Jump to content

הסופר קלאסיקו הגדול

AZIKIT

Recommended Posts

4-0 בארסה.

אדום לריאל.

עריכה: אם פפה או ראמוס משחקים, אז אדום לאחד מהם.

לי דווקא יותר מפריע שכל שידור בערוץ 5 נשמע כמו שידור משחק בערוץ barcaTV

ממש ממש לא.

בבארסה TV הרבה יותר אובייקטיבי.

4-0 בארסה.

אדום לריאל.

עריכה: אם פפה או ראמוס משחקים, אז לכל אדום לאחד מהם.

מחזק ומוסיף.

לפפה אדום ישיר, ראמוס בצהוב שני.

לי דווקא יותר מפריע שכל שידור בערוץ 5 נשמע כמו שידור משחק בערוץ barcaTV

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.378.119344.html

פחות משעתיים למשחק. הימורים, 70% לפחות אחזקה בכדור של בארסה, ו 2-0 לקטאלונים (בחיים לא ייגמר 1-0, ריאל יעופו קדימה ואו שיוויון ואליפות או השני של בארסה). אדום לא יהיה, פנדל לאחת הקבוצות כן.

לא הבנתי מה הם מנסים לומר.. שזה בסדר שהם מפלים את ריאל?

לא יודע אם מפלים, אבל בוא נודה שיש פה צדק פואטי.

לדעתי, וכל עוד אין פה את המשתמש ההזוי הזה שפותח סקרים של "מי הקבוצה הטובה בתבל", בארסה הקבוצה האדירה שיש, מאז ומעולם.

כך, שזה די נכון להאדיר אותם יותר מאשר את ריאל. לא יודע אם זה אפליה, אבל כן יש לקיחת צד של הכדורגל היפה, לעומת הכדורגל הבכיין.

ובוא נודה - בארסה נהנתה מהרבה שריקות לטובתה, אבל היי, גם לריאל לא חסר. אם אוהדי ריאל מעוניינים להכנס לדקויות ולהחזיר את כל התארים שבארסה לקחה כתוצאה משיפוט לא אובייקטיבי אז זה די הוגן.

אבל לפני כן, שיחזירו את כל התארים שהם לקחו תחת המלכות של המלך פרנקו. אבל אז לדעתי דפורטיבו לה קורניה תעבור אותם במספר התארים, אז לא כדאי.

אז מי?

מה לא הבנת? הוא כתב לך בפירוש:

"חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח"

האמת לקחתי את חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח בפרו, ואללה קבוצה קטלנית, אז יש מצב שהוא צודק.

האמת לקחתי את חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח בפרו, ואללה קבוצה קטלנית, אז יש מצב שהוא צודק.

אבל מאז שחהחה עזב... הם לא אותה קבוצה.

אז מי?

קודם כל להזכיר לכוולםם ואני לפחות לא אשכח את זה, " שהקבוצה הגדולה בהיסטוריה" נעזרה בשופטים במשחקים הכי גדולים והכי חשובים. נגד צלסי בחצי גמר שאם השופט נותן רבע מהפנדלים שהיה צריך להיות, אף אחד לא מזכיר אפילו את ברצלונה כקבוצה שיכולה להיות הטובה בהיסטוריה. ממשיך אם אדום לואן פרסי שבחיים לא נותנים, ממשיך אם אדום הזוי לפפה. וקבוצות שלדעתי היו ברמה של בארסה כיום ואיפלו יותר טובים הם: מילאן של ההולנדים, מנצסטר של רונאלדו שזכתה ב3 אליפיות ברציפות באנגליה( למרות הכסף הגדול של צלסי) ושני גמרים רצופים., וגם ניצחה את " הקבוצה הגדולה בהיסטוריה" בחצי גמר. למרות שבחיים לא ראיתי משחק שלהם ולא תקציר, ריאל של די סטפאנו שזכתה בכל מה שזז באותם זמנים.

שמע אתה מצחיק ברמות

יש מצב שאתה צודק, למרות זאת, אני כמעט בטוח שFC אבירי השולחן העגול היו קבוצה הרבה יותר מרשימה מהחבר'ה של די סטאפנו, אבל כמובן שזה נתון לויכוח תמידי, ואפילו טובי הפרשנים עד היום חלוקים על הנושא, אז מי אנחנו בתאכלס?

