Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

1 דקה לפני, zeudemort said:

אליאל פרץ על סף סיכום בוולפסברגר האוסטרית

פרסום ראשון: קשר הפועל חדרה קרוב להצטרף לקבוצה בה מככב כיום החלוץ שון וייסמן ויעזוב את ליגת העל אחרי עונה מצויינת מבחינה אישית בהפועל חדרה

איך פספסנו אותו ככה?

50 אחוז מהכרטיס שייך לנו

11 דקות לפני, zeudemort said:

אליאל פרץ על סף סיכום בוולפסברגר האוסטרית

פרסום ראשון: קשר הפועל חדרה קרוב להצטרף לקבוצה בה מככב כיום החלוץ שון וייסמן ויעזוב את ליגת העל אחרי עונה מצויינת מבחינה אישית בהפועל חדרה

איך פספסנו אותו ככה?

יש לך 90000 שחקני בית שמובילים את מכבי להשיגים והם הטובים בישראל בתפקידם.

אי אפשר להשאיר כל שחקן ושחקן שקצת מראה יכולת טובה.

אם היה נשאר לא היה מקבל צ'אנס.

17 דקות לפני, הישראלי היפה said:

50 אחוז מהכרטיס שייך לנו

כבר אין כרטיס שחקן למיטב ידיעתי, 
אולי יש לנו 50 אחוז מסכום המכירה שחדרה תקבל מהאוסטרים, מניח שזה לא סכום משמעותי.

הוא עובר בחינם.

לכל אלה שיתחילו להתלונן, אין מה לעשות. אין מועדון בעולם שממצה את מחלקת הנוער שלו בצורה מושלמת.

39 דקות לפני, YoC said:

כבר אין כרטיס שחקן למיטב ידיעתי, 
אולי יש לנו 50 אחוז מסכום המכירה שחדרה תקבל מהאוסטרים, מניח שזה לא סכום משמעותי.

לא משמעותי כי אין כזה.

עובר בהעברה חופשית (סעיף יציאה לאירופה בחוזה עם חדרה לפי האתרים)

4 דקות לפני, amit levi said:

אחלה שחקן אליאל פרץ , לדעתי חיפש קבוצה שתתן לו דקות ולא היה מוכן להלחם על מקומו במכבי .

מה? הוא מאוד מאוד רצה לחזור והיה גם מוכן להלחם על דקות. מכבי פשוט שחררו אותו.

אני שמח בשבילו. אם הוא ימשיך להתקדם הוא עוד יחזור אלינו יום אחד.

מכבי מגדלת יותר ממה שהיא צריכה. הפירות ממש נופלים מהעץ. ראוי להשתפר ב:

1- להרוויח מזה יותר כסף.

2- דמות מקצועית נוספת(מנהל מקצועי) במועדון שתדע לנתב את זה נכון ותייצר המשכיות.

אליאל פרץ אחלה שחקן. 

23 דקות לפני, המכבייה said:

מכבי מגדלת יותר ממה שהיא צריכה. הפירות ממש נופלים מהעץ. ראוי להשתפר ב:

1- להרוויח מזה יותר כסף.

2- דמות מקצועית נוספת(מנהל מקצועי) במועדון שתדע לנתב את זה נכון ותייצר המשכיות.

אליאל פרץ אחלה שחקן. 

אתה מזכיר כמה פעמים את הקטע של המנהל מקצועי ואני מסכים איתך.

לדעתי כדאי להביא אחד כזה (לא חייב תואם ג'ורדי, אפשר גם כזה שיהיה אחראי השאלות וכאלה או מנהל מקצועי עם פחות השפעה, כמו שיש בכל מיני קבוצות) או לפחות מנכ"ל כמו מנספורד שיבין כדורגל וידע לזהות כשרונות, אבל גם ישאר להרבה זמן. זה יכול לעזור מאוד.

25 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה מזכיר כמה פעמים את הקטע של המנהל מקצועי ואני מסכים איתך.

לדעתי כדאי להביא אחד כזה (לא חייב תואם ג'ורדי, אפשר גם כזה שיהיה אחראי השאלות וכאלה או מנהל מקצועי עם פחות השפעה, כמו שיש בכל מיני קבוצות) או לפחות מנכ"ל כמו מנספורד שיבין כדורגל וידע לזהות כשרונות, אבל גם ישאר להרבה זמן. זה יכול לעזור מאוד.

