Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

שיהיה לו בהצלחה אבל נמאס כבר לשמוע על הקלישאה שכדורגלן ישראלי ויתר על כסף בשביל לשחק באירופה על מי אתה בא לעבוד.  לקחת הימור וחשבת שתקבל משכורת מפוצצת בליגה בלגית או משהו בסגנון אולי אם ישחק לך המזל להרוויח פחות בקבוצת מרכז טבלה ומטה בליגות הבכירות אבל בוא. החלום שלך לא היה לשחק בויטסה תמורת 300 אלף יורו לא בשביל זה אמרת לא למכבי גם בסוף היא זאת שאמרה לך לא.

שיהיה בהצלחה ולא פחות חשוב בריאות.

כל העצבים עליו נגמרו.

אני לא יודע מה קרה עם המשא ומתן ועם החוזה ויכול להיות שהוא באמת עשה תרגיל לא יפה, אבל אני בטוח שזה לא כדי לפגוע בנו. עדיף שלא נתעסק בדברים שאנחנו לא יודעים.

פוסט יפה ואני מקווה שמתישהו הוא יחזור לפה.

כמו שהנדון אמר אני מאמין שהייתה לו מטרה אחרת והוא לא השיג אותה.

הוא המגן הישראלי הטוב ביותר. עשה התקדמות אדירה אצלינו ואפשר לראות את זה. בעונה השנייה הוא אצלינו היה את מקרה זנ*ט, מקרה של שחקן לא מנוסה בכלל.

בשנתיים האחרונות הוא היה פשוט טוב מבחינה הגנתית ואדיר מבחינה התקפית.

נתגעגע אליו ואל השיר שחקן שלו, אבל אני מקווה שהמחליף שלו העונה יעשה את העבודה ובעונה הבאה נראה את קנדיל מתפתח למגן הבא.

2 דקות לפני, תמיר8 said:

יכל לסחוט ממכבי חוזה ארוך טווח עם שכר מגבוהים בליגה ולהישאר בביצה המקומית אבל העדיף לנסות את מזלו באירופה, שיהיה לו הרבה בהצלחה 

אני חותם על זה שאם היה יודע שיתקע בלי קבוצה עד עכשיו והכי הרבה שימצא זה ויטסה אז דסה חותם על חוזה חדש כבר בינואר.

16 דקות לפני, הנדון said:

אני חותם על זה שאם היה יודע שיתקע בלי קבוצה עד עכשיו והכי הרבה שימצא זה ויטסה אז דסה חותם על חוזה חדש כבר בינואר.

אי אפשר לדעת, לפי דסה הוא כן תכנן לסיים את החוזה במכבי ולעבור לשחק בחו"ל ככה או ככה.

מה שכן, עד אמצע יולי לא היו לו הצעות רציניות מאירופה והוא כן סירב להצעה ממכבי בשכר של 450K לפי פרסומים. לא יודע אם הוא ציפה להצעה מהפרמייר ליג עם שכר של מיליון אירו לעונה והתאכזב ממה שקרה, בכל מקרה הוא הולך לשחק בליגה אירופאית טובה ושיהיה לו לבריאות

32 דקות לפני, תמיר8 said:

אי אפשר לדעת, לפי דסה הוא כן תכנן לסיים את החוזה במכבי ולעבור לשחק בחו"ל ככה או ככה.

מה שכן, עד אמצע יולי לא היו לו הצעות רציניות מאירופה והוא כן סירב להצעה ממכבי בשכר של 450K לפי פרסומים. לא יודע אם הוא ציפה להצעה מהפרמייר ליג עם שכר של מיליון אירו לעונה והתאכזב ממה שקרה, בכל מקרה הוא הולך לשחק בליגה אירופאית טובה ושיהיה לו לבריאות

אם הוא תכנן אז למה הוא נכנס למשא ומתן ולמה החל לחפש קבוצה באירופה רק אחרי שמיטש חתך את הסיפור?

פוסט יפה ובוגר שלו. אני מאמין לו ומקווה שיצליח. 

דסה נתן לנו ודסה קיבל מאיתנו ואולי עוד ניפגש. זה טוב שלאדם יש שאיפות מקצועיות. ולא נשכח, הוא לא הולך לשחק בהולנד במשכורת מינימום. הכל בסדר.

