Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

כל מי שמגיב בלי לשמוע את הראיון שיקח נשימה, זה נשמע שונה מאוד.

הכותרות שיוצאות משם זה אחרי שאלה שדוחפים לו לפה בהתנפלות וגוזרים מה שנוח, יש את הראיון ב-103 ובעוד מקומות

שיפסיק לזיין תמוח בגדול, זה מה שרוצים.

לא יותר מדי לבקש נראלי.

כמו שאמרו פה, אם הוא רגיש מדי שלא ידבר עם התקשורת או שיענה בקלישאות משעממות, לא צריך לעקוץ את מכבי בתקשורת, יש לו עוד המון להוכיח לפני שיהיה ברמה של שחקן מכבי, להשוות את עצמך לאצילי ועטר זה לא רציני, ולא מוסיף כלום.

הבן אדם נתן שלושער והלך להתראיין אצל חצי מהמדינה, וגם דיבר שטויות.

תגיד את האמת, קראת משהו מעבר לכותרת של הכתבה?

תגיד את האמת, קראת משהו מעבר לכותרת של הכתבה?

לא קורא כלום, מקבל את כל המידע שאני צריך על ספורט מהפורום פה, קראתי פה מספיק, גם אותך ואנשים אחרים שהגנו על חוזז, ובחרתי "צד".

עצם זה שהבן אדם הלך להתראיין ברדיו (למה בכלל ? ) , והבן אדם הוציא מהפה שלו מילים של "אני ברמה של אצילי ועטר" הוא נכשל לדעתי, שירגע דחוף, יתן חצי עונה טובה ויחזור לפה בקיץ, עד אז שיפסיק לבלבל תמוח.

לא קורא כלום, מקבל את כל המידע שאני צריך על ספורט מהפורום פה, קראתי פה מספיק, גם אותך ואנשים אחרים שהגנו על חוזז, ובחרתי "צד".

עצם זה שהבן אדם הלך להתראיין ברדיו (למה בכלל ? ) , והבן אדם הוציא מהפה שלו מילים של "אני ברמה של אצילי ועטר" הוא נכשל לדעתי, שירגע דחוף, יתן חצי עונה טובה ויחזור לפה בקיץ, עד אז שיפסיק לבלבל תמוח.

אז אתה ליצן ניר, ואם תרצה תשובה כנה אז הוא אמר שהוא חושב שהוא חלוץ ברמות הגבוהות וגם הם כאלה והייתי מאוכזב מכל שחקן שיוצא ממכבי שלא יגיד שהוא חושב שהוא שחקן ברמה הכי גבוהה שאפשר להיות ושהוא מקצוען שיכול לעמוד עם כולם, אנחנו קבוצת ספורט הישגית מי שלא חושב שהוא הכי טוב שלא יבוא לפה.

בינתיים אולי עדיף שאנשים כמוך יפסיקו לבלבל את המוח.

יש פה הרבה אנשים שאוהבים לפזר רעל על כל דבר, גם כשהכל טוב מחפשים לפגוע ולהרוס, חבל שאתם נותנים לשטויות האלה יד.

כבר התחלתי לשמוע, אעדכן.

קיצר הוא באמת לא נפל בראיון יותר מדי, חוץ מהקטע ששאלו אותו על איביץ' (שענה שצריך לשאול את המאמן ובהזדמנות אחרת אמר שהוא לא יודע מה השתבש, כל מיני עקיצות שעדיף שהיה נמנע). הקטע שהשוו אותו לשחקנים כמו אצילי עטר ושכטר - היה יכול פשוט לומר שהם שחקנים מעולים ושהוא מתרכז בעצמו ולא צריך לשחרר כותרת (ורואים שקופמן ופרימו הכלבים מבינים באותה שנייה שיש להם כותרת כי שניהם קופצים).

יותר מעצבן אותי העובדה שהוא בכלל הלך למקום כזה מסריח עם פרימואים קופמנים והיללים (שברור שזאת לא החלטה שלו ומישהו מכוון אותו).

ילד בן 22 שיתרכז בלשחק כדורגל ולא להתערבב עם הנבלות האלה.

והכי מצחיק התלונות לגבי הכמות ראיונות, 2 היו אחרי משחק שהוא הבקיע בו שער בכורה ומשחק ראשון שלו וראיון שני היה אחרי שלושער (!), יום אחרי התראיין ב103 כי הוא הדבר היחידי שהיה מעניין בליגת פח שלנו.

