Jump to content

חצי-גמר גביע האתגר

Recommended Posts

אחרי תצוגת העידוד המדהימה בגמר הגביע, ולמרות האכזבה מההפסד,

למכבי כדוריד יש מחר משחק סופר חשוב, שמשקף עד כמה העונה הנוכחית היא עונת שיא עבור המועדון - חצי-גמר גביע האתגר, מול דיומידיס ארגאוס היוונים.

שעה 18:30 בבית מכבי בראשון-לציון - כניסה חופשית לאוהדי מכבי. מי שצריך הסעה ממקום כלשהו, שיכתוב וננסה לדאוג לו לטרמפ עם אוהדים, שחקנים, הורים או חברי הנהלה.

אני רוצה להודות לכל אחד ואחד מכם שהגיע, עודד ותמך, התגעגענו לתחושה הזו של היציע הצהוב התומך והיום התצוגה היתה מדהימה. אני רוצה להודות לחברים שדחפו לגיוס האוהדים למשחק, שיווקו את המשחק, קראו לאוהדים ועמלו רבות בשביל שנקבל תצוגת יציע כל כך מרשימה, מתנצל שלא הצלחנו להביא לכם גביע ולחגוג איתכם ביחד, אבל אני מבטיח שגם הרגע הזה יגיע.

אנחנו ממחר עוברים למסגרת הבאה וכבר בשבת מעמד יוקרתי נוסף, חצי גמר גביע האתגר האירופי וכמובן שגם הפעם נזדקק לסיוע מסיבי מהיציע, אז אני קורא לכם מכאן לבוא ולעזור לנו לעשות באמת היסטוריה בכדוריד הישראלי ולהעפיל לגמר!!!

תודה לכולכם, אוהב אתכם, צהוב בדם צהוב בלב!

אבי רש

אני בטוח שאם תמשיכו ותגיעו למשחקים נזכה כולנו לעוד הרבה אירועי שיא כמו גמר גביע

משחקי גביע אירופה ומאבקים על האליפות.

אני רוצה להודות לכולכם ביחד ולכל אחד מכם באופן אישי גם על ההגעה וגם על העידוד הבלתי פוסק.

אני קורא לכולכם להגיע כבר ביום שבת הקרוב לעוד שלב היסטורי

משחק ראשון אי פעם של מכבי תל-אביב בחצי גמר גביע האתגר האירופי

המשחק יתקיים בשבת 21.4.2012 בשעה 18.30 באולם מכבי ראשון לציון

נגד קבוצה מיוון.

הגומלין יתקיים ביום ראשון 29.4.2012 ביוון כך שיש חשיבות אדירה גם לנצחון וגם להפרש.

הכניסה לאוהדי מכבי חופשית

לנו יש תוכניות להצליח בגדול-אתם חלק בלתי נפרד מאיתנו-ביחד אף אחד לא יוכל לנו

אז בואו נעשה זאת ביחד ובגדול,

מתי בפעם האחרונה יצא לכם לראות מכבי כלשהי בחצי-גמר גביע אירופי? ועוד בחינם?

מחר ב-18:30 בבית מכבי בראשון-לציון הזדמנות לעשות זאת!

כתבה על איציק חליפי - http://rr-d.nsacdn.com/vod/vod/s5-a1x0s1-AKs/640/480

האם מכבי ת"א תעשה את הבלתי יאומן ותעפיל לגמר גביע האתגר האירופי? רגע השיא שלה, וזה של הכדוריד הישראלי השנה, יגיע מול דיומידיס ארגאוס היום (18:30, בית מכבי בראשל"צ, 30 שקל לכרטיס).

מone.

האם זה נכון או שזו טעות של הכתב?

האם זה נכון או שזו טעות של הכתב?

הכניסה לאוהדי מכבי חינם! תמיד חינם.

הרשו לי לצטט אחד מהחבר'ה מהכדוריד: "אתה צריך לשלם כדי להיכנס לבית שלך? לא. אז על אותו משקל לא צריך לשלם כדי להיכנס למשחקים של מכבי אם אתה אוהד מכבי".

תבואו!

עוד כתבה שמסבירה את השינוי במכבי, ושוב מדגישה את החשיבות של הקהל - http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=616&DocID=119461&Lang=he

הכניסה לאוהדי מכבי חינם! תמיד חינם.

