Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

אם תשאלו את אוהדי ווטפורד על פתיחת העונה של קבוצתם, הדעות יהיו חלוקות: מצד אחד, ההפסד המביך בגביע הליגה לקבוצה מהליגה הרביעית עדיין מהדהד בראש. מהצד השני, היציבות בליגה מראה שאולי יש למה לחכות. ואכן, הצרעות הגיעו למשחק מול לוטון עם אפס הפסדים ואפס שערי חובה - כמו שרק איביץ' יודע - ושמרו על המאזן המושלם גם הערב.

ווטפורד מודל איביץ', בדיוק כמו מכבי ת"א מודל איביץ', מתגאה בהגנת ברזל. הפעם, היא עצרה את לוטון, קבוצה שניצחה בשני מחזורי הפתיחה, עם אפס בעיטות לשער בתשעים דקות של כדורגל. עוד יותר מכך, הצרעות שמרו על שער נקי אחרי שלושה מחזורים לראשונה מאז 1988/89.

באנגליה כבר מתמוגגים מהסדר שהכניס איביץ' למשחק של ווטפורד, שהחליפה לא פחות מארבעה מאמנים אשתקד, וכינו זאת "אפקט האיביץ'". גם בסרביה לא יכלו להתעלם מההופעה של איביץ' וחניכיו והתייחסו לניצחון: "איביץ' התחיל נהדר את קריירת האימון שלו באנגליה, הא השיג עוד ניצחון אופייני".

אבל עם כל הכבוד למחמאות, מי שטרף את הקלפים וסיכם בצורה הכי כנה שיש - היה דווקא מאמן היריבה. "זה היה הדרבי הכי רפה שנתקלתי בו", אמר נייתן ג'ונס. "במבט חטוף, אני לא חושב שאנשים הבינו שזה היה דרבי, לא ראיתי את זה מגיע, חשבתי שלפחות נהיה שם. אם היה קהל באצטדיון, הוא לא היה מקבל את זה. לא הגענו לאף כדור גובה, איבדנו כל כדור שני, לא בעטנו לשער אפילו פעם אחת. השחקנים שלי לא הגיבו לרמה של ווטפורד".

"התחלנו את המשק הזה הרבה יותר טוב מהקודמים", אמר ולדימיר איביץ' עצמו בסיום. "אני מאוד מרוצה, ככה בדיוק אנחנו רוצים לשחק. לא רוצה לחפש תירוצים, אבל במשחקים הקודמים לא היינו במאה אחוז יכולת. יש לנו הרבה מקום להשתפר ואני מקווה שאחרי הפגרה נוכל לעשות כמה דברים שלא עשינו עד עכשיו בגלל הרבה סיבות. הפעם, היינו הקבוצה הטובה יותר מההתחלה ועד הסוף".

4 דקות לפני, אביאל 5 said:

מישהו יודע למה אמאדור לא שיחק אתמול? ובכלל ב3 משחקעי ההכנה של סרגוסה?

הוא עדיין בדיכאון שאישתו הרשעית הפרידה בינו לבין מכבי והחברים שלו

סרגוסה זה מקרה קלאסי של אובססיה, כשמשיגים את מושא האובססיה כבר יורד לך ממנו.

שילכו לעזאזל הקבוצה הזאת ואני מקווה שלעולם לא נעשה איתם עסקים.

45 דקות לפני, duss21 said:

סרגוסה זה מקרה קלאסי של אובססיה, כשמשיגים את מושא האובססיה כבר יורד לך ממנו.

שילכו לעזאזל הקבוצה הזאת ואני מקווה שלעולם לא נעשה איתם עסקים.

אמאדור הוא העוז ראלי שלהם

19 hours ago, הישראלי היפה said:

חחח אמיתי??

איך לעזאזל הם הגיעו למסקנה הזאת??

זה היה יחסית לא הרבה זמן אחרי אירועי שרלואה, ושבכל מקום דיברו על הגזענים מישראל 

אז אני מניח שהם עשו מין קפיצה מוזרה למסקנות.

אוהדים מהמזרח התיכון החם+אולטראס פאנטים+מפוצצים אפילו משחק מוקדמות באבוקות

16 hours ago, Omer said:

מואנס עם צ׳יפ מעל נויר.

פאףףף מאז וידאר אין לנו חלוץ עם סיומת טובה. איך התגעגעתי לזה. הסיומת של פריצה בקריית אליעזר מהבישול של זהבי - וואו