Jump to content

נושא מלפפונים רשמי לעונת 2013\2012 ע"ש תאיה באבאלולה

Liran

Recommended Posts

צודק, אז מה אם אין לנו בו שום צורך? העיקר שתהיה לנו עוד פיסה קטנה מהקבוצה האגדית הזו אצלנו. אולי הוא יאציל עלינו מעט מההוד והפאר שלה.

אבל מי אלה ראדי ואלברמן? מי זה דהן?

ידין שחקן מוכח. קשר אחורי ישראלי בשיא הקריירה עם קבלות.

לראדי יש עוד זמן להוכיח את עצמו אבל מה אלברמן עשה פה כבר?

וזה בלי להחליף מילה על דהן.

אם ידין במכבי מקצועית הרכש הכי טוב לאמצע שאפשר לעשות, ולחדר הלבשה אני לא דואג שאוסקר וג'ורדי פה.

עזוב את זה שהוא אדום כרגע כמו שאנחנו אדומים.

ושלבלאגן שההחתמה שלו תיצור בין האוהדים להנהלה של הפועל

אני רואה רק פלוסים

אם ידין במכבי מקצועית הרכש הכי טוב לאמצע שאפשר לעשות, ולחדר הלבשה אני לא דואג שאוסקר וג'ורדי פה.

אני רואה רק פלוסים

כולם בהגועל מתים שידין ילך

שחקנים

אוהדים הנהלה

זה כמו שהגועל היו לוקחים לנו את מדוניאנין עם כל המשכורות שלו ועוד היו משלמים לנו עליו כסף

מקווה מאוד שזה לא נכון אחרת אנחנו הפראיירים הכי גדולים בעולם

אני רואה רק פלוסים

לידין יש קבלות ולאלברמן אין? לראדי יש עוד זמן להוכיח את עצמו? הוא בן 30 ונמצא בשיא הקריירה שלו, אז אתה רוצה להוריד אותו לספסל שיחכה כמה שנים?

במהלך כזה אתה גם שורף את דהן שהוא באמת אחלה שחקן, וקובר ביציע שחקני בית כמו ברסקי ולוגסי.

כולם בהגועל מתים שידין ילך

שחקנים

אוהדים הנהלה

זה כמו שהגועל היו לוקחים לנו את מדוניאנין עם כל המשכורות שלו ועוד היו משלמים לנו עליו כסף

מקווה מאוד שזה לא נכון אחרת אנחנו הפראיירים הכי גדולים בעולם

קשקוש מוחלט.

ההסתדרות שם מתנהלת כמו שוק, הם ניסו להאריך חוזים לידין וטוטו בשכר נמוך יחסית, כאשר ראו שהשחקנים לא רוצים לחתום והעובדה שהם מסיימים חוזה בסוף העונה לקחו החלטה לנסות ולהכניע אותם באמצעות אי הוצאה למחנה אימונים וייבוש, משהו שלא עובד היום בכדורגל הישראלי, בעיקר בעידן שמיץ' מחכה מעבר לפינה עם חוזים פי 2.

בהסתדרות לא יודעים איך לאכול את הסיטואציה ושום תוצאה לא תפתיע אותי, בכל מצב הם נדפקים וזה בעיקר בגלל ההתנהלות שלהם עם השחקנים בפגרה האחרונה.

לידין יש קבלות ולאלברמן אין? לראדי יש עוד זמן להוכיח את עצמו? הוא בן 30 ונמצא בשיא הקריירה שלו, אז אתה רוצה להוריד אותו לספסל שיחכה כמה שנים?

במהלך כזה אתה גם שורף את דהן שהוא באמת אחלה שחקן, וקובר ביציע שחקני בית כמו ברסקי ולוגסי.

