Jump to content

נושא מלפפונים רשמי לעונת 2013\2012 ע"ש תאיה באבאלולה

Liran

Recommended Posts

לא מבין איך אפשר להביא שחקן כזה אחרי ריאיון כזה בעיקר שהוא אמר: "עדיין לא חתמתי במכבי ואני מעכב את החתימה לראות אם אקבל הצעה אחרת. אני אדום ולא רוצה ללכת לשם, אבל יש לכם שוער עכשיו (אפולה אדל)", ציין באוזניי האוהדים והבהיר שבכל מקרה מדובר על מעבר לעונה אחת." פשוט בושה וחרפה אם יביאו אותו..

לפחות הוא היה שחקן שמביא אליפות אבל הוא לא אחד כזה שיקבע אם נהיה אלופים או לא.

"ציין באוזני האוהדים" זה משפט המפתח. כמו שכבר כתבו פה, האם אותם אוהדים (אוהדי הפועל אני מזכיר לך) היו יכולים להגיד לאופירה "אניימה לא שם עלינו והוא ישחק במכבי ולא אכפת לו בכלל מהפועל ומה האוהדים שלה חושבים"?

טוב זה פשוט ענק:

268729_10151065114114712_2054915200_n.jpg

איזה כיף לראות אותם אוכלים את הלב

רק גורם לי לחשוב איזה ענק זה אם פתאום היום הוא מגיע לארץ,חותם עד הערב בשושו ופתאום גארסיה עולה בהחלטה יוצאת דופן ושם אותו בשער והוא דופק את משחק העונה וביחד עושים את גארסיהההההההההה(אוסקר כמובן אחרי שמטירוף הוא עולה לשחק ושם גם גול) וזה השביעעעעעייייייי ובסוף מעצבנות הפועל עושה פנדל,אניימה הולך לבעוט וזה השמיניייייי

חחחח רק שלא אצטער על זה,לפחות עשיתי אנטי-אנטי-נאחס

טוב זה פשוט ענק:

268729_10151065114114712_2054915200_n.jpg

איזה כיף לראות אותם אוכלים את הלב

רק גורם לי לחשוב איזה ענק זה אם פתאום היום הוא מגיע לארץ,חותם עד הערב בשושו ופתאום גארסיה עולה בהחלטה יוצאת דופן ושם אותו בשער והוא דופק את משחק העונה וביחד עושים את גארסיהההההההההה(אוסקר כמובן אחרי שמטירוף הוא עולה לשחק ושם גם גול) וזה השביעעעעעייייייי ובסוף מעצבנות הפועל עושה פנדל,אניימה הולך לבעוט וזה השמיניייייי

:unsure: :unsure: :unsure:

ברכות - נכנסת כציטוט לשדים.

אני לא מפסיק להידהם מהקלות בה אתם אוכלים לוקשים וספינים של התקשורת ומשנים את דעתכם בהתאם.

אניימה ציין בפני אוהדים, אניימה קרוב לסיכום. חרטה. הכל חרטה. אם וכאשר הוא יחתום, זה יהיה הדבר המדויק היחיד שנוכל לדעת.

אף אחד לא יכול לדעת איך הוא מרגיש ומה הוא אמר ואם הוא אמר. האם אתם באמת חושבים שהדעה שלכם על החתמה צריכה להתבסס על שמועות? האם אתם לא קולטים שזה לא מקרי ואף די מכוון שפתאום התחילו "לזלוג" כל מיני כתבות על הרגשות שלו (או חוסר הרגשות שלו) ביחס לקומוניסטים? שוב, בפעם המי יודע כמה, אתם נותנים לשקרים של התשקורת לעצב את דעת הקהל. בעיניי, יש סיכוי לא רע שהאדומים עומדים מאחורי כתבות בסגנון כזה, כדי ליצור אנטי סביב ההגעה שלו למכבי (נחשו מה? שוב פעם הצליחו לעבוד עליכם בחסות התקשורת)

השיקול היחידי שצריך לעניין אותנו הוא השיקול המקצועי, וזה שיקול ששייך באופן בלעדי ליורדי ולאוסקר.

חחחחח מי שרוצה קצת מצב רוח אחרי היום המגעיל הזה באולימפיאדה שיכנס לפייסבוק של אניימה. http://m.facebook.com/VincentEnyeama?id=18984039986&_rdr#!/VincentEnyeama?v=feed&__user=1779171530

תראו את אוהדי הפועל בוכים שלא יבבוא למכבי ומנסים להזכיר לו כמה הם אוהבים אותו

גרסיה וטיבי בלמים של 1.85.

אני בעיקר מרוצה מההרתעה, האחד על אחד המצויין והעובדה שכמעט בלתי אפשרי להכניע אותו בבעיטות מרחוק.

אגב, חיימוב לדעתי נמוך יותר מאניימה.

