Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

4 דקות לפני, החתול הצהוב said:

הוא לא יהיה אצילי 2.0, כל עוד הוא לא יתחיל לשיר קללות על הקהל שלנו

לדעתי לתבוע 2 מיליון ש״ח מהמועדון זה קצת יותר פוגע מלשיר לכל אוהד מכבי יש בת זונה, אבל אולי זה רק אני.

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לדעתי לתבוע 2 מיליון ש״ח מהמועדון זה קצת יותר פוגע מלשיר לכל אוהד מכבי יש בת זונה, אבל אולי זה רק אני.

מסכים איתך.

אני כמובן נגד זה שהמועדון שלנו יהיה ב-2 מיליון שקל עני יותר, אבל אם להגיד את האמת יש לו חתיכת עילה והוא גם כנראה יזכה (או שמכבי יתפשרו איתו על סכום כלשהו). הוא תובע בצדק ואנחנו אשמים שהבאנו אותו למצב הזה. 

15 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מסכים

17 דקות לפני, מכביסט לעד said:

במקום. 

3 דקות לפני, Krishi said:

אני כמובן נגד זה שהמועדון שלנו יהיה ב-2 מיליון שקל עני יותר, אבל אם להגיד את האמת יש לו חתיכת עילה והוא גם כנראה יזכה (או שמכבי יתפשרו איתו על סכום כלשהו). הוא תובע בצדק ואנחנו אשמים שהבאנו אותו למצב הזה. 

לא יודע אם יש לו עילה אבל אני בהחלט מבין אותו.

מישהו יודע אם זה אמין או שאתם אוכלים את זה עם כפית שנייה לפני המשחק בשביל להוציא אותנו מאיזון?

תבע? יתבע? מי מדבר על דבר כזה לפני שזה קורה

17 דקות לפני, Krishi said:

אם הייתה לו עילה גם לאצילי הייתה והוא היה תובע כבר מזמן. נראה שמיכה מחפש לגרד כמה שיותר כסף. מה שנקרא הזיינת וגם ירשת? 

הוא טוען לפגיעה במוניטין… באמת צריך להסביר כמה מטומטם זה? הבן אדם גרם לסמל המועדון להתנוסס במהדורה המרכזית בגלל פרשה מפוקפקת, יש יותר פגיעה במוניטין מזה? אתה הלכת וזיינת ילדות בנות 15 באורגיה עם החבר הנשוי שלך. אתה פגעת במוניטין של עצמך ושל המועדון.   

ואגב, אני הייתי מאלה שהתנגדו לשחרור שלהם.

9 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

מישהו יודע אם זה אמין או שאתם אוכלים את זה עם כפית שנייה לפני המשחק בשביל להוציא אותנו מאיזון?

תבע? יתבע? מי מדבר על דבר כזה לפני שזה קורה

יש אפילו שם של עורך דין בכתבה, אולי די לחשוב שכל רגע עובדים עלינו? זה מפורסם בכל האתרים.

אם מישהו באמת מסוגל להגן עליו אחרי דבר כזה אז באמת נגמרו המילים... אם כבר אנחנו צריכים לתבוע אותו ואת השותף שלו על פגיעה במותג (ראה ערך "הצלחת השבורה", והסמל של מכבי שהתנוסס ימים שלמים במהדורות החדשות תחת פרשה כזאת). עבודה קלה למאירי, בהצלחה. 

אני לאורך כל הדרך תמכתי ועמדתי מאחורי ההחלטות של גולדהאר, עם זאת התבאסתי בשביל מיכה. 

אפילו אחרי הפנדל שהחמיץ בגמר טוטו התבאסתי ואיפשהו קיוויתי שיום אחד יחזור למכבי עם זהבי.

עכשיו, עם התביעה החצופה שלו, בשבילי הוא עבר את אצילי במאה רמות. מגעיל.

ככה לא מתנהג אדם, קפטן, ספורטאי.

10 דקות לפני, המכביסטית15 said:

אם מישהו באמת מסוגל להגן עליו אחרי דבר כזה אז באמת נגמרו המילים... אם כבר אנחנו צריכים לתבוע אותו ואת השותף שלו על פגיעה במותג (ראה ערך "הצלחת השבורה", והסמל של מכבי שהתנוסס ימים שלמים במהדורות החדשות תחת פרשה כזאת). עבודה קלה למאירי, בהצלחה. 

לגמרי קלה. 

8 דקות לפני, המכבייה said:

מאירי רק מחכה לו. 

אין מצב שהיו משחררים אותו ככה אם היו יודעים שיש סיכוי להפסיד בתביעה. בטוח שבדקו לפני ואין לו באמת סיכוי. 

עוד יותר אין מצב שכן יש לו על מה לתבועה והחבר שלו לאורגיות לא תבע כבר מזמן.

אם זה אמיתי זה מאכזב מאוד..אבל מצד שני מוכיח שההחלטה לשחרר אותו הייתה נכונה.

למה כל כך קשה להגיד שטעית דור? פאקינג הרסת לעצמך את הקריירה והכתמת את השם של מכבי בשביל 2 אהבלות...ועדיין מכבי אשמה...

אוי הקללות שהוא הולך לחטוף ממני בשבת וואי וואי

אם הייתי חם על המשחק הזה עכשיו אני חם יותר.

מיכה לא פחות זבל מאצילי, ההוא קילל וזה תובע את המועדון שגידל אותו ועשה אותו מה שהוא.

מיכה ישמע טוב מאוד מה אני חושב עליו בשבת, ואני רוצה לראות אוהד אחד ביציע שינסה לעצור אותי 

Just now, Double said:

מצער מיכה לתבוע את מכבי? איפה החוצפה, בכוח רוצה להפוך לאצילי 2.0

תכין תכין את השלט של הפדופיל

נדאג לזה שהוא יבכה גם בשבת