 דקות לפני, ת"א שלנו said:

עם הדוגמא של בן זיני וטיילור מלכוב אתה מחדד כמה הסטנדרט החברתי שלנו כאן נמוך.

בסיטואציות כאלה שווה לבחון את זה עם "מבחן הבן\בת". מה היית אומר אם זו הייתה הבת שלך. עזוב מכבי, עזוב תקשורת, עזוב הכל. הבת שלך. סבבה או לא? כנראה שלא.

באמת שלא באנו לדון כאן על הסטנדרט החברתי שלנו כמו שלא באנו לדון למה אוהדי הפועל אוהבים לרדת למגרש ולפגוע בשחקנים

וברור שלא ארצה שזו תהיה הבת שלי וגם אשתדל בכל כוחי לחנך את הילדים שלי גם לא להיות בקרבת מועדונים

אבל כבר ראיתי מלא אבות שגאים בזה שהבת שלהם מתלבשת כמו איזה פרוצה והולכת למועדון... ושוב, זה פחות הנושא של עניין הסטנדרט החברתי

5 דקות לפני, maccabi-king said:

אז אולי גם תגיד לכל השחקנים הנשואים במכבי לא לצעוק או להעיר לנשים שלהם כדי שלא אחת מהם תתהפך על הגבר ותגיד שהוא היכה אותה ואז המועדון יפגע חס ושלום?

תשובה ממש מדהימה שלך. השוביניזם ממש נוזל לך מהאוזניים.

10 דקות לפני, Krishi said:

אם זאת היתה הבת שלי הייתי מקרקע אותה לחדר לכמה חודשים וחושב איפה לעזאזל טעיתי שגידלתי בת כזאת שקרנית שמזייפת תעודות זהות והולכת לשכב עם גברים פי 2 מגילה בעודה בת 15. זה הדבר היחיד שהיה עולה לי לראש אחרי שהסיפור היה מתבהר. 

אתה חיבי להפסיק להגן על מיץ' כל הזמן זה כבר נהיה מגעיל. הוא טעה פה בצורה קולוסאלית. אז מה שהוא הבעלים הכי טוב שהיה לנו בהיסטוריה, זה לא אומר שכל דבר שהוא מחרבן מהתחת זה זהב.  

לא טעה לדעתי. עצם היותו של מיכה שחקן בית שנמצא פה שנים, לא נותן לו שום קדימות ושום הנחה כרישי יקר. אולי מיטש "המנותק" מבין טוב ממך וממני מהי המהות של המועדון הזה גם בלי לגור בירקון או לאכול ב206? הם שכבו עם ילדות בנות 15, מיטש רק הגיב לזה. כמפרנס העיקרי של המועדון הזה, יש לו בוודאי סיי ודעה. 

11 דקות לפני, Krishi said:

זה לא מעניין אותי. עלה פרסום, נכון או לא נכון זה העלה דיון. כי כל נושא התביעה הוא משהו שאני בטוח שהיה באוויר. ברור שהטיימינג מכוון שום דבר לא מקרי. זה עדיין לא משנה את מהות הדיון. 

בסוף קרישי זה אירוע שעשה נזק גם למכבי וגם לשחקנים עצמם. בעוד למכבי יש אפס אשמה לשחקנים עצמם יש אשמה מסוימת (אפשר לזרוק הכל על שתי קלות דעת בנות 15, זה הקטנת ראש לטעמי).

בכל אופן, לתבוע את המועדון שסלל לך את הדרך*, הפך אותך לעשיר וכן- בעט אותך אחרי שפגעת בשמו, ולתזמן את זה ליומיים לפני משחק- שמע אותי זה מעליב.
אומר לך יותר מכך- אני נגד לשיר לשחקני עבר, אבל קיוויתי שמיכה יקבל תמיכה מהאוהדים בשבת. עכשיו? אין מה לתמוך בו.

*לא  ממש קשור- אבל לטעמי אם דור מיכה גדל במכבי של לפני מיץ' או בקבוצה אחרת הוא היום סוג של שלומי אזולאי, שחקן נחמד לליגת העל שעובר בין קבוצות. אני בהחלט חושב שדור נהנה מהמערכת החזקה במכבי והיו לו תנאים ייחודיים כדי להגיע למה שהגיע ולהבנתי הוא הרוויח פה את אחד החוזים הגבוהים בכדורגל הישראלי מאז ומעולם.

