Jump to content

כדוריד: מארחים את מכבי ראשון ומקווים לא לסיים עונה.

Recommended Posts

מכבי הפסידה למכבי ראשל"צ במשחק הראשון בסדרת חצי גמר הפלייאוף.

ביום שישי הקרוב מכבי תשחק בהדר יוסף (15:45, הכניסה חינם) את המשחק השני בסדרה, ניצחון (או תוצאות תיקו, אין הארכה) של מכבי והולכים למשחק שלישי ומכריע בראשל"צ, הפסד חלילה ונגמרה העונה.

מכבי את המשחק הזה תצטרך לנצח בדרך אחת, בכוח.

200% אגרסיביות, 200% נחישות, 200% מלחמה.

המשחק הראשון בסדרה היה חם מאוד. ראשל"צ ניצחה הרבה בגלל אגרסיביות מוגזמת משהו שלא זכתה לתגובות מהשופטים.

זה לא פעם ראשונה שהמשחקים עם מכבי ראשון חמים.

בואו לתת גב לפרוייקט המכביסטי של לשים את החולצה הצהובה-כחולה עם המגן דוד והאותיות ת'-א', גם בצמרת ענף הכדוריד.

אנחנו שם, בכל הכוח.

תבואו!

DSC_0652.JPG

יאללה מכבי מלחמה!!!

מחלקים כרטיסים או שהכניסה פשוט פתוחה לכולם?

תירשם בפורום, תבוא עם צהוב. זה מספיק. אפשר גם להתקשר אליי כשאתם מחוץ לאולם - 054-5550588.

קישקשתי קצת עם יואב נאמן אתמול. פירגן והחמיא. אומר שמכבי קבוצה חזקה וקשה.

השחקן היחיד שאני מכבד בקבוצה המסריחה הזאת. הייתי יותר משמח לראות אותו אצלנו אי פעם.

קישקשתי קצת עם יואב נאמן אתמול. פירגן והחמיא. אומר שמכבי קבוצה חזקה וקשה.

נירא לי זה רק הוא אומר ככה כי שחיכיתי להסעה שלי השחקנים של ראשון דיברו ביניהם וליכלכו עלינו רצח

משחק מאוד מאכזב של מכבי.

פתחנו ב6-0 לרעתנו את המחצית הראשונה וב-4-0 לרעתנו בשניה....אי אפשר ככה לנצח סדרת פלייאוף, בטח לא את מכבי ראשון.

חוץ מזה (וכרגיל בקודש בסדרות פלייאוף), השופטים היום היו נוראיים. אבל גם איתם מכבי הגיעה 7-8 פעמים לבאר (הפרש נקודה או שתיים) ולא שתתה ממנה עם החמצות נוראיות וקבלת החלטות מחורבנת של מילוש. עם קצת יותר ריכוז היינו מבקיעים 6-7 גולים בטוחים היום.

למרות זאת, תודה על עונה ענקית!

סימנו וי על חזרה לגמר גביע אחרי יותר מדי זמן, סיום עונה סדירה במקום השלישי, חצי גמר (חצי גמר!!) אירופאי וגם נצחונות על כל הגדולות בענף. חבל שדווקא בסדרה הכי חשובה ובגמר גביע השחקנים לא הראו את היכולות מהעונה הסדירה, אבל גם את מכבי כדורעף לא בנו ביום אחד.

תודה לך מכבי!

:wubyellow3:

אני עדיין בעצבים ובאדרנלין מהמשחק, אבל בגדול המשחק היום הוא אכזבה ענקית, שמשקף את הבעיה האמיתית של העונה - למרות ההתקדמות האדירה, בכל המשחקים החשובים באמת לא סיפקנו את הסחורה. בלי זנגה וחליפי בכושר טוב (הם היו הרבה מתחת לרמה הסבירה שלהם, אני לא מדבר אפילו על התעלות), אין לנו מה למכור. אני מקווה מאוד שעומר דבדה יישאר בקבוצה, למרות שהפסד כזה, בהפרש כזה, במשחק חשוב כל כך, יכול לגרום לו לעזוב.

ההתקדמות המרכזית העונה, בעיניי הייתה לנצח את כל המשחקים בבית (עד היום), כולל את הפועל ראשון אחרי המון שנים, וגם לסיים במקום השלישי.

פרט לשלוש הדקות הראשונות במשחק הראשון ב'בית מכבי', לא הראינו יכולת שאנחנו יכולים לבוא ולומר בדיעבד כי יש לנו חצי סיכוי לנצח את הסדרה.

זנגה במשחק הכי חלש שראיתי אותו, את החזרה למשחק הוביל שוער המשנה שהיה מאוד אקטיבי. הזר האמצעי שלנו, לא זוכר את שמו(נדמה לי מספר 20), אם אני משווה אותו למריאן מהצד השני אז זה הבדל של שמיים וארץ בין השחקנים. קבלת ההחלטות שלו לא טובה נקודה. חליפי שהגעתי למשחקים המכריעים עם טייפ-קאסט של "השחקן הישראלי הטוב בארץ", לא הגיע לאף אחד מהמשחקים החשובים. לא בגמר גביע, לא בצמד המשחקים וגם לא מול היוונים בבית. באף אחד מהם הוא לא היה טוב.

הקושי האמיתי בעונה הבאה תהיה לעשות את הקפיצת מדרגה הזו שבאמת יש לנו את היכולת לקחת תארים. זו קפיצה שקשה לעשות אותה יותר מאשר לשמור על התואר שזכית בו בעונה קודמת.