"יותר מידי מתראיין" נו באמת

אז אתה ליצן ניר, ואם תרצה תשובה כנה אז הוא אמר שהוא חושב שהוא חלוץ ברמות הגבוהות וגם הם כאלה והייתי מאוכזב מכל שחקן שיוצא ממכבי שלא יגיד שהוא חושב שהוא שחקן ברמה הכי גבוהה שאפשר להיות ושהוא מקצוען שיכול לעמוד עם כולם, אנחנו קבוצת ספורט הישגית מי שלא חושב שהוא הכי טוב שלא יבוא לפה.

בינתיים אולי עדיף שאנשים כמוך יפסיקו לבלבל את המוח.

יש פה הרבה אנשים שאוהבים לפזר רעל על כל דבר, גם כשהכל טוב מחפשים לפגוע ולהרוס, חבל שאתם נותנים לשטויות האלה יד.

להפך, אני מבין שהתקשורת עשתה קרקס על כלום וכל הכותרות מפוצצות באיך הוא השווה את עצמו לאצילי ואיך הוא "מכניס" למכבי.

רב האוהדים לא באמת שומעים את כל הראיון הזה ב103 ולכן מתן עושה לעצמו נזק. אני לגמרי איתו וחושב שהוא דיבר לעניין, אבל אם פעם אחרי פעם מוציאים את הדברים שלו מהקשרם לכותרות לא קשורות כדאי לו להפיק את הלקחים ולעצור את זה.

שלא ידבר על מכבי, או שיגיד דברים שישעממו אותם וככה לא יתן להם פתח לכותרות. רב האוהדים קוראים באינטרנט/בעיתון את הכותרות וסתם לא רואים את התמונה כמו שהיא.

אתם מצפים משחקנים שלנו שיהיה להם האופי המכביסטי ובאותה נשימה שכשהם מבקיעים שלישיה במשחק אחד שישארו צנועים?

הבן אדם שם 4 גולים בשני משחקים בקבוצה חדשה, אתם כנראה לא תופסים כמה זה קשה; שיהנה, שידבר, שיעוף על עצמו ושיהיה לזה כיסוי כשהוא חוזר אלינו.

למי אכפת מה הוא אומר..

אתם מצפים משחקנים שלנו שיהיה להם האופי המכביסטי ובאותה נשימה שכשהם מבקיעים שלישיה במשחק אחד שישארו צנועים?

הבן אדם שם 4 גולים בשני משחקים בקבוצה חדשה, אתם כנראה לא תופסים כמה זה קשה; שיהנה, שידבר, שיעוף על עצמו ושיהיה לזה כיסוי כשהוא חוזר אלינו.

למי אכפת מה הוא אומר..

שיהנה שיתראיין ושיעוף על עצמו כי לכמרי מגיע לו. מבחינתי שיוציא את הזין ויגיד שבנוסף להכל גם יש לו ענק.

הדבר היחיד שאני מצפה ממנו זה שבכל שאלה שמזכירים את מכבי יגיד שהוא שייך למועדון ולא מוכן לדבר עליו או קלישאה בסגנון "אעשה הכל כדי לחזור למכבי". וזהו. כל שאלה שמוזכרת בה מכבי לענות שיעשה הכל כדי לחזור למכבי ולא לתת להם שום פתח לכלום.

חחחחח לא יאומן שעושים רעש מהראיון הזה. הוא לא אמר בו שום דבר לא בסדר. כששאלו אותו אם הוא ברמה של עטר, אצילי, מיכה וכו' הוא ענה "שהוא ברמה הגבוהה ביותר, ברמה של השחקנים האלה". תפסיקו להאמין לכותרות ותקראו את התוכן. פרימו ניסה כל הזמן להוציא ממנו הצהרות נגד מכבי והוא לא נפל לשום דבר.

שיהנה שיתראיין ושיעוף על עצמו כי לכמרי מגיע לו. מבחינתי שיוציא את הזין ויגיד שבנוסף להכל גם יש לו ענק.

הדבר היחיד שאני מצפה ממנו זה שבכל שאלה שמזכירים את מכבי יגיד שהוא שייך למועדון ולא מוכן לדבר עליו או קלישאה בסגנון "אעשה הכל כדי לחזור למכבי". וזהו. כל שאלה שמוזכרת בה מכבי לענות שיעשה הכל כדי לחזור למכבי ולא לתת להם שום פתח לכלום.

זה לא כל כך משנה, ההחלטה האם הוא חוזר אלינו בסופו של דבר היא של המועדון.

