Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

10 דקות לפני, maccabi-king said:

אין לי מושג על מה כולכם רוצים לתבוע אותו...

קצת "אל תשפוט אדם עד שתגיע למקומו"

עם כל הכבוד, הבן אדם לא עשה שום דבר לא חוקי או לא מוסרי, גם אם מיץ' חשב אחרת

מותר לו כרווק לשים את הזין שלו בכל חור כל עוד יש הסכמה וגיל מותר, זה ששיקרו לו על הגיל גם המשטרה החליטה שהוא היה צודק ( לגבי לבדוק לעומק אני רוצה לראות מישהו מתחיל לבדוק לעומק בחורה שרוצה שתזיינו אותה גיבורים גדולים)

הוא קיבל "חוסר אשמה" שזה הדרגה הכי נמוכה של סגירת תיק פלילי, מבחינת המשטרה הבנאדם נקי לגמרי

אני מעריך שיש סעיף מסויים בחוזה על עניין המוניטין, כרגיל בית משפט הוא המקום הכי מעניין לתבוע על סעיפים עמומים שצד אחד מנצל לטובתו( במקרה הזה מכבי) וזכותו המלאה של מיכה לתבוע

מזכיר לכם שהבנאדם פה איבד המון כסף, לא בגלל יכולת מקצועית, אלא בגלל שמיץ' הוא מוסרי יותר מהפרקליטות ועם כל הכבוד מגיע לו לנסות להחזיר את כל ההפסד הזה בחזרה

תומך במיכה במאת האחוזים, גם אם זה אומר שמיץ' ישא בתוצאות( ולדעתי מיץ' ידע שיהיה השלכות לבעיטה שלהם החוצה ממכבי בלי שום שימוע מסודר, וכנראה שגם לא היה אכפת לו)

הגיע הזמן לזכור שמכבי יצאו פה לא בסדר ולא הוא

להגיד שהבנאדם פגע במוניטין של המועדון זה בדיחה, כי אם כל פעם שעיתונאי יעליל על אחד השחקנים שלנו עלילה, או בחורה תבדה אונס, יעיפו את השחקן, אז זה כאוס רציני

שיתבע. רק שיזהר שזה ששילם לו את המשכורת(לא אתה או אני, הוא שילם לו את המשכורת), לא יתהפך ויתבע אותו על סכומים שמיכה לא יעמוד בהם לעולם. על מה אתה שואל? אתה אמיתי בכלל? אולי אם מיכה ידחוף את הזין שלו לחור של הילדה הקטינה שנניח ויש לך, היית מקבל פורפורציות. 

6 דקות לפני, Krishi said:

ליפול למה? הוא הצליח להוכיח שהוא באמת ובתמים היה בטוח שהן בגיל החוקי. אם היה ולו הספק הקטן ביותר או משהו נוסף שהוא היה צריך לעשות אז לא היו סוגרים את התיק. 

אז מה תגיד לו עכשיו? לא לעשות יותר סקס עם אף אחת? די נו, בוא נהיה הגיוניים. 

הוא לגמרי חף מפשע, בכל פן אפשרי. 

שוב, נקי לגמרי מבחינה חוקית. אין ספק, אבל עדיין פעל בטיפשות גמורה. 

בחייאת קרישי אתה נמצא עם שתי ילדות בנות 15 שטוענות שהן בנות 18 ואתה לא שם לב? לא יודע אם זה להקטין ראש או סתם לצאת אידיוט, אבל בשני המקרים זה חוסר אחריות ולכן ההחלטה לשחרר אותם היא לגיטימית גם אם אני לא מסכים איתה. מכאן ועד לתבוע את המועדון…

1 דקה לפני, המכבייה said:

שיתבע. רק שיזהר שזה ששילם לו את המשכורת(לא אתה או אני, הוא שילם לו את המשכורת), לא יתהפך ויתבע אותו על סכומים שמיכה לא יעמוד בהם לעולם. על מה אתה שואל? אתה אמיתי בכלל? 

