Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

3 hours ago, zion8 said:

הדיבורים על לרצות את טבח חוזר מזכירים לי את הדיבורים על בלקמן. לכולם היה ברור שהוא לא מספיק טוב ואחרי השיא אבל רצו אותו פה כי הוא ישראלי ומפחיד אם הוא ישחק אצל היריבות. זה לא המדד.

לא ראיתי את טבח משחק בצכיה אבל זה שהוא לא מצליח לחזור לבוגרת אומר הרבה.

מה הקשר ביניהם? 

22 דקות לפני, שורה said:

עידו שחר נותן משחק אדיר במדי בית"ר תל אביב/רמלה

(הג'ינג'י מהנוער)

איך היה ברקוביץ'? רק ראיתי שהוא כבש

37 דקות לפני, שורה said:

עידו שחר נותן משחק אדיר במדי בית"ר תל אביב/רמלה

(הג'ינג'י מהנוער)

אחד השחקנים שהכי התרשמתי מהם בשנה שעברה בנוער. הוא גם אחד הצעירים שעברו מהנוער לרמלה (עבר כשהוא רק בן 18)

הבישול שלו בגול השלישי של ביתר תא מדהים, שילוב של עליונות פיזית וטכנית של שחקן ששנה שעברה היה שחקן נוער מול שחקנים שהם אומנם שחקני לאומית אבל שחקני בוגרים. הוביל את הכדור מההגנה עד למצב שבו הוא שם כדור מושלם למוסקוביץ. 

פשוט כיף לראות.

5 hours ago, מכביסט לעד said:

מה הקשר ביניהם? 

ששניהם אחרי השיא ובשני המקרים יש מן פחד לא מוסבר כזה שאסור ששחקן כזה ישחק אצל היריבות שלנו. לפחות ככה היה בלקמן. עכשיו לכולם ברור שזה לא המצב.

לא זכור לי מעולם כמות כזאת של כישרונות.

עידו שחר

בר כהן

אייל חן

אדוארדו גררו

האחים גלזר

צ'ילקה

תומר אלטמן

מופלח שלעאטה

שחקנים מקבוצת הנוער

גויאגון

רווה אסייג

נדב נידם

חנצ'יס

בטוח שכחתי עוד כמה שחקנים.

אני מאמין שמהרשימה הזאת לפחות 5 שחקנים ראויים ללבוש את המדים של הקבוצה הבוגרת, שאפו גדול לצוות ולהנהלה.

המעבר מהנוער לביתר תל אביב והשאלות לקבוצות בליגת בעל/לאומית יכול לבנות לנו תלכיד מפחיד לשנים הבאות.

אני עם ציון.

להביא את בן חיים עכשיו על סמך זיכרונות עבר זה פשוט לא נכון, בטח במה שזה כרוך כלכלית.

On 29.11.2019 at 09:10, zion8 said:

הדיבורים על לרצות את טבח חוזר מזכירים לי את הדיבורים על בלקמן. לכולם היה ברור שהוא לא מספיק טוב ואחרי השיא אבל רצו אותו פה כי הוא ישראלי ומפחיד אם הוא ישחק אצל היריבות. זה לא המדד.

לא ראיתי את טבח משחק בצכיה אבל זה שהוא לא מצליח לחזור לבוגרת אומר הרבה.

אני לא תומך בכלל בחזרה של טב"ח לקבוצה, אבל ההשוואה שלך לבלקמן לא נכונה.

כשטב"ח היה מפוקס והפעיל את השכל הוא היה בלתי עציר עם המהירות שלו ולראייה 15+ שערים שהוא נתן מעמדת הכנף השמאלי.

בלקמן גם אם רוצה וגם אם מפעיל את השכל לא מסוגל לסיים עונה עם יותר מ-10 שערים(בלי פנדלים) כי זאת פשוט היכולת שלו וזאת הרמה. התלהבו פה יותר מדי ממנו מזה שהוא "יודע לשמור על הכדור", אבל בסופו של דבר לשים את הכדור ברשת הוא עושה פחות טוב.

18 hours ago, דקסטר said:

איך היה ברקוביץ'? רק ראיתי שהוא כבש

נתן אתמול אחלה גול ובכללי היה לא רע . 

רואים על ביתר ת״א שהיא קבוצה מלאה כשרון אבל במקביל גם חסרת ניסיון. 

רק כדי שיהיה ברור , ממוצע הגילאים של שחקני ההרכב של ביתר ת״א אתמול היה 19 ! כשהשחקן המבוגר ביותר ששיחק בן 24 -עלה כמחליף בדקה ה 71  (10/11 מושאלים ממכבי כולל 2/3 המחליפים ) . 

ביתר ת״א מדורגת כרגע במקום ה 7 בלאומית עם 

17 נק׳ ב 13 משחקים .

