Jump to content

יש שחקן חדש בענף

Recommended Posts

את גביע המדינה בכדוריד לעונה הזאת הפסדנו.

היה קרב גדול של השחקנים שלנו שלא הספיק מול קבוצה טובה עם ים של מסורת בענף.

אבל יש יותר מתחושה שהגמר גביע הזה מעביר מסר חד וברור לליגה. יש שחקן חדש בענף שצריך לקחת בחשבון. מכבי תל-אביב.

ש"השממה" שהיתה במשך עשרות שנים במחלקת הכדוריד שלנו מתחילה לפרוח, גם אם עוד ייקח זמן עד שיבואו תארים.

שאין יותר "שלוש גדולות" בכדוריד הישראלי, אלא ארבע.

שמכבי מתחילה לייצר כוח הרתעה מול קבוצות בליגה שפעם עשו לנו חיים קשים.

שבפלייאוף המתקרב כדאי לקחת אותנו ברצינות, ושאנחנו לא באים רק להופיע.

שמכבי פה, והיא הולכת לרוץ חזק, ולא רק העונה.

לכל אנשי מכבי כדוריד,

תרימו את הראש! זה רק שאלה של זמן, עבודה קשה והתמדה עד שהתארים יגיעו הביתה. אנחנו סומכים עליכם, ובעיקר וכמו ששרנו בסיום, אנחנו אוהבים אותכם!!!

בנוסף למכבי, יש עוד שחקן ישן-חדש שהליגה הכירה מחדש, הקהל של מכבי.

צל"ש אדיר לכ-250 אוהדים מעודדים שבאולם לא אידיאלי לעידוד, בטח שברקע המוזיקה המאוסה ברמקולים, נתנו מפגן תמיכה עוצמתי לקבוצה, גם שהכל כבר היה נראה אבוד וראשון הגדילו את הפער, ובסוף המשחק שהשחקנים היו שבורים.

זה היה מפגן עוצמה של מאות אנשים שאוהבים דבר אחד, מכבי.

אנחנו נעשה הכל כדי שבמשחקי הפלייאוף הקרבים על האליפות, שהליגה ושחקני מכבי בעיקר, יכירו את העוצמות האלה מקרוב שוב.

***גלריה מלאה מהמשחק תעלה בימים הקרובים***

article_handball_final_2012_03.jpg

article_handball_final_2012_02.jpg

article_handball_final_2012_01.jpg

משחק ראשון שלי בכדוריד.

חבל שהפסדנו, אבל כל הכבוד לשחקנים על המלחמה (ועל הדריכה, אם כי זה היה טיפשי מאוד)

משחק ראשון שלי בכדוריד.

חבל שהפסדנו, אבל כל הכבוד לשחקנים על המלחמה (ועל הדריכה, אם כי זה היה טיפשי מאוד)

לא הבנתי למה התכוונת בסוגריים. דריכה?

זה משחק חשוב לכל המעורבים בצד שלנו.

הקהל למד להכיר קצת את השחקנים של המועדון בענף הכדוריד, למד איך זה במשחק לחוץ ומתוח כמו זה היום. השחקנים ייקחו את זה איתם הלאה שיגיעו למעמדים כאלה בעתיד, והם יגיעו.

אבי רש, טעה, לדעתי, כשאיחר לקח את הפסק זמן. במקום לקחת אותו כשהיה כבר 5 הפרש ואיבוד כדור שלנו, היה חייב לקחת אותו ב-3 הפרש ולצנן את ההתלהבות של ראשון ולהרגיע את הלחץ והתסכול אצלנו.

אבל למרות שלא זכינו, כולנו נצא נשכרים מהמשחק הזה בראי הזמן.

לא הבנתי למה התכוונת בסוגריים. דריכה?

בערך 3 או 4 דקות לסיום, שחקן של ראשון נפל על הפרקט, אין לי מושג ממה, ואז שחקן שלנו (לא שמתי לב מי) הביא עליו וואחד דריכה. השופטים לא שמו לב לזה, אבל אחר כך כשהייתה עצירה כנראה אמרו להם מהמזכירות או מהצוות שידור, והרחיקו את השחקן.

בערך 3 או 4 דקות לסיום, שחקן של ראשון נפל על הפרקט, אין לי מושג ממה, ואז שחקן שלנו (לא שמתי לב מי) הביא עליו וואחד דריכה. השופטים לא שמו לב לזה, אבל אחר כך כשהייתה עצירה כנראה אמרו להם מהמזכירות או מהצוות שידור, והרחיקו את השחקן.

אני לא זוכר מה שאמרת, כנראה לא שמתי לב.

בכל מקרה- במשחק עם כל כך הרבה אמוציות, פרובוקציות ומאבקים פיזיים בין הקבוצות, אין מה להזכיר אירוע אחד לחיוב ואחד לשלילה.

אם אתה באמת רוצה לאזן, אפשר לציין את זה שמספר 14 שלהם, שהוא פרובקטור בכל רמ"ח איבריו וזה כנראה הדבר היחיד שיש לבחור למכור ברמה הזו, הוסיף תאטרליות שלא הייתה מביישת כמה שחקנים שגילה אלמגור אוהבת לנקוב בשמותיהם ומופיעים בהבימה, מה שסייע לשופטים לשלוף בקלות דעת לדבדה את האדום, ולא הפריע לבחור לחזור ולפזז על הפרקט 2 דק' לאחר מכן.