9 דקות לפני, Darwin said:

אם הוא תכנן אז למה הוא נכנס למשא ומתן ולמה החל לחפש קבוצה באירופה רק אחרי שמיטש חתך את הסיפור?

לא יודע. אני רק זוכר שבמשחק האחרון של מכבי בעונה שעברה בטרנר הוא הורם על הכתפיים ונפרד מאיתנו. הוא ידע שהוא עוזב

13 דקות לפני, תמיר8 said:

לא יודע. אני רק זוכר שבמשחק האחרון של מכבי בעונה שעברה בטרנר הוא הורם על הכתפיים ונפרד מאיתנו. הוא ידע שהוא עוזב

הוא ידע ומכבי לא?!

אם זה היה נכון, הוא לא היה מקבל שום הצעה והמועדון לא היה נתקע בלי מגן שמאלי עד אחרי מחנה האימונים.

הוא לא ידע כלום. הוא ניסה את מזלו, ראה שאין הצעות מספיק אטרקטיביות ואז חיפש להישאר במכבי. כשמכבי חתכו את הסיפור הוא הלך לאירופה בשכר מופחת ממה שהציעו לו במכבי כי לא הייתה לו ברירה ממש. לא ציפיתי ממנו לכתוב שמכבי דחו אותו אז בגלל זה הוא באירופה, ברור שהוא ירשום משהו שיוציא אותו כמישהו שלא מחפש כסף אלא אתגר, זה בסדר גמור. 

בכל מקרה אחלה דסה והלוואי שיחזור אלינו.

היה פעם ריאיון איתו כשהוא רק חתם, שאלו אותו על תחביב או תחומי עניין והוא אמר שהוא משוגע על מניות וכל זה. לא שזה דבר רע, אבל בכל הסיטואציה איתו זה תמיד עלה לי בראש, שהוא חושב שהוא מניה בצורה קרה מדי. אם החלום היה באמת "אמיתי" הוא לא היה חותם בבני יהודה ההולנדית בשלב הזה של החלון

אני לא מבין מה ציפתם 

אף שחקן ישראלי חוץ מזהבי לא יתחיל ישר בקבוצה גדולה בחול אלא קודם יצטרך להוכיח את עצמו

שיהיה לו בהצלחה והלוואי שיצליח 

פוסט מרגש.

זוכר שבעונה עם שוטא (בהקשר הזה בעיקר זכור לי ה-1:1 הנוראי בלויטה) אוהדים קיללו אותו ואמרו שהוא לא מספיק טוב למכבי. איזה מטומטמים לא ייאמן.

המגן הימני הכי טוב במכבי לפחות ב-25 שנה האחרונות, לפני זה אני לא יודע.

15 hours ago, itan17 said:

פוסט מרגש.

זוכר שבעונה עם שוטא (בהקשר הזה בעיקר זכור לי ה-1:1 הנוראי בלויטה) אוהדים קיללו אותו ואמרו שהוא לא מספיק טוב למכבי. איזה מטומטמים לא ייאמן.

המגן הימני הכי טוב במכבי לפחות ב-25 שנה האחרונות, לפני זה אני לא יודע.

מני לוי

23 hours ago, שבלול said:

הוא ידע ומכבי לא?!

אם זה היה נכון, הוא לא היה מקבל שום הצעה והמועדון לא היה נתקע בלי מגן שמאלי עד אחרי מחנה האימונים.

על זה צריך לבוא גם בטענות למכבי. צריך לקבוע דד ליין וזהו, אולי נאבד ככה שחקנים פה ושם אבל אי אפשר לחכות לשחקנים עד אוגוסט אם יש לך שאיפות באירופה.

• 2 weeks later...

קארצב לא שיחק דקה נגד ביתר אתמול, יש לי תחושה לא טובה לגבי העונה שלו בק''ש.

אני מקווה שהלחץ בק''ש לא ישפיע שם על מקבלי ההחלטות ולא יתנו לקארצב דקות כי הם יהיו במאבקי תחתית 

3 דקות לפני, LL6 said:

קארצב לא שיחק דקה נגד ביתר אתמול, יש לי תחושה לא טובה לגבי העונה שלו בק''ש.

אני מקווה שהלחץ בק''ש לא ישפיע שם על מקבלי ההחלטות ולא יתנו לקארצב דקות כי הם יהיו במאבקי תחתית 

הוא שיחק 90 דקות (לא ראיתי, רק קראתי באינטרנט).