Jump to content

מכת מדינה

ברווז צהוב

Recommended Posts

בדיוק היום בעיתון הייתה כתבה על המחסור בעובדים זרים בענפי החקלאות, תעשייה ובניין (מקצועות שישראלים כמעט ולא מתקרבים אליהם למרות שהמשכורת יכולה להיות טובה מאוד). זה נראה כמעט טריוויאלי להסב את עשרות אלפי המסתננים האלה לעובדים זרים על פי חוק לתקופה זמנית.

מצד שני, צריך לגרש גם כמות נכבדת של מהגרי עבודה(לא פליטים) שהסתננו בצורה לא חוקית, למען יראו ויראו, וכדי לא לתת פרס למי שמצליח לעבור את הגדר.

והכי חשוב, שיסיימו לבנות את הגדר עם מצרים.

רוב העבודות שצריכים אותם זה במקומות כמו בגולן,בערבה ושאר אזורים חקלאיים בעיקר, לא בדרום תל אביב.

ואין לי ולכל אח בעיה שיביאו עובד זר לכמה שנים ובסוף העבודה הוא יעזוב, בפועל הם נשארים ויש עו איזה 130000 שהם בכלל לא חוקיים.

שים לב שאף אחת מהטענות לפחות שלי לפחות לא היית בקטע שהם לוקחים את הפרנסה שלנו.

אני מנתניה.

המשפחה שלי זה מהאנשים שהיו בשוק בארץ לגלות שיכלו לאכול עם סכין ומזלג.

ואם אתה מאמין שהיה נפלא עד שהמהגרים הגיעו, אתה תמים.

זה כמעט כמו אלה שאומרים שעד שהליכוד עלה לשלטון היה נהדר בארץ.

יש בעיה, אני לא אומר שלא, אבל היא לא מהמהגרים.

לגבי מה שאתה אומר על שכבות חלשות - אני מסכים איתך.

המדינה צריכה לטפל בזה. רק שהיא היתה צריכה לטפל בזה גם בלי מהגרים.

ולהגיד שהיהודים לא היו בטלנים - אז מה הנקודה שלכם? שאתם לא נגד גזענות, רק נגד גזענות מול יהודים? גזענות סלקטיבית?

קודם כל, עצוב לי לראות יהודים מתרצים למה לא יכלו לקבל. יכלו מאוד לקבל יהודים, פשוט לא רצו. כל הסיבות למה אי אפשר - תירוצים עלובים, לא יותר.

עומר, אני ובאמת ובתמים לא מבין למה מדינה צריכה לקלוט בלי הגבלה פליטים? במיוחד במדינה קטנה כמו שלנו.

אתה יודע מה? ארצות הברית זה תירוץ נטו, יש שם איזורים עצומים שלא מיושבים בהם אנשים וזאת מדינת ענק, אי אפשר למחוק את זה שבאופן עקיף הם אחראים להרבה מאוד הרוגים בתקופת השואה.

אבל להאשים את מדינת ישראל? קלטנו כבר כל כך הרבה אפריקאים פה, למדינה יש זכות להגיד די, מספיק אנחנו לא רוצים התפוצצות אוכלוסין כתוצאה מאפריקאים שמפוצצים את רחובות דרום תל אביב כשהם לא תרמו, לא יתרמו וגם אין להם שום רגש למדינה הזאת.

רוצה פתרון ? סבבה:

- את הפליטים (שהם מיעוט) לא יגרשו, כי פליטי מלחמה זכאים למקלט מדיני עפ"י אמנות בינלאומיות.

- מדינת ישראל מפסיקה לממן את חברות כ"א הממשלתיות (אלו שאחראיות להבאת העובדים הזרים החוקיים), ופועלת לעצירת הסחר בעובדים.

- מדינת ישראל משקיעה בהכשרת המסתננים/מהגרים/פליטים, ובשילובם בעבודות כגון בניין, חקלאות, סיעוד וכו'. המטרה תהיה שילובם בשוק העבודה על חשבונם של העובדים הזרים שמיובאים ע"י המדינה.

- המדינה צריכה להכיר בזרים שכבר נמצאים כאן, ולקבוע איזשהו סטטוס לכל זר. סטטוס זה לא אזרחות, אלא דרך להתייחס לאנשים האלו. לחיוב או לשלילה.

- בהתאם לסטטוס שייקבע לכל זר, תיקבע תקופה בא הוא יכול לגור ולעבוד כאן. בבחינת: באת, נכנסת ללא אישור, סבבה, אם אתה רוצה להישאר, בוא תתרום ותעבוד.