ומה עם ייני

שהוא משחק כקשר אחורי אני רגוע

שני שחקני נבחרת (ולמרות שהתואר הזה הוא לא בדיוק מקור לגאווה בימים אלו, דווקא הם היו מהשחקנים היותר טובים במשחקים האחרונים) שנמצאים בכושר משחק, וזה יותר ממה שאפשר לומר על ידין. יכול להיות שידין יותר טוב, יכול מאוד להיות שלא, מה שבטוח הוא מיותר. אין לנו בעיה במרכז שדה, ואין שום צורך ליצור עומס בעמדה מסויימת, ולדחוק שחקנים מחוץ לסגל בזמן שבעמדות אחרות אין לנו שום עומק. ושוב, זה בלי לדבר על יתר ההשלכות השליליות של ההחתמה הזו (אל תשאל כמה אוהדי הפועל ישרפו את המועדון בעקבות ההחתמה הזו). פלוס אחד אני לא רואה פה.

אני רואה רק פלוסים

עזוב את זה שמבחינה מקצועית ראדי ואלברמן עולים עליו מבחינה מקצועית, איך אתה יכול לכתוב הודעה מנומקת ורצינית ובסוף להוסיף כבדרך אגב, ?עזוב את זה שהוא אדום?? הוא אדום במאה אחוז! הוא רקד לנו מול העיניים ארבע שנים בנצחונות שלהם בדרבי, הוא הרים את מאה אחוז אנטי מכבי ועוד הרבה דברים דומים. איך אפשר לקוות ששחקן כזה יגיע אלינו?

לאלברמן אין קבלות במכבי. לא ראיתי משחק שלו שתפסתי את הראש.

לראדי יש זמן להוכיח את עצמו במכבי עד שאני יגיד לך שאני מעדיף בהרבה שהוא יפתח לפני ידין.

ולמה אף אחד לא דיבר שניר לוין שרף את דהן? ושלוגסי יקרע זוג נעליים ואז ידבר

בכל מקרה, זה לא שידין ישחק וכל השלושה ישבו בספסל. הוא יכול לשחק עם ראדי ואלברמן אפילו באותו הרכב.

עזוב את זה שמבחינה מקצועית ראדי ואלברמן עולים עליו מבחינה מקצועית, איך אתה יכול לכתוב הודעה מנומקת ורצינית ובסוף להוסיף כבדרך אגב, ?עזוב את זה שהוא אדום?? הוא אדום במאה אחוז! הוא רקד לנו מול העיניים ארבע שנים בנצחונות שלהם בדרבי, הוא הרים את מאה אחוז אנטי מכבי ועוד הרבה דברים דומים. איך אפשר לקוות ששחקן כזה יגיע אלינו?

אפשר הכל

אחרי שלא לקחת אליפות כבר 10 שנים אפשר הכל.

אדום זה גילי ורמוט שמכבי הציעה לו חוזה כפול מהפועל ולא בא. לא ידין שתובע אותם.

תמשיכו עם החשיבה ה"קיצונית" שלכם ואחרי זה תשאלו למה המועדון הזה נשאר מאחורה

שני שחקני נבחרת (ולמרות שהתואר הזה הוא לא בדיוק מקור לגאווה בימים אלו, דווקא הם היו מהשחקנים היותר טובים במשחקים האחרונים) שנמצאים בכושר משחק, וזה יותר ממה שאפשר לומר על ידין. יכול להיות שידין יותר טוב, יכול מאוד להיות שלא, מה שבטוח הוא מיותר. אין לנו בעיה במרכז שדה, ואין שום צורך ליצור עומס בעמדה מסויימת, ולדחוק שחקנים מחוץ לסגל בזמן שבעמדות אחרות אין לנו שום עומק. ושוב, זה בלי לדבר על יתר ההשלכות השליליות של ההחתמה הזו (אל תשאל כמה אוהדי הפועל ישרפו את המועדון בעקבות ההחתמה הזו). פלוס אחד אני לא רואה פה.

מכל מה ששמעתי עד עכשיו אני מקבל רק את הטענה שלך הזאת שאתה לא רוצה את ידין מקצועית כי יש עומס בעמדה ודרושות עמדות אחרות.

