Jump to content

נושא מלפפונים רשמי לעונת 2013\2012 ע"ש תאיה באבאלולה

Liran

Recommended Posts

לכלך על מכבי בכל כך הרבה הזדמנויות חוץ-מזה, שחקן בינוני ופחות לפני הפציעה, אחריה בכלל חבל על הזמן.

שחקן לגיטימי ויכול לפתוח בכל קבוצה בארץ בשיאו.

היום, פחות...

אני זוכר את סטרול כמגן ימני לא רע בכלל.. בעונת האליפות עד שהביאו את פנסטיל וגם בעונות של הגביעים.

דווקא יהיה מעניין לראות אותו בעמדה הזאת במקום ייני בטוטו מול נתניה.

וייני שיחזור להיות בלם.

מה מעניין הבן אדם נכה.

ומול נתניה גארסיה פצוע אז כנראה שייני וסטרול יהיו הבלמים, ככה שכנראה ורד יפתח בימין.

ורד לא פצוע?

מה יש לו בכלל?

אני זוכר את סטרול כמגן ימני לא רע בכלל.. בעונת האליפות עד שהביאו את פנסטיל וגם בעונות של הגביעים.

דווקא יהיה מעניין לראות אותו בעמדה הזאת במקום ייני בטוטו מול נתניה.

וייני שיחזור להיות בלם.

לא יודע מה הזיכרון שלך אומר.

הזיכרון שלי אומר "יאללה לזיין את מכבי"

היזכרון של אומר אין ספור טעויות

הזיכרון שלי הוא הבדיחה על העגלה בצד אחד והשק תפוחי אדמה בצד שני (תבחר מי זה מי מהצמד סטרול ובן דיין)

זוכר שחקן בינוני מאוד, שאם לא גדי וא"כ טב"ח לידו הבלוף היה מתגלה במלוא הדרו.

יכול לפתוח מגירת אוכל האפס הזה.

מי שונא אותו בגלל האופי שלו שונאים אותו בגלל היכולת שלו

כמו יואב זיו למשל שאין לי שום דבר אישית נגדו אבל אני מת שהוא יעוף ממכבי כי הוא יותר גרוע מקונוס

שי בן דוד,הילד בן ה15 שהתאמן-

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/396651_496270753720420_188338890_n.jpg

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/166014_476386892375473_465396338_n.jpg

בלי להעליב,גרסיה עושה צחוק?בגיל הזה כמה טוב שהוא יהיה הוא לא יכול לשחק בבוגרים

אני שאני בגיל שלו פחות או יותר יכול לעצור שחקן כזה

באמת נתנו לו להתאמן...כל כדור קרן יכולים לשחק עליו בנגיחות הרבה גולים,הוא עוד לא הגיע למהירות כמו שיש בבוגרים

בקיצור בדיחה

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/396651_496270753720420_188338890_n.jpg

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/166014_476386892375473_465396338_n.jpg

באמת נתנו לו להתאמן...כל כדור קרן יכולים לשחק עליו בנגיחות הרבה גולים,הוא עוד לא הגיע למהירות כמו שיש בבוגרים

בקיצור בדיחה

במיוחד שבנוער יש שני בלמים מוכשרים: אושר אבו, ומנסור עמאש

כוס אמא שלכם הוא כולה לקח אותו לאימון כי הוא התלהב מה ממנו מה הקטעעעעע, זה לא שהוא הולך לפתוח נגד חיפה עכשיו.

חלאס לזיין את השכל ולחפש תמיד את הרע!

הוא סך הכל הביא תילד כדי שאבי סטרול ילמד לרוץ כמו שצריך וגם שיראה איך סוגרים בהגנה בלי לתפוס בחולצה.

אתה צוחק צוחק,

אבל שנייה ברצינות, אני מסכים שההגנה של מכבי הייתה זוועה מינוס, ואני מסכים שהבלמים שלנו כרגע לא טובים יותר מניבאלדו ופובצ'ביץ',

אבל פעם ראשונה שמכבי עשו בכל התקפה עבירה (ע"י תפיסת החולצה כמו שאתה אומר) בחצי והיה זמן למכבי להתארגן בהגנה,

אני מעדיף עבירה בלי כרטיס בכל התקפה מאשר ניסיון הגנתי שלא מצליח ואז שחקן מהיר מוצא את עצמו באחד על אחד מול השוער.