- לסיים כבר עם הגדר הזאת...

היתרונות:

- מיסוד והשגת שליטה על כמות הזרים, ואיסוף מידע עליהם.

- מכיוון שיש לך אוכלוסיה שהגיעה בדרך-לא-דרך, ומצד שני אוכלוסיה שאותה אתה מביא מרצון, נוצרה גדילה מטורפת בכמויות הזרים, ולחינם. צמצום ועצירת הבאת העובדים, ובמקומם הכשרה של אלו שעליהם לא היתה שליטה בהגעה, יביאו גם לעצירת הגדילה, וגם יצמצמו תופעות של אלימות.

זה תהליך שייקח מספר שנים, ואני מציג אותו רק בראשי תיבות.

מה שחשוב להבין הוא שכמו בכל מדינה מתקדמת, חייב להיות מישהו שיבצע עבודות שחורות (כמה אירוני). ככה זה עובד בארה"ב (מקסיקנים), ארגנטינה (בוליביאנים), מערב אירופה (סלאביים, טורקים וכד'), וגם ישראל. ולכן כשמדובר בזרים שכבר הגיעו לכאן, שלחלקם לא מצפים חיים-דבש כשנעיף אותם מפה, עדיף שלפחות ניעזר בהם בעבודות שישראלים לא עושים גם ככה, ושנפסיק לייבא עבדים מאסיה.

חשוב להפנים ולהבין שבלתי אפשרי לקחת 100,000 איש רק מאזור גוש דן, ובכוח להכניס אותם למטוסי הרקולס ולפזר אותם בערבות אריתריאה וסודן. טכנית, ורציונלית - אי אפשר.

למה התכנית לא תצא לפועל ?

- כי בפוליטיקה המטרה היא לגזור קופונים, ועבודה איטית וסיזיפית לא מניבה קרדיט.

- כי משרד הפנים בראשות ישי הוא מושחת ובעל מוסר כפול: בזמן שהאפס הזה מארגן הטסה של כמה מאות סודנים (כמות אפסית), ומדבר על הסכנה שבהגעת האפריקאים, הוא מתקצב הבאה של עוד עובדים זרים מסין ותאילנד.

עניי עירך קודמים.

לצערי מדינת ישראל נוהגת בגזענות מאז הקמתה, בהתחלה הגזענות הופנתה כלפי המזרחיים, לאחר מכן הגיעו האתיופים שעד היום סובלים מקיפוח, ועכשיו הפליטים והעובדים הזרים, לצערנו אנחנו לא מפיקים לקחים ומה שקורה ויקרה הוא שאחוז הפשיעה בקרב הפליטים בעיקר תהיה גבוהה לא בגלל שהם גנטית הם אוהבים לגנוב ואלנוס, אלא בגלל הגזענות הממוסדת כלפיהם.

כך היה בארה"ב ועדיין במקומות מסוימים כלפי האפרו אמריקאים, הייתה מדיניות גזענית כלפיהם והיום רוב הפשעיה שם היא של אפרו אמריקאים ומי שמשלם את המחיר זה כלל האוכלוסיה שבמקום לשלב ולעזור להם, הם תקעו אותם בגטאות והובילו אותם לפשיעה.

עכשיו אמריקאי נבון יבין שמי שאשם במצב שרוב העבריינים הם אפרו אמריקאים זה ממשלות ארה"ב לדורותהם, ואמריקאי הדיוט יגיד שצריך להעיף את כל ה"כושים" האלה שכל היום אונסים וגונבים

לצערי מדינת ישראל נוהגת בגזענות מאז הקמתה, בהתחלה הגזענות הופנתה כלפי המזרחיים, לאחר מכן הגיעו האתיופים שעד היום סובלים מקיפוח, ועכשיו הפליטים והעובדים הזרים, לצערנו אנחנו לא מפיקים לקחים ומה שקורה ויקרה הוא שאחוז הפשיעה בקרב הפליטים בעיקר תהיה גבוהה לא בגלל שהם גנטית הם אוהבים לגנוב ואלנוס, אלא בגלל הגזענות הממוסדת כלפיהם.

כך היה בארה"ב ועדיין במקומות מסוימים כלפי האפרו אמריקאים, הייתה מדיניות גזענית כלפיהם והיום רוב הפשעיה שם היא של אפרו אמריקאים ומי שמשלם את המחיר זה כלל האוכלוסיה שבמקום לשלב ולעזור להם, הם תקעו אותם בגטאות והובילו אותם לפשיעה.