אני אתקן את עצמי- ברק יצחקי ופטריק ואן לון(והתמונה שלו אתמול עם ברקוביץ חותם על חוזה, ממחישה את זה) עושים את זה. המעקב הוא שבועי ורציף. אני גם אסייג ואוסיף שתמיד יהיו פיספוסים, גם אם סאקי היה אחראי על זה. אגיד כך- מערכת הייצור של מכבי מתפתחת באופן מפלצתי. יש בכל רגע נתון מבחר של לפחות 25 שחקנים פוטינציאלים. יכולת המעקב, האיתור והחשיבה לטווח ארוך היא קריטית כדי להפיק את המקסימום. 

שחקן נחמד מאוד. לא חושב שלרמה של מכבי.

מאוד אהבתי שבקיץ מכבי הצליחה למכור אותו ואת אור דסה בסכומים האלה. הם שחקנים שאני לא חושב שטובים לנו מספיק אבל כן טובים לליגה וראוי לעשות עליהם כמה פרוטות.

יואב, אני מסכים שלפחות כרגע נראה שיכולת הפיתוח של מכבי בשיאה (אם כי ראוי להפריד, בעיניי השנתון של גלזר, יוני כהן, פיבן, חוזז ואולי אפילו אלמוג, הם שחקנים שפותחו בעיקר לפני ואן ליוון) אבל השאלה היא האם לדעתך עושה רושם שזה הופך למצב קבוע, שיש לנו המון שחקנים מושאלים שעושים רושם מאוד טוב אפילו בשביל מכבי ולא רק לליגה (וכרגע הרשימה מאוד ארוכה ומרשימה) או שפשוט יש שנה-שנתיים שכאלה ואז זה יעבור.

אם האפשרות הראשונה, הקרדיט כולו של ואן ליוון (וכמובן של מיץ').

2 hours ago, וזה ברשת said:

שחקן נחמד מאוד. לא חושב שלרמה של מכבי.

מאוד אהבתי שבקיץ מכבי הצליחה למכור אותו ואת אור דסה בסכומים האלה. הם שחקנים שאני לא חושב שטובים לנו מספיק אבל כן טובים לליגה וראוי לעשות עליהם כמה פרוטות.

יואב, אני מסכים שלפחות כרגע נראה שיכולת הפיתוח של מכבי בשיאה (אם כי ראוי להפריד, בעיניי השנתון של גלזר, יוני כהן, פיבן, חוזז ואולי אפילו אלמוג, הם שחקנים שפותחו בעיקר לפני ואן ליוון) אבל השאלה היא האם לדעתך עושה רושם שזה הופך למצב קבוע, שיש לנו המון שחקנים מושאלים שעושים רושם מאוד טוב אפילו בשביל מכבי ולא רק לליגה (וכרגע הרשימה מאוד ארוכה ומרשימה) או שפשוט יש שנה-שנתיים שכאלה ואז זה יעבור.

אם האפשרות הראשונה, הקרדיט כולו של ואן ליוון (וכמובן של מיץ').

תשמע, כל הרעיון הזה של ביתר תל אביב, מקדם אותנו מאד. הילדים משתפשפים בליגה מאד קשוחה וקשה וכל הזמן יש תחושה שאם באמת ירצו לעלות ליגה- הם יעלו. זה נותן עוד מסגרת לעוד שחקנים מלבד אלה המסומנים  שהיו מושאלים בכל מקרה. וזה פותח אפשרויות גם לכאלה שלא בנו עליהם.

שים לב לטייטל של ואן לון- מנהל ביצועי. זה נראה טוב. ממש.

20 דקות לפני, קובי השועל said:

משום מה יש תחושה שמכבי שמה דגש על קשרים או שלדעתכם זה סתם צירוף מקרים שרק הקשרים בשנים האחרונות התפתחו למפלצות?

אולי זה קשור לעובדה שכל המאמנים מאז שג'ורדי הגיע למכבי,  הם קשרים.

On 18.6.2020 at 00:11, קובי השועל said:

משום מה יש תחושה שמכבי שמה דגש על קשרים או שלדעתכם זה סתם צירוף מקרים שרק הקשרים בשנים האחרונות התפתחו למפלצות?

קשרים, שחקני התקפה ושוערים.

הייתי מאוד שמח לראות נוכחות יותר גבוהה של שחקנים טובים בקבוצות הנוער בעמדות ההגנה אבל אני מניח שזה תהליך שיקרה עם הזמן.