Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

3 מיליון יורו (למשל) זה בערך רבע משכר השחקנים. ממש לא גרושים. זה נחמד לחיות על חשבון המיטש אבל אין ל50 מיליון שהוא שם בשנה תוחלת. זה לא ימשך לעד. אם אתה יכול לצמצם את ההשקעה השנתית שלו- זה נהדר. לאייאקס אין בריירה(בדיוק כמו לך). יש דגים גדולים יותר. היא לא משחקת בשוק גדול אבל צריכה להתמודד עם יובה. איך אתה מציע לה להתנהל?

בכל מקרה, לשם זה הולך. אני לא מדבר על לפרק את הקבוצה במכירות אבל להשתדל להכניס כל קיץ כמה מיליונים מזה. התנהלות נורמלית וטבעית של מועדון ברמה שלנו. רק פה חושבים שהמציאו את הכדורגל, שממומן ברובו על ידי מיטש כן?

אגב אייאקס, היא מיישמת את המודל הכלכלי הזה כשהיא לא מחויבת לשחקני נוער הולנדים בלבד, שמה שהיא מייצרת לעתים אכן נמכר במיליונים, עם מוניטין ברמה אירופאית ולליגת האלופות זה לא מספיק.

אפשר למכור אבל קבוצה לא יכולה להתבסס על מכירות בלבד, בוא נתחיל באיצטדיון עם 20 אלף מנויים ונראה לאן זה מתקדם.

מסכים איתך,אבל למה שאצילי יעזוב ? :g: לא רואה סיבה לא מהצד שלו ולא מהצד של מכבי

לדעתי לא.

חוזז היה כאן עד לפני חודש ומבחינה מקצועית הוא לא ראה דק' והחליטו להשאיל אותו

כנראה שיש לזה סיבה, הוא עוד לא ברמה למכבי

נראה לי זה יותר משהו מנטלי שצריך להתבשל אצלו. למה שעקבתי אחרי בני יהודה החזקתי הרבה יותר מחוזז שלדעתי היה המושאל הכי טוב שלנו. אבל יונתן כהן כן הצליח העונה לקבל דקות ולתת גולים חשובים. להצליח בקבוצה בינונית זה לא כמו להצליח במכבי בטח לשחקן צעיר.

לדעתי לא.

חוזז היה כאן עד לפני חודש ומבחינה מקצועית הוא לא ראה דק' והחליטו להשאיל אותו

כנראה שיש לזה סיבה, הוא עוד לא ברמה למכבי

לפעמים כל מה ששחקן צעיר צריך זה מאמן שיאמין בו ויתן לו דקות משחק, זה שהוא לא שיחק לא בהכרח אומר שהוא לא ברמה.

אגב אייאקס, היא מיישמת את המודל הכלכלי הזה כשהיא לא מחויבת לשחקני נוער הולנדים בלבד, שמה שהיא מייצרת לעתים אכן נמכר במיליונים, עם מוניטין ברמה אירופאית ולליגת האלופות זה לא מספיק.

אפשר למכור אבל קבוצה לא יכולה להתבסס על מכירות בלבד, בוא נתחיל באיצטדיון עם 20 אלף מנויים ונראה לאן זה מתקדם.

ברור. הכי חשוב זה להישאר תחרותי. אני לא טוען שכדורגל הוא רק עסק קר, אני מתכוון לשלב. גם הצלחה מקצועית מביאה הכנסות, אני מודע לזה. בלומפילד הוא התקדמות טובה.

צריכה להיות פה כל הזמן מחשבה קדימה- נניח שאתה יכול למכור את פרץ ב4 בקיץ, כשאתה יודע שיש לך את קראצב, אליאל, דסה לרוץ איתם(או לקנות את עלי מוחמד או ווטאבר). סתם דוגמה. אני לא בטוח שפרץ יאריך חוזה וזה הזמן שלנו ושלו להתקדם. מחזור חיים של קבוצה מנצחת בישראל הוא כמה שנים ספורות ויש לזה סיבה.