תקנו אותי אם אני טועה אבל אני לא זוכר קבוצת בוגרים בארץ שעשתה משהו דומה 

On 29.11.2019 at 18:38, zion8 said:

ששניהם אחרי השיא ובשני המקרים יש מן פחד לא מוסבר כזה שאסור ששחקן כזה ישחק אצל היריבות שלנו. לפחות ככה היה בלקמן. עכשיו לכולם ברור שזה לא המצב.

הבאנו את שכטר אחרי השיא. מהיום לא נביא שחקנים אחרי השיא בגלל בלקמן?

בנושא אחר, האדום היום של קארצב ובכללי קבלת ההחלטות שלו הייתה מפגרת. כנראה שלמרות הזילזול באיביץ' יש סיבה שהוא לא השאיר את קארצב. הוא חייב עוד ניסיון כי כישרון יש שם.

18 hours ago, קובי השועל said:

לא זכור לי מעולם כמות כזאת של כישרונות.

עידו שחר

בר כהן

אייל חן

אדוארדו גררו

האחים גלזר

צ'ילקה

תומר אלטמן

מופלח שלעאטה

שחקנים מקבוצת הנוער

גויאגון

רווה אסייג

נדב נידם

חנצ'יס

בטוח שכחתי עוד כמה שחקנים.

אני מאמין שמהרשימה הזאת לפחות 5 שחקנים ראויים ללבוש את המדים של הקבוצה הבוגרת, שאפו גדול לצוות ולהנהלה.

המעבר מהנוער לביתר תל אביב והשאלות לקבוצות בליגת בעל/לאומית יכול לבנות לנו תלכיד מפחיד לשנים הבאות.

הגיע הזמן להגדיל את הליגה

בקצב שמחלקת הנוער מפתחת שחקנים בקרוב לא יהיו מספיק קבוצות שיריצו בשבילנו שחקנים

53 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הבאנו את שכטר אחרי השיא. מהיום לא נביא שחקנים אחרי השיא בגלל בלקמן?

בנושא אחר, האדום היום של קארצב ובכללי קבלת ההחלטות שלו הייתה מפגרת. כנראה שלמרות הזילזול באיביץ' יש סיבה שהוא לא השאיר את קארצב. הוא חייב עוד ניסיון כי כישרון יש שם.

זילזול באיביץ? לאן עפת? והיה מהטובים היום יחסית כולל בעיטה מאד יפה מהשש עשרה שבמזל נהדפה על ידי שחקן הגנה. אתה יודע, זה לא שפירלו עולה לחילוף אצלנו...

17 דקות לפני, המכבייה said:

זילזול באיביץ? לאן עפת? והיה מהטובים היום יחסית כולל בעיטה מאד יפה מהשש עשרה שבמזל נהדפה על ידי שחקן הגנה. אתה יודע, זה לא שפירלו עולה לחילוף אצלנו...

אתה אולי לא זילזלת, אבל היו כאלה שזילזלו.

פירלו אמנם לא עולה לחילוף אצלינו, אבל לא רואה את קארצב מקבל הרבה דקות אצלינו עם יכולת כזאת. עקבתי עכשיו מהמגרש ובכמה פעמים ראיתי טעויות של חוסר ניסיון וזה עוד לפני האדום הדי טיפשי.

כישרון יש אמנם בשפע, אבל זה עדיין לא מספיק ואני מבין את ההחלטה של איביץ'.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה אולי לא זילזלת, אבל היו כאלה שזילזלו.

פירלו אמנם לא עולה לחילוף אצלינו, אבל לא רואה את קארצב מקבל הרבה דקות אצלינו עם יכולת כזאת. עקבתי עכשיו מהמגרש ובכמה פעמים ראיתי טעויות של חוסר ניסיון וזה עוד לפני האדום הדי טיפשי.

כישרון יש אמנם בשפע, אבל זה עדיין לא מספיק ואני מבין את ההחלטה של איביץ'.

בסדר גמור. אני לא קולט פה זילזול באיביץ כמעט מהרגע שחתם. אולי אכזבה נקודתית פה ושם(אירופה), תלוי תוצאות וכאלה. אני בוודאי לא שם אבל גם לא הלך הרוח בפורום. 

קראצב לעולם לא יהיה מוכן אם לא יקבל הזדמנות. לא בני יהודה שיפרה את יוני כמו העונה וחצי האחרונות במכבי ומחוזז אני לא מזהה שום בגרות מיוחדת עד כה. לא שמתי לב ששיחק היום בכלל, למרות ניסיון בהשאלות. לכל אחד יש את הדרך שלו. 

27 דקות לפני, צהובכחול said:

יש אתר אמין שאפשר לראות סטטיסטיקה כמה דקות שיחק כל שחקן בבית״ר ת״א?