זה בהחלט היה כן טוב במשחק מול בני יהודה

בקיצור בדיחה

יש לך מושג מה הגובה שלו שאתה אומר שיחגגו עליו בקרנות? ראית אותו קופץ? מדדת לו מהירות? גם אם זה נכון, בשביל מה השליליות?

"גארסיה עושה צחוק" יאללה יאללה... בסך הכל הביאו אותו להתאמן עם הבוגרים כי כנראה הוא מצא חן בעיניי מישהו שם, מה רע בזה? אני דווקא מאוד מתלהב מהעניין, שאוסקר חושב גם על דור העתיד ובודק איזה כישרונות יש לנו בנוער.

לכל המודאגים, אוסקר ממשיך לכבוש אותי בראיונות שלו: "אנחנו יודעים שיש לנו בעיות בהגנה. אני סומך על 4 השחקנים שישחקו. קרויף מכיר את הבעיות והוא יעזור לפתור אותן. אני יודע שיש הרבה שחקנים טובים בקבוצת הנוער של מכבי שאני יכול להיעזר בהם, וזה מצוין עבורם. נחנו מתכוננים לכל העונה לא רק למשחק אחד, מתכוננים היטב, וחייבים להשתפר, כולם עובדים קשה. זה לא קל, צריך זמן כדי להיות 100 אחוז."

סבלנות, כבר אמרנו? תנו להם לעבוד בשקט

בקיצור כל המזיינים ת'מוח למיניהם נמאסתם כבר !!!

לא משנה את מי מביאים לפה, אתם לא מפסיקים עם הביקורת.

זדיינו כבר ותנו לאנשים לעבוד, כמה אפשר לפזר רעל בכל הפורום הזה כבר אי אפשר לראות חלק מהמשתמשים פה עם התגובות האנטי והביזיוניות האלו.

בתור מנהל הייתי בועט בכמה מהאידיוטים שיושבים מאחורי מסך ורק מלכלכים ומזיינים תמוח.

ביום שתאמנו במחלקת הנוער הטובה בעולם ותזכו לשבחים מאחד המאמנים הטובים בעולם, תחזרו לפה ונדבר.

עד אז תדחפו אצבע עמוק עמוק לתחת ותסבלו בשקט. כוסעמק ארס

אתה צוחק צוחק,

אבל שנייה ברצינות, אני מסכים שההגנה של מכבי הייתה זוועה מינוס, ואני מסכים שהבלמים שלנו כרגע לא טובים יותר מניבאלדו ופובצ'ביץ',

אבל פעם ראשונה שמכבי עשו בכל התקפה עבירה (ע"י תפיסת החולצה כמו שאתה אומר) בחצי והיה זמן למכבי להתארגן בהגנה,

אני מעדיף עבירה בלי כרטיס בכל התקפה מאשר ניסיון הגנתי שלא מצליח ואז שחקן מהיר מוצא את עצמו באחד על אחד מול השוער.

זה בהחלט היה כן טוב במשחק מול בני יהודה

אתה זוכר איך קיבלנו את 2 הגולים נכון ?

לכל המודאגים, אוסקר ממשיך לכבוש אותי בראיונות שלו

בראיונות כבר מזמן לא כובשים אותי... יותר בגולים ובמשחק כדורגל איכותי. הקטע עם הראיונות הכובשים עבר לי מתישהו לפני 7-8 שנים ומאז כל קיץ לכל ראיון אני מתייחס כאל דיבורים ריקים ועד שאני לא רואה תוצאות בשטח זה גורנישט בשבילי.

לא רק זה DOW -

גם אם הוא לא מרשים \ ירשים, זה מעביר מסר מ-צ-ו-י-ן לשחקנים בכל הגילאים (נוער, נערים, וכו') - שיש מי שפוזל לעברם. זה יכול לגרום לכל המערכת מתחת לבוגרים לעבוד קשה יותר, אולי גם לבוגרים.

בראיונות כבר מזמן לא כובשים אותי... יותר בגולים ובמשחק כדורגל איכותי. הקטע עם הראיונות הכובשים עבר לי מתישהו לפני 7-8 שנים ומאז כל קיץ לכל ראיון אני מתייחס כאל דיבורים ריקים ועד שאני לא רואה תוצאות בשטח זה גורנישט בשבילי.

רק כדי להבהיר - זה לא רק הראיונות עצמם, אלא גם העובדה שבאמת יש קשר בינם לבין העבודה שמתבצעת בשטח.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.