הרשו לי לצטט אחד מהחבר'ה מהכדוריד: "אתה צריך לשלם כדי להיכנס לבית שלך? לא. אז על אותו משקל לא צריך לשלם כדי להיכנס למשחקים של מכבי אם אתה אוהד מכבי".

אני מכיר כמה אוהדי הפועל שצריכים לשלם 15 שקל לשעת חנייה כשהם נכנסים הביתה.

23-21 ליוונים...

10-10 במחצית אחרי אדישות ונאביות לא מעולם הזה למכבי... יכלו לרדת ב3-4 הפרש בכיף...

הם משחקים לידיים של השוער.. הוא אומנם דופק עצירות אבל זה רק כי מכבי לא משחקים חכם מספיק.

יש המון הזדמנויות שניות ליוונים שעולים ליתרון כל פעם..

25- 23 ליווונים שלוש דקות לסיום. נאיביות גדולה של מכבי, בתחילת המחצית שיחקו הרבה יותר טוב, נתנו ליוונים לברוח ליתרון 4 ועכשיו מצליחים בערך לחזור

נגמר 29-26 להם.

לא יודע מה מדברים פה על נאיביות, כי מכבי נתנו היום את הכל. נכון שב-3 דקות האחרונות היינו חייבים לצמצם את הפער מול ארבעה שחקנים, אבל מכבי בסה"כ נלחמו היום ושיחקו מול מועדון גדול עם שחקנים מעולים, וזה מבלי לדבר על השוער שלהם שנתן את המשחק הכי גדול בקריירה שלו כנראה מולנו. הוא לקח היום כמה גולים שהרבה שוערים לא מתקרבים לעצור.

בצד שלנו זנגה היה מעולה. החזיק אותנו במחצית הראשונה במשחק והיה הכי טוב על המגרש ביחד עם השוער שלהם.

אנחנו צריכים נס...נקווה לטוב ביוון.

אני לא חושב שזו נאיביות, זה חוסר ריכוז.

גם בגביע וגם היום, כמה דקות של חוסר ריכוז גורמות לנו לאבד את היתרון, ואז בשלב מאוחר יותר גם לקבוצה השניה לפתוח פער. כאילו מכבי מכניסה את עצמה לכונכייה ומסתגרת בתוך עצמה לכמה דקות בשלבים קריטיים במשחק - יתרון ופיגור מזערי.

הפספוס של המשחק או אפילו של הסדרה זה שחטפנו שני שערים שהם ב4 שחקנים בדקות האחרונות במקום לתת להם בראש..

ד"א השוער של מכבי לא משהו בכלל, ושלהם היה מטורף תרתי משמע

שמע, יכול להיות שהוא אחד השוערים הכי טובים ששיחקו בארץ, אתה בטוח יודע טוב ממני כי היום באתי לכדוריד אחרי המון זמן,ואני לא עוקב, אבל אני יכול להגיד לך הוא ממש לא היה בכושר שיא היום..

הגיעה היום כמות מכובדת מאוד, מעל 30 אוהדים, וזה יותר ממה שחשבתי, וכמובן שכל מי שהגיע עודד. מבחינת עידוד ללא ספק נתנו היום לקבוצה תמיכה ודחיפה.

חבל מאוד שדווקא השבוע הצגנו שני משחקים חלשים מאוד שלנו, ויותר מדי דקות של חוסר ריכוז. זנגה (השוער שלנו) היה ענק היום, היחיד שהתעלה. חליפי, שהיה לו חלק ניכר בשדרוג היכולת של הקבוצה עונה, דווקא היה חלש יחסית בשני המשחקים האחרונים, וזה חלק ניכר מההבדל. יש גם שבועות כאלה ששום דבר לא הולך בהם, ועדיין חשוב לזכור שהעונה האירופית הנוכחית היא מדהימה, וזאת העונה הראשונה שלנו באירופה, ועשינו הרבה מעבר למה שחלמנו וחשבנו שנעשה. לזכות השחקנים אפשר להגיד שגם כשלא הולך, וגם כשהם לא מרוכזים, הם עדיין נותנים את הכל על המגרש, נלחמים ומזנקים על הפרקט.

אגב, השוער של היוונים נתן היום את ההצגה הכי גדולה של שוער שראיתי במשחק כדוריד, ובקושי פספסתי משחקים של מכבי כדוריד בחמש השנים האחרונות.