Jump to content

מדוניאנין חוזר

melody

Recommended Posts

התגעגעתי למסירות היפייפיות שלו..

אווו האריס מדונאנין,אוווו אולה אולה אולה

עצוב.

חדש!

מדו-ווינר.

האם מנדוניאנין יעשה צחוק ממכבי ת"א גם השבוע במשחק מול נתניה?

כן - יחס של 4.

לא - יחס של 15.

מדו-ווינר, הקהל של מכבי, מושפל יותר.

וזה השביעייייייייייי!!!!!!

זה לא מצחיק, זה כבר מרגיש כמו הפעם השבעים שהוא תוקע אותנו.

בן זונה שימות, לא מאמין שנותנים לו.

עזבו מה שעשה, השחקן הזה זה פשוט חרטא. לא מימש 10% מהקלטת שהראו לנו לפני שהוא בא.

מי שקנה אותו על סמך קלטת, בסכומים האלו, צריך לשבת מאחורי סורג ובריח.

במכבי-סל, לפני שמוציאים רבע מהסכום, טסים למקום מגוריו, מדברים איתו, שואלים מאמנים ושחקנים שהוא שיחק תחתם ולא מסתמכים רק על סוכן אינטרסנט וקלטת ערוכה של ביצועיו.

אה, כן, זה האליל שלכם, נימני. אז בסדר. שימשיך לפרשן משחקנים שלנו כשחצי מהשחקנים על המגרש הם קליינטים שלו.

מי שקנה אותו על סמך קלטת, בסכומים האלו, צריך לשבת מאחורי סורג ובריח.

במכבי-סל, לפני שמוציאים רבע מהסכום, טסים למקום מגוריו, מדברים איתו, שואלים מאמנים ושחקנים שהוא שיחק תחתם ולא מסתמכים רק על סוכן אינטרסנט וקלטת ערוכה של ביצועיו.

אה, כן, זה האליל שלכם, נימני. אז בסדר. שימשיך לפרשן משחקנים שלנו כשחצי מהשחקנים על המגרש הם קליינטים שלו.

בגלל הוואקום באין- הנהלה שלך אבי נמני נהיה מאמן וקיבל אשראי להביא שחקנים ב100 מליון שקל.

הוא ניסה לעשות את הטוב ביותר, מה לעשות שאין לו הבנה בתחום הזה והוא לא מאמן? גם הוא מבין את זה.

סה"כ כל בן אדם נורמלי שמבין כדורגל ברמה סבירה לא היה מתנגד למדוניאנין לפני שנתיים, ושלא תחשוב ששאר הקבוצות בליגת העל עושות תחקיר כזה מעמיק על הזרים שהן מביאות, תראה כמה יעקב שחר נפל עם זרים בשנתיים האחרונות וגם הפועל.

Guest דניאל פרי

חברה טובה מתנהלת בקור רוח, לא נותנת להחלטות רגשיות להשפיע על החלטותיה לניהול החברה.

למכבי אסור לשחרר את מדו רק בגלל שהמועדון רוצה "לנקום" בהאריס על התנהגותו, ובגלל שהקהל דורש את ראשו.

אבל אם מסתכלים על זה באופן מקצועי נטו, האריס כנראה מוכשר יותר מכל קשר זר אחר שיורדי יביא.

מועדון שמתנהל נכון יעדיף את האופציה הזאתי, שחקן שמקצועית יותר טוב, שנמצא כבר בקאדר ולכן חוסך כסף וזמן בניסיון להביא מחליף שרוב הסיכויים יהיה פחות טוב ממנו.

אני מקווה שג'ורדי יקח אותו כפרויקט אישי ויצור פה קשר מפלצת במונחי ליגה שלנו

חברה טובה מתנהלת בקור רוח, לא נותנת להחלטות רגשיות להשפיע על החלטותיה לניהול החברה.

למכבי אסור לשחרר את מדו רק בגלל שהמועדון רוצה "לנקום" בהאריס על התנהגותו, ובגלל שהקהל דורש את ראשו.

אבל אם מסתכלים על זה באופן מקצועי נטו, האריס כנראה מוכשר יותר מכל קשר זר אחר שיורדי יביא.

מועדון שמתנהל נכון יעדיף את האופציה הזאתי, שחקן שמקצועית יותר טוב, שנמצא כבר בקאדר ולכן חוסך כסף וזמן בניסיון להביא מחליף שרוב הסיכויים יהיה פחות טוב ממנו.

