Jump to content

נושא מלפפונים רשמי לעונת 2013\2012 ע"ש תאיה באבאלולה

Liran

Recommended Posts

ממקור מהימן,אניימה חתם במכבי. הפרסום הרשמי ייצא ביום יומיים הקרובים.

האמת? פעם ראשונה שמישהו פוגע, אפילו את היום שהוא נוחת פה תפסת, יפה, לא יודע אם זה מזל, סתם ניחוש או באמת מקור מהימן אבל כל הכבוד.

(הכל נכתב כמובן במצב של אניימה חותם - כל מצב אחר ויצאתי חציל)

האמת? פעם ראשונה שמישהו פוגע, אפילו את היום שהוא נוחת פה תפסת, יפה, לא יודע אם זה מזל, סתם ניחוש או באמת מקור מהימן אבל כל הכבוד.

עזוב אחי מאז מגבניק צהוב אני כבר לא מאמין לאף פרסום שמישהו מפרסם מ"מקור מהימן" פה בפורום...

עזוב אחי מאז מגבניק צהוב אני כבר לא מאמין לאף פרסום שמישהו מפרסם מ"מקור מהימן" פה בפורום...

אני איתך אבל שמע, קשה להתכחש לעובדה שהוא רשם את זה בסביבות 12 בלילה כשלא ממש דיברו על האופציה של אניימה בכלל באופן רציני, פתאום בשמונה בבוקר שירלי בר דיין מוציאה הודעה בספורט5 שהוא על סף חתימה..

זה אינטרס של מכבי שיהיו לה יריבות ראויות שימשכו עניין. כי אם לא נחזק תיריבות שלנו תוך שלוש שנים אנחנו מסיימים עונה בלי הפסד...

גם עם סבע באר שבע לא מהווה איום עלינו. טוב לסבע בבאר שבע שטוב לנו שהיו לנו יחסים של החלפות שחקנים איתם (אנחנו נשאיל להם בררה והם יביאו לנו פוטנציאלים עתידיים, לצערי כנראה שהם יהיו ערבים.)

בררה?

כנראה אף פעם לא ראית אותו משחק.

להוציא את המשחקים האחרונים בהם הוא די קרס תחת הלחץ (בכל זאת, משחקים גורליים לילד בעונה הראשונה שלו בבוגרים שהוא יודע שהרבה מונח על הכתפיים שלו זה לא קל) הוא היה הכי טוב בב?ש בכל משחק.

גם במשחקים חלשים הוא מייצר לפחות מצב אחד וודאי לשער.

היה צריך להישאר מחליף במכבי, חסר לנו שחקנים מהירים ולא צפויים, והוא כזה.

אכן מקור מהימן. אני מקווה ומאמין שגם את ההחתמה הבאה נדע ראשונים לפני אתרי הספורט.

.

לא משנה מה יהיה

אני מקווה שפרדה לא יחתום במכבי, הוא לא טוב יותר ממיכה או שאר הצעירים שלנו והוא לא ישדרג אותנו...

אני נוטה להסכים איתך,

אבל עדיין יש לי תחושה כללית שמשהו חסר בחלק ההתקפי.

אני זוכר שזו רק תחילת עונה, שמרגוליס עוד יכנס גם קצת לעניינים וכנראה גם בן יאיר,

שמיכה לא שיחק ושמהספסל עלה קולאוטי, שחקן שיודע לתת מספרים,

ועדיין... משהו בשלישיה הזאת של עטר, גארסיה ודאבור נראה לא חד מספיק,

וכשיש רק שלישיית התקפה - ולא רביעיה כמו בהרבה מקומות - הם צריכים להיות שלושה תותחים.

סה"כ לא היה צריך להיות נביא אמת כדי להגיד שאניימה יבוא

על דיבורים, גישושים, שיחות יש מידע אמין כבר לא מעט זמן.

ועל התרחקותו של חיימוב ממכבי ללרנקה, גם יצאו פרסומים בזמן האחרון.

אז לעשות את ה1+1 שאנחנו כבר באוגוסט ואם מכבי נותנת לחיימוב את האפשרות ללכת, ואנחנו יודעים שאניימה הוא המועמד המוביל להחליף אותו..

להגיד שתוך כמה ימים הוא יחתום, לאדע.. לא העיף אותי

אני נוטה להסכים איתך,

אבל עדיין יש לי תחושה כללית שמשהו חסר בחלק ההתקפי.

אני זוכר שזו רק תחילת עונה, שמרגוליס עוד יכנס גם קצת לעניינים וכנראה גם בן יאיר,

שמיכה לא שיחק ושמהספסל עלה קולאוטי, שחקן שיודע לתת מספרים,

ועדיין... משהו בשלישיה הזאת של עטר, גארסיה ודאבור נראה לא חד מספיק,

וכשיש רק שלישיית התקפה - ולא רביעיה כמו בהרבה מקומות - הם צריכים להיות שלושה תותחים.

