Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

מצחיק שכותבים שבמצב הנוכחי דאבור לא יכול לתרום לנבחרת.

במיוחד לאור העובדה שגם במצב הלא נוכחי הוא לא תרם לנבחרת בזמן האחרון.

IMG_20210603_203006.thumb.jpg.a85cf0a0ef8452cfece9b24466637775.jpg

אחרי צ'יקו, דסה, זהבי ומרסלו גם ראייקו המרגש מצטרף לברכות. דרבי משוגע כמו אתמול תפור עליו. אני בטוח שהוא גם היה עולה על הבמה ואולי גם מדליק אבוקה. 

איפה הוא ואיפה הסרבים של היום :doh:

לפני3 שעות , מכביסט לעד said:

IMG_20210603_203006.thumb.jpg.a85cf0a0ef8452cfece9b24466637775.jpg

אחרי צ'יקו, דסה, זהבי ומרסלו גם ראייקו המרגש מצטרף לברכות. דרבי משוגע כמו אתמול תפור עליו. אני בטוח שהוא גם היה עולה על הבמה ואולי גם מדליק אבוקה. 

איפה הוא ואיפה הסרבים של היום :doh:

מרסלו?? איפה ראית את מרסלו? חחח הוא שחקן שלנו בכלל עדיין?

6 דקות לפני, erantheking21 said:

הוא צריך להכנס נושא צוררים על שם אצילים ואבוקסיסים

לפתוח נושא בבטיל?

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

דוניס ירד ליגה בערב הסעודית

שירקב הנבלה בחולות של סעודיה

• 2 weeks later...
38 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אוסקר גרסיה מונה למאמן ריימס, וחתם על חוזה עד 2026. הספרדי בן ה-48 ישתף פעולה עם אקס אחר של מכבי תל אביב, פרדראג ראיקוביץ'.

כמה קשה לו לחזור לכאן עוד פעם במקום למצוא לעצמו משרות פיקטיביות שיפוטר מהן אחרי חודש בתפקיד?

לפני16 שעות , הישראלי היפה said:

אוסקר גרסיה מונה למאמן ריימס, וחתם על חוזה עד 2026. הספרדי בן ה-48 ישתף פעולה עם אקס אחר של מכבי תל אביב, פרדראג ראיקוביץ'.

:wubyellow3:

צטט

המעבר שנפל למכבי תל אביב
"לא אגיד שזה נעים, אפשר להגיד שזה טראומתי. אחרי הכל אני בסך הכל בן אדם. זה היה מאוד טראומתי לעבור את הרגע הזה, גם למשפחה שלי זה היה לא קל. אתה עושה דברים בשקט ומצפה שהכל יעבור חלק, ואז קורה דבר כזה וזה לא הכי נעים. אם קרה דבר כזה הזוי, אז באמת כנראה שלא הייתי צריך ללכת לשם באותה השנה. בדיקות רפואיות? צלחתי בכולן. אין לי קשר עם האנשים שם אבל אתם יכולים להעלות איזה נציג שאתם רוצים, אין אחד שיגיד שלא עברתי.

התמונה שהודלפה
"יכול להיות שהיא הודלפה ופתאום הייתה סוג של חשיפה, הייתי שחקן של באר שבע והגעתי למחנה של מכבי ת"א. כל עוד זה לא נסגר מהר וזה באוויר אז זה נהיה יותר ויותר בעיה. מי נעלב? לא יודע, זה לא עניין של נעלב. לקח עוד משהו כמו שבוע שעדיין המשכתי בבדיקות, ואחרי זה זה כבר לא היה רלוונטי. הבנתי שזה מתחיל לדעוך והייתי עם הפנים לדבר הבא".

מו"מ עם קבוצות אחרות
"אני יכול להגיד שיש כמה קבוצות שפנו אליי ואנחנו מדברים גם עם קבוצה בחו"ל. אבל עד שדברים לא נסגרים, אני ממכבי למדתי לא לדבר עדיין על שום דבר".

דור אלו למד את הלקח. חחחחח תכלס מסכן, אבל על הזין, בזכות זה קיבלנו את ג'ראדלש...

• 2 weeks later...
צטט

במכבי ת"א מסתכלים אחורה על השנתיים של ולאדן איביץ' בקבוצה ומתמוגגים. הקבוצה שלטה בליגה כמו שאף קבוצה לא שלטה לפניה, ומיד בעונה הראשונה בה הוא עזב, הצהובים גם איבדו את האליפות. אחרי הקדנציה בישראל, מונה הסרבי למאמן ווטפורד מליגת המשנה באנגליה, אבל פוטר אחרי זמן קצר. כעת, אחרי תקופה ארוכה בה לא דיבר, הוא החליט לשבור שתיקה ולדבר על העונה שעברה עליו, וגם על התקופה במכבי ת"א.

