Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

שכחתי שהוא כבר שיחק משחק אחד בליגה וגם את משחק הגביע.

אני חושב שזה דווקא טוב שהוא קפץ ישר לליגת העל. לשוער שפמפמו לו כמה הוא כשרוני ויכול להגיע הכי רחוק, לרדת לליגה הלאומית נראה לי לא מאתגר. שוב, זה גם תלוי נסיבות. בטוח שאם הוא היה כשיר בפתיחת העונה היו שולחים אותו לרמלה.

אז למה אבא שלו יצא לתקשורת בקיץ ואמר שמכבי חייבים לשחרר אותו או לתת לו לשחק ?

בזמנו שהתחילו עם הפרויקט ברמלה, אני זוכר את ניר מסביר שלא משנה כמה כשרוני יהיה השחקן מהנוער הוא יצטרך לעבור דרך שם (ואפילו מסי עבר דרך הקבוצת בת..)

אז למה אבא שלו יצא לתקשורת בקיץ ואמר שמכבי חייבים לשחרר אותו או לתת לו לשחק ?

אין לי מושג מה היה שם. בינתיים, ברגע שהוא חזר לכשירות, הוא הושאל.

ראיתי את התקציר של לברקוזן-מיינץ, השדרנים שם מהללים את בוס בטירוף

מאז שהגיע, אחרי 4 משחקי ליגה השיג 9 מ12 (ומתוכם 3 קרבות צמרת):
הפסיד 1-0 למינשדגלבאך
3-0 על וולפסבורג
3-1 על באיירן (זה תבוסה?!)
5-1 על מיינץ (קבוצת אמצע טבלה)

כשהגיע הם היו במקום 9 ובמרחק של 7 נקודות ממקום 4 (רדבול לייפציג) עכשיו הם במקום 6 ובמרחק 5 נק' ממקום 4 (ושוויון נקודות עם מקום 5 פרנקפורט) וכמובן שההבסות גרמו להפרש השערים לעלות מ3- ל5+.
אבל עדיין קשה לי לראות איך הוא יצליח לסיים ב4 הראשונות

מה שכן, כל זה קורה שמהללים אותו על צורת המשחק ועל זה ששחקנים שכבר התחילו לקבור חזרו תחתיו לפרוח

יקח לי בערך שנה שאני אראה את אוחיון בעונה שלמה עד שאני אתחיל לבקר אותו, בינתיים הוא לא פתח טוב את הקריירה וחוטף גולים שהוא לא אמורים לחטוף בנוער, נקווה בשבילו שהוא יתכרז יותר במשחק ויקח את עצמו בידיים ולא התבזבז לא סתם אמרתי שהוא צריך להיות מושאל כדאי לצבור משחקים..תארו לכם שהיו מריצים אותו במכבי שוער ראשון במקום ראיקו (אם ימכר) בעונה הבאה? לאסון הזה של לעוף מאירופה בגלל שוער צעיר יש הרבה השלכות שעם כל הרצון לקדם צעירים גם גולדהאר לא היה מוכן...למזלנו את הטעיות לא אנחנו אוכלים ויש לו מאמן צעיר כמו ניסו שיכול לעזור לו להתפתח ולהבין איפה לעמוד, אבל הכל תלוי בחביב..

זה פשוט לא נכון. הוא נפצע כשהיה בנוער שלנו, החלים (אך לא באופן מלא) ואז יצא לווטפורד. אחרי שהתאמן ושיחק שם בקבוצת המילואים, זיהו שהפציעה שלו במרץ 2016 (מוחמד עוואד נכנס בו וגרם לו לסדק בשתי חוליות בצוואר) פגעה לו גם בחוליות הגב ואז ווטפורד שלחו אותו לשיקום במכבי בתחיל 2017. השיקום מהפציעה החמורה בגב נמשך 14 חודשים ורק בקיץ האחרון הוא למעשה השלים את השיקום.

המשחק שלו בחדרה, מעבר להיותו משחק הבוגרים הראשון שלו (לא כולל גביע הטוטו), הוא אחד המשחקים הראשונים שלו אחרי שנתיים ללא פעילות.

אי אפשר היה להשאיל אותו לרמלה לפני שוידאו שהוא החלים לחלוטין מהפציעה בגב, ויותר טוב שהתאמן אצלנו והיה תחת מעקב של הצוות הרפואי שלנו. ברגע שהיה ברור שהוא כשיר, הוא הושאל לחדרה.