גם אני חשבתי על זה, ואז נזכרתי שיש שחקן אחד מחוץ לקבוצה שאף אחד לא סובל כאן ואני לא אזכיר את שמו, שאין ספק שנתן מספרים..

גרסיה,עטר ודאבור לא היו חדים בכלל, אני רק מקווה שמה שראינו אתמול, זה לא מה שנראה בהמשך העונה..חסר תותח מאחוריהם או לידם..

מרגוליס ילד ולא יזרקו אותו לגוב האריות מהתחלה, בן יאיר בטח יושאל..וקונאטה ימכר..

גם אני חשבתי על זה, ואז נזכרתי שיש שחקן אחד מחוץ לקבוצה שאף אחד לא סובל כאן ואני לא אזכיר את שמו, שאין ספק שנתן מספרים..

גרסיה,עטר ודאבור לא היו חדים בכלל, אני רק מקווה שמה שראינו אתמול, זה לא מה שנראה בהמשך העונה..חסר תותח מאחוריהם או לידם..

מרגוליס ילד ולא יזרקו אותו לגוב האריות מהתחלה, בן יאיר בטח יושאל..וקונאטה ימכר..

אני מאמין שמכבי מחפשת עוד שחקן רכש של קשר התקפי לפי הפירסומים על מליקסון/ורמוט שהיו

Guest דניאל פרי

בררה?

כנראה אף פעם לא ראית אותו משחק.

להוציא את המשחקים האחרונים בהם הוא די קרס תחת הלחץ (בכל זאת, משחקים גורליים לילד בעונה הראשונה שלו בבוגרים שהוא יודע שהרבה מונח על הכתפיים שלו זה לא קל) הוא היה הכי טוב בב?ש בכל משחק.

גם במשחקים חלשים הוא מייצר לפחות מצב אחד וודאי לשער.

היה צריך להישאר מחליף במכבי, חסר לנו שחקנים מהירים ולא צפויים, והוא כזה.

מרגוליס ודאבור על העמדה שלו

בשיחות פרטיות עם חברים לפורום בסוף השבוע, הייתה לכולם התחושה שעניין אניימה רציני.הוא פיזר כמה משפטים מכיני קרקע בתקשורת בסוף השבוע האחרון.

אם הוא לא היה מפטפט, זה היה נגמר בהודעה לקונית של מכבי -אם וכאשר.

מכבי חסרה מהירות ובעיקר חסרה שחקן שיחבר לה את הקישור להתקפה. ברור שמחפשים את התכונות האלה(וורמוט, מליקסון) ואני מקווה שגם ימצאו. שחקן אחד על אחד שמשחרר פלונטרים, הולך לעומק ויוצר לעצמו ולאחרים.

משחקים אחרי מחנה אימון טבעם להתנהל בקצב נמוך ועם רגליים כבדות.

בשיחות פרטיות עם חברים לפורום בסוף השבוע, הייתה לכולם התחושה שעניין אניימה רציני.הוא פיזר כמה משפטים מכיני קרקע בתקשורת בסוף השבוע האחרון.

אם הוא לא היה מפטפט, זה היה נגמר בהודעה לקונית של מכבי -אם וכאשר.

מכבי חסרה מהירות ובעיקר חסרה שחקן שיחבר לה את הקישור להתקפה. ברור שמחפשים את התכונות האלה(וורמוט, מליקסון) ואני מקווה שגם ימצאו. שחקן אחד על אחד שמשחרר פלונטרים, הולך לעומק ויוצר לעצמו ולאחרים.

משחקים אחרי מחנה אימון טבעם להתנהל בקצב נמוך ועם רגליים כבדות.

בקשר למכבי חסרה מהירות, אני מסכים איתך.

הייתי בטוח שדור מיכה/גאל מרגוליס יתפסו מקום אחד בהרכב, ואז יהיה שחקן שהוא מהיר (או ממש ממש מהיר)

כי לדעתי מכבי יכולה בקלות להיות הקבוצה הכי איטית בליגה במצב הנוכחי. דאבור איטי בצורה מחרידה, קולאוטי ועטר גם לא מהירים (עטר עוד איכשהו..) על אלברמן אין מה לדבר, ראדי אני לא ממש יודע, אבל לא נראה כמו סילון, גונזאלו גם לא שחקן מהיר.. זאת עלולה להיות בעיה. מקווה שאם אחד משניהם לא יהיה מתוכנן להרכב/להלחם על הרכב, שיביאו מישהו מהיר..

בקשר לשחקן שיחבר את הקישור להתקפה, לא הכי מסכים איתך.

לדעתי זה קודם כל עניין של קבוצה לא מחוברת, הרכב לא מתואם ותחילת עונה (וגביע הטוטו..) כי יש לנו את השחקנים שידחפו קדימה. אני התרשמתי לטובה מראדי שחוץ מהעבודה ההגנתית הטובה, הוא יודע לדחוף את הכדור קדימה להתקפה ולעשות את החיבור הזה (והלצטרף מגל שני עם הבעיטות הנהדרות שלו מרחוק) ויש לך את גונזאלו שיודע לנהל נכון את ההתקפה ולהוציא את מכבי קדימה.

אם תוסיף לזה את דור מיכה או גאל מרגוליס שיוסיפו את הפאן של המהירות וההובלת כדור, לדעתי אתה "סגור" בנושא הזה.

מי שכן יכל להשתלב נהדר וכן למצוא את המקום שלו במערך הזה הוא דווקא האריס מדוניאנין במקום רפי דהאן. בהרכב כזה עם גל וראדי מאחוריו, השלישייה של דאבור עטר וגונזאלו לפניו. יכל לעשות דברים יפים.

בקשר למכבי חסרה מהירות, אני מסכים איתך.

הייתי בטוח שדור מיכה/גאל מרגוליס יתפסו מקום אחד בהרכב, ואז יהיה שחקן שהוא מהיר (או ממש ממש מהיר)

כי לדעתי מכבי יכולה בקלות להיות הקבוצה הכי איטית בליגה במצב הנוכחי. דאבור איטי בצורה מחרידה, קולאוטי ועטר גם לא מהירים (עטר עוד איכשהו..) על אלברמן אין מה לדבר, ראדי אני לא ממש יודע, אבל לא נראה כמו סילון, גונזאלו גם לא שחקן מהיר.. זאת עלולה להיות בעיה. מקווה שאם אחד משניהם לא יהיה מתוכנן להרכב/להלחם על הרכב, שיביאו מישהו מהיר..

בקשר לשחקן שיחבר את הקישור להתקפה, לא הכי מסכים איתך.

לדעתי זה קודם כל עניין של קבוצה לא מחוברת, הרכב לא מתואם ותחילת עונה (וגביע הטוטו..) כי יש לנו את השחקנים שידחפו קדימה. אני התרשמתי לטובה מראדי שחוץ מהעבודה ההגנתית הטובה, הוא יודע לדחוף את הכדור קדימה להתקפה ולעשות את החיבור הזה (והלצטרף מגל שני עם הבעיטות הנהדרות שלו מרחוק) ויש לך את גונזאלו שיודע לנהל נכון את ההתקפה ולהוציא את מכבי קדימה.

אם תוסיף לזה את דור מיכה או גאל מרגוליס שיוסיפו את הפאן של המהירות וההובלת כדור, לדעתי אתה "סגור" בנושא הזה.

מי שכן יכל להשתלב נהדר וכן למצוא את המקום שלו במערך הזה הוא דווקא האריס מדוניאנין במקום רפי דהאן. בהרכב כזה עם גל וראדי מאחוריו, השלישייה של דאבור עטר וגונזאלו לפניו. יכל לעשות דברים יפים.

לא מסכים לגבי האריס. המשחק היה בנוי על המון תזוזה, מה שהוא לא מצטיין בו.

חוץ מזה, :wubyellow3:

דפי דהאן היה אתמול הטוב במגרש בפער.

חראם להוציא אותו מההרכב כשראדי ואלברמן היו חלשים ממנו.

אמת.

רפי דהן צריך להיות לפניהם ברוטציה.

צריך לידו בעל בית.

לא בטוח

"I wish that i will wake up and this will all be a dream.oh my GOD."

חחחחחחחחחחח כן אין ספק שזה הוא

הוא ישים תמונת קאבר בעמוד שלו של 100% אנטי מכבי

אניימה הוא שכיר חרב אחושרמוטה.

הכתבה בזמנו:

http://www.haaretz.co.il/sport/1.1167277

כ"כ מחזקת את העובדה שהוא שכיר חרב נטו.

לא סמל ולא עמייאת.

פריז סן ז'רמן ראתה במשך עשור את הגב של ליון. היא הביאה את זלאטן לא כי הוא לא זונת קבוצות, אלא כי הוא יכול לעזור לה. זה הראש. לא ניקח אליפות עם 11 מכביסטים, חיפה לא לקחה אליפויות עם 11 ירוקים מבית, בית"ר של גאידמק לא שיחקה עם 11 תוצרים של בית וגן, וגם הפועל - זונה.

פריז סן ז'רמן ראתה במשך עשור את הגב של ליון. היא הביאה את זלאטן לא כי הוא לא זונת קבוצות, אלא כי הוא יכול לעזור לה. זה הראש. לא ניקח אליפות עם 11 מכביסטים, חיפה לא לקחה אליפויות עם 11 ירוקים מבית, בית"ר של גאידמק לא שיחקה עם 11 תוצרים של בית וגן, וגם הפועל - זונה.

כן כן אני יודע שזו לא דוגמה.

בארסה

יונייטד.

שתי אימפריות בעשורים האחרונים.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.