אוי ואבוי. יהיה טוב מותק...

אמרו לי שכתבו שטויות אז באתי.

אתה לא יודע איך חברה מתנהלת ידידי.

החומר האנושי בכל חברה חשוב יותר מתוצרת, אל תסתכל על מה שקורה בארץ כי שום דבר בארץ הזאת הוא לא תקין.

האריס הוא זבל, חברה או מועדון מקצועיים יעיפו דבר כזה בשנייה אם זה פוגע בתוצרת של כל השאר "השלם עולה על סך חלקיו" (פפ העיף את אטו, פרגי את בקהאם רק שתי דוגאמות אדירות פשוט) - חסכתי לך את הצורך בתגובה הבאה עם הדוגמאות.

חראם על הויכוח.

יש קוד התנהגותי בחברה טובה שמתנהלת בקור רוח.

הוא עבר עליו, הוא צריך ללכת בבית שלו.

וזה בלי קשר בכלל להתפרצות שלו על שלושה ממונים שונים, וההתגרות באלו שבשבילם ה"חברה" (מועדון במקרה הנ"ל) קיים.

ילד, זה שכתבת שטויות בשפםה יפה לא אומר שהן לא שטויות.

ניהול הוא הרבה יותר מאשר הוצאה לפועל של סמכות ומעמד, והרבה יותר מ-"סגירת עסקאות". ניהול משפיע על אנשים ועל החיים שלהם.

אני לא מכיר אותך, ולא יודע מה אתה עושה, דבר אחד אני בטוח - אם תמשיך באותה צורת חשיבה, לא תהיה קשור בשום דרך לניהול חברה כל שהיא, כי לפי הראש שלך, אתה תדרדר את החברה למשבר.

אתה מכיר בוודאי את המשפט "צעד ועוד צעד יוצרים בסוף שביל" האריס תקרית אחרי תקרית יצר לעצמו תהום. או שאנחנו נידרדר איתו לתהום (מה שקורה עד עכשיו) או שהוא יברח כמה שיותר רחוק, לטובת כולם.

וכדורגל זה כבר לא מקצועי נטו. כי מקצועית, אנחנו הקבוצה אולי הכי מוכשרת בליגה.

אמרו לי שכתבו שטויות אז באתי.

אתה לא יודע איך חברה מתנהלת ידידי.

החומר האנושי בכל חברה חשוב יותר מתוצרת, אל תסתכל על מה שקורה בארץ כי שום דבר בארץ הזאת הוא לא תקין.

האריס הוא זבל, חברה או מועדון מקצועיים יעיפו דבר כזה בשנייה אם זה פוגע בתוצרת של כל השאר "השלם עולה על סך חלקיו" (פפ העיף את אטו, פרגי את בקהאם רק שתי דוגאמות אדירות פשוט) - חסכתי לך את הצורך בתגובה הבאה עם הדוגמאות.

חראם על הויכוח.

יש קוד התנהגותי בחברה טובה שמתנהלת בקור רוח.

הוא עבר עליו, הוא צריך ללכת בבית שלו.

וזה בלי קשר בכלל להתפרצות שלו על שלושה ממונים שונים, וההתגרות באלו שבשבילם ה"חברה" (מועדון במקרה הנ"ל) קיים.

ילד, זה שכתבת שטויות בשפםה יפה לא אומר שהן לא שטויות.

הכל נכון, רק שממש לא רלוונטי לגבי מדוניאנין. אני יכול להבין למה יש מי שחושב שהוא לא צריך לקבל את ההזדמנות הנוספת במכבי, ויש למחשבה כזו נימוקים, אבל ספציפית לגבי ההשפעה שלו על שאר השחקנים או על המצב המקצועי/חברתי של הקבוצה קשה קצת לבוא בטענות.

מקצועית, התרומה שלו, התרומה הקבוצתית שלו, הייתה ברורה. בהעדרו עוד יותר מאשר בנוכחותו. מכבי תל אביב עם מדוניאנין גרוע (והרי היו לו משחקים כאלה), הייתה קבוצה טובה יותר ממכבי תל אביב בלעדיו, והוא לא היה אנוכי, הוא לא זלזל בשחקנים שמסביבו או בקבוצה בכלל (מקצועית, הכוונה). כשהוא שיחק, הוא היה בסדר גמור. לבטח לא מהשחקנים הגרועים במכבי.

