Jump to content

הדברים המטומטמים ביותר שעשיתים בגלל מכבי

Guest or1244

Recommended Posts

מהו הדבר המטומטם( מטורף) שעשיתים למען / בגלל מכבי.

אני למשל לא הגעתי לבר מצווה של בן דוד שלי בגלל מכבי.

השנה בדרבי שניצחנו לא יכולתי מרוב הלחץ לראות את המשחק אז פשוט הסתובבתי ברחוב מהתחלה עד הסוף, עד שעברתי ליד בניין ואחד האנשים צעק פנדללל, לא ידעתי מה אני עושה הלב רעד עד שאני נכס לOne ורואה 1:0 למכבי פשוט דפקתי צרחה באמצע הרחוב ודפקתי ריצה. אנשים שראו אותי חשבו שאני משוגע.

אני מניח שלחיילים בפורום יש סיפורים יותר טובים.

אני מרחם על האנשים שלא היו בדרבי הזה .

2006 כיתה ג' מכבי-ביתר ,אבא אוהד ביתר עבד עליי ובסוף ישבנו שער 7 עם אוהדי ביתר ,

אולי לא כל כך "משוגע" אבל היה כיף לראות אותם מתעצבנים מוחעחעעע

מכבי ת"א נגד מכבי חיפה, המשחק ששטראובר רב עם השוטרים שלא רצו שיעלה על הגדר של הקהל.

יצאתי מביסל"ח 450, הזמנתי מונית ספיישל מהשער של הבסיס לקרית אליעזר (עם עצירה בנתניה לשים את הנשק בבית). מונית ב800 שקל, כרטיס למשחק ב200 מספסר.

באחד ממשחקי הדרבי יצאתי מנהריה במונית ספיישל (600 שקל + 100 שקל טיפ כדי שיחרוג מהמהירות המותרת). בשעת שיא של הפקקים הגענו מנהריה לבלומפילד בשעה וחמש דקות.

בדרבי אחר הורדתי את הב' קודקוד כדי שיקנה כרטיסים מספסר והלכתי לחפש חניה, היו 10 דקות לתחילת משחק שהוא התקשר להגיד שיש כרטיסים. עצרתי את הרכב באמצע הכביש, הרמתי בלם-יד, יצאתי למשחק (חניתי באמצע הכביש ליד מפעל הדגים הזה שיש מול פלאפל ג'ינה).

עוד משהו שקרה לי: התארחתי אצל דודים שלי בחולון בסוף שבוע, והיה משחק של מכבי באותה שבת. דודים שלי שומרי שבת אז בשביל להגיע לבלומפילד הלכתי מרחוב סוקלוב בחולון עד בלומפילד ברגל...

בתקופת ההתחזקות הליכה ברגל מבת-ים לבלומפילד במשחקים שהיו מתקיימים בתוך השבת (פספסתי אולי 3 משחקי בית באותה עונה)

גם לראות את המשחק עצמו זה חילול שבת .

גם לראות את המשחק עצמו זה חילול שבת .

למה? אני מכיר הרבה דתיים, וגם רואה בטלוזייה הרבה דתיים שהולכים למשחקיםבשבת. זה כמו שמלא דתיים משחקים כדורגל בשבת בשכונה

הליכה מכפר שלם עד בלומפילד כמה פעמים עונה שעברה, בערך 40 דקות הליכה.

ריסוס בשכונה מלא פעמים גייט 11 מכבי אימפריה ודברים כאלו..

זה אולי לא מסוכן אבל זה כיף :D

באותו יום של המשחק נגד ביתר (4:3) בת דודה שלי התחתנה חצי שעה מבלומפילד ואני ואחותי אמרנו שאין מצב שאנחנו מפסידות את המשחק אז נשארנו לחופה עשינו תמונה שיראו שהיינו הוצאנו מאבא באלגנטיות את המפתח ואני אחותי ובן דוד שלי ברחנו..

בחיים לא חשבתי שיצא לי להיות בבלומפילד עם שמלה ועקבים אבל גם זה קורה.....

חוויה מטורפת של אחותי לעקור שן בשביל גימלים כדי להיות בדרבי...

:wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3:

חתכתי מהחופשה באילת בקיץ, לבד מהבוקר באוטובוסים בשביל להגיע למשחק נגד פאנאתינייקוס.

כשהייתי בן 8 ככה (זה היה באזור האביב והיה יום חם) בערב הייתי עם מעיל של מכבי בערב יום לפני הדרבי, משום מה נכנס לי לראש שאני צריך לישון עם המעיל כדי שמכבי ינצחו דרבי, אז ישנתי עם המעיל ולא הורדתי אותו עד המשחק. בסוף ניצחנו :thumbs:

דברים משונים שעשיתי:

שילמתי איזה 350 או 450 דולר בשביל לטוס ליום וחצי לאיסטנבול, לבד, לראות משחק של מכבי נגד אולקר בטופ-16. אין לי מושג איך, אבל ישבתי על הפרקט בסוף משום מה.

דרבי בר"ג, 1994. פולקארוב מעלה ל-1:0 דקה 80. אני יושב עם אבא שלי וחבר אוהד הפועל. את הדקות האחרונות לא הייתי מסוגל לראות, הלכתי אחורה, ולא ראיתי עד הסיום.

השגתי תג עיתונאי לפיינל פור של היורוליג שנה שעברה בברצלונה. אדיר.

