Jump to content

אז.. מה השמאלנים עושים ביום הזיכרון?

Shlomi062

Recommended Posts

לא מסכים. אתה קורא יותר מידי כתבות באינטרנט. זה סתם פופוליזם והאמת שהמציאות לא קרובה למה שמפרסם כל פופוליסט בשקל תשעים.

רק צריך לדבר עם אנשים כדי לראות איך העם נהיה יותר ויותר קיצוני. תכתוב בפייסבוק מוות לערבים ותראה כמה לייקים תקבל.

רק צריך לדבר עם אנשים כדי לראות איך העם נהיה יותר ויותר קיצוני. תכתוב בפייסבוק מוות לערבים ותראה כמה לייקים תקבל.

שלא יהיו לך אשליות- זה היה גם בעבר, רק שבמסגרת התקשורתית של פעם לא היית יכול להתקל כמעט בדברים הללו.

ואתה מודע לעובדה שיש גם ערבים שלא עוסקים בטרור ולא תומכים בטרור ורוצים לחיות בשלום ובשקט ועצם זה שאתה אומר שכולם פראי אדם פוגעת בהם?

והאם לא היה יותר נכון לכתוב שכל אדם שפועל בדרך אלימה וכל אדם שמצדיק פתרון בדרך אלימה הוא פרא אדם ולא משנה אם הוא ערבי, יהודי, שחור או לבן, במקום לכתוב "הם פראי אדם"?

כן אני מודע לעובדה שיש גם ערבים שלא עוסקים או תומכים בטרור, אבל הם בטלים בשישים לעומת אלה שכן מעוניינים, כן עוסקים וכן תומכים. ועצם זה ש"אני אומר" שכולם פראי אדם זה שוב פעם ניסיון עלוב שאתה מנסה לדפוק לי סטיגמה של גזען, כי לא אמרתי דבר כזה. אמרתי שהם מאדירים את המוות, מאדירים רוצחים, מאדירים פראי אדם. "הם" זה ברובם השלטונות והרשות הפלסטינאית. הרשות הפלסטינאית ואבו מאזן בעיקר, קרא לכיכר ברמאללה על שם אחד המחבלים ששוחררו. זה נראה לך בסדר? הרי זו האדרה של שמו. ואם הם מאדירים את שמו אז הם פראי אדם. ואם אבו מאזן נחשב כמנהיג המתון שלהם, ומייצג את אותם האנשים, הוא פרא אדם. ואם הוא פרא אדם, אז מה חמאס? כי חמאס נחשבים יותר קיצוניים ממנו. ואם אבו מאזן פרא אדם, אז אלו שחתמו על אסולו הם פושעים, כי הם חתמו על הסכם עם פראי אדם.

אז להגיד שכולם כולל כולם הם פראי אדם, אני לא אגיד. אבל אפשר להיות סמוכים ובטוחים שהרוב המוחלט שהוא נע בין 90-95 אחוזים תומך בדוקטרינה של הטרור. שלא יספרו סיפורים, בעיקר לא הישראלים שמנסים לספר לנו מעשיות על אה ועל דה.

פעם היה פייסבוק? היום יש נכון?

יופי זה ההבדל.

העם לא השתנה. מה שהשתנה זה המדיה.

אל תלך שולל.

אבל אדם שהאדיר את מורשתו של רוצח יהודים (כן כן רבין מילא פקודות, פקודה שהייתי מסרב לה גם במחיר של ישיבה בכלא) לא מפתיע אותי שגם יתייחס בסלחנות לרוצחי ילדים למינהם.

אין טעם להגיב לך ברצינות כי הרי אתה רק מחפש היכן לפרוק את הזעם שלך ואתה פשוט תקלל אותי קללות חסרות כל משמעות ותוכן ענייני.

מה שאני לא מבין אבל, זה איך נותנים לך פעם אחר פעם להכפיש כאן ראש ממשלה שנרצח ע"י שקרים ועיוות המציאות, זה לא ברור לי.