מחזור חיים של קבוצה מנצחת בישראל הוא כמה שנים ספורות ויש לזה סיבה.

משפט הזה לא כל כך ברור לי

אני חושב שיש למערכת הנוכחית את הכישורים,הגב הכלכלי והתשתית לשלוט בליגה ולבסס את המעמד של מכבי כקבוצת ליגה אירופאית קלאסית

בוא נתחיל באיצטדיון עם 20 אלף מנויים ונראה לאן זה מתקדם.

אני מאמין שמיץ' ידרוש לו רק שישווקו 20 אלף מנויים אלא שסוף סוף למכבי יהיה ספונסר רציני, הוא עד היום לא הסכים להתפשר

נובוריטס המתחרה הגדולה של טבע היא הספונסר של באזל, אני משער שמיץ' רוצה חברה מובילה במשק שתשלם בהתאם בשביל הייצוג של מכבי.

סליחה על אניסת הנושא אקסים

איאקס זאת דווקא דוגמא טובה, הם לא הצליחו בשנים האחרונות (עד השנה) כי התבססו יותר מדי על המודל הזה.

העונה הם שילבו רכש יקר (טאדיץ', הונטלהאר, דיילי בלינד) עם צעירים מהנוער כמו דה יונג ודה ליכט והקבוצה נראית פנטסטי.

משפט הזה לא כל כך ברור לי

אני חושב שיש למערכת הנוכחית את הכישורים,הגב הכלכלי והתשתית לשלוט בליגה ולבסס את המעמד של מכבי כקבוצת ליגה אירופאית קלאסית

אני מאמין שמיץ' ידרוש לו רק שישווקו 20 אלף מנויים אלא שסוף סוף למכבי יהיה ספונסר רציני, הוא עד היום לא הסכים להתפשר

נובוריטס המתחרה הגדולה של טבע היא הספונסר של באזל, אני משער שמיץ' רוצה חברה מובילה במשק שתשלם בהתאם בשביל הייצוג של מכבי.

סליחה על אניסת הנושא אקסים

כן זה ניתן אם הזרמת דם חדש ושינויים.

לפעמים כל מה ששחקן צעיר זה מאמן שיאמין בו ויתן לו דקות משחק, זה שהוא לא שיחק לא בהכרח אומר שהוא לא ברמה.

וזה שהוא נתן 4 גולים בהפועל חיפה או בבני יהודה גם לא אומר שהוא ברמה.

אישית ראיתי אותו מספיק בלייב כדי לחשוב שהוא עדיין לא בשל להיות הרכב במכבי, בעיקר בקבלת החלטות.

וזה שהוא נתן 4 גולים בהפועל חיפה או בבני יהודה גם לא אומר שהוא ברמה.

אישית ראיתי אותו מספיק בלייב כדי לחשוב שהוא עדיין לא בשל להיות הרכב במכבי, בעיקר בקבלת החלטות.

אני אישית חושב שהוא יכול לשפר את קבלת ההחלטות שלו גם במכבי ובעיקר במכבי(לחץ אחר). אם לא יתחיל, זה לא יקרה. אין בית ספר לקבלת החלטות, בטח לא הפועל חיפה והשאלות של שנים. המבחן יכול לקרות רק ברטוב, בסופו של יום. בדיוק כמו אצילי אגב. הוא כן זקוק לדקות משחק עכשיו וטוב שהוא מקבל אותן.

לפעמים כל מה ששחקן צעיר זה מאמן שיאמין בו ויתן לו דקות משחק, זה שהוא לא שיחק לא בהכרח אומר שהוא לא ברמה.

אתה לא יכול להביא את חוזז על המשבצת של אצילי. משבצת של שחקן מוכח, סופרסטאר שיסחוב עליו את הקבוצה וייתן מספרים (האמת שלצערי גם אצילי עוד לא שם אבל זה דיון אחר). אבל כן, בתור שחקן רוטציה אין ספק שחוזז כבר יהיה מוכן בעונה הבאה.