בכיתה ג' וכיתה ד' שיקרתי לכל החברים שלי שיש לי מנוי לכדורסל ושאני הולך לכל המשחקים. הראתי את המנוי של אחי הגדול כהוכחה לזה שיש לי מנוי.

לא מטורף בכלל , אבל ביימתי פציעה ושכנעתי את המדריך והמורה בטיול שנתי שאסור לנו לעשות את המסלול(שלוקח איזה 3-4 שעות) כדי שנוכל לחתוך מוקדם ולהגיע לדרבי :)

נראה לי שהחיים של כולנו פה מלאים בשטויות שעשינו בגלל מכבי

אבל אנחנו יודעים שאלו לא שטויות, וכולם סתם קנאים

נושא נחמד :)

במשחק של מכבי נגד חיפה בפנדל המפוקפק ששרק לדעתי מאיר לוי או תבריזי לקחתי חולצה של מכבי חיפה מאח שלי הקטן והשתנתי עליה באמצע הבית :unsure:

מכבי ת"א נגד מכבי חיפה, המשחק ששטראובר רב עם השוטרים שלא רצו שיעלה על הגדר של הקהל.

יצאתי מביסל"ח 450, הזמנתי מונית ספיישל מהשער של הבסיס לקרית אליעזר (עם עצירה בנתניה לשים את הנשק בבית). מונית ב800 שקל, כרטיס למשחק ב200 מספסר.

באחד ממשחקי הדרבי יצאתי מנהריה במונית ספיישל (600 שקל + 100 שקל טיפ כדי שיחרוג מהמהירות המותרת). בשעת שיא של הפקקים הגענו מנהריה לבלומפילד בשעה וחמש דקות.

בדרבי אחר הורדתי את הב' קודקוד כדי שיקנה כרטיסים מספסר והלכתי לחפש חניה, היו 10 דקות לתחילת משחק שהוא התקשר להגיד שיש כרטיסים. עצרתי את הרכב באמצע הכביש, הרמתי בלם-יד, יצאתי למשחק (חניתי באמצע הכביש ליד מפעל הדגים הזה שיש מול פלאפל ג'ינה).

נראה לי שניצחת

אולי יחסית לכלכם פה זה נשמע פחות מטורף.

אבל הייתי מסוכסך ממש ממש עם מישהו מהמחלקה שלי (לא מסתכלים אחד לשני בעיניים בכלל) ויצא שהייתי צריך לסגור את המשחק נגד בשיקטאש אז לא מספיק שהייתי צריך לדבר איתו (ולהגיד לו תודה 3421231 פעם) גם החלפתי אותו שישי + 2 תורנויות אחרות באותו החודש ונוצר מצב שהייתי רק פעם בשבוע בבית בגלל זה,וזה היה בחודש האחרון שלי בצה"ל!

לא מטורף בכלל , אבל ביימתי פציעה ושכנעתי את המדריך והמורה בטיול שנתי שאסור לנו לעשות את המסלול(שלוקח איזה 3-4 שעות) כדי שנוכל לחתוך מוקדם ולהגיע לדרבי :)

חח אתה האליל שלי !!!!

• מנהלים ראשיים

חחח סיפורים קטנים....

רק טעימה, ולא משהו שעשיתי אלא משהו שעזרתי לחבר טוב לעשות. היינו בגרמניה והיינו צריכים לחזור כמה ימים לפני משחק הפרישה של נימני אבל משום מה הוא החליט לפרוש לפני מול מכבי פתח תקווה.

בקיצור, הבו אדם חולה על נימני (לא מעט מכירים אותו פה) והיינו בצפון מערב גרמניה ולא היו טיסות לישראל והיה לנו קונקשיין משוויץ אז הצלחתי לסדר לו רכבת מצפון מערב גרמניה לדרום גרמניה (פרנקפורט) ומשם רכבת לשוויץ (כי את טיסת הקונקשן הצלחנו להקדים) ומשם הוא טס לישראל ונחת איזה שעה וחצי לפני המשחק.

כמובן שהוא היה שם ונרגש ואנחנו ראינו הכל דרך מסך מחשב :)

טעימה קטנה...

הליכה מכפר שלם עד בלומפילד כמה פעמים עונה שעברה, בערך 40 דקות הליכה.

ריסוס בשכונה מלא פעמים גייט 11 מכבי אימפריה ודברים כאלו..

זה אולי לא מסוכן אבל זה כיף :D

מה כזה מסוכן בריסוס בכפר שלם ?חחח הרי יש לא מעט אוהדי מכבי בשכונה לא?

היה איזה משחק שלא מכרו בקופות בבלומפילד רק בקריית שלום חצי שעה לפני המשחק הגענו אני וחבר לא מצאנו גם ספסרים דפקנו ריצה לקריית שלום קנינו כרטיסים והספקנו לחזור לפני שהתחיל.

ועוד כמה נפקדויות פה ושם

[quote name=צהובה :)' timestamp='1335536066' post='2331632]

באותו יום של המשחק נגד ביתר (4:3) בת דודה שלי התחתנה חצי שעה מבלומפילד ואני ואחותי אמרנו שאין מצב שאנחנו מפסידות את המשחק אז נשארנו לחופה עשינו תמונה שיראו שהיינו הוצאנו מאבא באלגנטיות את המפתח ואני אחותי ובן דוד שלי ברחנו..

בחיים לא חשבתי שיצא לי להיות בבלומפילד עם שמלה ועקבים אבל גם זה קורה.....

חוויה מטורפת של אחותי לעקור שן בשביל גימלים כדי להיות בדרבי...

:wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3:

(: