Jump to content

בוא נראה אותך עכשיו לוזון

ליב

Recommended Posts

אני לא מכיר את השמות אבל עכשיו ראיתי חלק מהסרטון ..מה שהלך שם זה פשוט לא נורמלי .

צריך העיף משם את כולם .. יש שם מאמן לא יודע של מי עם סריג שחור מרביץ לשחקן.

שמעו מה שהיה במושבה לא מתקרב לקצה של הדבר הזה ..

העונש שחייב להיות זה ירידת ליגה לשתי הקבוצות .. חח עלק נקודות ..כאילו זה עונש.. להוריד אותן ליגה.

באירופה זה ירידת ליגה הדבר המביש הזה.. מה נהיה מאיתנו .

אין לאנשים האלה שכל? יודעים שהם מצולמים ועדיין קורעים אחד את השני שם.

באמת טיפה לחשוב שנייה קדימה...איזה גועל "כדרוגל" חולה!

אני לא מכיר את השמות אבל עכשיו ראיתי חלק מהסרטון ..מה שהלך שם זה פשוט לא נורמלי .

צריך העיף משם את כולם .. יש שם מאמן לא יודע של מי עם סריג שחור מרביץ לשחקן.

שמעו מה שהיה במושבה לא מתקרב לקצה של הדבר הזה ..

העונש שחייב להיות זה ירידת ליגה לשתי הקבוצות .. חח עלק נקודות ..כאילו זה עונש.. להוריד אותן ליגה.

באירופה זה ירידת ליגה הדבר המביש הזה.. מה נהיה מאיתנו .

הסריג השחוק זה בן עמי זה שחקן לא מאמן הוא חייב להיות מורחק

אזברגה אחריו,פרנדדז מרמת גן התנהג כו בהמה תקף כל מה שזז כנ"ל אסולין

חייב פה עונש שיזעזעז את הכדורגל

אבו סובחי: "זה היה מתוכנן"

הבעלים של לוד, אבו סובחי: "זה הכל היה מתוכנן, רמת גן המגעילים האלה, ופרדי הוא איש זבל, הוא תכנן הכל, איך שהיתה שריקת הסיום, ליאור אסולין רץ להרביץ לשוער שלנו, אנחנו באנו להפריד ישר. פרננדז רץ וחתך ליקיר שינה את הצוואר, והכל היה מתוכנן, אבל אותנו עצרו כי אנחנו בני לוד והם הפועל ר"ג".

על ההעמדה הצפויה לדין: "אני לא מפחד כי אני יודע שהצדק ייצא לאור כי הכל מצולם בטלוויזיה. אני לא מפחד מהורדת נקודות, צריך להוריד רק להפועל ר"ג, לא לנו. וגם אם למכבי פ"ת לא הורידו בסוף, אין סיכוי שיורידו למישהו""

אבו סובחי המשיך להתגרות בקהל הבית"רי: "ההתנהגות שלהם היא בושה וחרפה. העונש על ההתנהגות המגעילה שלהם יהיה הניצחון שלנו, ואני מקווה שזה יגרום להם לרדת בסוף העונה ליגה. אני לא מבין איך המשטרה מחבקת אותם ולא עושה כלום. הם שורפים כסאות, זורקים אבנים, ולא רק נגד קבוצות ערביות, אפילו נגד השחקנים שלהם. הגיע הזמן שבכנסת ימציאו חוק שיעצור אותם לפני שיקרה אסון ואז כולם יתעוררו".

ואללק אם אבו סובחי ממשיך בכדורגל זה אחד הביזיונות הכי גדולים שיראו פה. פשוט אדם אלים ופרובוקטור ומקומו לא בראש קבוצת כדורגל או ספורט בכלל.

שיעשה מסבחה ויסתום ת'פה.