חברתית, למדוניאנין יש קרוב לאפס השפעה על השחקנים מסביבו. גם אם היה רוצה להשפיע על הקבוצה לרעה, להסיט, לפגוע - לא היה לו איך. למייטב הבנתי, הוא אפילו לא ניסה. החיכוכים שלו עם הקבוצה היו תמיד עם המאמנים שלו, ומאוחר יותר עם הקהל, וגם זה, רק אחרי שעבר מספיק דם רע בין הצדדים.

אז לבוא אליו בטענות זה הגיוני, הרי יש על מה. אבל אם בוחנים את השיבה שלו למכבי (כן לסלוח, לא לסלוח וכו'), כדאי לעשות את זה מול העובדות, לא מול האשמות שהתקבעו פה אצל כולם כנכונות גם אם אין להן אחיזה במציאות.

ההשפעה שלו?

שמע, מה שיש לו ברגליים מעולם לא ראיתי בארץ (אל תבלבלו את הביצים, שש מסירות עומק, חמש מגיעות לחלוץ שמה לעשות במכבי הם אימפוטנטים) מצד שני? האיטיות, הגועל נפש, והסלידה של הקהל ממנו יפריעו לו מאוד כרגע.

פסיכולוגית זה קשה.

אצל מדו זה דפוס.

זה עובד בעייתי אם נמשיך את האלגוריה לחברה (לא מדוייקת ב100 אחוז אבל ניחא) שיש לו השפעה על המצב (גם אם לא ישירות) ויש שוק ובית זונות? המחיר המקצועי שנשלם הוא נמוך.

בינינו? אי אפשר להביא שחקן כזה בחזרה למועדון ולצפות שלא תהיה התרופפות משמעת כללית (כמובן שהוא לא האשם היחיד זה יותר מצביע על הלך רוח של מועדון)

הוא התגרה בקהל?

דם רע? אין ואין, אסור לו להגיב לקהל.

צר לי....

הוא צריך לעוף מפה על טיל.

אבל תבינו רק דבר אחד , מישהו כזה מוכשר(ומה שיש לו ברגליים אין לאף אחד בארץ by far) , לא יבוא לארץ אם אין לו משהו דפוק בשכל\משמעת\משהו.

אם הוא לא היה דפוק הוא היה עכשיו באירופה ומצליח.

Guest דניאל פרי

מדוניאנין לא בן אדם רע, יש לו אגו גדול, אבל כמעט לכל הכוכבים הכי גדולים שהיו ושיש כיום בכדורגל יש אגו פי 10 יותר גדול משל מדו.

הבעיה של האריס זה שהוא מרגיש שהוא יותר מידי גדול לליגה שלנו, ובינינו... הוא צודק. אחרי שכל הקריירה שלו היללו אותו ואמרו עליו שהוא יהיה ענק, פתאום להגיע לליגה שלנו, להתאמן כל יום במתחם המסריח בקריית שלום, לשחק באצטדיונים כמו דוחא והי"א מוציא את האוויר מהמפרשים לשחקן, אין פלא שלא בא לו להתאמץ.

אבל עכשיו כשיורדי הגיע ומדו מבין לאן המועדון הולך כנראה שהוא מרגיש שמכבי גדלה קצת ועכשיו יותר מתאימה לשחקן במימדים שלו. יורדי גם ידוע בתור אחד שמתחבר לשחקנים, אני מאמין שיורדי יוכל לגרום לזה לעבוד, ואם יורדי מאמין בזה, בטח ובטח שגם אתם צריכים.

Guest דניאל פרי

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.119530.html

אם מכבי נתנו לו לעשות את המסיבת עיתונאים הזאתי זה רק בגלל שהוא הולך להישאר,אז תפסיקו להתבכיין וקחו את עצמכם בידים.

תוציאו את הרגש מהשיפוט שלכם ותבינו שזאתי ההחלטה הנכונה.

בנימה אישית, אני מאושר מהמהלך הזה. שחקן אדיר שאם יורדי יסדר לו ת'ראש הוא יתרום לנו המון, ואתם תנשקו לו את הרגליים.

כי אין קהל שמתהפך יותר ממכם.