מה הקשר בין המשפט "הקבוצה הכי טובה מאז ומעולם" לבין תארים?

אתה בכלל רואה את המשחקים של ברסה שאתה אומר שהם לא?

אף אחד לא יטען שהם לא מקבלים שריקות לפעמים לטובתם...

אבל סגנון המשחק, גורם לכך שאכן, הם הקבוצה הכי טובה מאז ומעולם. (אני בספק אם יש קבוצה ששיחקה ככה... שמעתי פעם על זה שהקבוצה של קרויף שיחקה כך... אבל לא יותר מזה)

איך אני אוהב את אלה " הקבוצה של קרויף בשנות ה 80 והשושלת של של ואן טיזי נבה וכוו יותר גדולה" , בחיאת אני מניאק אם חצי ממכם פה בכלל ראו מאותם קבוצות 10 דקות במצטבר בכל מהלך החיים שלכם.

ודרך אגב ברצלונה עשתה צחוק ממנצסטר של רונאלדו.

ותפסיקו לבכות על שיפוט כבר הוכח שהעל מתאזן.

כאילו כל האוהדי ברצלונה של היום יודעים משהו לפני מסי ..

היום זה פשוט באין להיות אוהד מסי ועל הדרך ברצלונה .. כל טמבל שלא מבין בכדורגל, טי טיקה .

:thumbdown:

מאוס ומגעיל.

איך אני אוהב את אלה " הקבוצה של קרויף בשנות ה 80 והשושלת של של ואן טיזי נבה וכוו יותר גדולה" , בחיאת אני מניאק אם חצי ממכם פה בכלל ראו מאותם קבוצות 10 דקות במצטבר בכל מהלך החיים שלכם.

ודרך אגב ברצלונה עשתה צחוק ממנצסטר של רונאלדו.

ותפסיקו לבכות על שיפוט כבר הוכח שהעל מתאזן.

" סקולס בשער מדהים שמעלה את מנצסטר לגמר על חשבון ברצלונה"

קודם כל להזכיר לכוולםם ואני לפחות לא אשכח את זה, " שהקבוצה הגדולה בהיסטוריה" נעזרה בשופטים במשחקים הכי גדולים והכי חשובים. נגד צלסי בחצי גמר שאם השופט נותן רבע מהפנדלים שהיה צריך להיות, אף אחד לא מזכיר אפילו את ברצלונה כקבוצה שיכולה להיות הטובה בהיסטוריה.

אני לא אוהד ברצלונה, אבל זו דמגוגיה במיטבה.

ב4-2 של צ'לסי על בארסה הייתה שערוריית שיפוט, לא פחות מזה, למה את זה אתה לא מזכיר?

למרות שבחיים לא ראיתי משחק שלהם ולא תקציר, ריאל של די סטפאנו שזכתה בכל מה שזז באותם זמנים.

אתה מדבר כאילו בארסה לא זכו בכל מה שזז, בשנה אחת (!).

אתה יכול אולי להגיד שהם נעזרים בשופטים (שגם זה די שיקרי), אבל להגיד שהם לא בשורה אחת עם הקבוצות הטובות בהיסטוריה (סביר להניח שגם הטובה מביניהן)? נו באמת, אתה מביך את עצמך

אתה שוכח את 2 הגמרים שברצלונה השפילה את מנצ'סטר

דיברתי רק על הקבוצה של רונאלדו. אז המאזן זה 1-1

אני לא אוהד ברצלונה, אבל זו דמגוגיה במיטבה.

ב4-2 של צ'לסי על בארסה הייתה שערוריית שיפוט, לא פחות מזה, למה את זה אתה לא מזכיר?

אתה מדבר כאילו בארסה לא זכו בכל מה שזז, בשנה אחת (!).

אתה יכול אולי להגיד שהם נעזרים בשופטים (שגם זה די שיקרי), אבל להגיד שהם לא בשורה אחת עם הקבוצות הטובות בהיסטוריה (סביר להניח שגם הטובה מביניהן)? נו באמת, אתה מביך את עצמך

במשחק של ה4:2 היה רק שער אחד שנתנו לצלסי הוא גם היה גבולי. מה שהיה לפני 3 שנים היה פשוט מכור, 4 פנדלים שלא נשרקו לטובת צלסי