Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

31 דקות לפני, ברווז צהוב said:

בן חיים החלוץ בכלל לא בסגל של ספרטה פראג ממה שבדקתי

מה קורה איתו

חוזר לכושר משחק בקבוצת מילואים שלהם. האמת מככב שם נראה לי יחזור לקבוצה הראשונה עוד מעט.

2 דקות לפני, LL6 said:

קארצב לא שיחק דקה נגד ביתר אתמול, יש לי תחושה לא טובה לגבי העונה שלו בק''ש.

אני מקווה שהלחץ בק''ש לא ישפיע שם על מקבלי ההחלטות ולא יתנו לקארצב דקות כי הם יהיו במאבקי תחתית 

מה את שח... שיחק משחק מלא אפילו הדביק כדור למשקוף. 

2 דקות לפני, LL6 said:

קארצב לא שיחק דקה נגד ביתר אתמול, יש לי תחושה לא טובה לגבי העונה שלו בק''ש.

אני מקווה שהלחץ בק''ש לא ישפיע שם על מקבלי ההחלטות ולא יתנו לקארצב דקות כי הם יהיו במאבקי תחתית 

הוא פתח אתמול ושיחק 90 דקות..

3 hours ago, Yellowald said:

הוא שיחק 90 דקות (לא ראיתי, רק קראתי באינטרנט).

גם אחראי למצב הכי טוב של קריית שמונה, פגע במשקוף.

עריכה: לא ראיתי שכתבו.

אולי צ'יבוטה פיספוס שלנו. קשה להגיד. העניין כאן הוא פחות איכות הביצוע כי אם המחשבה.

בדיוק כמו שחשבתי על המספרת של זהבי בליון וניהלתי כבר אז(2011) ויכוחים עם אנשים על כמה הוא מיוחד. לא כי המספרת הנדירה הזאת נכנסה, אלא על המחשבה. גם אוהד מכבי, ביתר והפועל טענו בפניי שהוא שחקן מאד! בינוני.

רק אותו רציתי באותו ינואר...

1 hour ago, המכבייה said:

אולי צ'יבוטה פיספוס שלנו. קשה להגיד. העניין כאן הוא פחות איכות הביצוע כי אם המחשבה.

בדיוק כמו שחשבתי על המספרת של זהבי בליון וניהלתי כבר אז(2011) ויכוחים עם אנשים על כמה הוא מיוחד. לא כי המספרת הנדירה הזאת נכנסה, אלא על המחשבה. גם אוהד מכבי, ביתר והפועל טענו בפניי שהוא שחקן מאד! בינוני.

זהבי שחקן שקינאתי בהפועל שגידלו, איזה בינוני ואיזה נעליים. בעונה ההיא של הצ'מפיונס הוא היה מעולה. תמיד ראו שהוא שחקן חכם וחוצפן.

צ'יבוטה לא פספוס גדול כי ראינו עליו סכום יפה. גם כשהוא מתבלט רואים שחקן לא חכם שמקבל החלטות לא טובות.

6 hours ago, המכבייה said:

מבין את הרעיון, צ'יבוטה משחק באופן פורץ ונועז מבחינה מחשבתית.

הסקורפיון הזה הוא לא ממש סקורפיון יותר כמו "בוא נקפוץ ומשהו יקרה", ככה שבמקרה הזה זו יותר אקרובטיקה ואתלטיקה מאשר טכניקת בעיטה...

גול יפה מאד אבל צריך לזכור שזה גביע נגד קבוצה מליגה נמוכה כשהמשחק כבר גמור..

במצב כזה המחשבה קצת יותר מותרת ואפשר להבקיע גול גם עם כוס קפה ביד....לא הייתי עף מהסקורפיון הזה.

צ’יבוטה בהחלט פספוס, בעיקר בהתחשב בעובדה שהוא ישראלי. העדיפו על פניו בתחילת אותה עונה את חוזז.

זה שקיבלנו עליו 50% מסכום ההעברה רק מוכיח שטעינו איתו, כי אם היה עדיין שלנו ורק מושאל היינו יכולים לקבל 100% או לתת לו לרוץ אצלנו כשאנחנו משוועים למשחק אגפים סביר.