Jump to content

בקרוב- אסור לעשן באיצטדיונים

Recommended Posts

התפרעות של אוהדי הפועל בדרבי - בגלל העישון.

הפיצוצים בר"ג - בגלל העישון.

זה היופי במדינה שלנו, שאנשים רואים דברים שאף אחד לא חשב לראות.

זהו, עכשיו כשאין סיגריות אפשר להביא את כל הילדים למגרשים, הרי בטוח עכשיו, אין אלימות, תענוג.

זונות.

ואללק כמה גברים יש פה שמעשניםםםםםםםםםםםםםםם

יוסי מזרחי פראייר לידכם.

בהתחלה גם אני הייתי נגד, אבל מהסיבות הלא נכונות, אבל עכשיו זה נראה לי הכי ברור שלסיגריות אין מקום באיצטדיון.

הייתם רוצים שהילד שלכם יגיע למגרש וינשום את כל העשן? אם כן אתם תהיו חרא של הורים,

ואם לא? אז אתם מצדיקים את ההחלטה החדשה לא לאפשר לעשן במשחקים וטוב שכך.

סתאם שאלה אליך, אתה לא חושב שבכלל כל יציעי ה"אוהדים המאורגנים" צריכים להיות ילדים 16+ או אפילו 14+ כי בא נגיד ככה קללות וכל משפטי הגזענות שילדים קטנים שהתייחסת אליהם בעישון שומעים זה לא פחות גרוע, אני חושב שהחוק טוב במצב הקיים, אם ביציעי אוהדים המאורגנים(11,5,מזרחי,ג' וכו') לא יהיו ילדים אין לדעתי באמת שום בעיה עם זה.

התפרעות של אוהדי הפועל בדרבי - בגלל העישון.

הפיצוצים בר"ג - בגלל העישון.

זה היופי במדינה שלנו, שאנשים רואים דברים שאף אחד לא חשב לראות.

זהו, עכשיו כשאין סיגריות אפשר להביא את כל הילדים למגרשים, הרי בטוח עכשיו, אין אלימות, תענוג.

זונות.

אתה צודק אבל החוק פה ספציפית לא קשור לשום ילדים וזה זה פשוט לאט לאט מנסים לגמול את אזורי התרבות והבילוי מעישון, אין ספק שמגש כדורגל נמצא בתוך זה, למה פאב לא ומגרש כן, אין פה שום עניין לגבי הכדורגל עצמו אלא חלק מתהליך במדינה שלנו.

ואללק כמה גברים יש פה שמעשניםםםםםםםםםםםםםםם

יוסי מזרחי פראייר לידכם.

בהתחלה גם אני הייתי נגד, אבל מהסיבות הלא נכונות, אבל עכשיו זה נראה לי הכי ברור שלסיגריות אין מקום באיצטדיון.

הייתם רוצים שהילד שלכם יגיע למגרש וינשום את כל העשן? אם כן אתם תהיו חרא של הורים,

ואם לא? אז אתם מצדיקים את ההחלטה החדשה לא לאפשר לעשן במשחקים וטוב שכך.

זה נכון לי אין ילדים אבל ליד אחינים שלי אני בחיים לא מעשן תמיד יוצא למרפסת.

עדיף לעשות יציע למעשנים ויצא ללא מעשנים וזה יפתור תבעייה אפילו שבינינו לא תיהיה אכיפה לחוק הזה,ככה שאנחנו סתם מתווכחים פה על ריק

דרבי, 0:0, דקה 82, הפועל מקבלת בעיטה חופשית, 22 מטר אלכסונית. טועמה ניגש לבעוט.

אם ברגע הזה יהיו פקחים ביציע, הם עושים יותר כסף ממה שפקחי תנועה עושים מחוץ להיכל בחמישי.

אתה צודק אבל החוק פה ספציפית לא קשור לשום ילדים וזה זה פשוט לאט לאט מנסים לגמול את אזורי התרבות והבילוי מעישון, אין ספק שמגש כדורגל נמצא בתוך זה, למה פאב לא ומגרש כן, אין פה שום עניין לגבי הכדורגל עצמו אלא חלק מתהליך במדינה שלנו.

מעניין אם הוא היה מעביר תחוק הזה אם הוא היה מעשן סוציומט מזדיין בתחת הביבי הזה

דרבי, 0:0, דקה 82, הפועל מקבלת בעיטה חופשית, 22 מטר אלכסונית. טועמה ניגש לבעוט.

אם ברגע הזה יהיו פקחים ביציע, הם עושים יותר כסף ממה שפקחי תנועה עושים מחוץ להיכל בחמישי.

אחי יכלת לסיים את זה בדרבי :thumbs:

החוק מצוין. ואני אחד שמעשן, לא כבד אבל מעשן, בדרבים במיוחד. העניין הוא שאי אפשר לאכוף את החוקים האלו, יש 10,000 איש ביציעים ו-100 סדרנים מסכנים, אין להם שום סיכוי. אגב, אם יהיה חוק שפשוט אוסר סיגריות בישראל וסוגר את כל הייצור והייבוא של הרעל הזה אני הראשון שיתמוך.

החוק מצוין. ואני אחד שמעשן, לא כבד אבל מעשן, בדרבים במיוחד. העניין הוא שאי אפשר לאכוף את החוקים האלו, יש 10,000 איש ביציעים ו-100 סדרנים מסכנים, אין להם שום סיכוי. אגב, אם יהיה חוק שפשוט אוסר סיגריות בישראל וסוגר את כל הייצור והייבוא של הרעל הזה אני הראשון שיתמוך.

אחי את לא יכול להגיד לי אני מעשן ואני מסכים עם החוק הזה..

זה שאתה מעשן סיגריה בשבוע לא הופך אותך למעשן ויותר טוב אחי אני זוכר שאני הייתי התחלתי שאמרתי פה ושם סיגריה ופתאום זה ניהיה קצת יותר ואז אתה מתחיל לקנות קופסאות ולפני שאתה שם לב אתה מעשן קופסא וחצי ביום הייתי מציע לך להפסיק למה זה נזק לכיס ובעיקר לבריאות אחי

קיצר זה זבל אחי..

אם מדברים על פשרות, אפשר גם את המצב בגרמניה (לפי מה שהבנתי, אף פעם לא הייתי שם בעצמי) - מותר לעשן, רק במחצית.

ככה מי שלא רוצה להיפגע יכול לזוז מבלי להחמיץ את המשחק.

מי שרוצה לעשן בזמן המשחק - יכול. הוא פשוט צריך לזוז ולא לראות את המשחק כמה דקות.

(אני מתנגד גדול מאוד לעישון. אני פשוט חושב שהצעדים הקריטיים צריך לעשות לא דרך חקיקה.)

ברור שאם באמת ירצו אז החוק אז יצליח, עובדה שבהמון פאבים ומועדונים באזור המרכז קשה היום לעשן בלי שיעירו לך פעם אחת לפחות וגם בבאר שבע אני נתקל די הרבה פעמים בפקחים שמסתובבים בתוך המועדון (רק שבבאר שבע 2 דקות לפני שהפקח נכנס מודיעים ברמקולים לכולם).

אני מעשן, חצי כבד (היה 3 קופסאות ביום, עכשיו קופסא וחצי), אני מבין למה אנשים לא רוצים שיעשנו לידם. אבל אם להיות הגיוניים, אין שום סיבה לאסור את זה בכל האיצטדיון. אפשר להגדיר חצי יציע אסור בעישון וחצי מותר או לקבוע מתחמים מסויימים (אבל שאפשר לראות את המשחק מהם).

ממתי הפסיקו להתחשב במעשנים ?

סתאם שאלה אליך, אתה לא חושב שבכלל כל יציעי ה"אוהדים המאורגנים" צריכים להיות ילדים 16+ או אפילו 14+ כי בא נגיד ככה קללות וכל משפטי הגזענות שילדים קטנים שהתייחסת אליהם בעישון שומעים זה לא פחות גרוע, אני חושב שהחוק טוב במצב הקיים, אם ביציעי אוהדים המאורגנים(11,5,מזרחי,ג' וכו') לא יהיו ילדים אין לדעתי באמת שום בעיה עם זה.

אפילו אין סיבה לאסור כניסה מגיל מסויים, אלא פשוט להחליט שביציעים האלה מותר לעשן ולתת להורים את ההחלטה(ולדעתי מן הראוי שלפחות גם ב-8 וב-13, כי בכל זאת יש אנשים שלא מעוניינים לשבת ב-11 וכן מעוניינים לעשן).

ואם כבר כשאני חושב על זה, נשמע יותר הגיוני שיהיה יציע אחד שאסור לעשון בו מאשר יציע אחד שמותר.

ואת זה אני אומר כמישהו שלא מעשן, אבל בחייאת, תנסו להתחשב, יש אנשים שזה חלק מהחוויה שלהם במשחק.

דוד שלי לדוגמא, מנוי לשער 2 כבר 40 שנה, הוא מעשן רק בכדורגל או בכדורסל.

אני לא מעשן ובאמת שלא איכפת לי שאנשים מעשנים באצטדיון , ראבק זה משחק כדורגל עצבים, לחץ, מתח, מה זה השטויות האלה ? מה שבטוח המוכרי גרעינים יהיו מיליונרים

אפילו אין סיבה לאסור כניסה מגיל מסויים, אלא פשוט להחליט שביציעים האלה מותר לעשן ולתת להורים את ההחלטה(ולדעתי מן הראוי שלפחות גם ב-8 וב-13, כי בכל זאת יש אנשים שלא מעוניינים לשבת ב-11 וכן מעוניינים לעשן).