עכשיו אמריקאי נבון יבין שמי שאשם במצב שרוב העבריינים הם אפרו אמריקאים זה ממשלות ארה"ב לדורותהם, ואמריקאי הדיוט יגיד שצריך להעיף את כל ה"כושים" האלה שכל היום אונסים וגונבים

וכמובן שמי שיש להם את הדעות האלו ואוהבים לבלבל את הביצים הם האנשים שגם נגד צבא ,ובעד הערבים .

קלאסי.

וכמובן שמי שיש להם את הדעות האלו ואוהבים לבלבל את הביצים הם האנשים שגם נגד צבא ,ובעד הערבים .

קלאסי.

בוא נעזוב רגע את האינפנטיליות של "בעד ערבים" ו"נגד צבא".

אתה יכול לענות לי על השאלה מי אשם בכך שרוב העבריינים בארה"ב הם אפרו אמריקאים, ה"שחורים" או אזרחי וממשלות ארה"ב ה"לבנות" לדורותהם?

תראה אני לא יכנס איתך לויכוחים כאלו כי וואלה אין לי מושג ,מה אתה רוצה .

אני יודע שהפליטים מזיקים לאזרחי ארץ ישראל ובפרט לדרום ת''א.

למה ? תלך אחורה בשרשור תראה הודעות שלי.

בוא נעזוב רגע את האינפנטיליות של "בעד ערבים" ו"נגד צבא".

אתה יכול לענות לי על השאלה מי אשם בכך שרוב העבריינים בארה"ב הם אפרו אמריקאים, ה"שחורים" או אזרחי וממשלות ארה"ב ה"לבנות" לדורותהם?

כמובן שרוב האשמה היא על הממשלה שלא שילבה אותם נכון בחברה. מצב זה יתאים למצב עם האתיופים בארץ שהם לא שולבו נכון(למרות שגם זה מתחיל להסתדר מעצמו).

העובדים הזרים(הלא חוקיים), הם לא חלק מהמדינה שלי, אני לא צריך לשלב אותם בחברה, אני לא רוצה אותם פה(וזה בלי להזכיר בכלל את הקטע של הרצח והאונס והגניבות).

אתה טיפש, עיוור והכי חשוב תמיד יחשוב ההפך מכולם ותמיד יהיה יפה נפש ותמים שחושב שהוא יודע הכל...

מי שאשם בפשעים של ה"כושים" אלה אותם "כושים" שמבצעים את העבירות האלו!!!!

אם הבוס שלי לא מעלה לי את השכר ובגלל זה אני שודד בנק, הבוס שלי אשם בזה?!

עוף מפה כבר שמאלני מפגר דיייי נמאסת!!

אני יודע שהפליטים מזיקים לאזרחי ארץ ישראל ובפרט לדרום ת''א.

לא הייתי אומר מזיקים.

כן, פה ושם הם פוגעים נקודתית, אבל בגדול הם תורמים לכלכלה הישראלית.

אפשר להגיד אותו דבר על רוסים שלא השתלבו, אתיופים, ובעצם על כל אחד.

איך זה שגם בארה"ב וגם בישראל אותם "אפרו אמריקאים" / "אפרו ישראלים" פונים לדרך של פשיעה אונס ואלימות?

איך זה שאותן מדינות באפריקה שמהן הם מגיעים הן מדינות כושלות, למרות שחלקן עשירות במשאבי טבע, מחצבים ומים?

איך זה שבמדינות האם שלהם יש מלחמות שבטים וחמולות שרוצחות אחת את השנייה?

אני לא מבין איך אפשר לגלות אהדה לטינופת אלי ישי. ועוד להגיד "הלוואי שיעשה כבר את הצעד".

תגידו, אתם טיפשים?

אתם יודעים כמה עובדים זרים אלי ישי הכניס לארץ?

אתם יודעים שכל עובד זר מכניס כסף לסוכן עבדים (מצטער, אין לזה שם אחר בעיניי) שמביא אותו?

אתם יודעים שרובם המוחלט - אנשי ש"ס ומקורבים לאנשי ש"ס?

אתם יודעים שסוכן מקבל כסף על עובד זר שהוא מכניס, אבל רק על העסקה הזאת, אז האינטרס שלו להכניס למדינה כמה שיותר עובדים זרים ולא לעודד הישארות של עובדים קיימים - אלא להגדיל את הכמות בצורה פסיכית, רק בגלל תאוות בצע?

