Jump to content

הסעות למשחק בחיפה ב-25 ש"ח

Recommended Posts

לשמחתנו הנהלת הקבוצה החליטה לסבסד לאוהדי הקבוצה את ההסעות למשחק לחיפה, לכן מחיר ההסעה יעמוד על 25 ש"ח לבנאדם הלוך-חזור.

ההסעה תצא מיד אליהו ב-16:30, עצירה בצומת רעננה כ15-20 דקות אחרי היציאה מת"א, וצומת אולגה 30-35 דקות אחרי היציאה, מומלץ להתעדכן עם אנשים שיוצאים מיד אליהו כדי שלא תחכו סתם.

ההרשמה אצל אורי 0509680606.

אנו מודים להנהלת הקבוצה על הצעד לקראת האוהדים.

המקומות מוגבלים לכן מהרו להירשם.

שיעשו מחיר אחיד נגד ק"ש 20 שקל ולא יסבסדו לי הסעה של 50 איש

מדהים איך לא משנה מה הם עושים תמיד תחפשו להתלונן על מה שהם לא עושים..

מה קרה אנחנו במאבקי עליה לאירופה הישג אדיר בשביל אליפות הקיץ אז ההנהלה מסבסדת מחירים, למה שלא יסבסדו את מחירי המנויים אולי?

את האמת מחיר אחיד של 20 שקל לא ישנה לי כי אני מנוי פשוט תמיד הם נזכרים להראות איזה הנהלה טובה הם בסוף העונה וגם לא משהו שישרת את הקהל הרחב שסובל כבר כמה שנים ולא חבורה של 50 אנשים..

חוץ מזה אם הם לא היו צריכים אותנו לעונה הבאה היית מקבל זין בתחת

תתחילו להירשם ותפסיקו לבלבל במוח.

ההנהלה ראתה את החשיבות של הקהל במשחקים האחרונים שנשארו והחליטה לסבסד, תגידו תודה ותבואו במקום לבלבל בביצים.

תתחילו להירשם ותפסיקו לבלבל במוח.

ההנהלה ראתה את החשיבות של הקהל במשחקים האחרונים שנשארו והחליטה לסבסד, תגידו תודה ותבואו במקום לבלבל בביצים.

לחורבת אליעזר? לא תודה גם אם ההסעה + כרטיס היו בחינם

ומה יעזור לי הסבסוד המסריח הזה של 10-15 שקל ששנה הבאה שוב פעם ייזינו אותי אם מנוי הכי יקר בארץ בפערר,נו טוב לפחות תואר אחד יש לנו ואנחנו שומרים עליו כבר כמה שנים רצוץ..

רק עוד חודשיים אל תבכו פה כי אין על ההנהלה שסיבסדה לכם תהסעה

אבי8, למה למכבי לעשות צעדים טובים מהתחלה, אם בכל מקרה ימצאו איך לבקר אותם.

יעשו מחיר זול למנוי, תגיד למה לא מזכים אותנו על רדיוסים (שאנחנו מביאים על עצמנו), יזכו אותנו על רדיוסים תשאל למה לא מבסבסדים הסעות, מסבסדים הסעות תשאל למה החולצה עולה 250 שקל, יתנו הנחה על החולצה.. בלע בלע.

עושים פה צעד ראשון חיובי, לא צריך למצוץ להם ולהגיד "או! הכל תוקן" אבל זה צעד ראשון.

בנוסף, השחקן ה-12 הצהיר פה כבר שיש שיחות עם ההנהלה על מחירי מנויים לעונה הבאה. אז למה שלא תיהיה סבלני, תברך על הצעד הזה ותראה מה יהיה בעתיד.

אולי תופתע עם מחירי מנויים הגונים ולא יותר יקרים מחיפה/הפועל?

תן צ'אנס.

מה קרה אנחנו במאבקי עליה לאירופה הישג אדיר בשביל אליפות הקיץ אז ההנהלה מסבסדת מחירים, למה שלא יסבסדו את מחירי המנויים אולי?

כשעושים מהלך טוב אפשר וצריך להגיד כל הכבוד, לא צריך כל הזמן לזיין את המוח ולהתסיס.

אגב שלא יהיה ספק אף אחד פה לא מגן על ההנהלה או משו כזה,זה סך הכל צעד יפה ומגיע להם תודה על הצעד הזה(סבסוד הסעות).

מעבר לזה יש להם עוד הרבה דברים לשפר ובראש ובראשונה מחירי כרטיסים ומנויים,בנושא הזה ללא ספק יצטרך להגיע שינוי.

אבל שוב,זה לא הנושא כאן,פה מדובר על הרשמה להסעות למשחק ביום ראשון.