אני אשמח שתהיה קצת יותר ברור חוץ מלזרוק סיסמאות באוויר ובאמת תענה לי בכנות על מה מיץ' יתבע אותו

מפנה אותך לדוגמא בהודעה האחרונה שלי ותגיד לי אם על כל דבר אפשר להעיף מהמועדון בגלל "פגיעה במוניטין" כמו שנראה לי שאתה חושב שמיץ' בטח יתבע אותו

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

שוב, נקי לגמרי מבחינה חוקית. אין ספק, אבל עדיין פעל בטיפשות גמורה. 

בחייאת קרישי אתה נמצא עם שתי ילדות בנות 15 שטוענות שהן בנות 18 ואתה לא שם לב? לא יודע אם זה להקטין ראש או סתם לצאת אידיוט, אבל בשני המקרים זה חוסר אחריות ולכן ההחלטה לשחרר אותם היא לגיטימית גם אם אני לא מסכים איתה. מכאן ועד לתבוע את המועדון…

לא עניין של המועדון אם הקטנת ראש או הגדלת ראש או עשית ראש

ממש מחזיר אותי כל השטויות שאתם כותבים לדיונים אחרי שהם עפו ממכבי

כל עוד בנאדם לא אשם כלל וכלל, נקי לגמרי מבחינת המשטרה והמדינה, המועדון לא אמור בכלל לחשוב על להעיף, בטח בלי לבקש הסברים או התנצלות

33 דקות לפני, Zizou said:

כנראה שאין בחוזה סעיף 'נזק תדמיתי', בעיקר שאין הרשעה ולכן יש לו זכות לתבוע. אני בהחלט חושב שיש לו סיכוי לקבל פיצוי ואני לא כועס עליו בכלל

יש מצב טוב שעבר על הקוד האתי של המועדון. ואם חותמים על אחד כזה אני לא בטוח שיש לו עילה. אבל אני לא מבין גדול במשפטים. 

בשבילי הוא לא בדרגת אצילי. ועדיין...הוא עוד לא תבע..וגם אם יתבע בשבילי זה לא כמו לקלל אותנו או לצאת עלינו בפומבי. רחוק שנות אור מאצילי. 

גם ברמת המוסר שגם אם עבדו עליו עדיין הוא לא היה נשוי עם ילדים. גם ברמת החיבור למעדון וגם בתגובה אלינו לאחר מכן ועד עכשיו. 

לא אקלל אותו. ואפילו אשיר לו כמו ששרתי לעטר כשלא שיחק אצלנו. 

אם יתבע אתבאס. לא יותר מזה. לא אקלל אותו. 

6 דקות לפני, Zizou said:

בראייה היסטורית מיטש הרבה יותר משמעותי וזכותו לעשות מה שהוא רוצה גם אם רוב הקהל לא מסכים, אבל זה לא במקום להקטין ולהגיד 'הערת שוליים' על שחקן מכביסט מלידה שנתן הכל למועדון. לא מכבד מצידך

כי מיטש שותק. ואצילי ומיכה מתקאבנים זיזו. הם זיינו ילדות בנות 15 בגלל שהם עשירים ומפורסמים. עם המעמד, מגיעה אחריות. 

Just now, לא מוצא היגיון said:

יש מצב טוב שעבר על הקוד האתי של המועדון. ואם חותמים על אחד כזה אני לא בטוח שיש לו עילה. אבל אני לא מבין גדול במשפטים. 

בשבילי הוא לא בדרגת אצילי. ועדיין...הוא עוד לא תבע..וגם אם יתבע בשבילי זה לא כמו לקלל אותנו או לצאת עלינו בפומבי. רחוק שנות אור מאצילי. 

גם ברמת המוסר שגם אם עבדו עליו עדיין הוא לא היה נשוי עם ילדים. גם ברמת החיבור למעדון וגם בתגובה אלינו לאחר מכן ועד עכשיו. 

לא אקלל אותו. ואפילו אשיר לו כמו ששרתי לעטר כשלא שיחק אצלנו. 

אם יתבע אתבאס. לא יותר מזה. לא אקלל אותו. 

שוב, אני כבר מתבאס שאני כותב את זה פעם עשירית ואנשים לא מתייחסים

אם מעלילים על בנאדם עלילה והוא בסוף יוצא נקי, איך זה נקרא לעבור על הקוד האתי??????????????