וזה מעבר בכלל לגזענות ולהכללות, זה פשוט טמטום וחוסר מושג של מי הביא עלינו את המצב הזה - שהוא בלי ספק בלתי נסבל. אבל זה לא אשמת העובדים הזרים (ואני לא מדבר על מסתננים, אני מדבר על עובדים זרים חוקיים. פליטים זה כבר עסק אחר, והם כמות זניחה מאוד).

אלי ישי אחד האחראיים הישירים למצב הבעייתי של עובדים שהגיעו לארץ, לא הוגדר הסטטוס שלהם ואחריהם ממשיכים להביא גם כשיש מספיק כוח עבודה זר בארץ. אז בטח שיהיו מובטלים מביניהם, לא צריכים את כולם. אבל ממשיכים להביא, כי זה כסף. כסף כסף כסף.

ש"ס של אלי ישי אחראית לא בלעדית, אבל אחראית ישירה בהחלט למצב. לשמוע אותו יוצא נגד העובדים הזרים מעלה לי קיא. בן זונה שקרן.

איך זה שגם בארה"ב וגם בישראל אותם "אפרו אמריקאים" / "אפרו ישראלים" פונים לדרך של פשיעה אונס ואלימות?

איך זה שאותן מדינות באפריקה שמהן הם מגיעים הן מדינות כושלות, למרות שחלקן עשירות במשאבי טבע, מחצבים ומים?

גנטיקה.

ואוו...

אתה באמת מאמין בזה?

כן.

זה לא סתם שחלק ממדינות העולם התפתחו וחלק נשארו בימי הביניים.

כל יפי נפש האלה בואו רוצה לראות ת'תגובות שלכם שאתה יוצאים לרחוב ואתם מרגישים כמו מעברה בסודן.

שאיפה שלא תסובבו את הראש תראו רק סודנים אחר כך תבואו ותבלבלו פה ת'שכל על גזענות.

אני לא גזען, אבל פה זה ישראל לא סודן ולא אריתריאה. אני גר במדינה שלי ולא רוצה להרגיש שאני גם באפריקה נקודה סוף.

בלי להיכנס עכשיו לפשיעה וכל העניין הזה שזה חמור בפני עצמו.

מי ששלא גר בדרום תל אביב לא יבין את ההשתלטות שלהם על האיזור.

אני לא מבין איך אפשר לגלות אהדה לטינופת אלי ישי. ועוד להגיד "הלוואי שיעשה כבר את הצעד".

תגידו, אתם טיפשים?

אתם יודעים שכל עובד זר מכניס כסף לסוכן עבדים (מצטער, אין לזה שם אחר בעיניי) שמביא אותו?

אתם יודעים שסוכן מקבל כסף על עובד זר שהוא מכניס, אבל רק על העסקה הזאת, אז האינטרס שלו להכניס למדינה כמה שיותר עובדים זרים ולא לעודד הישארות של עובדים קיימים - אלא להגדיל את הכמות בצורה פסיכית, רק בגלל תאוות בצע?

וזה מעבר בכלל לגזענות ולהכללות, זה פשוט טמטום וחוסר מושג של מי הביא עלינו את המצב הזה - שהוא בלי ספק בלתי נסבל. אבל זה לא אשמת העובדים הזרים (ואני לא מדבר על מסתננים, אני מדבר על עובדים זרים חוקיים. פליטים זה כבר עסק אחר, והם כמות זניחה מאוד).

אלי ישי אחד האחראיים הישירים למצב הבעייתי של עובדים שהגיעו לארץ, לא הוגדר הסטטוס שלהם ואחריהם ממשיכים להביא גם כשיש מספיק כוח עבודה זר בארץ. אז בטח שיהיו מובטלים מביניהם, לא צריכים את כולם. אבל ממשיכים להביא, כי זה כסף. כסף כסף כסף.

ש"ס של אלי ישי אחראית לא בלעדית, אבל אחראית ישירה בהחלט למצב. לשמוע אותו יוצא נגד העובדים הזרים מעלה לי קיא. בן זונה שקרן.

סופסוף.

כמו שרשמתי - פושע.

וואלה לא הגיוני שמדינה מתוקנת מקבלת כל כך הרבה מהגרים לתוכה

בשום מדינה אחרת זה לא היה קורה

שכונת שפירא,קריית שלום,כפר שלם הכל נהיה מחנה פליטים לא ראיתי דבר כזה בחיים

ידידות שלי סיפרו לי שהם חזרו הביתה רדפו אחריהם סודנים ואלה מילה היו יהודים משהו אבל שום דבר פליטים מזדיינים

ההיגיון הוא לא להעיף את מי שלא יהודי, ההיגיון פה אומר להעיף את כל מי ששוהה פה לא כחוק, לא כפליט ולא כשום דבר, אלא כשוהה בלתי חוקי שבא לפה למטרה אחת - להרוויח כסף יותר טוב מבמדינה שלו.

