Jump to content

Recommended Posts

אז ככה....התגייסתי לפני חודש וחצי לנ"מ .. מי שמכיר, הייתי בהתחלה בברקן (סטינגר) שהם בעיקרון נטחנים כמו חי"רניקים , ואין להם גאוות יחידה בשיט.תופסים קווי חיר בחרמון ובאיוש. בעיקרון רציתי לעבור לכיפת ברזל ולא נתנו לי , חיכיתי חודש וחצי בסוף העבירו אותי לפטריוט (יהלום) . בקיצור הקורס הזה שייך בכלל למסלול שונה, עם אנשים שאני לא מכיר..את כל החרא של השטח וכל השטויות האלה עברתי עם החברים שלי במסלול הקודם . ועכשיו ביהלום התחילו את החלק המקצועי כבר..שזה ללמוד בכיתות על המערכת נשק..בתכלס זה כמו להיות ג'ובניק עם נשק ויציאות של קרבי.. אני יודע שגם כיפת ברזל זה לא משהו מבחינת תנאים ושזה יציאות חרא, אבל לפחות שם יש לי חבר'ה שאני אוהב . ביהלום 90 אחוז חנונים מתים שאני לא יכול לסבול עוד דקה איתם..בקיצור יום שלישי יש לי השבעה בכותל. ואני כבר לא יודע מה לעשות הם הצליחו להכניס אותי לדיכאון שם. השיקול שלי הוא אם לדפוק נפקדות ולהגיד להם שאני רוצה רק כיפת ברזל ולא משהו אחר, ואם אנלא יקבל את זה אני רוצה לצאת משם לגמרי. או שפשוט ללכת לבסיס ולסרב פקודות..לא לקום בבקרים לא לזוז.

אם אני אראה שלא תהיה ברירה אני אהיה חייב לראות קב"ן ולספר לו מה עובר עליי ולקבל קה"ס כדי לצאת משם לג'וב וזהו. כי לעבור ליחידה קרבית אחרת לא נראלי שיתנו לי , אי אפשר לעבור לחיל ירוק מחיל האוויר.. בקיצור ממש רע לי ואני צריך שמישהו שמבין ייתן לי עצה מה לעשות עם זה..

:please: :please: להשתתף במסע השבעה ..?לדפוק נפקדות ..? לסרב פקודות..?...אני כבר בעצמי לא יודע מה לעשות .

אל תדפוק נפקדות או תסרב פקודות. זה לא יקדם אותך, אולי כן אבל זה סתם יצור בלאגן, אם באמת קשה לך אתה יכול לראות קב"ן ולנסות לקבל עזרה.

מה שכן אל תעשה שטויות ותדפוק נפקדות כי אחר כך אתה תצטער על זה.

אני כבר צריך לצאת לאוניברסיטה אז אין לי כוח לכתוב שוב כמה מרתיחה העובדה שכל מי שקשה לו דורש לראות קב"ן.

נדבר רק מבחינת פקודות,ף עד כמה שאני זוכר (אולי אני טועה ואולי זה פשוט השתנה) - אתה צריך להגיד למפקד לך שאתה דורש לראות קב"ן (אתה לא חייב להגיד לו למה), אם אני זוכר נכון אז קב"ן אתה צריך לקבל בתוך שבועיים (בבקשה רגילה כמובן, במקרי חירום הזמן מתקצר) אבל אתה יכול לדרוש לראות רופא (זה חייבים לתת לך תוך 24 שעות) ושהוא ימליץ על פגישה דחופה עם קב"ן.

אני כבר צריך לצאת לאוניברסיטה אז אין לי כוח לכתוב שוב כמה מרתיחה העובדה שכל מי שקשה לו דורש לראות קב"ן.

נדבר רק מבחינת פקודות,ף עד כמה שאני זוכר (אולי אני טועה ואולי זה פשוט השתנה) - אתה צריך להגיד למפקד לך שאתה דורש לראות קב"ן (אתה לא חייב להגיד לו למה), אם אני זוכר נכון אז קב"ן אתה צריך לקבל בתוך שבועיים (בבקשה רגילה כמובן, במקרי חירום הזמן מתקצר) אבל אתה יכול לדרוש לראות רופא (זה חייבים לתת לך תוך 24 שעות) ושהוא ימליץ על פגישה דחופה עם קב"ן.

אמת במקרי חרום תוך 48 שעות