Jump to content

נמצא האשם בברדקים

פישנזון המקורי

Recommended Posts

לאזכירכם כי מבחינה קבליסטית ורוחנית כאשר החפרפרת במצוקה היא צמה ומקללת קללות איומות אשר תופסים באותו רגע

אין, הוא פשוט מלך

בבקשה

ותודה לאורן זריף

חבל שאורן זריף לא יודע שאין חפרפרות בארץ, אולי כמה פרטים בודדים.

בארץ יש חולדים, ככה שזאת כנראה לא הבעיה.

שמע העובדות מעולם לא עצרו אף אחד.

הוא עושה מיליונים

ידעתי שצריך לשלם לו בשביל ה2 טון אנרגיה שהוא הבטיח לשים בשער....

אין, הוא כבר הסיר אותם כי לא שילמו לו.

וקוסטה- שלא תבין אחרת- הבן אדם גאון ברמות אחרות.

זה לא צחוק..האיש הזוי

האיש שולט בפאקינג תקשורת.

משיג חשיפה שהחברות הגדולות במש משלמים מליונים ומעסיקים משרדי פרסום בשביל זה.

דביל דביל, אבל טחון בכסף.

אין, הוא כבר הסיר אותם כי לא שילמו לו.

וקוסטה- שלא תבין אחרת- הבן אדם גאון ברמות אחרות.

לא זוכר מתי זה היה, אבל שראיתי אותו ואת אשתו יוצאים מהZ4 החדשה עם הניילונים, הבנתי שוואלה, זה אנחנו הטמבלים לא הוא.

אתה מדבר כאן על בן אדם שאמר שלא משתתף בהישרדות כי התעורר עם סימני הכשה מאנקונדה (נחש חנק).

אתה מדבר כאן על בן אדם שאמר שלא משתתף בהישרדות כי התעורר עם סימני הכשה מאנקונדה (נחש חנק).

לא שמעתי על זה, אבל עכשיו יש סיכוי שזה גורם לי להעריך אותו אפילו יותר.

לא שמעתי על זה, אבל עכשיו יש סיכוי שזה גורם לי להעריך אותו אפילו יותר.

http://www.mako.co.il/bip-recommendation/Article-9fa437079cca031006.htm

שים לב ליריבות (מילה שנמצאת במכתב) ארוכת השנים שמתוארת שם. זה ממש מנצ'סטר יונייטד נגד לידס.

אם החלאה לא היה עושה כסף על אנשים תמימים שנמצאים במצוקה, יש סיכוי שבאמת הייתי מעריך אותו על היצירתיות.

עכשיו תשאלו איך אפשר לעשות את זה בלי לרמות אנשים, אז אני אציע שיקום לנו רובין הוד הומוריסטי שירמה רק תאגידים וחברות ענק שעושקות את כולנו וייתן לעניים, עם השיטות של אורן זריף.

בינינו, גם אם פעם התלהבתי וצחקתי ושיתפתי (ואני מודה שגם הרגע עשיתי את זה, אבל בעיקר כהתייחסות לתגובה ספציפית שלך), אני באמת משתדל כיום כמה שפחות להתייחס אליו כדי לא לתת לו במה. ואם הייתי אחראי על תוכן באתר כזה או אחר הייתי משתדל שבאופן עקרוני לא יפורסמו הדברים האלה, כי אם אני מספר לחבר אז מילא, אני לא חושש שהחבר יאמין לו, אבל בסך הכל המטרה של הפרסומים היא לשמור עליו בכותרות כדי שינצל אנשים. אם הסיפורים לא היו כדי להתפרסם ולהמשיך לסחוט אנשים חולים לא היתה לי בעיה עם זה. להיפך, אני מעריך את היצירתיות וההומור. אבל אם פעם עוד היה לזה הערך של להראות למי שלא הבין שמדובר בחרטטן רציני, היום אני חושש שזה כבר לא יכול לפגוע בו אלא רק להיפך.

http://www.mako.co.i...79cca031006.htm

שים לב ליריבות (מילה שנמצאת במכתב) ארוכת השנים שמתוארת שם. זה ממש מנצ'סטר יונייטד נגד לידס.

אם החלאה לא היה עושה כסף על אנשים תמימים שנמצאים במצוקה, יש סיכוי שבאמת הייתי מעריך אותו על היצירתיות.

עכשיו תשאלו איך אפשר לעשות את זה בלי לרמות אנשים, אז אני אציע שיקום לנו רובין הוד הומוריסטי שירמה רק תאגידים וחברות ענק שעושקות את כולנו וייתן לעניים, עם השיטות של אורן זריף.

בינינו, גם אם פעם התלהבתי וצחקתי ושיתפתי (ואני מודה שגם הרגע עשיתי את זה, אבל בעיקר כהתייחסות לתגובה ספציפית שלך), אני באמת משתדל כיום כמה שפחות להתייחס אליו כדי לא לתת לו במה. ואם הייתי אחראי על תוכן באתר כזה או אחר הייתי משתדל שבאופן עקרוני לא יפורסמו הדברים האלה, כי אם אני מספר לחבר אז מילא, אני לא חושש שהחבר יאמין לו, אבל בסך הכל המטרה של הפרסומים היא לשמור עליו בכותרות כדי שינצל אנשים. אם הסיפורים לא היו כדי להתפרסם ולהמשיך לסחוט אנשים חולים לא היתה לי בעיה עם זה. להיפך, אני מעריך את היצירתיות וההומור. אבל אם פעם עוד היה לזה הערך של להראות למי שלא הבין שמדובר בחרטטן רציני, היום אני חושש שזה כבר לא יכול לפגוע בו אלא רק להיפך.

הוא מבריק.

ואם נתייחס לזה שניה ברצינות- אני מסכים איתך לחלוטין, ועם זאת השרלטנות שלו היא פשוט בדרך לא מקובלת אני מכיר הרבה שרלטנים פחות יצירתיים בכני מידה גדולים יותר מאורן זריף שלהם יש מוסדות גדולים יותר ממנו והם שואבים כסף ואמונה בצורה קשה יותר ממנו (זה נכון לגבי כל דת בעיני), אמנם זה לא מצדיק בכלל את מה שהוא עושה, אבל כאמור- יש גרועים יותר.