"אני עדיין לא יודע איפה אאמן", ציין איביץ' ממקום מושבו ביוון, "אני מקווה שמשהו יקרה בקרוב. בעולם האימון אף פעם אי אפשר לדעת. הטלפון יכול לצלצל מחר או בעוד שישה או שמונה חודשים. אני מעדיף לאמן בחו"ל".

במסגרת הראיון התבקש איביץ' להתייחס לשופטים ביוון, וציין לטובה את השופטים בישראל: "הם רק ישראלים והם עושים הרבה טעויות, כמו גם מאמנים ושחקנים, אבל מה שהרשים אותי זה שלא רק במשחקים שלנו, אלא גם במשחקים של מכבי חיפה ושל הפועל ב"ש, הטעויות של השופטים היו לטובת הקבוצות הקטנות יותר. השריקות הקטנות היו לטובת הקבוצות הקטנות. לא היתה לי בעיה עם השופטים בישראל".

בהמשך הסביר איביץ' למה רצה לאמן באנגליה: "המדינה הכי טובה עבור כדורגל היא אנגליה. הליגה השניה שם היא הכי טובה מלבד חמש הגדולות. אי אפשר להשוות את הליגה האנגלית לליגה הספרדית או האיטלקית בגלל שהיא מאורגנת בצורה הכי טובה. באנגליה נותנים חשיבות גדולה לכדורגל ומשקיעים בזה הרבה כסף, גם המדינה וגם הבעלים".

"עשינו עבודה טובה בווטפורד", סיפר על התקופה בליגת המשנה, "השגנו את המטרות, היינו במקום החמישי אחרי 20 משחקים, רק ארבע נקודות מהמקום ממנו עולים ליגה. שבוע לפני שפוטרתי קיבלתי את תואר מאמן החודש. אני לא יכול להגיד את הסיבה בגללה פוטרתי. זו היתה החלטה של הקבוצה, אני לא רוצה להגיד מעבר לזה".

לאחר מכן סיפר איביץ' על התקופה בישראל: "היו לי שנתיים נפלאות בישראל. ג'ק אנגלידיס הביא אותי. פגשתי אותו בפאוק. בתום העונה בפאוק, הוא הציע אותי לבעלים מיץ' גולדהאר. זה היה אתגר עבורי. הייתי רעב לתארים. מכבי ת"א היתה בחירה טובה. זכינו בשתי אליפויות גביע הטוטו וסופר קאפ".

"גולדהאר הוא בעלים נדיר", החמיא המאמן, "פגשתי אותו אולי שלוש פעמים בשנתיים ודיברתי איתו פעמיים בטלפון, בגלל שהוא גר בקנדה. הוא אף פעם לא אמר לי איזה שחקן לשים או איזה שיטה לשחק. אף פעם. אני זוכר שהוא אמר לי 'קח את המפתחות לקבוצה ותעשה מה שאתה מאמין'. אני עדיין מדבר עם גולדהאר, יש לנו מערכת יחסים טובה. הוא בעלים שסומך עליך במאה אחוז. אני מדגיש את זה כי ככה בעלים צריך להיות. הוא יכול להחליף אותך אחרי כמה חודשים, אבל כל עוד אתה בקבוצה, צריך לתת לך לעבוד ולעזור לך להצליח, בגלל שכך גם הוא יכול להצליח".

ולסיום, אי אפשר בלי השאלה הכי מאוסה בכדורגל העולמי "מסי או רונאלדו? שניהם מדהימים. מסי שחקן מיוחד, כמו רונאלדו. אי אפשר לציין אחד מעל השני. אם תשאל אותי פלה או מראדונה, אגיד מראדונה בלי לחשוב פעמיים".

צטט

אחרי ההצלחה הגדולה במכבי תל אביב, המאמן הסרבי ולאדן איביץ' קיבל את ההזדמנות הגדולה בקריירה שלו, כשהוחתם במועדון הפאר האנגלי ווטפורד. אלא שבחלוף ארבעה חודשים בלבד, ולאחר שניהל בסך הכול 20 משחקים, איביץ' פוטר מהצרעות ועדיין לא מצא לעצמו קבוצה חדשה.

בריאיון שהעניק לאתר היווני sport24, דיבר המאמן הסרבי, בין היתר, גם על התקופה בישראל ובמכבי תל אביב.

"כשהגעתי למכבי תל אביב, היא לא זכתה באליפות שלוש שנים ברציפות", אמר איביץ'. "זה אתגר אותי מאוד, הייתי רעב לתארים אחרי התקופה בפאוק וזו הייתה בחירה מצוינת. זכיתי עם הקבוצה בשתי אליפות, בגביע ובסופר קאפ".