אולי אתם צודקים, אני צעיר ואין לי דרך להוכיח אחרת, אבל האווירה בשנות ה90 כשגדלתי הייתה אחרת לגמרי, והיחס לפלסטינאים הקצין מאוד אחרי האינתיפאדה. (אולי בצדק)

ואתה מודע לעובדה שיש גם ערבים שלא עוסקים בטרור ולא תומכים בטרור ורוצים לחיות בשלום ובשקט ועצם זה שאתה אומר שכולם פראי אדם פוגעת בהם?

והאם לא היה יותר נכון לכתוב שכל אדם שפועל בדרך אלימה וכל אדם שמצדיק פתרון בדרך אלימה הוא פרא אדם ולא משנה אם הוא ערבי, יהודי, שחור או לבן, במקום לכתוב "הם פראי אדם"?

על מי אתה בא לבלף ?? גם המלומדים שבינכם תמיד ישתמשו בסופו של דבר באלימות אם זה חנין זועבי השרמוטה או אחמד טיבי ..

אף אחד שם לא רוצה שלום הם רוצים שאני וכל היהודים נמצא מקום אחר ונתחפף מפה.

הם לא יחיו איתנו ביחד בחיים , והם גם לא רוצים .. אתה בנאדם שחושב שהוא מבין משהו מהחיים שלו אבל יבוא יום ותבין כמה הם שונאים אותנו ולא רוצים שלום .

אולי אתם צודקים, אני צעיר ואין לי דרך להוכיח אחרת, אבל האווירה בשנות ה90 כשגדלתי הייתה אחרת לגמרי, והיחס לפלסטינאים הקצין מאוד אחרי האינתיפאדה. (אולי בצדק)

קח דוגמא את חברון.

בחברון היהודים והמוסלמים היו חיים בשלום ואהבה.

אני לא מגזים! שלום ואהבה! ממש כך.

השווקים פרחו, הכלכלה שגשגה, אבל מאז האינתיפדה, היחסים התקררו והחריפו.

למה?

כי הפלסטינאים החלו לרצוח את היהודים.

אם זה לא מספיק אז גם האינתיפדה השניה גרמה נזק לא יאמן ליחסים והיהודים במקום הגיעו לנקודת התפוצצות שאחריה הם היו חייבים להגיב.

כמה כבר אתה יכול להיות הקורבן? כמה אתה יכול להיות מתון וסבלני במעשים שלך? ולכן גם קמו כל פעילי הימין הקיצוני שהחליטו להחזיר באותו המטבע לערבים.

נוער הגבעות למשל זו דוגמא טובה. ברוך גודלשטיין למשל זו עוד דוגמא למה שהאינתיפדה הראשונה גרמה. ועוד ועוד.

היחס החריף בגלל התנהגות הפלסטינאים ותו לא.

על מי אתה בא לבלף ?? גם המלומדים שבינכם תמיד ישתמשו בסופו של דבר באלימות אם זה חנין זועבי השרמוטה או אחמד טיבי ..

אף אחד שם לא רוצה שלום הם רוצים שאני וכל היהודים נמצא מקום אחר ונתחפף מפה.

הם לא יחיו איתנו ביחד בחיים , והם גם לא רוצים .. אתה בנאדם שחושב שהוא מבין משהו מהחיים שלו אבל יבוא יום ותבין כמה הם שונאים אותנו ולא רוצים שלום .

ואתה יודע את זה אחרי מחקר רציני שעשית?

או שפשוט הפלצת את זה מהתחת והכללת שכולם ככה?

ושלא תחשוב, הדעות שלי רחוקות שנות אור מקינג רובן... אבל אתה סתם מוציא את עצמך מטומטם עם הודעות כאלו.