2 דקות לפני, maccabi-king said:

אני אשמח שתהיה קצת יותר ברור חוץ מלזרוק סיסמאות באוויר ובאמת תענה לי בכנות על מה מיץ' יתבע אותו

מפנה אותך לדוגמא בהודעה האחרונה שלי ותגיד לי אם על כל דבר אפשר להעיף מהמועדון בגלל "פגיעה במוניטין" כמו שנראה לי שאתה חושב שמיץ' בטח יתבע אותו

השם של מכבי הוזכר בהקשרים פליליים במשך שבועות. אם צריך, מיטש יוכיח נזק. מה אתה יודע על הריקושטים שמיטש קיבל בעקבות הפרשה?  

מה שכן לדעתי אחד השיקולים של מיכה אם לתבוע את מכבי זה הקהל, ראינו בגמר גביע השוקו שהוא טיפוס די רגיש, הוא כנראה חושב ובצדק שאין סיכוי שנעשה לו את המוות כמו לאצילי

1 דקה לפני, maccabi-king said:

אם מעלילים על בנאדם עלילה והוא בסוף יוצא נקי, איך זה נקרא לעבור על הקוד האתי??????????????

כי קוד אתי שונה מהחוק. "כשר אבל מסריח" לא מספיק טוב לארגונים טובים. 

Just now, המכבייה said:

השם של מכבי הוזכר בהקשרים פליליים במשך שבועות. אם צריך, מיטש יוכיח נזק. מה אתה יודע על הריקושטים שמיטש קיבל בעקבות הפרשה?  

עזוב, חבל על הטרחה

אכתוב לך שוב כדי שתקלוט

אם מחר חס ושלום אשתו של שחקן מכבי חוטפת ג'ננה על בעלה ואומרת שהוא היכה ואנס אותה(וזה לא נכון לצורך העניין) והוא גם נחקר במשטרה כמה ימים עד שמגלים שהוא חף מפשע, ובינתיים כל העיתונים משתגעים, ומיץ' מחליט שפגעו לו במועדון ומעיף את השחקן ועוד לפי מה שאתה אומר "יוכיח נזק", זה משהו שבכלל מתקבל על הדעת??????

יש הבדל בין סתם האשמות שווא לבין מקרה אמיתי שקרה והם אפילו הודו בזה

2 דקות לפני, Keano said:

יש הבדל בין סתם האשמות שווא לבין מקרה אמיתי שקרה והם אפילו הודו בזה

במה הם הודו? שהם עשו עבירה? או ששכבו עם בחורות רנדומליות צמאות זין שעל המזל שלהם גם שקרניות?\

הפרקליטות היא המקום האחרון שעושה הנחות לאזרחים בעניין עבירה על החוק, ואם הם מצאו שאצילי ומיכה לא נהגו בצורה בעייתית, אז מי אני ואתה שנשפוט?

2 דקות לפני, המכבייה said:

כי מיטש שותק. ואצילי ומיכה מתקאבנים זיזו. הם זיינו ילדות בנות 15 בגלל שהם עשירים ומפורסמים. עם המעמד, מגיעה אחריות. 

גם מיכה שותק. הוא תובע את המועדון בלב כבד. מחר הוא חוזר אם היו נותנים לו.

רוב בעלי הקבוצות בעולם לא היו מעיפים על מקרים כאלה (לדוגמא קנטונה שפירק אוהד מול המצלמות ועוד ועוד. שחקנים יותר עשירים ומפורסמים שעשו שטויות וקיבלו גב מהמועדון), ולכן יש פה תקדים ויש בסיס לתביעה, בעיקר שאין הרשעה.

Just now, לא מוצא היגיון said:

כי קוד אתי שונה מהחוק. "כשר אבל מסריח" לא מספיק טוב לארגונים טובים. 

כמו לדוגמא ששחקן בחו"ל יזיין נערות ליווי וילך לקזינו לילה לפני משחק, אומנם זה יהיה חוקי באותה מדינה, אבל ממש לא אתי וזכותו של המועדון לסיים איתו התקשרות

במה הם הודו? שהם עשו עבירה? או ששכבו עם בחורות רנדומליות צמאות זין שעל המזל שלהם גם שקרניות?