"הבעלים במכבי תל אביב היה נדיר, משהו שלא פוגשים בכל יום בכדורגל", הוסיף הסרבי. "בגלל שהוא גר בקנדה, נפגשנו בסך הכול שלוש פעמים בשנתיים שלי שם, אבל דיברנו עוד המון פעמים בטלפון. הוא מעולם לא התערב מקצועית, אפילו לא פעם אחת. אני זוכר שהוא אמר לי 'קח את המפתחות של הקבוצה ותעשה מה שאתה חושב ומאמין בו'. אנחנו עדיין משוחחים, יש לנו מערכת יחסים מצוינת".

איביץ' נשאל על מצב השופטים בישראל: "בליגת העל בישראל יש רק שופטים ישראלים, והם עושים המון טעויות, כמו גם המאמנים והשחקנים שם. שמתי לב שבמשחקים שלנו ושל קבוצות גדולות אחרות, כמו מכבי חיפה והפועל באר שבע, השופטים נוטים לטובת הקבוצות הקטנות. זה מרגיש כאילו הם בעדן, וזו הסיבה שכעסתי אחרי משחקים. למרות זאת, לא היו לי בעיות עם השופטים בישראל".

צטט

"אני עדיין לא יודע איפה אאמן", ציין איביץ' ממקום מושבו ביוון, "אני מקווה שמשהו יקרה בקרוב. בעולם האימון אף פעם אי אפשר לדעת. הטלפון יכול לצלצל מחר או בעוד שישה או שמונה חודשים. אני מעדיף לאמן בחו"ל".

במסגרת הראיון התבקש איביץ' להתייחס לשופטים ביוון, וציין לטובה את השופטים בישראל: "הם רק ישראלים והם עושים הרבה טעויות, כמו גם מאמנים ושחקנים, אבל מה שהרשים אותי זה שלא רק במשחקים שלנו, אלא גם במשחקים של מכבי חיפה ושל הפועל ב"ש, הטעויות של השופטים היו לטובת הקבוצות הקטנות יותר. השריקות הקטנות היו לטובת הקבוצות הקטנות. לא היתה לי בעיה עם השופטים בישראל".

בהמשך הסביר איביץ' למה רצה לאמן באנגליה: "המדינה הכי טובה עבור כדורגל היא אנגליה. הליגה השניה שם היא הכי טובה מלבד חמש הגדולות. אי אפשר להשוות את הליגה האנגלית לליגה הספרדית או האיטלקית בגלל שהיא מאורגנת בצורה הכי טובה. באנגליה נותנים חשיבות גדולה לכדורגל ומשקיעים בזה הרבה כסף, גם המדינה וגם הבעלים".

"עשינו עבודה טובה בווטפורד", סיפר על התקופה בליגת המשנה, "השגנו את המטרות, היינו במקום החמישי אחרי 20 משחקים, רק ארבע נקודות מהמקום ממנו עולים ליגה. שבוע לפני שפוטרתי קיבלתי את תואר מאמן החודש. אני לא יכול להגיד את הסיבה בגללה פוטרתי. זו היתה החלטה של הקבוצה, אני לא רוצה להגיד מעבר לזה".

לאחר מכן סיפר איביץ' על התקופה בישראל: "היו לי שנתיים נפלאות בישראל. ג'ק אנגלידיס הביא אותי. פגשתי אותו בפאוק. בתום העונה בפאוק, הוא הציע אותי לבעלים מיץ' גולדהאר. זה היה אתגר עבורי. הייתי רעב לתארים. מכבי ת"א היתה בחירה טובה. זכינו בשתי אליפויות גביע הטוטו וסופר קאפ".

"גולדהאר הוא בעלים נדיר", החמיא המאמן, "פגשתי אותו אולי שלוש פעמים בשנתיים ודיברתי איתו פעמיים בטלפון, בגלל שהוא גר בקנדה. הוא אף פעם לא אמר לי איזה שחקן לשים או איזה שיטה לשחק. אף פעם. אני זוכר שהוא אמר לי 'קח את המפתחות לקבוצה ותעשה מה שאתה מאמין'. אני עדיין מדבר עם גולדהאר, יש לנו מערכת יחסים טובה. הוא בעלים שסומך עליך במאה אחוז. אני מדגיש את זה כי ככה בעלים צריך להיות. הוא יכול להחליף אותך אחרי כמה חודשים, אבל כל עוד אתה בקבוצה, צריך לתת לך לעבוד ולעזור לך להצליח, בגלל שכך גם הוא יכול להצליח".

ולסיום, אי אפשר בלי השאלה הכי מאוסה בכדורגל העולמי "מסי או רונאלדו? שניהם מדהימים. מסי שחקן מיוחד, כמו רונאלדו. אי אפשר לציין אחד מעל השני. אם תשאל אותי פלה או מראדונה, אגיד מראדונה בלי לחשוב פעמיים".

המאמן הטוב בעולם בראיון ביוון.