Jump to content

שאלה לגבי גימלים וחזרה לבסיס...

Recommended Posts

שלום...

היה לי מסע 70 ק''מ יום רביעי חמישי...אחרי המסע הלכתי לחופל כי באמצע המסע היה לי פיפי שחור+שטף דם רציני ומפחיד בבוהן+כל הציפורן שם הולכת ליפול ואני לא יכול לדרוך אליה...

יש לנו שבוע סד''ח בלטרון.

בקיצור במיון עשו לי בדיקות דם ושתן ושיחררו אותי בשישי עם 3 גימלים.

ביום ראשון הלכתי לביקור רופא שיבדוק תציפורן...נתנו לי אנטיביוטיקה 5 ימים ועוד איזה מישכה למרוח...ועוד 3 גימלים...אגב גימלים זה מצטבר?או לא?

המפקד התקשר אלי הרגע ואמר לי תגיע לסד''ח בלטרון בהגדרה...האם אני חייב להגיעה למרות שיש לי גימלים?והרופא אמר לי בשום פנים ואופן אל תחזור כי הציפורן עכשיו נופלת וגדלת חדשה ואסור להיות כ''כ בחוץ...גם מחשש לזיהום וגם מחשש לציפורן חודרנית...חוץ מזה אני בגבעתי והתנאים פה לא הכי טובים מבחינת רפואה ואיו מצב אני חוזר...מה אתם אומרים?

ובנוסף הייתם ממליצים לי ללכת בשלישי שזה מחר לרופאת משפחה לקבל עוד גימלים?אני רוצה כבר את השבוע להעביר בבית...גם כי אני לא מסוגל לזוז כמו שצריך וגם כי יש לנו מסע כומתה שבוע הבא ואני רוצה לנסות להחלים...

מה לעשות?

1. מה זה פיפי שחור?

2. גימלים לא נצברים

3. אאלט הוא יכול להגיד לך לבוא רק כדי לראות קר"פ שידון מחדש במקרה שלך ויחליט אם לבטל את הגימלים.

4. תלך, תוציטהעוד.תתקשר למפקד תגיד לו. "היי. יש לי פיפי שחור, בלע בלע בציפורן ואנערף. אני לא מסוגל לעמוד ו/או להגיעלשום מקום. אם ממש ממש חשוב לך לקבל קבילה, תבוא לפה לקחת אותי ללטרון.

המשך יום טוב, "שם".

גימלים לא נצברים, אם קיבלת חופפים אז היום המשותף להם נחשב אחד ולא 2.

אני לא בטוח אם מותר לו לחייב אותך להגיע עם גימלים, לדעתי אסור. בכל מקרה גם אם מותר אז זה רק כדי לראות רופא צבאי שיחליט לגבי הגימלים שלך (אם אני זוכר נכון אז בתוך 24 שעות מרגע שדרשת רופא, כלומר מהרגע שהגעת לבסיס במידה ומיד תגיד לו שאתה צריך לראות רופא).

לגבי ההצעה לס.מ.ס, אין שום בעיה להגיש קבילה אם עשו משהו לא בסדר (לא שזה יעזור במשהו כי זה לא שבקבילה יעניקו לו יומיים חופש במקום הגימלים שלא נוצלו) אבל הנוסח של הס.מ.ס הוא חצוף ורק יסבך אותך יותר.

אי אפשר לחייב אותך להגיע לבסיס בגימלים.

תודיע לו יש גימלים וזה מה יש...רק שים לב לא להתחצף...

אגב מה זה לעזאזל פיפי שחור?