Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אהבתי את הכותרת " עם מוסר לא לוקחים אליפות, הקארמה של אצילי תחכה". מעניין מה הם היו אומרים אם המצב היה הפוך...

אם הינו משאירים אותו בקבוצה ולוקחים אליפות הכותרות היו ״מכבי אולי לקחה אליפות אבל חיפה האלופה האמיתית״.

אני באמת לא מצפה שיגידו מה הוא עשה בכל משפט שמזכירים את השם שלו, אבל היכולת של התקשורת להציג את המקרה כאילו כבוד נשיאותו גנב את אצילי מתחת לאף של גולדהאר הרשע זה כבר באמת עצוב.

כאילו אם אצילי לא היה מזיין קטינה הוא היה משחק בחיפה.

גם מציגים בתקשורת כאילו בכר בלבד רצה אותו וידע דברים שאחרים לא כשחיפה עצמה לא צד בעניין, במקום לומר את האמת, ראו אותו במכבי והבינו שהוא שחקן.

נולד ירוק אה? במכבי הוא לא שיחק כדורגל, רק במכבי חיפה התחיל לעשות את זה.

הכותרת צריכה להיות "איזה כיף שיש לנו את הכוכב של מכבי תל אביב"

צטט

דיווח: אלי דסה מועמד לבטיס כמחליף לאמרסון

בתקשורת הספרדית מציינים שהמגן הימני של ויטסה ונבחרת ישראל עשוי להגיע לירוקים-לבנים מלה ליגה, במקום הברזילאי השייך לבארסה ומסיים תקופת השאלה

לא משנה מה אמר , שיסתום את הפה במקום לשמש דוגמא ולרוץ לגרוף כסף על פרסומת נגד גזענות הוא הולך ומתגרה ביהודים ואז הוא הולך ובוכה יש פה גזענות, אנחנו מסכנים...

וואלה היתי זורק אותו מהנבחרת ושולל ממנו את האזרחות שיסע לגרמניה הוא לא יהיה חסר לאף אחד.

מופלעח נתן אחלה של גול מול הפועל. שחקן מוכשר מאוד שיודע לתפקד גם באגף וגם כמגן. אשמח לראות אותו מתחיל את מחנה האימונים בקבוצה הראשונה

4 דקות לפני, בראון said:

מופלעח נתן אחלה של גול מול הפועל. שחקן מוכשר מאוד שיודע לתפקד גם באגף וגם כמגן. אשמח לראות אותו מתחיל את מחנה האימונים בקבוצה הראשונה

הוא עדיין שלנו? אני מופתע בכל פעם מחדש שמתפקדים אותו כמגן. 

מופלח שלעטה היה כוכב בנוער, דריבל מטורף, שיחק על כנף ימין בדרך כלל. הייתי נותן לו הזדמנות בכיף ומקווה שהחלק הנצי בקהל שלנו לא יעשה לו את את המוות 

מאמין שגם ככה כל המושאלים יתחילו את העונה עם מכבי ומשם יחליטו מי מתאים ומי פחות. 

אם כבר מדברים, לנקסטר מרמלה מראה ניצוצות או לא מרשים כרגע? גם הבאנו איזה זר לנוער ברגע האחרון, איך הוא?

46 דקות לפני, Krishi said:

מופלח שלעטה היה כוכב בנוער, דריבל מטורף, שיחק על כנף ימין בדרך כלל. הייתי נותן לו הזדמנות בכיף ומקווה שהחלק הנצי בקהל שלנו לא יעשה לו את את המוות 

אם החלק הניצי יעשה את המוות, אפשר לסגור את העסק כרישי...אני מקווה שאנחנו לא שם. 

שלא נפספס את אלחמיד הבא

יש 7000 מושאלים שעל סף פריצה או יפרצו בקרוב ואת אמיר ברקוביץ' המבאס שאני מקווה שמכבי יצליחו לשכנע אותו להאריך חוזה ולהגיע למחנה האימונים.