Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

Just now, Miki6846 said:

מניח שהוא/האישה רצו יותר הבית, מאשר שדרוג מקצועי.

חבל, עוד עונת "סבל" אחת כאן בישראל עם קמפיין אירופי נורמלי והיה מקבל הצעות הרבה יותר משמעותיות באירופה. בכל מקרה שיהיה לו בהצלחה !

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

וצ'יקו מה איתו? לא מוצא קבוצה?

מבאס העיניין

אחלה צ'יקו

לא מבין למה צריך לחפש חלוץ שלא מכיר את הארץ והמועדון.

יש לכם צ'יקו מתחת ליד

7 דקות לפני, hen34 said:

מבאס העיניין

אחלה צ'יקו

לא מבין למה צריך לחפש חלוץ שלא מכיר את הארץ והמועדון.

יש לכם צ'יקו מתחת ליד

חייב חלוץ רציני במקומו. מילא הוא לא היה נפצע כל כך הרבה, אז בזמן כזה הייתי מסכים איתך, אבל הבן אדם פציע.

אם יחליטו להשאיל בסוף את גררו ובהתחשב לזה שיש לנו קאדר זרים כמעט לא מיואש, לא היתי מתנגד להחזיר אותו כחלוץ ברוטציה(כרגע יש רק שכטר ובלקמן) אבל העומס מטורף גם ככה ובשכר שלו לא יודע אם זה שווה, אז אולי עדיף להשקיע בכשרון כמו גררו

אני תופס מאוד מאופאדו, בלי שום קשר לפציעות, אחלה מבנה גוף, מהירות לא רעה ושחקן של גולים חשובים אבל הוא מה שבוני אומר שוויון, לא שובר .

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חייב חלוץ רציני במקומו. מילא הוא לא היה נפצע כל כך הרבה, אז בזמן כזה הייתי מסכים איתך, אבל הבן אדם פציע.

מעדיף חלוץ שנותן לי 9-10 שערים כמו צ'יקו ומתאבד על הדשא,יקח 2 אליפויות,מאשר חלוץ שיתן לי 25 כמו קרייאנטסון אבל משחק כמו פרימדונה.

אה שכחתי גם לוקח פה גביע טוטו בלחץ

אחלה צ'יקו 

בעידן הפייר פליי ובזמן קורונה, אין לי שום ספק שהשכר של צ'יקו היה הגורם המכריע בכך שהוא לא המשיך.

ביחד עם יאניוטיס, הם בסבירות גבוהה מרכיבים שניים מתוך השלושה המובילים. 

6 hours ago, דקסטר said:

"כל דבר במכבי חוץ מניצחון זה סוף העולם, בהפועל תיקו זו תוצאה טובה"

שוינפלד :wubyellow3:

חולה על שוינפלד, אבל הוא קצת לא מחובר

הפועל ת"א מייצגת את מעמד הפועלים ובסיס האוהדים של מכבי ת"א הוא יותר מהמעמד הגבוה. 

On 17.8.2020 at 23:28, מכביסט לעד said:

לפי מה ששוינפלד אמר דווקא רצינו להשאיר אותו והוא רצה לעזוב.

נשמע כמוני בראיונות עבודה 

"איביץ' מסתכל עליך כאילו רוצה להרוג אותך"

קפטן ווטפורד, טרוי דיני, שריצה בעבר עונש מאסר על תקיפה, סיפר על המפגש הראשון עם המאמן שעזב את מכבי ת"א: "חשבתי 'אתה רוצה להתעסק איתי או מה'"

טרוי דיני כבר ראה הרבה דברים בחייו, על מגרש הכדורגל ומחוצה לו. הקפטן של ווטפורד ריצה שלושה חודשי מאסר לפני כעשור על תקיפת סטודנטים אך מאז השתקם ואף עלה עם הקבוצה לפרמייר ליג.

היום (חמישי) סיפר דיני על המפגש הראשון עם המאמן ולדימיר איביץ’, שעזב את מכבי תל אביב ויאמן את הצרעות בליגת המשנה. “הוא הסתכל עליי וחשבתי ‘אתה רוצה להתעסק איתי או מה?’”, אמר בראיון רדיופוני ל”טוקספורט”.

דיני ניסה לתאר את הרושם שקיבל מאיביץ’: “הוא מדבר אנגלית היטב. יש לו עיניים כחולות והוא מסתכל אליך ישירות לעיניים כאילו הוא רוצה להרוג אותך. אבל הוא נחמד, אתה כל פעם איתו על הקצה”.

“הוא אימן אותנו בצורה טובה בימים הראשונים ואף אחד מהבחורים לא מתלונן, שזה תמיד טוב. זה השבוע הראשון ואני מקווה להיות באמצע החבורה (בריצות באימונים) ולא מאחורה, זאת הדאגה העיקרית שלי”.

49 דקות לפני, YoC said:

חחחח זה גדול, איך שקראתי את זה התחלתי לצחוק. 
אני מתעגע אליו :(

הזכיר לי ישר את החיקוי של שלום: "מי הלך? לרוץ!!!" (בום-בום-בום)