Jump to content

Recommended Posts

תלוי הרבה על מה הורידו לך תפרופיל ואיזה סעיפים, בעקרון אני מכיר אנשים עם פרופיל 45 בגדודים אבל הם גם בקלות יכולים לצאת משם, אם אני לא טועה 45 נפשי אתה לא יכול להיות שם.

לי יש פרופיל 45 ולא הביאו לי להיות בגדודים בגלל הסעיפים שלי אבל עדיין הכניסו אותי באיזה בסיס סגור ברמת הגולן, חור אחושרמוטה,אז זה מאוד תלוי .

• 3 weeks later...

לפי מה שהבנתי בד"כ בגדוד לא אלא אם כן הוא תפקיד מפקדה יחסי ממש ג'ובניקי, כמו התפקידים במפקדת חטיבה למשל.

במפקדת חטיבה שכולם כולם בערך תומכי לחימה, אפשר להיות עם פרופיל 45 רפואי.

גדוד יכול להיות שזה שונה, תלוי על מה בידיוק ירד הפרופיל. למשל על אסתמה ושטויות כאלה הרבה פעמים אי אפשר להיות בגדוד כי התנאים שם יכולים להיות על הפנים במקרים מסויימים.

קיצר, תלוי על איזה סעיף ומקרה ירד הפרופיל, תכלס, יש מצב שכן יכולים להשאיר אותך בתור תומך לחימה במפקדה.

חלי, איפה אתה ברמת הגולן?

לפי מה שהבנתי בד"כ בגדוד לא אלא אם כן הוא תפקיד מפקדה יחסי ממש ג'ובניקי, כמו התפקידים במפקדת חטיבה למשל.

במפקדת חטיבה שכולם כולם בערך תומכי לחימה, אפשר להיות עם פרופיל 45 רפואי.

גדוד יכול להיות שזה שונה, תלוי על מה בידיוק ירד הפרופיל. למשל על אסתמה ושטויות כאלה הרבה פעמים אי אפשר להיות בגדוד כי התנאים שם יכולים להיות על הפנים במקרים מסויימים.

קיצר, תלוי על איזה סעיף ומקרה ירד הפרופיל, תכלס, יש מצב שכן יכולים להשאיר אותך בתור תומך לחימה במפקדה.

חלי, איפה אתה ברמת הגולן?

חטמ"ר 474 צמוד לנפח.

כעקרון כרגע אני לא נמצא שם כבר כ 4 חודשים אבל אני אמור לחזור לשם בעוד חודשיים (הייתי על 24 זמני בגלל ניתוח)

טל, איפה אתה בחטיבה 7 :)? יש מצב שכבר דיברנו על זה פעם :)

אם אתה מכיר מישהו בשלישות, תבקש להסתכל על הכרטיס שלך שם, ליד הפרופיל יש שתי אותיות פ"ע או פ"מ - כפי שקיל אמר - זה אומר לגבי היכולת שלך להיות ביחידות קדמיות או עורפיות.

• 2 weeks later...

חלי, באיזה אגף אתה ב 474?

הייתי בלוגסטיקה, לא בתור נהג אלא הייתי במחסן עם כמה דרוזים, אבל כרגע אני לא שם, אני אמור לחזור בעוד חודש בערך אבל לא בטוח שאני חוזר לאותו בסיס.