כבר שמענו על לא מעט שחקנים שלנו שהושאלו לקבוצות אחרות ואמרו כבר שלא בטוח שירצו לחזור קפצו ברגע שמכבי רצתה אותם בחזרה.

לכן, דיבורים של ילד בן 19 על מה יהיה בעוד שנה או שנתיים זה חסר משמעות, בדרך כלל.

קיצור שיפסיקו כבר ליפול לכל שטות של התקשורת שכל מה שמעניין אותם זה להוציא רעל ולא לדבר על דברים מקצועים. בטח אם לא שמעו את כל הראיון.

קיצור שיפסיקו כבר ליפול לכל שטות של התקשורת שכל מה שמעניין אותם זה להוציא רעל ולא לדבר על דברים מקצועים. בטח אם לא שמעו את כל הראיון.

שמעתי את כל הראיון, עדיין חושב אותו דבר.

זה שאוהדים חושבים שהוא לא צריך להתראיין ולדבר ככה לא אומר שהם פחות אוהדים ממך או שהם רוצים להפיץ רעל.

רוצה שהוא יצליח במכבי , שום דבר אחר לא מעניין אותי, נראלי שראיונות כאלה פוגעים בו (ולכן פוגעים במכבי).

לומר שהוא "מכביסט" אז מותר לו זה אחד הדברים ההזויים ששמעתי.

חוטאים גם בזילות המושג מכביסט, וגם בפירוש לא נכון.

מכביסט זה לא מי שיש לו ביצים לעקוץ את מכבי בתקשורת, התבלבלתם קצת.

אתה זה שהתבלבל. הוא לא עקץ את מכבי.

אני ממש לא מבולבל, ואני לא חושב שצריך לשרוף אותו על זה, מבולבל זה מי שחושב שבגלל שהוא "ילד של מכבי" מותר לו לומר מה שבא לו "בלי לדפוק חשבון".

אני רק מקווה שאיכשהו יגיע למתן חוזז המסר שהדיבורים האלה לא עוזרים לו , להפך.

שיפסיק לזיין תמוח בגדול, זה מה שרוצים.

לא יותר מדי לבקש נראלי.

כמו שאמרו פה, אם הוא רגיש מדי שלא ידבר עם התקשורת או שיענה בקלישאות משעממות, לא צריך לעקוץ את מכבי בתקשורת, יש לו עוד המון להוכיח לפני שיהיה ברמה של שחקן מכבי, להשוות את עצמך לאצילי ועטר זה לא רציני, ולא מוסיף כלום.

הבן אדם נתן שלושער והלך להתראיין אצל חצי מהמדינה, וגם דיבר שטויות.

בולשיט, הוא דיבר לעניין.

זה שאוהדים חושבים שהוא לא צריך להתראיין ולדבר ככה לא אומר שהם פחות אוהדים ממך או שהם רוצים להפיץ רעל.

רוצה שהוא יצליח במכבי , שום דבר אחר לא מעניין אותי, נראלי שראיונות כאלה פוגעים בו (ולכן פוגעים במכבי).

א. מי אמר שאתה יותר אוהד ממני? אל תתדחוף לי מילים למקלדת.

ב. אם אנשים מתרגשים מכל ראיון עם ילד חסר ניסיון כנראה שהתקשורת מצליחה במה שהיא רוצה לעשות.

ג. כמו ששחקנים צריכים זמן בשביל להתבשל כשחקן אז בטח שהם צריכים גם זמן לדעת איך לדבר עם התקשורת רעל שיש אצלנו.

ד. אני עד עכשיו לא מבין מה הוא אמר לא בסדר.

ה. חלאס ליפול לשטויות האלו.

לא, זו לא הייתה הכוונה.

כולנו קוראים כותרות, המח האנושי לא מסוגל להתעמק בכל פרט ופרט.

אני בטוח שהוא לא התכוון, וכששומעים זה נשמע אחרת לגמרי.

החברים ב 103fm רק מחכים לחצאי ציטוטים האלה.

יש דרכים להמנע מהסוכריות האלה לתקשורת, ובינינו אולי עדיף לא להתראיין בכלל.למה זה טוב?

העין של מנספורד קלטה גם שחקנים שלא כבשו שלושער, ה PR הזה לא יתן לו כלום.

מבחינת כישרון, הוא הכי מוכשר מהנוער המצויין של ילידי 96.

היה חסר לו הרוע במשחק, ברגע שהוא יוסיף את זה הוא יהיה שחקן הרכב אצלנו בוודאות.