Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

אצל פאקו זה היה גרוע בהרבה.

אצל בוס לעיתים היו משחקים כאלה, ולעיתים כדורגל שוטף ומצוין.

סבלנו מחוסר יציבות.

אצל פאקו לקחנו טרבל

אצל פאקו לקחנו טרבל

אצל פאקו לא היו לנו יריבות.

קצת מזכיר את מה שקורה העונה, רק שהפעם יש לנו קבוצה טובה ואז היינו פשוט הקבוצה הכי פחות גרועה בליגה והיה את ערן.

אצל פאקו לא היו לנו יריבות.

קצת מזכיר את מה שקורה העונה, רק שהפעם יש לנו קבוצה טובה ואז היינו פשוט הקבוצה הכי פחות גרועה בליגה והיה את ערן.

מצטער אבל אלו שטויות, חוטא לאמת ויותר מעצבן מכך פשוט מגמד הישג ענק.

מצטער אבל אלו שטויות, חוטא לאמת ויותר מעצבן מכך פשוט מגמד הישג ענק.

!

אוחיון, קארצב, פרץ ואלמוג בהרכב חדרה נגד כפר קאסם (מתחיל ב13:00)

ספורט 5 העלובים האלה דוחפים את המשחק הזה בערוץ סגור. פאקינג חדרה נגד כפר קאסם ב 1 בצהריים.

איזה ערוץ הזוי. כל הרצועת שידורים שלהם בערוץ 58 הכביכול 5live שלהם עם השידורים החיים- 3 פעמים מגזין nba, שני שידורים חוזרים של המשחק של חדרה וגולת הכותרת, כמובן, אברדין פוגשת את ריינג'רס לקרב מסמר שיער.

כן

תודה לקבוצת מע"מ

אלמוג במכבי פ"ת או אשדוד היה ממותג כדבר הכי קרוב למסי בארץ.

לדעתי מכבי צריכים לתת צ'אנס לו ולחוזז בעונה הבאה...

לא רואה את מכבי מביאה ווינגר זר כשיש את חוזז. גם לא צריך למתוח את החבל מידי, יש גבול להשאלות.

אני רואה את זה קצת אחרת.

קצב אמר שאצילי ייצא בוודאות שוב לאירופה. כנראה שזה יהיה בקיץ הזה או הבא. חוזז צריך להיות המחליף שלו.

במקרה של אלמוג, הוא במשבצת של עטר. צריך לקבל את המקום שלו ברוטציה בשנה-שנתיים הקרובות.

אם אצילי יעזוב בקיץ חוזז ממש עוד לא ברמה להחליף אותו, בטח עם המטרות לעונה אירופאית. נצטרך זר לעמדה הזו כי אין אפילו ישראלי אחד שאני חושב שמתאים.

אם אצילי יעזוב בקיץ חוזז ממש עוד לא ברמה להחליף אותו, בטח עם המטרות לעונה אירופאית. נצטרך זר לעמדה הזו כי אין אפילו ישראלי אחד שאני חושב שמתאים.

חוזז בהחלט ברמה של לשחק במכבי.

לאצילי בדומה לטבח יש סייף שחרור של 3 מיליון יורו.

קצב יכול להגיד הרבה דברים.

אני לא חושב שאצילי ימהר כל כך לעזוב. עם כל הכבוד הוא לא יקבל הצעה מהפרמיירליג.

את הסיבוב שלו באירופה הוא כבר עשה, חווה את הספסל החביב בתחתית הלה-ליגה, הושפל כאשר נכנס כמחליף והוחלף לאחר 10 דקות וכל זה.

מה רע לו במכבי עם משכורת גבוהה ותארים ואפשרות להגיע לשלב בתים ולהצליח מאשר ללכת שוב לאיזה לאס פלמאס?

קצב יכול להגיד הרבה דברים.

אני לא חושב שאצילי ימהר כל כך לעזוב. עם כל הכבוד הוא לא יקבל הצעה מהפרמיירליג.

