Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

2 hours ago, מכביסט לעד said:

אלמוג יקבל עוד הזדמנויות ויצטרך להוכיח. הוא שיחק לא רע נגד בית"ר, אבל אתם מדברים על המשחקים האלה רק בגלל שהוא שחקן צעיר. אם יונתן או עטר היו נותנים משחקים כאלה לא היו מדברים עליהם.

אני לא מבין למה אתם חושבים שאיביץ' שכח לאמן. עם כל הרצון לראות צעירים צריכים גם לחשוב עד כמה עם יעזרו וישפיעו על המשחק.

אני לא מבין ולא יודע מה עומד מאחורי ההחלטה לפתוח עם בלקמן, אבל איביץ' ניסה לתת לו הזדמנות כי שאר החלוצים גם לא משהו ואני מאמין שעכשיו הוא רואה שזה לא מתאים.

גם אם הוא טועה בנוגע לבלקמן זה לא אומר שהוא גם טועה בנוגע לשאר ההחלטות. תנו קרדיט למאמן שאחראי על האליפות הכי גדולה שהייתה כאן. אני חושב שהוא הרוויח את זה.

איזה שטויות.

בדיוק. הוא כישרון שעדיין לא התפתח.

כנראה שהוא לא מתאים עדיין למכבי מבחינת יכולת כרגע. אנחנו צריכים בסגל שחקנים שמשדרגים אותנו, לא כאלה שישדרגו אותנו בעתיד (הם לא פחות חשובים וטוב מאוד שיש כאלה.)

יש לי קרדיט לאיביץ' בגלל זה אני מצפה כל משחק לשינוי (שלצערי בינתיים לא קורה) אבל מותר לי לחשוב שהמאמן טועה גם, כן? לדעתי גם אלמוג וגם קארצב יכולים להשתלב בהרכב ובטח ובטח בסגל הנוכחי של מכבי. בהתחשב בזה שאני גם לא היחיד בדיעה הזאת בקרב אוהדי מכבי אז זאת לא דיעה כזאת הזויה או מנותקת מהמציאות.
מן הסתם אני מאמין שאלמוג וקארצב יכולים לשדרג אותנו כבר עכשיו. ויוכלו לשדרג אותנו עוד הרבה יותר בעתיד אם יתנו להם את ההזדמנות. אגב הם לא היחידים, יש עוד גם פרוספקטים מהנוער שהייתי שמח לראות עולים לסגל שלנו ונלחמים על המקום שלהם. אבל אלה 2 העיקריים. 

23 דקות לפני, Krishi said:

יש לי קרדיט לאיביץ' בגלל זה אני מצפה כל משחק לשינוי (שלצערי בינתיים לא קורה) אבל מותר לי לחשוב שהמאמן טועה גם, כן? לדעתי גם אלמוג וגם קארצב יכולים להשתלב בהרכב ובטח ובטח בסגל הנוכחי של מכבי. בהתחשב בזה שאני גם לא היחיד בדיעה הזאת בקרב אוהדי מכבי אז זאת לא דיעה כזאת הזויה או מנותקת מהמציאות.
מן הסתם אני מאמין שאלמוג וקארצב יכולים לשדרג אותנו כבר עכשיו. ויוכלו לשדרג אותנו עוד הרבה יותר בעתיד אם יתנו להם את ההזדמנות. אגב הם לא היחידים, יש עוד גם פרוספקטים מהנוער שהייתי שמח לראות עולים לסגל שלנו ונלחמים על המקום שלהם. אבל אלה 2 העיקריים. 

אני גם חושב שאיביץ' טועה לפעמים. אני לא אומר שלא.

אני גם לא אומר שהדעה שלך הזויה. להפך הדעה שלי היא הדעה הפחות אהודה כנראה.

אני מבין מה אתה אומר על הכישרונות שלהם והרצון להיות כמו קבוצות באירופה שכבר בגיל 19 פותחים בהרכב קבוע, אבל יכול להיות שהם לא מספיק טובים.

זה שיש להם כישרון ובעתיד הם יהיו טובים לא אומר שמגיע להם לפתוח בהרכב כבר עכשיו. אם במקרה הם טובים, אז אני מאמין שנראה אותם משחקים.