בקשר לשאר השטויות על הפועל וחדר הלבשה, לא יכול לשמוע את זה יותר.. תתקדמו

לאלברמן אין קבלות במכבי. לא ראיתי משחק שלו שתפסתי את הראש.

לראדי יש זמן להוכיח את עצמו במכבי עד שאני יגיד לך שאני מעדיף בהרבה שהוא יפתח לפני ידין.

ולמה אף אחד לא דיבר שניר לוין שרף את דהן? ושלוגסי יקרע זוג נעליים ואז ידבר

בכל מקרה, זה לא שידין ישחק וכל השלושה ישבו בספסל. הוא יכול לשחק עם ראדי ואלברמן אפילו באותו הרכב.

כמה פעמים יצא לך לתפוס את הראש בעקבות משחק טוב של אביחי ידין?

אהבתי איך שבהודעה אחת של 4 שורות ביטלת לגמרי את כל הקישור האמצעי שלנו, ככה שידין ישר נכנס להרכב ואת שאר השחקנים אפשר לזרוק לפח. "ההוא אין לו קבלות, להוא יש זמן להוכיח את עצמו, ג' צריך לקרוע זוג נעליים, ו ד' במילא ישב על הספסל שנה שעברה, אז למה שלא ישב ביציע השנה"

ראדי אלברמן וידין בהרכב. אהבתי. אולי תצרף גם את דהן ולוגסי ותעלה עם שני שוערים.

מכל מה ששמעתי עד עכשיו אני מקבל רק את הטענה שלך הזאת שאתה לא רוצה את ידין מקצועית כי יש עומס בעמדה ודרושות עמדות אחרות.

בקשר לשאר השטויות על הפועל וחדר הלבשה, לא יכול לשמוע את זה יותר.. תתקדמו

עד עכשיו אני רק שומע למה להביא אותו זה לא כזה נורא ולמה אפשר להתגבר על ההתנגדויות שמועלות כנגדו. לא שמעתי סיבה אחת למה צריך. הוא מיותר. אם היתה הצדקה כלשהי להביא אותו אולי אפשר היה לדון אם היא מתעלה על שאר הסיבות להתנגד לו אבל אין כזו.

לטעמי(בהנחה שמכבי אכן הוציאה הודעה כזאת)- הודעה מבזה.

על הנייר, אין שום סיבה לשחרר הודעה כזאת.

אם קרויף באמת רוצה את השחקנים האלה, אז הוא היה שומר על שקט ומנהל מו"מ סודי עם ראשי הפועל (והם גם ישמרו על שקט, כדי לא לאכזב את הקהל שלהם)

זה נראה כאילו מהודעה שכזאת, אף אחד מהצדדים לא מרוויח כלום, אלא אם כן אין באמת רצון כזה מצד הקבוצות, ואז באמת יש רווחים לכל צד:

מבחינת מכבי - יוצרים תסיסה אצל הפועל.

מבחינת הפועל - רמון יכול להראות שהוא הבוס, להטיל וטו על עסקה כזאת ולקנות את האוהדים.

לא מובן העניין הזה.

כמה פעמים יצא לך לתפוס את הראש בעקבות משחק טוב של אביחי ידין?

אהבתי איך שבהודעה אחת של 4 שורות ביטלת לגמרי את כל הקישור האמצעי שלנו, ככה שידין ישר נכנס להרכב ואת שאר השחקנים אפשר לזרוק לפח. "ההוא אין לו קבלות, להוא יש זמן להוכיח את עצמו, ג' צריך לקרוע זוג נעליים, ו ד' במילא ישב על הספסל שנה שעברה, אז למה שלא ישב ביציע השנה"

ראדי אלברמן וידין בהרכב. אהבתי. אולי תצרף גם את דהן ולוגסי ותעלה עם שני שוערים.