גם ניבלדו היה בגובה הזה ואפילו חסון ומשום מה משחק הראש שלו היה בינוני ומטה והשליטה בכדורי גובהה ( מיקום ומאבק ) הייתה מתחת לכל ביקורת . זה עניין של הרבה דברים מעבר לגובהה וכוח שהם יתרונות חשובות בעיקר בהגנה.

מישהו יכול להרגיע אותי קצת ולספר איך טיבי עם כדורי גובה ?

חבל מאוד שאניימה לא חתם לפני הדרבי, כדי שמי שבכל זאת הולך למשחק האימון היה יכול לשיר להם "וינסנט אניימה" מול הפנים.

אם הוא חותם אנחנו לוקחים להם את השחקן הכי גדול בהיסטוריה שלהם - אתם מבינים מה זה? זה שובר אותם הרבה יותר מאם ננצח היום, נגיד ככה.

אם אניימה אמר מה שאמר זה אחד הבזיונות הגדולים

ואיך אתה (או כל מישהו אחר שהתייחס כאן לספינים השונים בתקשורת) מתכוון לגלות ולאמת אם הוא אמר ומה הוא אמר?

חלאס כבר ילדים, נמאסתם. תפסיקו לבלוע כל שטות שמתפרסמת בתקשורת ולקבוע את עמדתכם בהתאם.

ואיך אתה (או כל מישהו אחר שהתייחס כאן לספינים השונים בתקשורת) מתכוון לגלות ולאמת אם הוא אמר ומה הוא אמר?

חלאס כבר ילדים, נמאסתם. תפסיקו לבלוע כל שטות שמתפרסמת בתקשורת ולקבוע את עמדתכם בהתאם.

קודם כל אני לא ילד זה דבר ראשון אז תרגע

דבר שני מה פסול במה שאמרתי, אמרתי לכאורה אם זה מה שהוא אמר לא הכרזתי עובדה וקבעתי אז מה אתה קופץ מה?!?!?!?!

קודם כל אני לא ילד זה דבר ראשון אז תרגע

דבר שני מה פסול במה שאמרתי, אמרתי לכאורה אם זה מה שהוא אמר לא הכרזתי עובדה וקבעתי אז מה אתה קופץ מה?!?!?!?!

אני לא קופץ. שאלתי שאלה. אני רואה שיש כאן כבר מעל 5 עמודים שמתייחסים לדברים כאלה או אחרים שנאמרו או לא נאמרו על ידי אניימה (אגב, ראיתי בפורום 4 ציטוטים שונים שמיוחסים לו).

אני סקרן - איך תדע אם הוא אמר את זה? ואם אין ביכולתך לאמת את הדברים שלו, למה דעתך על ההחתמה מתבססת על סמך דברים שאין ביכולתך לאמת?

לפי הדיווחים היחידים, כתוב שבמהלך השבוע של הכתבה הוא אמר את זה לאוהדי הפועל. הוא אפילו לא אמר לתקשורת.

בקיצור, אם הכתבה ההיא נכונה, זה אומר שכמה אוהדים הציקו לו, ואמר להם שלא ישחק במכבי כדי שיעזבו אותו.

עובדה שבהמשך אותה עונה, בזמן שעדיין שיחק בהפועל, אמר שאין לו שום בעיה לעבור למכבי.

אז מה הביזיון פה בדיוק? שיש שמועות שהוא שיקר לאנשים כדי שלא יציקו לו?

אני מאוד מקווה שהרוב הגדול כאן ממשיך בגל הציניות.

אם לא זה פשוט עצוב לראות אתכם אוכלים את הלוקשים של התקשורת,זה מביך.

נראה לכם ששחקן שרוצה לשחק יתראיין בצורה כזו?! תחשבו קצת,זה מביך כל הקטע הזה.

יש דרבי,תצאו לכיוון רמת גן כבר,יש פקקים בשעה הזו .

לפי הדיווחים היחידים, כתוב שבמהלך השבוע של הכתבה הוא אמר את זה לאוהדי הפועל. הוא אפילו לא אמר לתקשורת.

בקיצור, אם הכתבה ההיא נכונה, זה אומר שכמה אוהדים הציקו לו, ואמר להם שלא ישחק במכבי כדי שיעזבו אותו.

עובדה שבהמשך אותה עונה, בזמן שעדיין שיחק בהפועל, אמר שאין לו שום בעיה לעבור למכבי.

אז מה הביזיון פה בדיוק? שיש שמועות שהוא שיקר לאנשים כדי שלא יציקו לו?

http://sports.walla.co.il/?w=/156/2555776

אופס. עכשיו ראיתי במה מדובר.

אלברמן מכביסט?

גארסיה מכביסט?

גארסיה מכביסט?

גארסיה מכביסט?

עטר מכביסט?

ראדי מכביסט?

מה זה בכלל מכביסט?

די, בחייאת, די.

איך ההודעה הזאת קיבלה רק 3 לייקים?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.