כשעושים מהלך טוב אפשר וצריך להגיד כל הכבוד, לא צריך כל הזמן לזיין את המוח ולהתסיס.

אכן צעד מבורך, אבל זה הכל עניין של דרך, זה סתם תהייה למה פתאום ההנהלה מסבסדת מחירים דווקא למשחק הזה? אולי זה כי היא רוצה כרטיס לאירופה שיכניס לה קצת כסף? למה ההנהלה לא יכולה לסבסד את מחירי המנויים? זה בגלל שלא תרוויח מזה כלום? בגלל שאנחנו ?נרקומנים? נקנה מנוי לא משנה כמה הוא יעלה?

אבי8, למה למכבי לעשות צעדים טובים מהתחלה, אם בכל מקרה ימצאו איך לבקר אותם.

יעשו מחיר זול למנוי, תגיד למה לא מזכים אותנו על רדיוסים (שאנחנו מביאים על עצמנו), יזכו אותנו על רדיוסים תשאל למה לא מבסבסדים הסעות, מסבסדים הסעות תשאל למה החולצה עולה 250 שקל, יתנו הנחה על החולצה.. בלע בלע.

עושים פה צעד ראשון חיובי, לא צריך למצוץ להם ולהגיד "או! הכל תוקן" אבל זה צעד ראשון.

בנוסף, השחקן ה-12 הצהיר פה כבר שיש שיחות עם ההנהלה על מחירי מנויים לעונה הבאה. אז למה שלא תיהיה סבלני, תברך על הצעד הזה ותראה מה יהיה בעתיד.

אולי תופתע עם מחירי מנויים הגונים ולא יותר יקרים מחיפה/הפועל?

תן צ'אנס.

זאת הכוונה שלי אנשים פה מוצצים להנהלה כאילו מה כבר עשו כמה כסף עלה להם הסבסוד הזה? בוא נניח שעל כל אוטובוס שיוצא הם הוציא בסביבות ה 500-600 שקל שזה יפה אבל אין מה להתלהב או להודות כי עוד חודשיים כולנו פה נאכל תלב ששוב נשלם תמנוי הכי יקר בארץ,והלוואי שאני טועה והשחקן באמת יצליח לעשות איזה מהלך אבל את האמת מההכרות שלי בשנים האחרונות עם מכבי השינוי יהיה מינורי אם בכלל.

אז אני אומר, אולי אתה צודק.

ואם יגיע הרגע שבוא יזיינו אותנו במנויים, יהיה לך לגיטימציה מלאה "לצאת" על ההנהלה וגם להגיד שהמהלך הזה לא שווה כלום בדיעבד.

אבל עד אז, תן להם להנות מהספק.

ותן לך להנות מהסבסוד. אין טעם לתקוף כשקורים דברים טובים.

זאת הכוונה שלי אנשים פה מוצצים להנהלה כאילו מה כבר עשו כמה כסף עלה להם הסבסוד הזה?

לא ראיתי אף אחד שעשה את זה.

וכל הכבוד להנהלה על המהלך. מקווה ומאמין שיהיה לזה המשך.

אז אני אומר, אולי אתה צודק.

ואם יגיע הרגע שבוא יזיינו אותנו במנויים, יהיה לך לגיטימציה מלאה "לצאת" על ההנהלה וגם להגיד שהמהלך הזה לא שווה כלום בדיעבד.

אבל עד אז, תן להם להנות מהספק.

ותן לך להנות מהסבסוד. אין טעם לתקוף כשקורים דברים טובים.

הלוואי שאתה צודק אבל אני פסימי בעניין הזה ההנהלה שנה אחרי שנה ולא משנה מי הבעלים מזיינת אותנו מחדש..

פעם ב...שיש משחק שמגיעים אוהדים לקרית אליעזר (ויושבים ביציע כאילו הם בטירה)...

אי אפשר לארגן שיזיזו את הרכבת 10 דקות יותר מאוחר וכולנו נוכל לחזור בשקט ובבטחה הביתה.

אם יש למישהו מייל\טלפון של מישהו שאחראי על הדברים האלו ברכבת אני ישמח

• מנהלים ראשיים

פעם ב...שיש משחק שמגיעים אוהדים לקרית אליעזר (ויושבים ביציע כאילו הם בטירה)...

אי אפשר לארגן שיזיזו את הרכבת 10 דקות יותר מאוחר וכולנו נוכל לחזור בשקט ובבטחה הביתה.

אם יש למישהו מייל\טלפון של מישהו שאחראי על הדברים האלו ברכבת אני ישמח

היה ניסיון כזה של מכבי השבוע, שנענה בשלילה על ידי רכבת ישראל.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.