אתה לא יכול להביא את חוזז על המשבצת של אצילי. משבצת של שחקן מוכח, סופרסטאר שיסחוב עליו את הקבוצה וייתן מספרים (האמת שלצערי גם אצילי עוד לא שם אבל זה דיון אחר). אבל כן, בתור שחקן רוטציה אין ספק שחוזז כבר יהיה מוכן בעונה הבאה.

אולי לא סופרסטאר, אבל השתפר משמעותית בכושר הגופני ובמשחק ההגנה והלחץ. 9 שערים ו-4 בישולים ל-20 ומשהו משחקים אלו נתונים טובים.

אני מאמין שעומר יכול להוביל קבוצה. השיפור שלו ניכר, ועם שיפור המסירה וטיפה יותר חדות בסיומת והוא שם לגמרי.

מקווה שמייעדים תפקיד מרכזי לאיילון אלמוג בעונה הבאה אני לא אגזים להגיד שבכושר הנוכחי הוא יותר אפקטיבי (אם לא יותר טוב) מאצילי

מקווה שמייעדים תפקיד מרכזי לאיילון אלמוג בעונה הבאה אני לא אגזים להגיד שבכושר הנוכחי הוא יותר אפקטיבי (אם לא יותר טוב) מאצילי

מה זה יעביר ליונתן כהן ?

אצילי בעונה טובה, אילון כישרון אבל קל יותר להתבטא בקבוצה קטנה.

יהיה מקום לשניהם.

אילון אלמוג זה צי'קו הישראלי, בחיי... יש להם את אותה תנועה, העתק הדבק, כאילו הוריד את התכונות שלו במטריקס.

אילון פחות מהיר, אבל עם דריבל יותר טוב.

הגזמת. הוא עוד לא באזור חיוג הזה בכלל. להזכירך הוא כבש צמד נגד קבוצה מליגה א'.

אכן מוגזם להגיד ועושה לאצילי עוול גדול מאוד.

אלמוג מאמין ששנה הבאה יהיה בקבוצה כמחליף ראשון או שני לשכטר. צריכים קצת להרגיע את ההתלהבות ולזכור שהוא רק בתחילת הדרך ורק עשה משחק אחד בליגת העל, צריך לתת לו עוד זמן. בכללי הוא נראה מאוד מבטיח וגם הראיון אחרי המשחק בגביע הוא דיבר יפה מאוד. שמסתכלים על שאר הליגה רואים שכמעט כל השחקנים הצעירים המבטיחים הם מושאלים שלנו. העונה סופסוף מרגישים את ההשקעה האדירה של גולדהאר בנוער.

אצילי רק אתמול עשה שני גולים, אנשים פה התחרפנו לגמרי לדעתי.

לגמרי איבדו את זה

יש לו השנה 7 שערים ו4 בישולים (לקחתי את הנתונים מהנושא של כובשים ומבשלים, לא בטוח אם זה רק ליגה או גם גביע)

ומשחק הלחץ שלו מביא לנו הרבה מצבים/גולים (הגול השני אתמול לדוגמה)

וכמובן הקרנות/מצבים נייחים ברמה גבוהה מאוד

אחלה עונה לאצילי , בהמשך למספרים שנתן בסיום העונה שעברה מאז שחזר מהפציעה

לפי חדשות הספורט צ'יבוטה סגור בלודוגורץ ומכבי תקבל כ- 500 אלף יורו

אז בעצם קיבלנו את מאור קנדיל ו-500 אלף יורו על צ'יבוטה, ארמלי, דור ז'אן, יחזקאל בהשאלה ובלטקסה בהשאלה?

MTA_201706140435508f3355cc6736195b0ff234

אז בעצם קיבלנו את מאור קנדיל ו-500 אלף יורו על צ'יבוטה, ארמלי, דור ז'אן, יחזקאל בהשאלה ובלטקסה בהשאלה?

MTA_201706140435508f3355cc6736195b0ff234

ארמלי ודור ז'אן גם 50%