את הסיבוב שלו באירופה הוא כבר עשה, חווה את הספסל החביב בתחתית הלה-ליגה, הושפל כאשר נכנס כמחליף והוחלף לאחר 10 דקות וכל זה.

מה רע לו במכבי עם משכורת גבוהה ותארים ואפשרות להגיע לשלב בתים ולהצליח מאשר ללכת שוב לאיזה לאס פלמאס?

סין...

אני היחיד שמפריע לו השיח הזה ששולח כל שחקן אחרי כמה חודשים טובים לאירופה, לא משנה לאן בדרך כלל, ומצד שני מבקר את הקבוצות הישראליות(ובעיקר אותנו) על חוסר הצלחה באירופה ורמה נמוכה?

הסוכנים הישראלים הורסים את הכדורגל הישראלי ומונעים מהקבוצות להתקדם.

אין בעיה, אם שחקנים רוצים ללכת לשבת על ספסלים בליגות מצחיקות כדי להגיד "הייתי שם" שילכו, אבל לא רוצה לשמוע אחר כך שנכשלנו כי לא הגענו לבתים בליגת האלופות, או אפילו לאלה של האירופית כי זה לא ריאלי.

סין...

תראה, בסין יש להם מגבלת זרים. אז אם הם מבזבזים מקום של זר, זה כנראה יהיה זר ברמה גבוהה בדומה לזרים שכבר נמצאים שם.

אם הם בכל זאת ירצו לקנות את עומר אצילי, אז לפחות נקבל הרבה מאוד כסף (אם סבע נמכר ב5 וזה..) כך שנוכל להביא תחליף ראוי ולא להסתפק בחוזז בלבד.

בהנחה שסעיף השחרור של אצילי תקף רק לאירופה (?)

אני היחיד שמפריע לו השיח הזה ששולח כל שחקן אחרי כמה חודשים טובים לאירופה, לא משנה לאן בדרך כלל, ומצד שני מבקר את הקבוצות הישראליות(ובעיקר אותנו) על חוסר הצלחה באירופה ורמה נמוכה?

הסוכנים הישראלים הורסים את הכדורגל הישראלי ומונעים מהקבוצות להתקדם.

אין בעיה, אם שחקנים רוצים ללכת לשבת על ספסלים בליגות מצחיקות כדי להגיד "הייתי שם" שילכו, אבל לא רוצה לשמוע אחר כך שנכשלנו כי לא הגענו לבתים בליגת האלופות, או אפילו לאלה של האירופית כי זה לא ריאלי.

התקדמות אמיתית לכדורגל לא תקרה דרך הליגה הישראלית. זה מצב נתון. ליגה אירופאית זה אכן יעד שניתן להגשמה גם עם מה שיש. ליגת אלופות זאת פנטזיה לפעם בעשור. כרגע. בעיני.

ועם רק במכבי עסקינן- עוד לפני חרב הפיירפליי היא היתה צריכה לרצות למכור כל קיץ או שניים בסכום. כי היא צריכה כסף להמשיך להשקיע ולפתח. זה המודל למועדון בסדר הגודל שלה. לא צריך לפחד ממכירה אם אתה מנסה לייצר כל הזמן. תמיד יהיו כאלה שישארו(מיכה נניח) אבל אתה בסופו של דבר מגדל שחקנים עם אמביציה. כדי לפתח את היכולות שלהם- הם ירצו ללכת.

זאת דעתי ולשם מכבי צריכה ללכת.

התקדמות אמיתית לכדורגל לא תקרה דרך הליגה הישראלית. זה מצב נתון. ליגה אירופאית זה אכן יעד שניתן להגשמה גם עם מה שיש. ליגת אלופות זאת פנטזיה לפעם בעשור. כרגע. בעיני.

