Jump to content

בוא נראה אותך עכשיו לוזון

ליב

Recommended Posts

המשך ישיר להחלטת בית הדין - הם קבעו קבל עם ועדה שמכות במגרש הכדורגל זה דבר נסבל - כולם ידעו מה המסר שזה יעביר.

אבל אל תדאגו - יש דיינים בר"ג - את בני לוד הם יזיינו. כי הם לא מקושרים במקומות הנכונים, והם ערבים, וזה הכי קל לשלוח מסר על גבם - איפה שהמסר היה צריך לעבור, הוא לא עבר.

לדעתי - אם בני לוד מקבלים עונש על זה מעבר לעונש של מכבי פ"ת - זה בושה יותר גדולה מהמכות עצמם

שמישהו יסגור כבר את הפארסה הזאת.

נמאסתם כולכם

כן אההההההההההההההההה

כי שסכנין מדליקים אבוקות, שרים "מוות ליהודים" או שורקים בוז בתקווה הם באמת מקבלים עונש נכון???????????????????

יאללה חלאס עם העובדות בשקל האלה. הדיינים עובדים מגמתית וזה לא חדש. אין קשר לערבים לא ערבים אלא לאנשים שמקורבים אליהם ופחות.

פחחחחח בטיסטוטה איזה שטויות.

להפך, דווקא מפני שהם ערבים יקלו בעונש שלהם, כמו שעושים תמיד עם סכנין, וכמו שהמשטרה עושה עם ערבים בארץ.

אותי מעניין איך יכול להיות שכשנופלים טילים בדרום ?אין למתי לדחות את המחזור? אבל כשיש דרבי ועומר גולן,מגמאדוב,טל מעבי,מתן אוחיון וקובי גנון פצועים יש למתי לדחות.

עובדים עלינו בעיניים...

אותי מעניין איך יכול להיות שכשנופלים טילים בדרום ?אין למתי לדחות את המחזור? אבל כשיש דרבי ועומר גולן,מגמאדוב,טל מעבי,מתן אוחיון וקובי גנון פצועים יש למתי לדחות.

עובדים עלינו בעיניים...

מסכם את הכל.

כוסאומו אבל למה דוחים גם את המשחק שלנו... בחיים לא יהיה מכות עם השחקנים האלה.

חחח אפילו כשבאה קבוצה מאוקראינה למשחק אימון וכל האוקראינים קפצו על סטרול, חוץ מייני כולם עמדו בצד.

כן אההההההההההההההההה

כי שסכנין מדליקים אבוקות, שרים "מוות ליהודים" או שורקים בוז בתקווה הם באמת מקבלים עונש נכון???????????????????

יאללה חלאס עם העובדות בשקל האלה. הדיינים עובדים מגמתית וזה לא חדש. אין קשר לערבים לא ערבים אלא לאנשים שמקורבים אליהם ופחות.

לא הבנת בכלל את הכוונה הכוונה של ההודעה.

בית הדין יודע שגזירת עונש על קבוצות ערביות בדרך כלל לא גורר אחריו הד וביקורת ציבורית (והגדילו לעשות במקרה של אום אל פאחם נגד בית"ר ב"ש שמרוב שהם לא חשבו שמישהו ידבר הם קיבלו החלטה שערורייתית שם) כי מה לעשות...אין בתקשורת הספורט פה ערבים...וגם היא פחות מכוונת אל ערבים - תשים לה כמה נפח בעיתנוות ספורט (כולל אינטרנט) שאתה קורא בכלל מתייחס לקבוצות מהמגזר.

אגב פלג אתה זה שמביא עובדות בשקל - כי סכנין על הדברים שכתבת לא עמדו בכלל לדין, וזה בכלל לא קשור לבית הדין (וגם לא לתובע) זה קשור לזה שאף אחד לא מכניס את הדברים שכתבת לדו"ח המשחק.

יענישו אותם חזק (וזה מה שיעשו) ולא יקרה שום דבר. והתקשורת לא תעשה הייפ כמו שעשו במקרה של מכבי פ"ת.

בית הדין יודע שגזירת עונש על קבוצות ערביות בדרך כלל לא גורר אחריו הד וביקורת ציבורית (והגדילו לעשות במקרה של אום אל פאחם נגד בית"ר ב"ש שמרוב שהם לא חשבו שמישהו ידבר הם קיבלו החלטה שערורייתית שם) כי מה לעשות...אין בתקשורת הספורט פה ערבים...וגם היא פחות מכוונת אל ערבים - תשים לה כמה נפח בעיתנוות ספורט (כולל אינטרנט) שאתה קורא בכלל מתייחס לקבוצות מהמגזר.

יענישו אותם חזק (וזה מה שיעשו) ולא יקרה שום דבר. והתקשורת לא תעשה הייפ כמו שעשו במקרה של מכבי פ"ת.

וכן אם אתה חושב שאין קשר לזה שהם ערבים...אז סבבה.