בר כהן פותח שם בדר״כ בהרכב?

https://www.football.org.il/team-details/?itemid={2AE09DED-5019-4C49-BFD5-4458C66F9D24}&season_id=21&team_id=3596

דניאל פרץ (השוער) עם 2 שערים

49 דקות לפני, המכבייה said:

בסדר גמור. אני לא קולט פה זילזול באיביץ כמעט מהרגע שחתם. אולי אכזבה נקודתית פה ושם(אירופה), תלוי תוצאות וכאלה. אני בוודאי לא שם אבל גם לא הלך הרוח בפורום. 

קראצב לעולם לא יהיה מוכן אם לא יקבל הזדמנות. לא בני יהודה שיפרה את יוני כמו העונה וחצי האחרונות במכבי ומחוזז אני לא מזהה שום בגרות מיוחדת עד כה. לא שמתי לב ששיחק היום בכלל, למרות ניסיון בהשאלות. לכל אחד יש את הדרך שלו. 

קודם כל אחרי ההדחה היו קולות (כן, גם פה בפורום) שאיביץ' לא מאמן טוב וגיבור על הליגה החלשה (חחח), אבל לא יודע לעלות לאירופה נגד דייגים (כאילו הליגה שלנו זאת הפריימר ליג). באותה תקופה היה לא מעט זילזול באיביץ'.

לגבי קארצב, אני חושב שהוא שחקן צעיר וכישרוני שחייב לקבל הרבה דקות כי זה קריטי בשבילו בגיל הזה. יכול להיות שכבר בעונה הבאה הוא יתאים ויכול להיות שלא. עם שחקנים צעירים צריך סבלנות למרות הרצון לראות אותם.

חוזז אמנם לא היה טוב היום, אבל זה חוזז טוב יותר מחוזז של לפני כמה שנים. הכישרון אותו דבר, אבל הניסיון שלו השתפר ורואים את זה במהלכים שלו. 

כל החלק ההתקפי כמעט ולא הורגש ככה שזה לא פייר לבוא בטענות רק לחוזז.

20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

קודם כל אחרי ההדחה היו קולות (כן, גם פה בפורום) שאיביץ' לא מאמן טוב וגיבור על הליגה החלשה (חחח), אבל לא יודע לעלות לאירופה נגד דייגים (כאילו הליגה שלנו זאת הפריימר ליג). באותה תקופה היה לא מעט זילזול באיביץ'.

לגבי קארצב, אני חושב שהוא שחקן צעיר וכישרוני שחייב לקבל הרבה דקות כי זה קריטי בשבילו בגיל הזה. יכול להיות שכבר בעונה הבאה הוא יתאים ויכול להיות שלא. עם שחקנים צעירים צריך סבלנות למרות הרצון לראות אותם.

חוזז אמנם לא היה טוב היום, אבל זה חוזז טוב יותר מחוזז של לפני כמה שנים. הכישרון אותו דבר, אבל הניסיון שלו השתפר ורואים את זה במהלכים שלו. 

אין לי כלום נגד חוזז, ההפך הגמור. הוא פשוט מקבל הזדמנויות והוא חלק מקבוצה מנצחת, אז זה נראה יותר נוצץ. אין שם עדיין בגרות, אין שם מספרים, ואני עדיין לגמרי בעד. גדולי השחקנים שלנו(הסוגריים פה לא יספיקו לרשימה) לא עברו השאלות בכלל. לכל אחד יש את הסיפור שלו. יוני, בוודאות השתפר כשקיבל דקות בבוגרת של מכבי והיום הוא סוג של באנקר תוך חצי שנה.להזכירך- הוא התעקש לא להיות מושאל בינואר שעבר. בסיטואציה בה דור פרץ גמר עונה, גולסה זה תמיד ריסק, ניקוליץ לא קיים וריקן וברסקי(אוהב אותם מאד) הם החילופים היחידים שיש לקישור, אני חושב שלקראצב יש סיכוי שווה מולם. אם הוא ישחק בקביעות בקש עד סוף העונה, סבבה. נרוויח. לא אתפלא אם בינואר השחון הקרוב, הוא יוחזר. כי גם לגלזר אין תחליף אמיתי ואם חלילה תרצה לתת לו לנוח, אז הרוטציה הזאת מתקצרת עוד יותר(נניח גולסה מחליף אותו ואז....).

ובלי קשר, איביץ הוא אל גם אם החליט להשאיל את קראצב. לא צריך להאדיר מישהו על מנת להוריד את השני. איביץ הוא הראשון שיודע מה קראצב שווה, אין לי ספק בזה.

