Jump to content

הדברים המטומטמים ביותר שעשיתים בגלל מכבי

Guest or1244

Recommended Posts

[quote name=צהובה :)' timestamp='1335623609' post='2331945]

מכבי נגד באיירן בראש השנה אב לא הסכים לנו ללכת אז הכנו שקית של בגדים באוטו סגרנו חלונות בבית והזזנו את כל השעונים שלוש שעות קדימה ככה שאבא חשב שפשוט השעון שלו התקלקל והחג באמת נכנס אכלנו ארוחת חג בחמש נראה לי אפילו הספקנו קינוח ואבא שלי לא מפסיק להגיד לנו שכל הכבוד שהבנו את חשיבות החג ולא עשינו שטויות ואז הוא התיישב לראות את המשחק ולפני שהו הספיק להדליק טלוויזיה אני אחותי בן דוד ובת דודה רצנו מהר לאוטו וברחנו

אבא עד היום מזכיר את זה ומתעצבן... :whistling:  

:clap:

• מנהלים ראשיים

אני הייתי מדיח אותך ?

אצלי בפלוגה כל משחק של מכבי / נבחרת ישראל היה מוקרן על מסך ענק.

לא דבר משוגע שאני עשיתי בשביל מכבי, אלא דבר משוגע שמכבי (יותר נכון אוהדי מכבי) עשו בשבילי.

יום ההכנות למסע הכומתה בתחילת שנת 2003, דרבי תל אביבי בפתח (נדמה לי שזה דרבי ה2:0 ב4 דקות) ולא אישרו לי לצאת, עידכונים קיבלתי בס.מ.סים מחברים (עוד לא היו סמרטפונים) במהלך הנסיעה באוטובוס לנקודת היציאה למסע. 15 שעות ו75 ק"מ מאוחר יותר בכניסה לרחבת הדשא בצומת גולני, שצעדנו פנימה לטקס, מבין אלפי ההורים שהיו שם הכי הרבה רעש עשו עשרה חברים-אוהדים שקיבלו את פני הפלוגה עם 2 שלטי ענק (מרקו עם הקעקוע של מכבי, בארט מנגב את התחת עם צעיף אדום) ותיק מלא פירו שלקח קצת זמן לשכנע אותם לא לפתוח שם באמצע הטקס.

מאז נתנו לי לצאת לכל דרבי.

המרקו והבארט :wub:

ד"א זה לא המקרה של ה א. בעין?

דרבי ראשון של עונת 2009/2010, אני מ"מ באימון גדודי בגולן. אומר למ"פ שלי שיש לי תור לרופא שיניים בתל אביב (איך הוא קנה את זה, אני בכלל גר בראש פינה?!), אבא שלי בא לקחת אותי מהבסיס, אני עוצר בראש פינה, מחליף בגדים, נוסע לבלומפילד, רואה אותנו מפסידים 1-0, וחוזר לבסיס בזמן לישיבת קצינים.

כשאני יוצא מהישיבה חייל שלי אוהד הפועל (שחוץ מהעובדה שהוא אוהד הפועל הוא היה אחד החיילים האהובים עלי) דופק לי חיוך מאוזן לאוזן ושואל אותי "נו, איך היה ברופא שיניים?" (מסתבר שהחיילים ראו את המשחק וראו אותי ביציע).

הורדתי את הדרגות ושמתי אותן בכיס, הבהרתי לו שהוא יכול לנסות להחזיר, ודפקתי לו את המכות של החיים. עד היום אני בקשר ממש טוב איתו...

[quote name=צהובה :)' timestamp='1335623609' post='2331945]

מכבי נגד באיירן בראש השנה אב לא הסכים לנו ללכת אז הכנו שקית של בגדים באוטו סגרנו חלונות בבית והזזנו את כל השעונים שלוש שעות קדימה ככה שאבא חשב שפשוט השעון שלו התקלקל והחג באמת נכנס אכלנו ארוחת חג בחמש נראה לי אפילו הספקנו קינוח ואבא שלי לא מפסיק להגיד לנו שכל הכבוד שהבנו את חשיבות החג ולא עשינו שטויות ואז הוא התיישב לראות את המשחק ולפני שהו הספיק להדליק טלוויזיה אני אחותי בן דוד ובת דודה רצנו מהר לאוטו וברחנו

אבא עד היום מזכיר את זה ומתעצבן... :whistling:  

תתחתני איתי?

ילדודס. אבל אתם יודעים מה... אולי עדיף באמת שהנושא הזה יסתכם בהברזה למשפחה בראש השנה בגלל באיירן או הליכה מבת ים לבלומפילד.

במשחק מול בית"ר בבלומפילד עונת 2009/10 שניצחנו 3-0 הלכתי ברגל לבלומפילד סתם כי תמיד רציתי..לקח לי איזה שעה פחות או יותר (מחולון)

דרבי 2-2 שנה שעברה הגעתי ב18:00 הביתה אחרי משחק שהיה לי..יום לפני מתכונת בהסטוריה.."למדתי" איזה 20 דקות..גירדתי 170 שקל מכמה ממקומות ושיקרתי להורים שלי שמישהו מביא לי ב100 שקל ושלא ידאגו..אבא שלי כמובן אמר שאין מצב שמישהו יביא לי ועדיף שאני ישאר בבית וגם האמא תמכה בו..בסופו של דבר יצאתי בכל זאת ואחרי מו"מ עם ספסר סגרנו על 170 שקל לשער 11..

איזה אנשים מפגרים אתם באמא שלי.

אתם באמת משוגעים.

הדבר הכי מטורף שעשיתי זה לא לבוא למשחק של מכבי נגד פאו ולא לבוא לדרבי של עטר.

לא עולה לי משו..

אבא שלי היה מטפס על הבניין הגדול הזה מאחורי שער 11 , הבניין החום הזה, יושב על הגג ורואה משחקים שהוא היה ילד.

הוא גם אומר שהיה הרבה יותר קל פשוט להיכנס למשחק בחינם .

• 2 weeks later...