בינתיים אתה לא יכול להתכחש לזה שהגופי ספורט בישראל תמיד פחדו לגעת בקבוצות מהמגזר. הקהל של סכנין הוא בין הקהלים הכי אלימים וגזעניים בליגה ואף פעם הם לא נענשים בחומרה. (גם שלא מדובר רק בשירי "איטבח אל יהוד", אלא גם יש זריקת בלטות שפוצעת מאבטחים, אבוקות, אלימות פיזית מול מי שבא להם בעין).

סתם נגרים ערסים שהולכים מכות.. מה שכן כולם הגנו על כולם איזה חברות יש שם.. אם זה היה קורה במשחק של מכבי כולם היו בורחים ורק ישראלביץ הגמד היה בא להתערב חח

אגב פלג אתה זה שמביא עובדות בשקל - כי סכנין על הדברים שכתבת לא עמדו בכלל לדין, וזה בכלל לא קשור לבית הדין (וגם לא לתובע) זה קשור לזה שאף אחד לא מכניס את הדברים שכתבת לדו"ח המשחק.

אתה רק מחזק את הטענות שלי גברי.

אגב, תבדוק מה הם קיבלו בפעם האחרונה שהם עמדו לדין בגין פירוטכניקה או "אחר", ותגיד לי אם ההתאחדות אכן מפלה ערבים.

ולא יכול להיות שלוזון יצא מהדחייה המקומבנת הזאת נקי.

עובדים עלינו בעיניים...

בול פגיעה והכי רלוונטי שאפשר.

ו...בלי קשר...למה לעזאזל לא היה תיקו עם ערימות שלפצועים, גם אורדונים וגם ערבים? פייי יכלה להיות אחלה מתנה:)

אותי מעניין איך יכול להיות שכשנופלים טילים בדרום ״אין למתי לדחות את המחזור״ אבל כשיש דרבי ועומר גולן,מגמאדוב,טל מעבי,מתן אוחיון וקובי גנון פצועים יש למתי לדחות.

עובדים עלינו בעיניים...

למסגר

מודי בר און פשוט גאון תקשורתי....מנהל את הפאנל הזה בערוץ הספורט בצורה מעולה (ובעיקר דואג להשתיק את פרימו בכל פעם שהוא בא לפתוח ת'פה).

מודי בר און פשוט גאון תקשורתי....מנהל את הפאנל הזה בערוץ הספורט בצורה מעולה (ובעיקר דואג להשתיק את פרימו בכל פעם שהוא בא לפתוח ת'פה).

הייתי בצילומים של החצי גמר אלופות ביום שלישי - ואין לך מושג עד כמה הוא אדיר.

לא רק מה שהוא עושה בשידור.

כוסאומו אבל למה דוחים גם את המשחק שלנו... בחיים לא יהיה מכות עם השחקנים האלה.

חחח אפילו כשבאה קבוצה מאוקראינה למשחק אימון וכל האוקראינים קפצו על סטרול, חוץ מייני כולם עמדו בצד.

בגלל שעטר ויצחקי לא היו

עזבו אותכם משטויות, כדורגל גם ככה אין כאן כבר שנים.

ליגת העל? ליגת לאומית? שנו את השם לMMA ישראל!

הכה ככל יכולתך! פרק כאילו אין מחר!

האמת?

לאור מה שראיתי?

ברזילאים? שלושה דברים:

סמבה כדורגל ומכות.

הפגז הישר שפרננדז שלח לאזברגה לא מבייש גם את ויטור בלפורט חביבי

ראיון עם אחד מלוד ערבי

מה אתה רוצה שאני יעשה אתה רוצה שיזיינו אותי ? (ישיר בטלוויזיה )

המראיין :תברח

הוא בתגובה רק ממילואים אני בורח ..

זה הזוייי

אני לא יודע אם היית ציני אני מקווה בשבילך שכן אבל הוא אמר "רק מאלוהים" ולא מילואים

אני מאוד מקווה שהרכש הראשון של קרויף יהיה אדריאן פרננדס ! עם גלדיאטור כזה במכבי קבוצות יפחדו לעלות למגרש , איך הוא זיין תערבי יימח שמו אזברגה

הייתי בצילומים של החצי גמר אלופות ביום שלישי - ואין לך מושג עד כמה הוא אדיר.

לא רק מה שהוא עושה בשידור.

כן, אבל מחוץ לאולפן הוא סוג של תמהוני.

המכות - בידור נטו. בתכלס, מעבר לאשמה של בית הדין המשמעתי, מדובר בבבואה של החברה הישראלית. חברה אלימה, שאחוזים גבוהים מאד ממנה תומכים בסמח"ט שמרביץ למפגינים (לא רק אותו דני, אלא 5 אנשים שונים ב- 40 שניות) וזה בכלל לא עניין של ימין ושמאל אלא של תמיכה באלימות. שתאונות פגע וברח הפכו בה לעניין שבשגרה, נורמה. שילדים בני 15-16 מרשים לעצמם ללכת מכות על בסיס קבוע. שקריאות גזעניות נתפסות בעיני אלפי אנשים כעניין לגיטימי ומותר שצריך להיות מוגן תחת חופש הביטוי. והדוגמאות בלתי נגמרות.

בחברה כזו, אנשים בני 20-35 מרשים לעצמם ללכת מכות על מגרש כדורגל.