ראיתי אותו מחזיק אמצע שלם בדרך לדאבל, ראיתי אותו מנצח את בנפיקה 3-0 בליגת אלופות ומזיין אותנו 4 שנים בדרבים

לא לקחנו אליפות 10 שנים.. 10 שנים תתעורר

אנחנו בלי תואר כבר 5? 6? שנים....

עד הניצחון בשיניים בפנדל לא ניצחנו 4 שנים דרבי

על איזה "אמצעעע מפוארררר" אתה מדבר?! מה אלברמן עשה במכבי? סחף אותך במשחק מנהיגות נהדר למקום 7?

ואני מאמין בלב שלם בראדי, אבל אחרי 2 מחזורים עפתי גם על דולי ג'ונסון אז לראדי יקח עוד כמה משחקים עד שאני יגיד לך שיש על מי לסמוך.

דהן , לוגסי , ברסקיייי

אתה צוחק עליי?

רוצים אליפות ? או רוצים שחקני בית בינונים שבסוף ימכרו לבלגיה (דור) או לקפריסין (שפונגין) ב2 וחצי שקל. או יגמרו תקריירה בקבוצות תחתית כמו דור הזהב של מישאלוב ג'אן ואורי שטרית

אפשר הכל

אחרי שלא לקחת אליפות כבר 10 שנים אפשר הכל.

אדום זה גילי ורמוט שמכבי הציעה לו חוזה כפול מהפועל ולא בא. לא ידין שתובע אותם.

תמשיכו עם החשיבה ה"קיצונית" שלכם ואחרי זה תשאלו למה המועדון הזה נשאר מאחורה

אתה מדבר כאילו הוא השחקן מספר אחד בארץ ובגלל שהוא יביא לך אליפות אפשר לסלוח לו ולהחליק לו את הדברים שהוא עשה. הוא לא. הוא לא כל כך טוב שאני אגיד ?הוא אדום אבל הוא משדרג אותנו בצורה אדירה אז יאללה?. אפשר ורצוי להסתדר גם בלעדיו.

עד עכשיו אני רק שומע למה להביא אותו זה לא כזה נורא ולמה אפשר להתגבר על ההתנגדויות שמועלות כנגדו. לא שמעתי סיבה אחת למה צריך. הוא מיותר. אם היתה הצדקה כלשהי להביא אותו אולי אפשר היה לדון אם היא מתעלה על שאר הסיבות להתנגד לו אבל אין כזו.

אני לא מבין , אני באמת חושב שאתם עושים בכוונה

ידין הוא בין שלושת הקשרים האחוריים הכי טובים בארץ אולי אפילו הראשון אם מדברים על ישראלי.

הוא לקח דאבל , שיחק בליגת אלופות. היה באנקר בהרכב של גוטמן

הוא מבין מצויין את השיטה של לקחת כדור מהבלמים ולהעביר להתקפה , מה שאין לך במכבי שחקן אחד שיודע לעשות

והוא בן 26!

מה עוד צריך?

אם היה שחקן אם אותו רזומה בידיוק , והיה משחק בבית"ר עכשיו

אנשים כבר היו משפריצים על המסך

על הנייר, אין שום סיבה לשחרר הודעה כזאת.

אם קרויף באמת רוצה את השחקנים האלה, אז הוא היה שומר על שקט ומנהל מו"מ סודי עם ראשי הפועל (והם גם ישמרו על שקט, כדי לא לאכזב את הקהל שלהם)

זה נראה כאילו מהודעה שכזאת, אף אחד מהצדדים לא מרוויח כלום, אלא אם כן אין באמת רצון כזה מצד הקבוצות, ואז באמת יש רווחים לכל צד:

מבחינת מכבי - יוצרים תסיסה אצל הפועל.

מבחינת הפועל - רמון יכול להראות שהוא הבוס, להטיל וטו על עסקה כזאת ולקנות את האוהדים.

לא מובן העניין הזה.