אני לא מבין למה ואיך אוהדי מכבי, ובפרט כאלה שגולשים בפורום, ממשיכים לקפוץ למסקנות חסרות ביסוס. יותר מדי תגובות כאן הן ברמת ה"יש לו הליכה של שחקן". בחייכם, שוער (עמדה מורכבת), צעיר, חסר ניסיון ואחרי פציעה. תנו לו לפחות כמה משחקים כדי לראות מה הוא שווה.

רוצים שאראה לכם ציטוטים של אוהדים מוכרים יותר ומוכרים פחות ומשתמשים כאן בפורום על סאבוריט?

סוף סוף קול שפוי פה.

רובכם לא ראיתם אותו משחק בכלל עד היום על סמך מה אתם קוטלים ככה?

הציפייה הלא ריאלית הזאת - שכל שחקן נוער של מכבי שעולה לבוגרים יהיה במיידי ביכולת שיא, או אחד הטובים בתפקידו בליגה היא מנותקת.

תנו לו לעמוד שנה רציפה בשער של קבוצה בשביל להבין בכלל מה הרמה שלו.

שמע זה חתיכת משפט מוזר

בלי לספוג גם ראיקו היה בעונה היסטורית

יש לו 10 גולים והחמצות שגם שחקן מליגה ב אמור להבקיע.

ייכל להיות לו בכיף 16-17 גולים .

בכל מקרה גם 10 גולים בפברואר בבני יהודה זה יפה מאד.

לא נראה לי קריטי איפה אוחיון משחק, העיקר שמשחק. את החלודה שהצטברה, גם ליגה שניה היתה חושפת. אתם כותבים כאילו שלשחק ברמלה לא היה חושף אותו למצבי כיבוש של היריבה. כל ההבדל הוא שזה לא היה נגיש לאוהדים כדי לבקר.

לא נראה לי קריטי איפה אוחיון משחק, העיקר שמשחק. את החלודה שהצטברה, גם ליגה שניה היתה חושפת. אתם כותבים כאילו שלשחק ברמלה לא היה חושף אותו למצבי כיבוש של היריבה. כל ההבדל הוא שזה לא היה נגיש לאוהדים כדי לבקר.

ההבדל הוא שברמלה אין ציפיות או מטרות.

בחדרה אני לא אתפלא אם הוא לא ישחק יותר.

ההבדל הוא שברמלה אין ציפיות או מטרות.

בחדרה אני לא אתפלא אם הוא לא ישחק יותר.

נראה לי כמו חבלי לידה קשים של ביטחון שהיו קורים בכל מקום.

אם לא יסתדר בחדרה, הוא תמיד יוכל לרדת ליגה ויקחו אותו. חבל בשבילו שהתחיל כך אבל אם הוא עשוי מהחומר הנכון, הוא ילמד גם מזה.

תודה רבה,

כי באתר ספורט 1 לא עשו עבודה עיתונאית ודיווחו שהפועל חיפה תפנה למכבי כדי להמשיך להשאיל אותו. איזה עיתונות פח

https://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/Ligat-Haal/Article-810929

לא יודע מה הם רשמו במקור, אבל כתוב שהוא רכש את כרטיסו ממכבי ת"א (הכסף הזה יחד עם הכסף מקניקובסקי מימן את עסקת דוידזאדה) והם מעוניינים להמשיך בתקשורת עמו ולהאריך לו חוזה..סה"כ מגן הגנתי טוב, התקפית הוא כמעט ולא קיים.

לא סתם הוא שיחק בבית"ר גם בלם.

שמע זה חתיכת משפט מוזר

בלי לספוג גם ראיקו היה בעונה היסטורית

האמת שאני מבין מה הוא אומר

צ'בוטה בגלל המהירות והטכניקה מגיע למלא מצבים הבעיה שהוא מחמיצן סדרתי ועם זאת עם כמות יפה של שערים

מהתקצירים וגם נגדנו זה נראה שקניבוסקי כוכב בנתניה

שחקן טוב לקבוצה בינונית , לא יותר מזה לפי מה שראיתי נתניה.

אבל עדיין עוד שחקן נוער של מכבי שמשתלב טוב בבוגרים בליגת העל , כנראה שעושים פה משהו נכון.