Jump to content

אין תמים כמו אוהד מכבי

Recommended Posts

העפיפון אלון מזרחי. למרות שלקחנו אליפות (עם קבוצה די מגעילה) אותה עונה, הוא עזב אחרי הסיבוב הראשון עם שער אחד בפנדל במשחק השלמה. נראה לי מול צפרירים.

שלא נשכח חלילה את עופר מזרחי, היה חלוץ ענק, מי שיצא לו לראות אותו, במיוחד נגד מכבי יודע כמה הוא זיין אותנו, כמדומני הוא הגיע אחרי עונת הדאבל, נפצע כל הזמן ונהרס. עוד בחור לרשימה הוא לירון בסיס, מיליון דולר זרקו על השרמוטה באחת העונות השפלות שיצא לי לראות את מכבי(99/00)

Guest צהובה :)

נמני כמאמן כל כך רציתי שזה יצליח וכל כך שמחתי שהוא נשאר במערכת שלא נדבר על כל הרכש הייתי בטוחה שהוא יוביל אותנו לאליפות.....

מאור בוזגלו וברק יצחקי...גם דולי ג'ונסון

מי שנפל בדולי, מגיע לו....

אני נפלתי עם ג'ובאני, הייתי בטוח שיהיה יותר ברדק במכבי :)

בערך כל דבר שקשור לאנרג'י קוטבוס. אילייב, הורבאט, רנגלוב. גם פאביצ'ביץ' לא בדיוק כל מה שהבטיחו...

ולחשוב שכמעט והבאנו גם את קיויו משם...בסוף נתניה אכלה את הלוקש הזה

שלא נשכח חלילה את עופר מזרחי, היה חלוץ ענק, מי שיצא לו לראות אותו, במיוחד נגד מכבי יודע כמה הוא זיין אותנו, כמדומני הוא הגיע אחרי עונת הדאבל, נפצע כל הזמן ונהרס. עוד בחור לרשימה הוא לירון בסיס, מיליון דולר זרקו על השרמוטה באחת העונות השפלות שיצא לי לראות את מכבי(99/00)

לזכותו של מזרחי ייאמר שהשיא שלו היה הרבה הרבה לפני מכבי, ב-1989 ו-1990. אח"כ הוא נפצע וחזר וכבר לא היה אותו דבר. אבל כן, מזרחי ההוא של 89-90 היה חלוץ מעולה (וכמובן, שאומרים עופר מזרחי חושבים על הגול האדיר שלו מול בית"ר בגמר גביע של 89).

בערך כל דבר שקשור לאנרג'י קוטבוס. אילייב, הורבאט, רנגלוב. גם פאביצ'ביץ' לא בדיוק כל מה שהבטיחו...

ולחשוב שכמעט והבאנו גם את קיויו משם...בסוף נתניה אכלה את הלוקש הזה

אילייב רנגלוב וסאבו שחקנים ( במיוחד אילייב שהיה פצוע וזה משהו אחר ).

פה מדברים על סדר גודל של דולי ג'ונסון...

העפיפון אלון מזרחי. למרות שלקחנו אליפות (עם קבוצה די מגעילה) אותה עונה, הוא עזב אחרי הסיבוב הראשון עם שער אחד בפנדל במשחק השלמה. נראה לי מול צפרירים.

http://www.youtube.com/watch?v=zMfy5Wsh_lg

מה הסיכוי שזה היה ביום שישי?

ואיזה גול אופייני של אבי (:

כל עונה עובדים עליי מחדש... גלאקטיקוס, בוזגלו את יבוריאן, הגלאקטיקוס של גולדהאר ולקינוח המשתלה של איווניר.

לא שהיו כלפיו כאלה ציפיות, אבל כשג'ונתן אסוס היה מועמד למכבי שמו פה קליפים שהוא מפרפר שחקנים באגף כמו מסי

בגלל שגם המאמנים בארץ מושפעים מדיסקים ויוטיוב מגיעים לך פה דולי ג'ונסונים, מילאן מרדיקובוצ'ים ושאר ראזיצ'ים למינהם.

מאמן שלא רואה שחקן לפחות שניים שלושה משחקים באמצע עונה (כשהוא בכושר בתאוריה) פראייר.

אגב, הבלוף הכי גדול? מדו.

כל עונה נספר לעצמנו שהנה הפעם הוא יהיה בסדר.