Jump to content

נושא כלי נגינה

Omer

Recommended Posts

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/227125_1062309911495_1038387475_30214740_9568_n.jpg

וואלה זה מלפני 5 שנים התמונה הזו...

אבל הבס לא השתנה...

האמת שכן מרוצה ממנה לגמרי,היא סבבה לי אין לי שאיפות בקטע של הבס..זה יותר כלי שאני מנגן עליו שזה לא שעות מתאימות לנגן על תופים או שפתאום סתם נופלת הדודא...יכול לעבור חודשים שאני לא אנגן ואח"כ שבועות שאני כל הזמן מנגן עליו...

תופים זה ה-כלי שלי.

בכיתה ג' הלכתי לתזמורת בית הספר ללמוד לנגן תופים, עד היום אין לי מושג למה המורה דחפה לי חליל למרות שרציתי תופים.. שם בעצם גם פרשתי

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/227125_1062309911495_1038387475_30214740_9568_n.jpg

וואלה זה מלפני 5 שנים התמונה הזו...

אבל הבס לא השתנה...

האמת שכן מרוצה ממנה לגמרי,היא סבבה לי אין לי שאיפות בקטע של הבס..זה יותר כלי שאני מנגן עליו שזה לא שעות מתאימות לנגן על תופים או שפתאום סתם נופלת הדודא...יכול לעבור חודשים שאני לא אנגן ואח"כ שבועות שאני כל הזמן מנגן עליו...

תופים זה ה-כלי שלי.

מכיר את זה... תמיד טוב שיש כלי נגינה בבית לדעתי. בגלל זה אני גם בחיים לא מוכן למכור את הגיטרה שלי (שהיא מטאטא עם מיתרים וחיבור לחשמל, בתכלס).

אגב, אין לי ספק שאם לא באס אז תופים זה החלום שלי. מקווה מתישהו. תמיד כשאני מקשיב לשירים, אם אני לא מריץ את הקטע של הבאס, אני "מנגן" בראש את התופים... בכלל תמיד הייתי יותר ריתמי מאשר מלודי :)

חשמלית ברמה סבירה של סולואים וכאלה, Fender Stratocaster מקסיקנית.

בקרוב המפוחית תגיע ונראה איך מתקדמים משם, ובלי קשר יש מלא כלי נגינה שהייתי לומד עליהם אם רק היה לי זמן.

נ.ב

עומר אני חייב חומרים לתאוריית מוזיקה! התעמקתי בזה המון בזמן האחרון וממש השתפרתי אבל אני תקוע כי אין לי איך להמשיך.