וסליחה, אבל יש פה כמות מאוד קטנה של אנשים שאשכרה ברחו מ"רצח עם" רואים את זה עכשיו בבירור כשהמלחמה בדרום סודאן נפסקה והם מסרבים לחזור.

בוא לא נבלבל את הקוראים. סודן זה גן עדן ואין שם בכלל מלחמה.

לפני שבועיים:

http://www.nrg.co.il...T2/359/497.html

לפני שבוע וחצי:

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/360/954.html

תגידו, אתם טיפשים?

חצי מהתגובה שלך הייתה מתוך שנאה נטו לבנאדם . ולשס .. וכמובן שאתה שונא דתיים ..כואב לך לראות אותם . ואל תגיד לי שאתה לא שונא כי זה יהיה שקר גס , כי אני כבר קלטתי ..

ואני לעומתך לא מדבר מתוך שנאה גם למפלגות שאני שונא אלא מתוך צדק.

לא התייחסת רגע לדיון שהיה פה.. לזה שהמסתננים ואל תבלבל את המוח על אלו שחוקיים.. כי גם מהם יש הרבה מידי .

אנחנו לא צריכים התבוללות פה .. אני לא יודע איפה אתה מסתובב אבל מעניין אם במקומות הבילוי שלך שאתה הולך אתה תראה מלא עובדים זרים פרצופים משונים כושים וכאלו מעניין מה תגיד.. וואלק אני זבל אם זה יבוא לך בקלות.

וזה עוד בלי לדבר על המסתננים שהורסים את רחובות דרום ת''א.

ועוד מעט יבוא ההוא שערבב לי כמה משפטים בשקל וזיין את המוח ארה''ב אפרו אמריקאים .. על הזין שלי.

אני חי פה ופה הם הורסים את המדינה.. נכון שיש עוד הרבה דברים שהורסים, אבל אנחנו לא צריכים עוד צרות, לא תודה.

ושאלת אם אנחנו טיפשים ?

אנחנו לא אני מסתכל על העתיד מה שבנאדם עיוור כמוך לא רואה .

חצי מהתגובה שלך הייתה מתוך שנאה נטו לבנאדם . ולשס .. וכמובן שאתה שונא דתיים ..כואב לך לראות אותם . ואל תגיד לי שאתה לא שונא כי זה יהיה שקר גס , כי אני כבר קלטתי ..

ואני לעומתך לא מדבר מתוך שנאה גם למפלגות שאני שונא אלא מתוך צדק.

לא התייחסת רגע לדיון שהיה פה.. לזה שהמסתננים ואל תבלבל את המוח על אלו שחוקיים.. כי גם מהם יש הרבה מידי .

אנחנו לא צריכים התבוללות פה .. אני לא יודע איפה אתה מסתובב אבל מעניין אם במקומות הבילוי שלך שאתה הולך אתה תראה מלא עובדים זרים פרצופים משונים כושים וכאלו מעניין מה תגיד.. וואלק אני זבל אם זה יבוא לך בקלות.

וזה עוד בלי לדבר על המסתננים שהורסים את רחובות דרום ת''א.

ועוד מעט יבוא ההוא שערבב לי כמה משפטים בשקל וזיין את המוח ארה''ב אפרו אמריקאים .. על הזין שלי.

אני חי פה ופה הם הורסים את המדינה.. נכון שיש עוד הרבה דברים שהורסים, אבל אנחנו לא צריכים עוד צרות, לא תודה.

ושאלת אם אנחנו טיפשים ?

אנחנו לא אני מסתכל על העתיד מה שבנאדם עיוור כמוך לא רואה .

שמע, בחלק שהדגשתי, אתה נמצא סנטימטר מתורת הגזע.

היית יכול לרשום על האוכל הדוחה והריח המסריח שלהם - זה לפחות היה נכון.

אבל העובדה שהם שחורים ומשונים וכושים כאלו ? זה כבר ממש ארי...

גנטיקה.

אני לא האמנתי שמתישהו אני יסכים איתך, כל כך נכון .

גנטיקה.

זה היה ברצינות או בצחוק ההודעה הזאת?