ואם כבר כשאני חושב על זה, נשמע יותר הגיוני שיהיה יציע אחד שאסור לעשון בו מאשר יציע אחד שמותר.

ואת זה אני אומר כמישהו שלא מעשן, אבל בחייאת, תנסו להתחשב, יש אנשים שזה חלק מהחוויה שלהם במשחק.

דוד שלי לדוגמא, מנוי לשער 2 כבר 40 שנה, הוא מעשן רק בכדורגל או בכדורסל.

למה יותר הגיוני? אם כבר אז הפוך. כשאתה רואה שאחוז המעשנים בישראל בקרב גברים הוא כ30 אחוז והיציע הכי גדול שיכול לאכלס בבלומפילד הוא ביחס של 1:3 לכמות המנויים הממוצעת בעונה, אז להקציב יציע מעשנים נראה יותר הגיוני.

ולגבי המשפט האחרון, על אותו חשבון בטוח יש אוהד עם אותו ותק שלא מעשן, ככה שלתת להרגל לגיטימציה זה לא מושכל, כי מדוע שx יפגע מהעישון פאסיבי רק בגלל החוויה של אותו מעשן. וזה לא שנותנים לו הרבה ברירות הרי חוץ מיציע 11 כל היציעים מסומנים ואתה לא יכול לדעת אם תיפול בקריבות למעשן.

הפיתרון לדעתי צריך להיות כמו ביד-אליהו - להקצות פינות עישון. לא יודע עד כמה זה אפשרי לעשות את זה בתוך היציע עצמו, אבל באזור של המזנונים בטוח אין בעיה. נכון שביד אליהו יש יותר הפסקות (בין הרבעים, פסקי-זמן וכו'), אבל זה פיתרון הגיוני.

באנגליה, אגב, וגם ביתר מדינות ה-common wealth (הקולוניות הבריטיות לשעבר כמו אוסטרליה, ניו זילנד וכו'), אי אפשר לעשן באצטדיונים ובפאבים, ויותר מזה, אפילו במרחק של 5-3 מטרים מהכניסה למקום ציבורי (תבינו - תחנת אוטובוס נחשבת מקום ציבורי אז אתה רואה מעשנים עומדים 3 מטרים מכל צד שלה כדי לעשן).

*אני לא מעשן, והאמת שלחזור ממשחק כדורגל מסריח מסיגריות זה די מבאס (וגם לא חסרים מקרים של אנשים שקיבלו כוויות קטנות מסיגריות, אבל תכל'ס זה מחשל), אבל בוא נגיד שיש דברים הרבה יותר קריטיים לטפל בהם ביציעים.

*אגב אנגליה ויציעי משפחות - באנגליה בכל איצטדיון יש יציע שלם שנקרא Family Stand - בד"כ ליד הקרן - שאפשר לקנות אליו כרטיסים במחירים מוזלים לילדים, ומבוגרים יכולים לשבת בו רק עם הילדים שלהם.

כן אתם צודקים.

מכל הבעיות והחולי והריקבון בכדורגל הישראלי הכי חשוב זה שאנשים יפסיקו לעשן.

הכנסת לא יודעת להתמודד עם אלימות המשטרה, אלימות אוהדים, ארגוני פשע שמשתלטים על קבוצות, יו"ר התאחדות שמזנה את המקצוע בשביל להציל את הקבוצה שלו, אלימות שחקנים ובעלי תפקידים. אבל להגן על הציבור מפני עשן הסיגריות (מה עם עשן מרקטה שיורים משער 5 לשער 11 ? זה מותר או אסור לפי החוק החדש ?) זה הם מצליחים.

• מנהלים ראשיים

תחלואות כל העולם נפתרו הבוקר.

אין כאן בעיות של אלימות,פשיעה,כלכלה גובעת, ואנשים שלא סוגרים את החודש.

פשוט הכי חשוב כרגע זה שאנשים לא יעשנו באיצטדיונים.

בכל מקרה, אני הולך לעשות סקי באלפים פה לידי.. עמיחי אתה מצטרף?

זה היה בציניות, ברור לי שזה לא בא במקום הטיפול באלימות (טיפול שלא באמת קיים כאן בשום צורה שהיא).

את האמת שיש היגיון בחוק הזה, לפחות לפי הצלחתו במקומות אחרים בעולם. אבל עדיין כמעשן זה יהיה קשה לשמור על עמידה בחוק. לא נהוג לחוקק חוקים שהציבור לא יכול לעמוד בהם

גם אני עישנתי בעבר, ככה שאני יודע מה ההרגשה. אבל בכל זאת, זה לטובת הכלל ככה שזה מבורך.