אבו סובחי ליצן אבל במקרה הזה רואים בבירור שרמת גן התחילו הכל אז שיזיינו את שניהם ואם אפשר להשמיד את הפועל רמת גן על כל שחקניה מנהליה ואוהדיה זה יהיה מאוד נחמד

ראיון עם אחד מלוד ערבי

מה אתה רוצה שאני יעשה אתה רוצה שיזיינו אותי ? (ישיר בטלוויזיה )

המראיין :תברח

הוא בתגובה רק ממילואים אני בורח ..

זה הזוייי

מה שהכי הגעיל אותי בשבועיים האחרונים, זה שכל מה שאנשים התעסקו בו היה החלטת בית הדין ועל זה שהצריך לעשות מנהלת ליגה ולסגור את ההתאחדות בגלל שדחו את העונש של הפחתת הנקודות.... רק מה, אף אחד, לא אוהדים, לא התקשורת ולא בעלי קבוצות, לא הואיל בטובו לזכור או להתייחס לזה שהיה מכות (ששחקנים בעצמם פיתחו, לא אבי לוזון) ועל מה צריך לעשות כדי לנסות שזה יקרה כמה שפחות. ובואו אני אגלה לכם, מנהלת ליגה זה לא מה שימנע מכות. וואלה טוב שזה קרה היום, שיחזיר אנשים קצת לפרופורציות.

אבו סובחי ליצן אבל במקרה הזה רואים בבירור שרמת גן התחילו הכל אז שיזיינו את שניהם ואם אפשר להשמיד את הפועל רמת גן על כל שחקניה מנהליה ואוהדיה זה יהיה מאוד נחמד

גם רמת גן חלאות. אבל לאבו סובחי זו לא הפעם הראשונה. אדם כזה לא יכול לנהל קבוצת כדורגל, האידיאל אומר שאדם כזה במקסימום קוצץ פטרוזיליה ומפזר אותה באלגנטיות מעל לחומוס במטבח של אבו חסן...לתת לו להמשיך לנהל קבוצה זה אסון. פשוט בדיחה כל הכדורגל שלנו וזה מתחיל מלמעלה - ההתאחדות - וממשיך לזרום דרך ראשי הקבוצות המזויינים שיש לנו בליגות.

לסגור את הכדורגל. פשוט ככה.

אני לא מבין על מה אתם צועקים, 2 הקבוצות יכולות להיות רגועות כי יש החלטה תקדימית של אי-הורדת נקודות עם מכבי פתח תקווה.

אם בית הדין יוריד לאחת מהקבוצות נקודות ברור שהם יבקשו גם להוריד למכבי פתח תקווה ואז הסיפור לא יגמר

מה זה המכות המשוגעות האלה? זה הפנים של הכדורגל ישראלי תכלס אני לא מצליח לחשוב בכלל על עונש לגיטימי כי אין כזה וכמו שהם כולם צעקו זה בושה!

ראיון עם אחד מלוד ערבי

מה אתה רוצה שאני יעשה אתה רוצה שיזיינו אותי ? (ישיר בטלוויזיה )

המראיין :תברח

הוא בתגובה רק ממילואים אני בורח ..

זה הזוייי

חח הוא אמר רק מה' אני בורח.

הערבים לא יודעים לדבר...

כל המחלה של הכדורגל בארץ מתחילה מזה שהוא מורכב מערסים טיפשים, היום הייתה אחלה דוגמא למצב.

אדם חכם לא יכנס לכדורגל .

יחי הפרדוקס.

אני היחיד שלא מבין איך לא מדברים על ניסיון הבעיטה של שחקן בני לוד (עם גופיה שחורה - לדעתי מס' 11) בראשו של עז יפרח שנמצא על הדאש??? (באותו הזמן של ניסיון הדריכה של מאמן בני לוד, לצערי לא מופיע בסרטון שיש באתר ספורט 5 אבל נראה מס' פעמים בשידור..), הרי אם הבעיטה הייתה מגיעה למטרה יכול מאוד להיות שהאירוע הזה היה מסתיים הרבה יותר חמור... מצחיק שאף אחד לא מדבר על זה / ראה את זה..

חייבים להעניש את כולם שם בהרחקה מהמגרשים לתקופה מאוד ארוכה אם לא לצמיתות!