Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

וואלה אני חושב שזהבי בסביליה\ולנסיה כזה בליגה הספרדית נותן 12-15 גולים בשקט. (בהנחה שהוא שחקן הרכב). הוא פשוט גולר אין מה להגיד, בטח ששחקנים טובים סביבו.

אני חושב שזהבי כן היה מעדיף קבוצה כמו סביליה או ולנסיה על פני הליגה הסינית.לא חושב שהוא קיבל הצעות ברמות כאלה.כי בוא, בכל זאת, כיכב בליגה הישראלית..

התגובה על ערן מחממת לי את הלב, לא פחות מהפוסט עצמו של פאולו, שגם הוא מרגש.

מה הסיכוי להחזיר אם איביץ׳ עוזב?

ראיתי עכשיו את התקציר של הפועל חיפה עם השלושער של חוזז, הילד גולר מפחיד, כל גול שהוא נתן הזכיר לי בסיומת את ערן, נגיעה חדה וחזקה לפינת השער וגול.

:wubyellow3:

רק מראה את הרמה המטורפת באימונים של מכבי.

שחקן לא שיחק כמה חודשים עולה ישר לשחק בקבוצה אחרת כובש 4 שערים בשבועיים.

נראה לי מאור קנדיל אמר שמכבי 10 משחקים בשנה הם כמו 40 משחקים בקבוצה אחרת.

ראיתי עכשיו את התקציר של הפועל חיפה עם השלושער של חוזז, הילד גולר מפחיד, כל גול שהוא נתן הזכיר לי בסיומת את ערן, נגיעה חדה וחזקה לפינת השער וגול.

:wubyellow3:

עם כל הכבוד והלוואי ושימשיך ככה , קצת עפתם

גול ראשון אחלה סיומת ברגל החלשה

גול שני לדעתי גול של שוער

גול שלישי פגע בשחקן הגנה ומשם לפינה

אפילו אם נתן שלושער ומשחק מעולה, יש עוד דרך ארוכה עד ההשוואות לערן ...

רק לפי התקציר, יכל להיןת עם עוד 2 בישולים.

התייחסתי רק לסיומת ורק במשחק הספציפי הזה. מבחינת מספרים גם אם נחבר לו עוד 3 רגליים, הוא לא יגיע למספרים של ערן עד סוף הקריירה.

ואני חושב שאפשר לפרגן לילדן בן 22 ולא לתת את הגולים שלו לשוער ולשחקן הגנה. אתה רואה כאן בליגה חלוצים מנוסים עם 10 שנים בליגה, נותנים החמצות מזעזעות. שים שחקן אחר על שלוש המצבים האלה, היה מחמיץ לפחות אחד .

התייחסתי רק לסיומת ורק במשחק הספציפי הזה. מבחינת מספרים גם אם נחבר לו עוד 3 רגליים, הוא לא יגיע למספרים של ערן עד סוף הקריירה.

ואני חושב שאפשר לפרגן לילדן בן 22 ולא לתת את הגולים שלו לשוער ולשחקן הגנה. אתה רואה כאן בליגה חלוצים מנוסים עם 10 שנים בליגה, נותנים החמצות מזעזעות. שים שחקן אחר על שלוש המצבים האלה, היה מחמיץ לפחות אחד .

תסמונת ידועה שלנו, זה קורה לנו גם עם שחקנים בקבוצה, כל גול של קבוצה אחרת זה כי לשחקנים יש סיומת אדירה, כל גול שלנו הוא טעות של ההגנה

תסמונת ידועה שלנו, זה קורה לנו גם עם שחקנים בקבוצה, כל גול של קבוצה אחרת זה כי לשחקנים יש סיומת אדירה, כל גול שלנו הוא טעות של ההגנה

כל שחקן כושל שנותן גול בקבוצה אחרת זה "איך שחררנו אותו, מישהו צריך לשלם על זה"

עם כל הכבוד להופעות האחרונות של חוזז, אני חושב שהוא צריך להיות קצת יותר צנוע בגישה שלו.

אני מבין שהוא בחור צעיר ומוכשר שרוצה להוכיח את עצמו, אבל זה לא נראה טוב שהוא אומר בראיונות דברים כמו ״מכבי פיספסו אותי״ או ״תשאלו את איביץ׳ למה לא שיחקתי״.

משהו צריך להסביר לו שרק דרך עבודה קשה הוא יחזור למכבי, ולא דרך דיבורים בתקשורת.

כלי התקשורת מנצלים את הרגישות שלו כדי להוציא ממנו כותרות לא מחמיאות כלפי מכבי.

עם כל הכבוד להופעות האחרונות של חוזז, אני חושב שהוא צריך להיות קצת יותר צנוע בגישה שלו.

אני מבין שהוא בחור צעיר ומוכשר שרוצה להוכיח את עצמו, אבל זה לא נראה טוב שהוא אומר בראיונות דברים כמו ״מכבי פיספסו אותי״ או ״תשאלו את איביץ׳ למה לא שיחקתי״.

משהו צריך להסביר לו שרק דרך עבודה קשה הוא יחזור למכבי, ולא דרך דיבורים בתקשורת.

כלי התקשורת מנצלים את הרגישות שלו כדי להוציא ממנו כותרות לא מחמיאות כלפי מכבי.

מסכים.

כמובן שהתקשורת לוקחת אותו לזה וגם מפוצצת כותרות בכוח אבל עדיין, יש מקום למי שמכיר אותו להעיר לו שהוא שחקן של מכבי וגדל במכבי ויחזור למכבי.

אם הוא לא מסוגל לענות לעניין שיענה בקלישאות, עדיף מאשר כל הכותרות האלה על הגב שלו.

אבל מה אתם מצפים שהוא יגיד? שהוא ישאר בקבוצה בכל מחיר, גם אם הוא ישב ביציע כל הקריירה?

הוא דיבר לעניין, אמר שהוא רוצה להישאר במכבי, אבל אם לא יתנו לו הזדמנויות, אז הוא ישחק במקום אחר, אין צורף לשרוף שחקנים בגלל הרצון שלהם לשחק, כי לא כל שחקן צעיר מקבל את ההזדמנות בקבוצה הבוגרת, והליגה מפוצצת בשחקנים כאלו, ואני מקווה שזה לא יהיה הסיפור עם מתן, כי הוא שחקן מצוין,

אבל מה אתם מצפים שהוא יגיד? שהוא ישאר בקבוצה בכל מחיר, גם אם הוא ישב ביציע כל הקריירה?

הוא דיבר לעניין, אמר שהוא רוצה להישאר במכבי, אבל אם לא יתנו לו הזדמנויות, אז הוא ישחק במקום אחר, אין צורף לשרוף שחקנים בגלל הרצון שלהם לשחק, כי לא כל שחקן צעיר מקבל את ההזדמנות בקבוצה הבוגרת, והליגה מפוצצת בשחקנים כאלו, ואני מקווה שזה לא יהיה הסיפור עם מתן, כי הוא שחקן מצוין,

שיפסיק לזיין תמוח בגדול, זה מה שרוצים.

לא יותר מדי לבקש נראלי.

כמו שאמרו פה, אם הוא רגיש מדי שלא ידבר עם התקשורת או שיענה בקלישאות משעממות, לא צריך לעקוץ את מכבי בתקשורת, יש לו עוד המון להוכיח לפני שיהיה ברמה של שחקן מכבי, להשוות את עצמך לאצילי ועטר זה לא רציני, ולא מוסיף כלום.

הבן אדם נתן שלושער והלך להתראיין אצל חצי מהמדינה, וגם דיבר שטויות.