2 דקות לפני, המכבייה said:

לא טעה לדעתי. עצם היותו של מיכה שחקן בית שנמצא פה שנים, לא נותן לו שום קדימות ושום הנחה כרישי יקר. אולי מיטש "המנותק" מבין טוב ממך וממני מהי המהות של המועדון הזה גם בלי לגור בירקון או לאכול ב206? הם שכבו עם ילדות בנות 15, מיטש רק הגיב לזה. כמפרנס העיקרי של המועדון הזה, יש לו בוודאי סיי ודעה. 

סיי ודעה יש לו תמיד כי הוא הבעלים. זה לא אומר שהסיי והדעה הזאת בהכרח נכונים. הם כן יהיו המציאות שתיווצר, אבל עדיין לא בהכרח הנכונים. 

גם אם החליט להיפרד יש צורה ודרך לעשות דברים. ופה כן מגיע המשקל של הפז"מ של מיכה לפחות. 

אם "המהות" של המועדון לפי מיץ' זה לזרוק שחקנים כמו כלבים מהמועדון ולא לגבות אותם אז זאת לא המהות שהמועדון שלנו צריך להיות. כמו שנאמר פה ויותר מפעם אחת, אצל שמעון מזרחי כל זה לא היה קורה, וזה לדעתי הרבה יותר מהות של אגודת מכבי ת"א. מיץ' ביצע את המהלך הכי אנטי מכביסטי שיכול להיות שלא לדבר על חסר כל פרופורציה למעשה גם בלי קשר למכביזם. 

אם יש לו לטענתו עילה לתביעה על פגיעה במוניטין, בטוח שגם למכבי יש עילה לתביעה על דבר דומה (שם כרגע בצד את שאר הסעיפים)

בטוח שגולהדאר היה ערוך ומוכן לסוג כזה של תביעה, הוא ומאירי עברו כל כך הרבה בחיים שזה קטן מאוד בשבילם לטפל בנושא הזה.

בכל מקרה, מיכה מחוק אצלי (זכותי).

תודה מיץ

6 דקות לפני, הילד בן 30 said:

בסוף קרישי זה אירוע שעשה נזק גם למכבי וגם לשחקנים עצמם. בעוד למכבי יש אפס אשמה לשחקנים עצמם יש אשמה מסוימת (אפשר לזרוק הכל על שתי קלות דעת בנות 15, זה הקטנת ראש לטעמי).

בכל אופן, לתבוע את המועדון שסלל לך את הדרך*, הפך אותך לעשיר וכן- בעט אותך אחרי שפגעת בשמו, ולתזמן את זה ליומיים לפני משחק- שמע אותי זה מעליב.
אומר לך יותר מכך- אני נגד לשיר לשחקני עבר, אבל קיוויתי שמיכה יקבל תמיכה מהאוהדים בשבת. עכשיו? אין מה לתמוך בו.

*לא  ממש קשור- אבל לטעמי אם דור מיכה גדל במכבי של לפני מיץ' או בקבוצה אחרת הוא היום סוג של שלומי אזולאי, שחקן נחמד לליגת העל שעובר בין קבוצות. אני בהחלט חושב שדור נהנה מהמערכת החזקה במכבי והיו לו תנאים ייחודיים כדי להגיע למה שהגיע ולהבנתי הוא הרוויח פה את אחד החוזים הגבוהים בכדורגל הישראלי מאז ומעולם.

ברור שהאירוע עשה נזק למכבי ולשחקנים עצמם, אבל האשמים היחידים פה כפי שהוכח הן רק הבנות. לא הקטנת ראש ולא כלום. אם הייתה פה אשמה כלשהי על השחקנים הם היו עכשיו עם תביעה נגדם בבית משפט. 

בצורה שבה מכבי זרקה אותם, אני מבין לגמרי את התביעה הזאת ולכן אותי זה לגמרי לא מעליב. 