פלג, אם יורשה לי קצת לחדד על חברון מבחינה היסטורית: אהבה גדולה לא הייתה שם אף פעם. מה שכן היה הוא שקט יחסי לאורך לא מעט שנים (אם כי היו מקרי רצח שהזכורים ביניהם הוא רצח 6 תלמידי הישיבה ב-1980 שהיה הפיגוע הקשה ביותר בשטחים במשך שנים רבות ורצח תלמיד הישיבה אהרון גרוס ב-1983 שבעקבותיו המתנחלים הפכו את השוק של חברון).

בהמשך הייתה גם ירידה ברמת הביטחון האישי כאשר התקריות בשטחים הלכו וגברו מ-1985 ואילך (ב-87' כבר הקימו המתנחלים האזור חברון את הועד לבטחון בכבישים בגלל התקריות שהלכו ורבו בכבישים) ובסוף 87' הכל התפוצץ עם תחילת האינתיפאדה.

פלג, אם יורשה לי קצת לחדד על חברון מבחינה היסטורית: אהבה גדולה לא הייתה שם אף פעם. מה שכן היה הוא שקט יחסי לאורך לא מעט שנים (אם כי היו מקרי רצח שהזכורים ביניהם הוא רצח 6 תלמידי הישיבה ב-1980 שהיה הפיגוע הקשה ביותר בשטחים במשך שנים רבות ורצח תלמיד הישיבה אהרון גרוס ב-1983 שבעקבותיו המתנחלים הפכו את השוק של חברון).

בהמשך הייתה גם ירידה ברמת הביטחון האישי כאשר התקריות בשטחים הלכו וגברו מ-1985 ואילך (ב-87' כבר הקימו המתנחלים האזור חברון את הועד לבטחון בכבישים בגלל התקריות שהלכו ורבו בכבישים) ובסוף 87' הכל התפוצץ עם תחילת האינתיפאדה.

ידעתי שהייתי צריך לכתוב את האהבה עם מרכאות.

הכוונה היא ברורה: היו שם יחסים נורמטיבים ומעבר. היה שם דו קיום. התושבים חיו בשלום.

כן, היו מעשי זוועה ביהודים לאורך כל ה-100 שנה האחרונות. גם במאורעות תרפ"ט בוא לא נשכח, שבהם הישוב היהודי בחברון סבל ואכל מרורים מהערבים, אבל למרות כל זה, הם התאפקו וניסו לשמור על אידיליה והרמוניה באיזור. דבר שכמובן צלח עד תחילת האינתיפדה. ואת הגלגל לא יהיה ניתן להשיב. יש גבול לכל דבר, וגם המתיישבים בחברון הבינו שלשתוק לערבים בחברון זה לא צעד חכם, לכן יש הרבה מקרים אלימים בין הצדדים. אבל ברור לכל מהיכן זה התחיל ומה הטריגר.

וודאי, אתה גם מודע לעניין שיש אמריקאים ששונאים את ישראל.

אין טעם להגיב לך ברצינות כי הרי אתה רק מחפש היכן לפרוק את הזעם שלך ואתה פשוט תקלל אותי קללות חסרות כל משמעות ותוכן ענייני.

מה שאני לא מבין אבל, זה איך נותנים לך פעם אחר פעם להכפיש כאן ראש ממשלה שנרצח ע"י שקרים ועיוות המציאות, זה לא ברור לי.

מה שלא ברור לי איך זה שאתה עדיין בפורום.

זה נראה שהפורום כאן מנוהל ע"י חבורת שיכורים.

ושלא תחשוב, הדעות שלי רחוקות שנות אור מקינג רובן... אבל אתה סתם מוציא את עצמך מטומטם עם הודעות כאלו.

תתפלא, הוא צודק ב100% , עיין ערך גוש קטיף.

גם אם היינו עושים מדינה באוגנדה, הם היו עושים פיגועים נגד הכיבוש הציוני באוגדנה.

המדינה מעניינת אותם כקליפת שום, הם רוצים לרצוח אותנו. חד וחלק.