קארצב צריך להיות חלק מהסגל שלנו, להתאמן עם השחקנים והמאמן שלנו, לעלות לשחק איתם וככה הוא ישתפר. כל ההשאלות האלה במקרה שלו הם בזבוז זמן מיותר לדעתי.

אגב כנ"ל גם לגבי אלמוג.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

א. כן, זה כישלון שלא עלינו לליגה האירופאית ועפנו מול קבוצה שהיינו צריכים לעבור

ב. כן, קארצב היה צריך להיות חלק מהסגל העונה(במיוחד אחרי הפציעות של גולסה וניקוליץ' ועם איך שהקישור נראה בתחילת העונה

2 דקות לפני, Adir12 said:

א. כן, זה כישלון שלא עלינו לליגה האירופאית ועפנו מול קבוצה שהיינו צריכים לעבור

ב. כן, קארצב היה צריך להיות חלק מהסגל העונה(במיוחד אחרי הפציעות של גולסה וניקוליץ' ועם איך שהקישור נראה בתחילת העונה

א. לא יודע איפה ראית שרשמתי שזה לא כישלון. ענית על משהו שלא רשמתי. 

אלא אם כן אתה חושב שאיביץ' מאמן לא טוב וצריך להעיף אותו...

ב. מי יודע אם קארצב היה משפר את הקישור? היכולת של קארצב עדיין לא ברמה להרכב של מכבי וגם לא בטוח כמחליף ראשון (גם בק"ש הוא לא שחקן קבוע).

12 דקות לפני, Krishi said:

קארצב צריך להיות חלק מהסגל שלנו, להתאמן עם השחקנים והמאמן שלנו, לעלות לשחק איתם וככה הוא ישתפר. כל ההשאלות האלה במקרה שלו הם בזבוז זמן מיותר לדעתי.

אגב כנ"ל גם לגבי אלמוג.

ההשאלות האלה תרמו למספר שחקנים שלנו כמו פרץ, גלזר ופיבן. 

זה לא אומר שכל שחקן מהנוער חייב לעבור את הדרך הזאת, אבל את זה כבר נשאיר לצוות המקצועי להחליט.

אלמוג לדעתי מתבזבז פה כי הוא כרגע לא רואה דקות, אבל אני מאמין שעכשיו כשנכנס לרצף קשוח הוא יראה דקות והוא יהיה חייב להוכיח את עצמו ולתפוס את מקומו ברוטציה.

1 hour ago, המכבייה said:

אין לי כלום נגד חוזז, ההפך הגמור. הוא פשוט מקבל הזדמנויות והוא חלק מקבוצה מנצחת, אז זה נראה יותר נוצץ. אין שם עדיין בגרות, אין שם מספרים, ואני עדיין לגמרי בעד. גדולי השחקנים שלנו(הסוגריים פה לא יספיקו לרשימה) לא עברו השאלות בכלל. לכל אחד יש את הסיפור שלו. יוני, בוודאות השתפר כשקיבל דקות בבוגרת של מכבי והיום הוא סוג של באנקר תוך חצי שנה.להזכירך- הוא התעקש לא להיות מושאל בינואר שעבר. בסיטואציה בה דור פרץ גמר עונה, גולסה זה תמיד ריסק, ניקוליץ לא קיים וריקן וברסקי(אוהב אותם מאד) הם החילופים היחידים שיש לקישור, אני חושב שלקראצב יש סיכוי שווה מולם. אם הוא ישחק בקביעות בקש עד סוף העונה, סבבה. נרוויח. לא אתפלא אם בינואר השחון הקרוב, הוא יוחזר. כי גם לגלזר אין תחליף אמיתי ואם חלילה תרצה לתת לו לנוח, אז הרוטציה הזאת מתקצרת עוד יותר(נניח גולסה מחליף אותו ואז....).

ובלי קשר, איביץ הוא אל גם אם החליט להשאיל את קראצב. לא צריך להאדיר מישהו על מנת להוריד את השני. איביץ הוא הראשון שיודע מה קראצב שווה, אין לי ספק בזה.

אני מבין מה אתה אומר בקשר לחוזז, אבל כשזה שחקן אחד שמוקף בהמון כוכבים, אז לא מרגישים יותר מדי את החסרונות.

שזה הופך לכמה שחקנים זה כבר יכול להיות מסוכן לקבוצה.

לגבי ינואר, גלזר בהחלט צריך גיבוי וצריך לראות מה קורה עם פרץ. 

אני לא בטוח שקארצב יכול לשחק בקישור האחורי. אני חושב שהוא יותר 50-50.

בכל מקרה צריך לחכות לינואר ולראות מה מצבנו בקישור ומה מצבו של קארצב. האפשרות היא ביד שלנו ולתת לנו אופציה להחזיר אותו בינואר היה מהלך חכם.