לגבי קארצב אני מאמין שאם הוא היה מתעקש להישאר כמו אלמוג חוזז ובעונה שעברה פיבן הוא היה נשאר, אבל חבל לבזבז את הכישרון שלו בלשבת על היציע ספסל ומדי פעם להיכנס כמחליף. זה לא מה שהיה משדרג אותו.

הייתי אומר שהוא בטח שונא בדם את כל ה"מקורבים" שייעצו לו אז לעשות שביתה למכבי, אבל נראה לי שהוא טיפש מכדי להבין שהוא חירב לעצמו את הקריירה במו ידיו. 

19 דקות לפני, Dalembert said:

הייתי אומר שהוא בטח שונא בדם את כל ה"מקורבים" שייעצו לו אז לעשות שביתה למכבי, אבל נראה לי שהוא טיפש מכדי להבין שהוא חירב לעצמו את הקריירה במו ידיו. 

תשמע, אבו זייד בלוד לצורך העניין, יכול להיות שגם בלי כל הסיפור היה מגיע לזה. הוא טיפש ממש בכל רמה, לא בטוח שהיה מתקדם גם במכבי.

3 דקות לפני, zeudemort said:

נתנו לו לבעוט פנדל? כמה נגמר בסוף?

בעט 2 כמו שכתוב. אם אני זוכר נכון גם בעט בנוער מדי פעם

נגמר 1-1.

On 25.10.2019 at 15:46, eran_7 said:

עסקת המאה של ג'ורדי שהצליח להוציא עליו מיליון יורו מהפועל

כמה שקלים באמת ראינו מזה? שואל באמת..

2 hours ago, אביאל 5 said:

ראיקו שוב שומר על רשת נקיה.

לא להאמין שהיה פה החייזר הזה ועוד אוהדים יצאו נגדו הזייה 

2 hours ago, אביאל 5 said:

הטוב בעולם לגילו כמה כיף שהוא מצליח. אמנם זאת חתיכת קלישאה אבל הצלחה שלו מרגיש לי כמו הצלחה שלנו.

אני ממש רוצה שיצליח בעיקר בשבילו, בשבילנו שנרוויח עוד כמה שקלים ושם של מועדון שמקדם צעירים ובשביל כל הצקצקנים שטינפו עליו בתקשורת, אוהדים של קבוצות אחרות ולצערי גם אוהדים שלנו.

מהר מאוד נראה אותו מגיע למועדון צמרת באחת הליגות הבכירות אם ימשיך בקצב הזה.

4 hours ago, אביאל 5 said:

ראיתי את כל המשחק ולא סיכנו אותו כמעט, היה רק מצב אחד מסוכן בקרן שהוא הדף בהדיפה מטורפת נגיחה אבל מתוך השער ולמזלו הגול נפסל בגלל עבירה מומצאת ברחבה.. 

2 hours ago, הנדון said:

הטוב בעולם לגילו כמה כיף שהוא מצליח. אמנם זאת חתיכת קלישאה אבל הצלחה שלו מרגיש לי כמו הצלחה שלנו.

אני ממש רוצה שיצליח בעיקר בשבילו, בשבילנו שנרוויח עוד כמה שקלים ושם של מועדון שמקדם צעירים ובשביל כל הצקצקנים שטינפו עליו בתקשורת, אוהדים של קבוצות אחרות ולצערי גם אוהדים שלנו.

מהר מאוד נראה אותו מגיע למועדון צמרת באחת הליגות הבכירות אם ימשיך בקצב הזה.

אני מהמר שהוא המחליף של לוריס בטוטנאהם

9 hours ago, אור .כ. said:

ראיתי את כל המשחק ולא סיכנו אותו כמעט, היה רק מצב אחד מסוכן בקרן שהוא הדף בהדיפה מטורפת נגיחה אבל מתוך השער ולמזלו הגול נפסל בגלל עבירה מומצאת ברחבה.. 

חייב לציין שגם בניצחון של ריימס בפארק דה פראנס.

ראיתי את כל המשחק וראיקו לא עשה כמעט כלום.

נראלי יש לו גם הגנה ברזל