אחרי שהפלצת נושא מהתחת וסיימת את הודעת הפתיחה ב-"לכו זדיינו, זבלים שבזבלים", לא ברור לי איך לא העיפו אותך מכאן. נו שווין, שיכורים אמרת?

אגב, איפה תהיה אתה הערב בשעה 20.00?

אחרי שהפלצת נושא מהתחת וסיימת את הודעת הפתיחה ב-"לכו זדיינו, זבלים שבזבלים", לא ברור לי איך לא העיפו אותך מכאן. נו שווין, שיכורים אמרת?

בהר הרצל.

מה קרה? נעלבת?

בדיוק.

אני מציע לכולם, לקרוא את הדבר הבא:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%A1%D7%9B%D7%9D_%D7%97%D7%95%D7%93%D7%99%D7%91%D7%99%D7%99%D7%94#.D7.A8.D7.A7.D7.A2

הסכם חודיבייה, שבגישה הזאת, של הנביא מוחמד, משתמשים מנהיגי הפלסטינאים, כדי להתמודד במישור הפוליטי עם ישראל.

זו הייתה הגישה של ערפאת נגד ישראל וזו גם הגישה של אבו מאזן.

שלום? עוד פיקציה בשבילהם.

וודאי, אתה גם מודע לעניין שיש אמריקאים ששונאים את ישראל.

מה שלא ברור לי איך זה שאתה עדיין בפורום.

זה נראה שהפורום כאן מנוהל ע"י חבורת שיכורים.

תתפלא, הוא צודק ב100% , עיין ערך גוש קטיף.

גם אם היינו עושים מדינה באוגנדה, הם היו עושים פיגועים נגד הכיבוש הציוני באוגדנה.

כל זה לא משנה שמה שהוא אמר זה פשוט הכללה מפגרת, זה הכל.

בדיוק כמו שאני אכליל שכל החרדים הם חלאות רק בגלל אותו חרדי מפגר שירק על הילדה,

אבל אתה פשוט תגיד (ובצדק) שזה אותו אחד ספציפי ואף אחד לא מתנהג כמוהו (ושלא ישתמע מכך שאני חושב שכל החרדים כמוהו, ממש לא. אבל הבנת את הכוונה)

תעקוב..... "...האנגר 11 תל אביב"

פלג, מבלי להכנס לשאלת אבו מאזן פרטנר או לא, לזכותו ייאמר שהוא לא השווה מעולם את הסכמיו עם ישראל להסכם חודייבה (בניגוד לערפאת שעשה זאת באותו נאום מפורסם בדרא"פ ב-1994).

כן, אבל אפשר להבין את זה במובלע מדבריו.

שהוא אומר שהוא רוצה גם את יפו, אשקלון ובאר שבע, שאתה מגלה שהוא מחכיש שואה והוא טוען שהשואה לא הייתה באמת, ועוד מקרים מסויימים, אתה פתאום מגלה שהבן אדם אומר לך א' ואומר מאחורי הגב שלך ת'. ואז מתפלאים למה המו"מ תקוע. בחייאת נו.

שקרים ועיוות זה לא.

שום קלל היא לא נכונה עד שלא תוכיח לי אחרת.

כלומר תופיע כאדם, כאוהד מכבי, ביציעי בלומפילד.

אגב, אתה הודית בעצמך שהוא מילא פקודות.

מה עוד צריך?

ירה על הספינה?

הטביע אותה?

כתוצאה מזה כולם מתו?

רצח.

נתקדם?

אין לך תשובות, אז אתה מחרטט ומספר סיפורים.

יודע מה? קח את המקלדת, לך תעשה שיעורים ותחזור שיהיה לך משהו אמיתי וקונקרטי, כמו שאר החברים שלך, אין תשובות אז משחקים אותה חכמים ונאורים, דרכת בחרא הפעם, ממני אני מבטיח לך שלא תהיה יותר חכם....

