Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

לפני23 שעות , nirnir20 said:

נקודה ממקום ראשון שם אחרי 11 מחזורים, הלוואי שיעלה איתם ליגה. 

צ'יקו בעונה הגיונית בחיים לא היה צריך לשחק עוד עונה במכבי, אבל אחרי שאנחנו עם 3 וחצי זרים הייתי מביא אותו אתמול. 

גם עם רגל אחת הוא עדיף על שכטר ובלקמן. 

ליגה טירוף סתכל הפער בין מקום ראשון לשמיני הוא רק 4 נקודות.

14 דקות לפני, ebibo said:

צ'יקו פוצץ כנראה, אולי באמת כמו שאמרו פה מכבי ידעה על פציעה שלו ואשדוד גילו אותה אתמול

זה לא עושה רושם שאשדוד ויתרו, נראה שדפק ברז ויחתום במקום אחר

1 דקה לפני, דרום צהוב said:

זה לא עושה רושם שאשדוד ויתרו, נראה שדפק ברז ויחתום במקום אחר

כן בהתחלה הידיעה הייתה ממש חלקית וקצרה, עכשיו נראה שהוא דווקא ברח וזה לא משהו שסוכם

29 דקות לפני, פנחס שוף said:

הוא כבר נחת בארץ, בטח ראה את התנאים באשדוד וקיבל הלם תרבות

מזכיר לי את התמונת שביזות של ג'ורדי בפעם הראשונה ביא.

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

הוא כבר נחת בארץ, בטח ראה את התנאים באשדוד וקיבל הלם תרבות

ממנו הייתי מצפה להכיר את היא... 

לפני19 שעות , מכביזם זה בדם said:

ממנו הייתי מצפה להכיר את היא... 

איצטדיונים כמו ר"ג והי"א זה משהו שהמוח מנסה להדחיק ולשכוח. כל פעם שאני נכנס לשם אני מקיא קצת בפה

לפני11 שעות , Mentel said:

לא יכל לעשות כלום

לגמרי לא עליו.

אפשר אולי להעיד אם הוא לא מספיק שוער פנדלים (וזו לא בושה).

אבל גול קטלני, אין לשוער סיכוי.

וכן, גם הפנדלים הצגה.

באופן עקרוני יש איזשהו מומנטום לשוער בתוך הרצף בעיטות פנדל.

אם הוא מתחיל חלש יש לו סיכוי להדוף מכלום בהמשך.

אם הוא מתחיל בהדיפה אז הוא עוד יותר מגביר את הסיכויים להדוף את השאר.

אבל הכי גרוע זה כמעט לעצור את הראשון אבל רק כמעט.

אחר כך השוער מתמלא תסכול ואין סיכוי שיעצור.

לוחמה פסיכולוגית.

אם כבר מדברים על שוערים ופנדלים, אני תמיד דגלתי בשיטה שעדיף לשוער לסמוך על האינסטינקטים שלו ולחכות לבעיטה במקום להמר מראש על פינה. 

זה נראה לי סטטיסטית בעל יותר סיכויים להדיפת פנדל מאשר לכוון את עצמך מראש לאיזה פינה ואז לפני שהשחקן בכלל יוצר את המגע עם הכדור אתה כבר עם התנועה לכיוון השני וזהו, הכדור הולך צד שני ואין לך שום סיכוי להגיע אליו ואתה אפילו מוותר על הזינוק. בנוסף מלא פנדלים הולכים לאמצע, או חלש מדי אם השחקן מנסה להתחכם או סתם בועט גרוע. עד היום לא מבין למה שוערים לא מעדיפים להסתמך על האינסטינקט וממשיכים להמר על פינות.

22 דקות לפני, Krishi said:

אם כבר מדברים על שוערים ופנדלים, אני תמיד דגלתי בשיטה שעדיף לשוער לסמוך על האינסטינקטים שלו ולחכות לבעיטה במקום להמר מראש על פינה. 