הם הודו במקרה, זה שונה ממה שתיארת

דרך אגב, במאמר מוסגר, הייתי במקום מיכה בכלל תובע את העיתונאים ואולי אפילו את הבנות הנבלות

אבל אין ספק שאני מצדיק את מיכה אם הוא הולך לתבוע מישהו, גם אם זה מכבי

3 דקות לפני, maccabi-king said:

עזוב, חבל על הטרחה

אכתוב לך שוב כדי שתקלוט

אם מחר חס ושלום אשתו של שחקן מכבי חוטפת ג'ננה על בעלה ואומרת שהוא היכה ואנס אותה(וזה לא נכון לצורך העניין) והוא גם נחקר במשטרה כמה ימים עד שמגלים שהוא חף מפשע, ובינתיים כל העיתונים משתגעים, ומיץ' מחליט שפגעו לו במועדון ומעיף את השחקן ועוד לפי מה שאתה אומר "יוכיח נזק", זה משהו שבכלל מתקבל על הדעת??????

קלטתי מצויין. אדם שמשתמש בשפה הדוחה שלך(להכניס את הזין לחור של הבת הקטינה שנניח היתה לך גם הולך?), הוא לא ממש בר שיח. כרגיל, 0 קלאס. 

2 דקות לפני, Zizou said:

רוב בעלי הקבוצות בעולם לא היו מעיפים על מקרים כאלה (לדוגמא קנטונה שפירק אוהד מול המצלמות ועוד ועוד. שחקנים יותר עשירים ומפורסמים שעשו שטויות וקיבלו גב מהמועדון), ולכן יש פה תקדים ויש בסיס לתביעה, בעיקר שאין הרשעה.

לתבוע על מה? הוא נזקק? שילמו לו מספיק, לצערנו הוא לא עומד בסטנדרטים האתים של המועדון ולכן הוא לא פה.

1 דקה לפני, Keano said:

הם הודו במקרה, זה שונה ממה שתיארת

תראה לי איפה הם הודו שהם שכבו עם קטינות

הם הודו שהם שכבו איתם, אבל אמרו ששיקרו להם על הגיל, וחקרו ובדקו ומצאו שהם דוברי אמת

4 דקות לפני, maccabi-king said:

במה הם הודו? שהם עשו עבירה? או ששכבו עם בחורות רנדומליות צמאות זין שעל המזל שלהם גם שקרניות?

"צמאות זין". עצוב לי שמיטש בעלים של הקבוצה שאתה אוהד. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

קלטתי מצויין. אדם שמשתמש בשפה הדוחה שלך(להכניס את הזין לחור של הבת הקטינה שנניח היתה לך גם הולך?), הוא לא ממש בר שיח. כרגיל, 0 קלאס. 

ברור, אין לך מה לענות אז החלטת למצוא משהו בעייתי בי כדי שלא תצטרך לענות

כל הכבוד

7 דקות לפני, Zizou said:

היום? הלייקרס היו מעיפים את קובי. רונאלדו על פי הדיווחים קנה את שתיקתה בכסף מחוץ לבית משפט. הסביבה הציבורית השתנתה לגמרי היום. נראה איך זה יסתיים ואיך מיכה יתפקד בחקירה נגדית/תביעה כנגדו. 

5 דקות לפני, maccabi-king said:

במה הם הודו? שהם עשו עבירה? או ששכבו עם בחורות רנדומליות צמאות זין שעל המזל שלהם גם שקרניות?\

הפרקליטות היא המקום האחרון שעושה הנחות לאזרחים בעניין עבירה על החוק, ואם הם מצאו שאצילי ומיכה לא נהגו בצורה בעייתית, אז מי אני ואתה שנשפוט?

הפרקליטות שופטת דברים על סמך החוק היבש בלבד. אם שחקן יחרבן באימונים הפרקליטות לא תוכל לעשות לו כלום, הבעלים של הקבוצה לעומת זאת כן.

1 דקה לפני, maccabi-king said:

תראה לי איפה הם הודו שהם שכבו עם קטינות

הם הודו שהם שכבו איתם, אבל אמרו ששיקרו להם על הגיל, וחקרו ובדקו ומצאו שהם דוברי אמת

זה הספיק למיטש, קטינות לא קטינות, מספיק שהמשטרה הייתה צריכה לחקור את זה ושהשם של מכבי נפגע