בתקווה ששנה הבאה נעמוד דום לזכרך גם כי אחד החבר'ה שלך יתקע לך סכין בגרון (או בעין, או בשניהם) שלום (ולא, לא בכל מחיר)

*בכל ימי חיי לא שנאתי מישהו, שיחקת אותה.

וואלה יגבר אתה צודק אתה מכיר את כולם את כל הערבים .. חצי מהם בכלל רוצים שלום בדרכי נועם .

תן לי כמה עובדות חותכות שאני טועה , ואני מבטיח לך אני איתך באותה דעה.

לא, אבל אני עדיין מצפה שתיתן לי תגובה על הודעת הפתיחה שלי ושל רביד בנושא שלך. או שכבר הבנת שכתבת גיבובי שטויות?

אם אתה מצפה שהם ירשמו בהודעה "יום הזיכרון למחבלי רצועת עזה" אז זה לא יקרה, הם יודעים בדיוק מה יקרה אז. אז הם מכבסים את המילים שלהם, מדברים יפה ומנוסח בעדינות נפש. אתה לא מצפה מגנב ללכת עם כיתוב ברחוב "אני גנב".

הכנס הזה זה בושה, זה עוול, החרדים באמת לא הייתי צריך לזרוק לנושא, אבל זרקתי. קורה.

וכן, כל שמאלן שמשתתף בכנס הזה - שילך להזדיין.

תעקוב..... "...האנגר 11 תל אביב"

תתאמץ יותר.

אתה עדיין מתעלם ממה שרביד כתב.

יצאת מה זה מטומטם עכשיו

סתם שתדע הארגון שמפיק את הכנס הזה ארגון לוחמים לשלום, הוא ארגון שמורכב מחיילים וקצינים יוצאי יחידות קרביות.

ומה אתה עשית כדי להילחם בשביל המדינה טרומפלדור?

יש לך עוד תאוריות קונספירציה להפריח לאוויר?

דרך ארץ קדמה לתורה.

אתה עדיין מתעלם ממה שרביד כתב.

יש לך עוד תאוריות קונספירציה להפריח לאוויר?

דרך ארץ קדמה לתורה.

העובדות מדברות בעד עצמם, הכנס הזה זה בושה וחרפה.

גם אם ביבי היה מארגן את זה זה היה בושה.

בחאיית, לא צריך להיות ימני בשביל לדעת שמדובר כאן בכנס בזיוני.

שלא יהיו לך אשליות- זה היה גם בעבר, רק שבמסגרת התקשורתית של פעם לא היית יכול להתקל כמעט בדברים הללו.

אני חושב שהדוגמה הכי טובה להקצנה ימינה בעם אלו הבחירות האחרונות. ישראל ביתנו של ליברמן עם 15 מנדטים, האיחוד הלאומי עם 4 מנדטים ומרצ עם 3 מנדטים. רק לשם השוואה, בבחירות 2003 (שהיו במהלך האינתיפדה) האיחוד הלאומי (בראשות ליברמן שכלל גם את ישראל ביתנו) קיבל 7 מנדטים ומרצ קיבלה 6. ושלא נדבר על הימים שמרץ הייתה המפלגה השלישית-רביעית בגודלה.

העובדות מדברות בעד עצמם, הכנס הזה זה בושה וחרפה.

גם אם ביבי היה מארגן את זה זה היה בושה.

בחאיית, לא צריך להיות ימני בשביל לדעת שמדובר כאן בכנס בזיוני.

העובדות היחידות הן שמי שתומכים וינאמו בכנס הזה הם קרובי משפחה שכולים של לוחמים שקיפחו חייהם למען המדינה. ואחרי בדיקה של רביד, מתברר גם שמי שמארגנים את הכנס הם משפחת השכול הישראלית - ולא חנין זועבי או כל עוכר ישראל אחר.

אלה העובדות היחידות - כל השאר זה קונספירציה שלך.