ועם רק במכבי עסקינן- עוד לפני חרב הפיירפליי היא היתה צריכה לרצות למכור כל קיץ או שניים בסכום. כי היא צריכה כסף להמשיך להשקיע ולפתח. זה המודל למועדון בסדר הגודל שלה. לא צריך לפחד ממכירה אם אתה מנסה לייצר כל הזמן. תמיד יהיו כאלה שישארו(מיכה נניח) אבל אתה בסופו של דבר מגדל שחקנים עם אמביציה. כדי לפתח את היכולות שלהם- הם ירצו ללכת.

זאת דעתי ולשם מכבי צריכה ללכת.

אייאקס, שידועה כבית הספר הגדול ביותר באירופה לשחקנים צעירים לא מצליחה לשמור על יציבות במודל הזה, אז אנחנו? באירופה?

בעדינות, הייתי אומר שהגישה שלך מנותקת מהמציאות, כי לא תמיד הכל הולך כמו בתוכנית, כי לשחקנים לוקח זמן לצבור ביטחון וניסיון והגרושים בהם נמכרים ישראלים לאירופה לא יספיקו לך לבסס חצי תקציב לעונה אחת.

עומר אצילי, דור פרץ, אלי דסה, ראייקוביץ' למשל, אלה לא שחקנים שיכולים לקחת אותנו לליגת האלופות כרגע וכבר דוחפים אותם החוצה.

אז עם מה נגיע לשם? עם מתן חוזז? עם יונתן כהן?

שחקנים שאני מאוד אוהב, אבל זה לא הוגן לשים להם כמטרה את אירופה בעונה הבאה. אם יקחו אליפות זה יהיה הישג גדול.

אייאקס, שידועה כבית הספר הגדול ביותר באירופה לשחקנים צעירים לא מצליחה לשמור על יציבות במודל הזה, אז אנחנו? באירופה?

בעדינות, הייתי אומר שהגישה שלך מנותקת מהמציאות, כי לא תמיד הכל הולך כמו בתוכנית, כי לשחקנים לוקח זמן לצבור ביטחון וניסיון והגרושים בהם נמכרים ישראלים לאירופה לא יספיקו לך לבסס חצי תקציב לעונה אחת.

עומר אצילי, דור פרץ, אלי דסה, ראייקוביץ' למשל, אלה לא שחקנים שיכולים לקחת אותנו לליגת האלופות כרגע וכבר דוחפים אותם החוצה.

אז עם מה נגיע לשם? עם מתן חוזז? עם יונתן כהן?

שחקנים שאני מאוד אוהב, אבל זה לא הוגן לשים להם כמטרה את אירופה בעונה הבאה. אם יקחו אליפות זה יהיה הישג גדול.

3 מיליון יורו (למשל) זה בערך רבע משכר השחקנים. ממש לא גרושים. זה נחמד לחיות על חשבון המיטש אבל אין ל50 מיליון שהוא שם בשנה תוחלת. זה לא ימשך לעד. אם אתה יכול לצמצם את ההשקעה השנתית שלו- זה נהדר. לאייאקס אין בריירה(בדיוק כמו לך). יש דגים גדולים יותר. היא לא משחקת בשוק גדול אבל צריכה להתמודד עם יובה. איך אתה מציע לה להתנהל?

בכל מקרה, לשם זה הולך. אני לא מדבר על לפרק את הקבוצה במכירות אבל להשתדל להכניס כל קיץ כמה מיליונים מזה. התנהלות נורמלית וטבעית של מועדון ברמה שלנו. רק פה חושבים שהמציאו את הכדורגל, שממומן ברובו על ידי מיטש כן?

מסכים איתך,אבל למה שאצילי יעזוב ? :g: לא רואה סיבה לא מהצד שלו ולא מהצד של מכבי

חוזז בהחלט ברמה של לשחק במכבי.

לדעתי לא.

חוזז היה כאן עד לפני חודש ומבחינה מקצועית הוא לא ראה דק' והחליטו להשאיל אותו

כנראה שיש לזה סיבה, הוא עוד לא ברמה למכבי