אפילו עידן מימון סימן באטרף לצוות הרפואי להגיע כי היה בטוח שבמינימום נשבר לבחור האף.

אני לא יודע עם מקובל בכדוריד להרחיק שחקן על סמך מה שאומרים לך מהצד אבל באופן כללי, למרות שברור שמכבי פשוט שיחקה פחות טוב מראשון במחצית השניה, השיפוט הרג אותנו.

ההרחקה על הדריכה גמרה את המשחק מבחינת מכבי (גם אם היינו צריכים נס כדי להשוות בזמן שנותר), לדעתי הוא בכלל לא דרך עליו בכוונה אבל הקוקסינל של ראשון קודם רץ לבכות לשופט ורק אז התקפל על הרצפה ועשה הצגות כדי להבטיח את ההרחקה.

ובאופן כללי ראשון קיבלו שניים-שלושה פנדלים הזויים, כאלה שספק אם בכלל הייתה בהם עבירה.

תודה רבה לכל מי שבא - שלוש כתבות על הגמר כבר באתר -

הודעת הארגון, כולל תמונות וקליפים מהגמר - http://www.12p.co.il/news.asp?id=1721

התגובות של אבי רש ואיל פרולינגר - http://www.12p.co.il/news.asp?id=1720

וטור נוסף מאת שי קנדח, האיש שלנו במכבי כדוריד - http://www.12p.co.il/news.asp?id=1719

מזכירים לכולם - ביום שבת הקרוב, 21.4, בשעה 18:30 בבית מכבי בראשון לציון - חצי-גמר גביע האתגר האירופי מול דיומידיס ארגאוס מיוון -

כניסה חופשית

תגובות של שחקנים מהקבוצה של מכבי כדוריד בפייסבוק:

רנן לנדסמן

חברים יקרים,

אני רוצה להגיד תודה לכולכם על ההצגה המרשימה שנתתם אתמול, על הדחיפה בכל חלקי המשחק ועל העידוד הבלתי פוסק גם אחרי ההפסד.

באמת שהפכתם את המשחק לחוויה בלתי נשכחת. אני בטוח שאתם מאוכזבים לא פחות מאיתנו השחקנים וזה מראה על הקשר החזק שיכול להיות בין קבוצה לקהל שלה.

בואו לא נשכח שיש עוד הרבה על מה לשחק השנה.

אנחנו רק יכולים להבטיח לכם שנעשה הכל כדי לא להרגיש שוב פעם את הכאב הגדול שהרגשנו אתמול לאחר ההפסד.

אתם תותחים ואני מקווה שהנוכחות אתמול ביציעים לא הייתה מקרה חד פעמי ושנזכה לראות תצוגות עידוד מרשימות כאלה עוד הרבה פעמים.

תודה רבה

אור גבאי

תודה רבה לכולם על התמיכה! הייתה חוויה מדהימהה..

חשוב לזכור שהעונה עוד ארוכה מאד ונצטרך אתככם איתנו!!

אוריאן ליפץ

חבר'ה תודה רבה לכולם.. עשיתם לנו אווירה שלא נשכח... הדרך עוד ארוכה!

אלון כהן (השוער המחליף, שנה ראשונה במועדון)

אתם פשוט גדולים. זה רק עניין של זמן.. תודה!!

טל אהרונוביץ' (עונה ראשונה במועדון)

אתם קהל נהדר, חיממתם את היציעים ואת הלב בעזרתכם עוד נגיע רחוק!! נמשיך להאמין ולחלום לא נוותר לעולם, כי ככה מגשימים חלומות!! תודה

שלום לכולם

אני רוצה להודות לכל אוהד ואוהדת שבאו.

כאחד שהיה המון ביציעים אתכם, התרגשתי מאוד

להיות על הפרקט ולראות ולהרגיש אתכם זאת הייתה

הרגשה מדהימה ומחזקת מאוד!

אתמול אחרי המשחק שחקנים שחלקם יש תגובות שלהם פה

וחלקם לא.

רצו שאני אגיד לכם:

תודה, תודה שבאתם, הייתם מדהימים,

אנחנו מצטערים שאכזבנו אתכם אתמול אבל זה ישתנה!!

אז שוב תודה רבה לכל מי שבא

ונתראה בשבת ב18:30 בית מכבי בראשל"צ בחצי גמר גביע אירופי!!!

דביר גולדבלום

מכבי ת"א כדוריד

משק ומנהלה

כל הכבוד לשחקנים שעושים עונה יפה מאוד ובעיקר נלחמים כל רגע גם שדברים נראים גמורים. במחצית הראשונה שהיינו בפיגור 4 כבר חשבתי שזה גמור, אבל מכבי עוד עלו ליתרון של שני שערים. חבל על המחצית השניה.

צל"ש עצום לקהל שהגיע, לראות את הקליפים והתמונות ולהתענג שלשחקנים שלובשים צהוב-כחול עם המגן דוד, יש כזה גב מאנשים שבכלל לא מכירים את החוקים של המשחק.

מכבי :wubyellow3:

אין דברים כאלה, אם כל הכבוד לענף הכדוריד הוא לא מעניין יותר מידי אנשים ולראות כמות כזו גדולה של אוהדים שבאו לתמוך ביחד עם השחקן ה-12 וואלה זה דבר יפה מאוד, כל הכבוד לשחקן ה-12 ולשחקנים.

האמת שמבחינת ספורט, אני מתחבר הרבה יותר לכדוריד מאשר לכדורעף.

מכות וגולים - צריך יותר מזה?