זה נראה לי סטטיסטית בעל יותר סיכויים להדיפת פנדל מאשר לכוון את עצמך מראש לאיזה פינה ואז לפני שהשחקן בכלל יוצר את המגע עם הכדור אתה כבר עם התנועה לכיוון השני וזהו, הכדור הולך צד שני ואין לך שום סיכוי להגיע אליו ואתה אפילו מוותר על הזינוק. בנוסף מלא פנדלים הולכים לאמצע, או חלש מדי אם השחקן מנסה להתחכם או סתם בועט גרוע. עד היום לא מבין למה שוערים לא מעדיפים להסתמך על האינסטינקט וממשיכים להמר על פינות.

לא יודע אם אינסטינקט אבל בטוח אפשר לשפר סיכויים להדוף פנדל ע"י ניתוח סטטיסטיקה גם של הבועט וגם בכללי בפנדלים איזה סדר פעולות יביאו לאחוז הצלחה הכי גבוה

לפני3 שעות , Krishi said:

כששחקן בועט חזק ולפינה, אם לא תהמר ותצא לזינוק לפני הבעיטה לא תספיק להגיע. תאמין לי שמספיק שוערים ומאמני שוערים מהטובים בעולם ניתחו ומנתחים כל דבר הכי קטן שיכול להעלות את הסיכוי של השוערים לעצור פנדלים...

Just now, Ophir 888 said:

כששחקן בועט חזק ולפינה, אם לא תהמר ותצא לזינוק לפני הבעיטה לא תספיק להגיע. תאמין לי שמספיק שוערים ומאמני שוערים מהטובים בעולם ניתחו ומנתחים כל דבר הכי קטן שיכול להעלות את הסיכוי של השוערים לעצור פנדלים...

זה מה שאני אומר, שזה הימור וגם אם תנחש נכון את הפינה - אם הבעיטה מספיק טובה אין שום דבר שתעשה שיכול לעצור אותה.

לעומת זאת יש המון בעיטות חלשות מספיק או שהולכות לאמצע שרק אם היית מחכה טיפה לראות לאן הכדור הולך היה לך יותר סיכוי לעצור את הפנדל. 

הכי מצחיקים אותי השוערים האלה שמצליחים לעצור פנדל של מישהו ואומרים "למדתי את השחקן ולאן הוא אוהב לבעוט וזה עזר לי לעצור את הפנדל" כשבתאכלס זה נטו מזל. עוד לא הכרתי שחקן שבעט כל הזמן פנדלים באותה צורה ולאותו מקום. 

אני פעם שמעתי איפשהו שסטטיסטית רוב הפנדלים נבעטים לאמצע, ושוערים עדיין מעדיפים לזנק לאחת הפינות. לא בטוחה שזה נכון, אבל ניסו להסביר את זה ככה שהשוערים פסיכולוגית מעדיפים להראות שהם 'ניסו' להדוף, מאשר סתם להישאר לעמוד באמצע וזה לא יראה טוב. תכלס זה די הגיוני פסיכולוגית, אבל נשמע לי מטומטם מידי מצדם במיוחד עם כל המידע שיש להם היום אז מעניין אם זה נכון. 

לפני13 שעות , Krishi said:

זה מה שאני אומר, שזה הימור וגם אם תנחש נכון את הפינה - אם הבעיטה מספיק טובה אין שום דבר שתעשה שיכול לעצור אותה.

לעומת זאת יש המון בעיטות חלשות מספיק או שהולכות לאמצע שרק אם היית מחכה טיפה לראות לאן הכדור הולך היה לך יותר סיכוי לעצור את הפנדל. 

הכי מצחיקים אותי השוערים האלה שמצליחים לעצור פנדל של מישהו ואומרים "למדתי את השחקן ולאן הוא אוהב לבעוט וזה עזר לי לעצור את הפנדל" כשבתאכלס זה נטו מזל. עוד לא הכרתי שחקן שבעט כל הזמן פנדלים באותה צורה ולאותו מקום. 

אלירן עטר...