רק הפועל מרוויחה. אם העסקה מתממשת, אז אף אחד אמנם ממש לא מפסיד אבל לכולם ברור לפחות שהפועל לא יזמה את המהלך ונכנעה לבסוף ללחצים של מכבי עקב קשיים כלכליים, מה שיעזור לעיכול בקרב אוהדי הפועל. אם העסקה לא מתממשת, רמון מצטייר כמגן כבוד המועדון וכמי שהשאיר את קרויף עם הבולבול ביד רגע לפני סגירת החלון. אנחנו מצטיירים כלא רק מי שרודפים אחרי שחקני הפועל, אלא שאפילו נכשלים בכך. הודעה רעה מאוד.

אתה מדבר כאילו הוא השחקן מספר אחד בארץ ובגלל שהוא יביא לך אליפות אפשר לסלוח לו ולהחליק לו את הדברים שהוא עשה. הוא לא. הוא לא כל כך טוב שאני אגיד ?הוא אדום אבל הוא משדרג אותנו בצורה אדירה אז יאללה?. אפשר ורצוי להסתדר גם בלעדיו.

הוא הקשר האחורי הישראלי מספר 1 שמשחק בארץ.

ומה שטוב לריאל וברצלונה, ולמילאן ואינטר טוב למכבי תל אביב האמפריה שלא לקחה אליפות 10 שנים

לא צריך להיות חכם גדול שמכבי מנסה לעשות תרגיל כלשהו עם ההודעה הזאת.

ויואב,למה מבזה?

[/quote

מה, נגמרו האופציות? נגמרו הרעיונות?

ההודעה הזאת מקדמת מה?

מקצועית(בלבד), רק בטוטו יש היגיון מסויים. אבל למה לרדוף אחרי שחקן שכל רצונו הוא כרטיס ביד בעוד שנה?

ובכלל, כדאי למעט לעשות עסקים איתם.

ראיתי אותו מחזיק אמצע שלם בדרך לדאבל, ראיתי אותו מנצח את בנפיקה 3-0 בליגת אלופות ומזיין אותנו 4 שנים בדרבים

לא לקחנו אליפות 10 שנים.. 10 שנים תתעורר

אנחנו בלי תואר כבר 5? 6? שנים....

עד הניצחון בשיניים בפנדל לא ניצחנו 4 שנים דרבי

על איזה "אמצעעע מפוארררר" אתה מדבר?! מה אלברמן עשה במכבי? סחף אותך במשחק מנהיגות נהדר למקום 7?

ואני מאמין בלב שלם בראדי, אבל אחרי 2 מחזורים עפתי גם על דולי ג'ונסון אז לראדי יקח עוד כמה משחקים עד שאני יגיד לך שיש על מי לסמוך.

דהן , לוגסי , ברסקיייי

אתה צוחק עליי?

רוצים אליפות ? או רוצים שחקני בית בינונים שבסוף ימכרו לבלגיה (דור) או לקפריסין (שפונגין) ב2 וחצי שקל. או יגמרו תקריירה בקבוצות תחתית כמו דור הזהב של מישאלוב ג'אן ואורי שטרית

ידין לבד החזיק אמצע שלם? וואו, אני מרים טלפון למוריניו.

גם באדיר לקח דאבל, אתה רוצה להביא גם אותו? גם הוא ישדרג אותנו? ומה עם מור שושן?

עובדתית, מכבי מחזיקה בכדור, מגיעה למצבים ושולטת במשחק ברוב משחקי הליגה, גם שנה שעברה. לא בגלל אלברמן נכשלנו.

דהן לוגסי וברסקי שחקנים שכרגע יושבים על הספסל. אם ידין בא אז הם ביציע. יש להם כדורגל, ויש להם מה לתרום למכבי בתור גיבוי. דהן לצורך העניין בישל לך שערי ניצחון בדרבי טוטו ובמחזור הראשון מול חיפה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.