1 דקה לפני, Krishi said:

ברור שהאירוע עשה נזק למכבי ולשחקנים עצמם, אבל האשמים היחידים פה כפי שהוכח הן רק הבנות. לא הקטנת ראש ולא כלום. אם הייתה פה אשמה כלשהי על השחקנים הם היו עכשיו עם תביעה נגדם בבית משפט. 

בצורה שבה מכבי זרקה אותם, אני מבין לגמרי את התביעה הזאת ולכן אותי זה לגמרי לא מעליב. 

אז שיתבע את הבנות על הנזק שנגרם לו- אבל אין לו אומץ ציבורי. אז הוא בא ותובע בן אדם ששילם לו מיליונים טובים למשך עשור. 

לתזמן את הפרסום ליומיים לפני המשחק? בחילה.

2 דקות לפני, Krishi said:

סיי ודעה יש לו תמיד כי הוא הבעלים. זה לא אומר שהסיי והדעה הזאת בהכרח נכונים. הם כן יהיו המציאות שתיווצר, אבל עדיין לא בהכרח הנכונים. 

גם אם החליט להיפרד יש צורה ודרך לעשות דברים. ופה כן מגיע המשקל של הפז"מ של מיכה לפחות. 

אם "המהות" של המועדון לפי מיץ' זה לזרוק שחקנים כמו כלבים מהמועדון ולא לגבות אותם אז זאת לא המהות שהמועדון שלנו צריך להיות. כמו שנאמר פה ויותר מפעם אחת, אצל שמעון מזרחי כל זה לא היה קורה, וזה לדעתי הרבה יותר מהות של אגודת מכבי ת"א. מיץ' ביצע את המהלך הכי אנטי מכביסטי שיכול להיות שלא לדבר על חסר כל פרופורציה למעשה גם בלי קשר למכביזם. 

אם המהות של כוכבים במכבי זה לשאול מה אומרת החוקה ולזיין בנות 15, טבעי שזה לא ימצא חן בעיני כולם. על שמעון מזרחי אני לא ארחיב אבל אציין שמה שמיטש שם בשנה, שמעון לא שם ב40 שנה ואני לא חושב שמכביזם קשור להגנה עיוורת על שחקנים שטעו.

11 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אז שיתבע את הבנות על הנזק שנגרם לו- אבל אין לו אומץ ציבורי. אז הוא בא ותובע בן אדם ששילם לו מיליונים טובים למשך עשור. 

בדיוק. שיתבע את הקטינות.

1 דקה לפני, הילד בן 30 said:

אחד לא סותר או מונע את השני. אם אני הייתי במקומו - הייתי תובע את שני הצדדים. 

לגבי מועד הפרסום, זה אישית לא מעניין אותי.

1 דקה לפני, המכבייה said:

אם המהות של כוכבים במכבי זה לשאול מה אומרת החוקה ולזיין בנות 15, טבעי שזה לא ימצא חן בעיני כולם. על שמעון מזרחי אני לא ארחיב אבל אציין שמה שמיטש שם בשנה, שמעון לא שם ב40 שנה ואני לא חושב שמכביזם קשור להגנה עיוורת על שחקנים שטעו.

המהות של כוכבים במכבי זה להביא נצחונות תארים והישגים. את מי ומה הם מזיינים בזמן החופשי לא אמור לעניין אותי. 

ומה זה רלוונטי כמה מזרחי השקיע לעומת מיץ'? מדובר פה על בעלים (שגם בלי קשר, כל אחד מהם השקיע סכומים שאנחנו רק יכולים לחלום עליהם, שלא לדבר על הזמן והכוחות שהם השקיעו בניהול עצמו). 

קרישי שמעון הוא גדול המכביסטים, אבל אם מכבי היתה מנוהלת ע"י שמעון, דור מיכה היה מרוויח חצי.

את הכסף מביא גולדהאר, איש עסקים שגר בצפון אמריקה, ובאווירה הציבורית היום ובאמריקה בפרט הוא לא יכול לגבות את המעשה שלהם.

אבל זה דיון עתיק.

את מכבי מנהל איש עסקים צפון אמריקאי, ששם הרבה כסף, יש לזה גם השלכות.